اعلام نتایج آزمون استخدام کیفیت بخشی طی امروز یا فردا

۳۶ نظر

معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: طبق آمار حدود ۱۰۵ هزار نفر کمبود مشاور و معلم پرورشی داریم.
پورثانی، معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش در نشست خبری که امروز برگزار شد؛ با بیان اینکه آیت الله رئیسی اولین رئیس جمهوری بود که با دانش‌آموزان رو در رو صحبت می‌کردند گفت: در دولت سیزدهم پس از ۱۸ سال سند تحول بنیادین تصویب شد.

وی افزود: پس از ۱۴ سال آزمون کیفیت بخشی برای جذب ۱۵ هزار نفر برای پرورش و تربیت بدنی دانش آموزان برگزار شد که نتایج آن ظرف امروز یا فردا اعلام می‌شود.

پورثانی با بیان اینکه هفت پروژه برای اجرای سند تحول بنیادین آماده سازی شده، تصریح کرد: در دولت سیزدهم سند اوقات فراغت دانش آموزان آماده سازی شده که پیش از این چنین سندی وجود نداشت. در این سند به تربیت و پرورش دانش آموزان توجه شده است.

او افزود: بر اساس سند اوقات فراغت مسئله تربیت و پرورش دانش آموزان به فضای مدرسه محدود نمی‌شود و خارج از مدرسه نیز گسترده شده است.

معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش با بیان این که برای اجرایی سازی سند تحول بنیادین ۱۴ کار ویژه آماده کرده‌ایم افزود: با کمک سامانه اردنو که برای پایه اول تا دوازدهم است سیستم جدی و جدید اردویی وارد نظام آموزش و پرورش شده است.

وی با بیان این که اردو دانش آموزشی اربعین نیز امسال برگزار می‌شود؛ افزود: سال گذشته در پیاده روی اربعین موکب‌های دانش آموزشی داشته‌ایم که امسال نیز این اتفاق خواهد افتاد البته برخی از دانش‌آموزان امکان پیاده روی را ندارند در همین راستا در مدارس نیز برنامه‌های متناسب با اربعین حسینی برگزار می‌شود. برای استعدادیابی دانش آموزان سامانه کارینو ایجاد شده است.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد: امسال برنامه‌های اوقات فراغت در ۳۰ هزار پایگاه تابستانی و ۳۴۶ اردوگاه برگزار می‌شود و دانش آموزان می‌توانند با مراجعه به سامانه نورینو ثبت نام کنند.

وی با بیان اینکه در دولت سیزدهم سامانه نماد برای پیشگیری آسیب‌های اجتماعی دانش آموزان طراحی شده افزود: حدود ۶ میلیون نفر در مقاطع مختلف غربالگری کرده‌اند. بیش از ۵۰ درصد مدارس ایران معلم و مربی پرورشی ندارند. طبق آمار حدود ۱۰۵ هزار نفر کمبود مشاور و معلم پرورشی داریم.

منبع : باشگاه خبرنگاران

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۳۶ نظر برای اعلام نتایج آزمون استخدام کیفیت بخشی طی امروز یا فردا

 • م
  مهتاب
  ۱۳ تیر ۱۴۰۳، ۱۳:۵۸
  سلام کسی حد نصاب امور تربیتی و مشاوره 25 درصد شیراز رو می‌دونه ؟
  • ،
   ،
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۳، ۱۰:۵۲
   شرح وظایف مربی امور تربیتی و مشاوره رو از کجا می تونم ببینم؟
   • مشاور «ای استخدام»
    ۲۹ خرداد ۱۴۰۳، ۱۲:۲۰
    کاربرعزیز
    این موارد از طریق جستجو در اینترنت به راحتی قابل بررسی و دریافت می باشد.
    وظایف مربی امور تربیتی و مشاوره:
    - ارائه مشاوره فردی و گروهی به دانش آموزان در زمینه های مختلف تحصیلی، تربیتی، خانوادگی و …
    - برگزاری برنامه های آموزشی و تربیتی برای دانش آموزان
    - شناسایی و حل مشکلات دانش آموزان
    - همکاری با معلمان و والدین در تربیت دانش آموزان
    - انجام تحقیقات و مطالعات در زمینه مسائل تربیتی و روانشناسی
    • ،
     ،
     ۳۱ خرداد ۱۴۰۳، ۱۵:۴۷
     ممنون
   • س
    سید
    ۲۸ خرداد ۱۴۰۳، ۲۲:۵۹
    سلام
    دوستان گرامی لطفا اگر در مورد اعتراض در سیستم کیفیت بخش تجربه و یا نظری و پیشنهادی دارین اعلام کنید و آیا اگر اعتراض بکنیم خوبه یا کلا بهتر است که اعتراض نکنیم؟؟؟
    • ص
     ص.م
     ۲۷ خرداد ۱۴۰۳، ۱۰:۱۴
     سلام ادمین محترم درمورد ازمون کتبی 6تیر اطلاعات دارید؟وتاریخ بارگذاری مدارک کی هست؟ممنون
     • پشتیبان سه
      ۲۷ خرداد ۱۴۰۳، ۱۰:۴۴
      کاربرعزیز
      برای اطلاع از ادامه فرآیند استخدام ، اطلاعیه منتشر شده در سایت جهاد دانشگاهی را از طریق لینک زیر دریافت و مطالعه نمایید.
     • م
      مربی
      ۲۶ خرداد ۱۴۰۳، ۱۷:۳۹
      سلام دوستان جزیره خارگ کسی قبول شده امتیازش چنده؟

      لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

      ثبت پاسخ