اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان فارس

۲۰ نظر

خبر ۳۱ مرداد ۱۴۰۱- قابل توجه تمامی پذیرفته آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰ و جاماندگان مشمولین تعیین تکلیف معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی، مشمولین بند د تبصره ۲۰، تجدید گزینش سنوات قبل و فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر:

اطلاعیه قابل توجه تمامی پذیرفته آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰ و جاماندگان مشمولین تعیین تکلیف معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی، مشمولین بند د تبصره ۲۰، تجدید گزینش سنوات قبل و فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر:

قابل توجه تمامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰ و جاماندگان مشمولین تعیین تکلیف معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی، مشمولین بند د تبصره ۲۰، تجدید گزینش سنوات قبل و فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر:
با توجه به تصمیم شورای استانی ، دوره پودمان اول رشته های آموزش ابتدایی و آموزش استثنایی در مرکز سلمان فارسی شیراز واقع در کوی زهرا و رشته های آموزش متوسطه (دبیری)، تربیت بدنی، مراقبت سلامت، مربی امور تربیتی، مشاوره در پردیس شهید رجایی واقع در روبروی حرم علی ابن حمزه (پل علی ابن حمزه)برگزار می گردد.
آخرین اطلاعیه ها را به تفکیک رشته از طریق سایت مرکز سلمان فارسی و پردیس شهید رجایی پیگیری نمایید.
آدرس سایت مرکز سلمان فارسی شیراز sff.cfu.ac.ir ، شماره تماس ۳۷۲۵۳۷۹۲
آدرس سایت پردیس شهید رجایی شیراز shrsh.cfu.ac.ir ، شماره تماس ۳۲۲۸۷۶۹۸ ،۳۲۲۸۳۰۶۱

خبر ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش

دیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: نتایج نهایی نهمین آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۴۰۰ در سایت سازمان سنجش به نشانی https://result۲.sanjesh.org/RSEmp/Emp۹AP/ قرار گرفته و برای متقاضیان شرکت در این آزمون قابل مشاهده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، عبدالرسول سبحانی فرد گفت: در این آزمون در مرحله اول چند برابر ظرفیت شامل ۳ هزار و ۲۸۲ نفردر استان فارس برای انجام مصاحبه معرفی و پس از بررسی مدارک و مصاحبه در تیرماه ۱۴۰۱ ، تعداد یک هزار و ۲۱۹ نفر به عنوان قبولی نهایی در رشته های مختلف و برای شهرستان های استان پذیرفته شده اند.

مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش فارس افزود: پذیرفته شدگان نهایی مدارک مورد نیاز گزینش را تکمیل و تا ۲۶ مردادماه تحویل نماینده گزینش اداره آموزش وپرورش محل سکونت نموده و از ارسال مدارک مذکور به هسته گزینش اداره کل خودداری نمایند.

سبحانی فرد ادامه داد: برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت گزینش استان به نشانی: http://gozinesh.farsedu.org/ مراجعه نمایید.

وی گفت: داوطلبانی که پذیرفته نشده اند و متقاضی بررسی و رسیدگی مجدد مصاحبه را دارند نمون برگ رسیدگی به اعتراضات را از اینجا دریافت و پس از تکمیل به نشانی : https://eform.farsedu.ir/collect/form/login/۷۵۷۹ بارگذاری نموده و از مراجعه حضوری به اداره کل خودداری نمایند.

داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر و دسترسی به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور می توانید اینجا کلیک نمایید.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش استان فارس اینجا کلیک نمایید

خبر ۶ تیر ۱۴۰۱- اعلام زمان بررسی مدارک و مستندات ومصاحبه پذیرفته شدگان استان فارس آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰

مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس ،زمان بررسی مدارک و مستندات ومصاحبه پذیرفته شدگان استان فارس آزمون استخدامی اموزش و پرورش در سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، عبدالرسول سبحانی فرد گفت: پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت این آزمون می توانند برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و انجام مصاحبه باتوجه به جدول زمان بندی به آدرس اینترنتی: https://eform.farsedu.ir/۸۴۲۴ و با دردست داشتن مدارک مورد نیاز به آدرس شیراز- حدفاصل چهارراه باغ تخت و میدان قائم ( اطلسی ) خیابان شهید تیمور فروغی – خیابان ذکاء الملک –آموزشگاه ابتدایی برکاتی در تاریخ های مربوطه مراجعه نمایند.
مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس گفت:عدم مراجعه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و انجام مصاحبه در زمان مقرر، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.
مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا ، به داوطلبان توصیه می شود ضمن همراه داشتن مواد ضدعفونی کننده و زدن ماسک در تمام مراحل انجام مصاحبه استخدامی ، نکات بهداشتی را نیز به طور کامل و به دقت رعایت نموده و از آوردن همراه به محل بررسی مدارک ومصاحبه جدا خودداری گردد.
سبحانی فرد افزود: درصورت ناقص بودن مدارک یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام (خود اظهاری درفرم ثبت نام سازمان سنجش ) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی ( مصاحبه و... ) محروم خواهند شد.
سبحانی فرد گفت: افرادی که جزء پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت نمی باشند ،در صورتی که به نمرات و درصدهای خود در مرحله اول آزمون استخدامی، معترض باشند، می توانند به قسمت «سیستم پاسخگویی اینترنتی» پرتال سازمان سنجش مراجعه و اعتراض خود را اعلام نماید.
وی با اشاره به اینکه پذیرفته شدگان صرفاً با توجه به رشته و زمان اعلام شده به محل بررسی مدارک و مصاحبه مراجعه نمایند گفت: پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی در مرحله بررسی مدارک و مصاحبه نیاز به تکمیل فرم اطلاعات فردی وتحویل به هسته گزینش نمی باشد وپس از اعلام نتایح نهایی در خصوص تکمیل فرم اطلاعات فردی اطلاع رسانی خواهد شد.
مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس گفت: معرفی شدگانی که مبتلا به کوید ۱۹ شده ودر حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند به شرطی که در طول مدت انجام مصاحبه ، مدارک و مستندات پزشکی آن ها ، توسط والدین یا وکیل قانونی ارائه شود . مصاحبه از این گونه افراد حداکثر بیستم تیرماه ، درصورت تایید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش وپرورش صورت خواهدگرفت . در راستای صیانت از حقوق سایر داوطلبان آزمون ، بعد از انقضای مهلت مقرر ، اقدامی میسور نخواهد بود.
سبحانی فرد خاطر نشان کرد: مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک، مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان مشترک فراگیر، مصاحبه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم صادره لغو و بلا اثر می شود .
وی در تشریح مدارک لازم برای مصاحبه گفت: تصویر کارنامه قبولی آزمون استخدامی دو نسخه ، چهار قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ تهیه شده در سال جاری،اصل شناسنامه و یک سری کپی از تمام صفحات آن،اصل شناسنامه همسر و فرزندان و یک سری کپی از تمام صفخات آن، اصل کارت ملی و یک برگ کپی پشت و روی آن ،اصل و تصویر کارت پایان خدمت و معافیت دائم برای آقایان (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می بایست گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند)،اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز ( برابر کد" شغل –محل انتخابی") و یک برگ کپی آن، اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند و یک دو برگ کپی آن، اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهیمه رزمنده ، فرزند و همسر رزمنده و یک برگ کپی آن از مدراک لازم برای مصاحبه می باشد.
مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس افزود: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از: الف) معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود، ب) معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل، ج) معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران .
سبحانی فرد در تشریح دیگر مدارک مورد نیاز مصاحبه شوندگان افزود: اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از سازمان بهزیستی برای معلولین و کپی آن، پوشه وگیره دو عدد (خواهران رنگ سبز و برادران رنگ قرمز)،افرادی که سوابق خدمت غیررسمی در دستگاه های اجرایی از تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ به بعد دارند، لازم است گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت خود را با قید پرداخت از اعتبارات دولتی طی نامه رسمی از دستگاه مورد نظر برای واحد پذیرش ارائه نمایند،فرم معرفی نامه از بنیاد نخبگان جهت افراد متقاضی استفاده از امتیازات نخبگان،اصل مدرک مربوط به حافظان قرآن ( درجه ۱ تا۵) با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی و یک برگ کپی آن .(صرفا برای رشته های دبیری معارف و مربی امور تربیتی مدارس )، گواهی های مربوط به سوابق آموزشی ، پژوهشی ، نرم افزارها ودانش کامپیوتر( برمبنای گواهی رسمی ومعتبر) با توجه به نمون برگ شماره ۶ پیوست اطلاعیه از مدارک مورد نیاز است.
وی گفت: همچنین باید فرم اعلام آمادگی جهت انجام مصاحبه استخدامی معرفی شدگان)چندبرابر ظرفیت( را نیز از اینجا دریافت و پس از تکمیل به همراه داشته باشید.
وی تاکید کرد: ارائه مدارک کمی (ارزیابی سوابق آموزشی و پژوهشی) صرفا در زمان بررسی مدارک و مصاحبه قابل قبول بوده و بعد از روز مصاحبه امکان ارائه مدارک جدید نمی باشد
وی گفت: داوطلبان معرفی شده در مرحله بررسی مدارک که متقاضی استفاده از سهمیه بومی از محل بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت می‌باشند، برای تایید اطلاعات خوداظهاری مبنی بر بومی شهرستانی، الزامی است فرم استشهاد محلی می باشد را تکمیل نموده و پس از تایید مرجع مربوطه در زمان مراجعه به اداره کل آموزش و پرورش مربوطه جهت بررسی مدارک، به همراه داشته باشند. درصورت عدم ارائه مدارک بومی شهرستانی، امتیاز بومی از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت داوطلب براساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت .
وی خطاب به دواطلبان سهمیه عشایر گفت: این عزیزان علاوه برفرم استشهاد محلی می بایست تاییدیه اداره کل عشایر فارس را نیز بهمراه داشته باشند.
وی ادامه داد: داشتن گواهی تحصیلی در مقاطع تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش وپرورش شهرستان مربوطه برای ان دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال محل سکونت استفاده می نمایند مشروط بر ارائه استشهاد محلی مبنی برتایید ساکن بودن فعلی فرد درشهر مورد تقاضا .
برای دسترسی به اطلاعیه زمان بررسی مدارک ومستندات ومصاحیه آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰ اینجا را کلیک کنید.
گفتنی است ساعت شروع کار مرکز مصاحبه صبح ها از ساعت ۸ الی ۳۰: ۱۲ و بعد از ظهرها از ساعت ۳۰: ۱۳ الی ۳۰: ۱۵ می باشد

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش استان فارس اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۰ شهریور ۱۴۰۰- اعلام جزییات زمان بررسی مدارک و مستندات و مصاحبه آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانباز ۷۰ درصد و بالاتر سال ۱۴۰۰ در فارس

مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس جزییات زمان بررسی مدارک ومستندات ومصاحبه آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانباز ۷۰ درصد و بالاتر استان فارس در سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، رضا کاظمی گفت: پذیرفته شدگان این آزمون برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات و انجام معاینات پزشکی باید در ۱۵ شهریور ماه به آدرس شیراز، بلوار چمران، بعد از بیمارستان حافظ، کوچه یک ابیوردی، کوچه سردار شهید ابیوردی، مرکز آموزش ضمن خدمت فرهنگیان فارس مراجعه نمایند.

مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس با اشاره به مدارک مورد نیاز برای انجام مصاحبه گفت: تصویر کارنامه قبولی آزمون استخدامی، چهار قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ تهیه شده در سال جاری، اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات و اصل کارت ملی و کپی از پشت و رو و همچنین اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و یک برگ کپی پشت و رو ( ویژه برادران)، همراه داشتن دفترچه بیمه برای انجام معاینات پزشکی از جمله مدارک مورد نیاز برای انجام مصاحبه می باشد که پذیرفته شدگان باید به همراه داشته باشند.


کاظمی گفت: اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز ( برابر کد" شغل –محل انتخابی") و یک برگ کپی آن، اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از بنیاد شهید و امور ایثارگران و یک برگ کپی آن، پوشه وگیره دو عدد (خواهران رنگ سبز - برادران رنگ قرمز)، اصل مدرک مربوط به حافظان قرآن ( درجه ۱ تا ۳) با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی و یک برگ کپی آن (صرفا برای رشته های دبیری معارف و مربی امور تربیتی مدارس ) از دیگر مدارک مورد نیاز قبول شدگان است.

وی ادامه د اد: آن دسته از معرفی شدگان که از امتیاز بومی شهرستان بند مربوط به احراز سابقه ده سال محل سکونت استفاده نموده اند ضرورت دارد جهت تایید اطلاعات خوداظهاری مبنی بر بومی شهرستانی ، فرم استشهاد محلی را تکمیل نموده و پس از تایید از مرجع مربوطه در هنگام مراجعه به محل بررسی مدارک، به همراه داشته باشند.

مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس گفت: کلیه پذیرفته شدگان رشته های آموزگاری ، دبیری و هنرآموزی در روز دوشنبه ۱۵ شهریور ماه از ساعت ۸ تا ۱۲ ظهر و پذیرفته شدگان شغل سرایداری در همان بعد از ظهر روز دوشنبه از ساعت ۱۳ الی ۱۶ جهت مصاحبه به محل ذکر شده مراجعه نمایند.

برای دریافت کامل اطلاعیه اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت فرم استشهاد محلی اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش استان فارس اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰- آغاز مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی 

آغاز مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی ۹۹/دعوت از داوطلبین برای مصاحبه بصورت تلفنی انجام می پذیرد

مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش فارس از آغاز مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی ۹۹خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمدرضا صابری گفت: فرایند مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹ از ۲۵ اردیبهشت تا ۱۵ خرداد ماه ۱۴۰۰ انجام می گردد.
مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش فارس گفت: در این مرحله ، تعداد ۱۲۱۶ نفر از پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی ۹۹ که ۸۰۷ تن از آنان را خواهران و ۴۰۹ تن را برادران تشکیل می دهند برای مصاحبه دعوت می گردند..
صابری در این رابطه نیز گفت: محل مصاحبه برادران خیابان معدل شرقی اداره کل آموزش و پرورش فارس طبقه ۵ هسته گزینش آموزش و پرورش فارس و محل مصاحبه گزینش خواهران بلوار مدرس خیابان فرصت شیرازی دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر می باشد. وی در این رابطه اضافه کرد : دعوت از داوطلبین برای مصاحبه بصورت تلفنی انجام می پذیرد و قبل از آن داوطلبان محترم از مراجعه حضوری به اداره کل خودداری نمایند..

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش استان فارس اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - اطلاعیه مهم ویژه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش سال۹۹ در فارس

اداره کل آموزش وپرورش فارس اطلاعیه مهمی را ویژه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش سال۹۹ در فارس صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش فارس، پیرو اطلاعیه سازمان سنجش مورخ ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ، به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش سال۹۹ در فارس می رساند : هرچه سریعتر حداکثر ظرف ۴۸ ساعت آینده وتاپایان وقت اداری روز پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ مدارک گزینشی ذیل را به نماینده گزینش اداره آموزش و پرورش منطقه محل سکونت، تحصیل ( ویا کار) خود تحویل نمایید.
مدارک مورد نیاز گزینش :
۱.تکمیل ۲ نسخه از فرم اطلاعات فردی و الصاق عکس (فرم را از اینجا دریافت نمایید)
۲.تصویر کارت ملی (پشت و رو در یک صفحه)
۳.تصویر تمام صفحات شناسنامه
۴.تصویر آخرین مدرک تحصیلی
۵.تصویر مقام های علمی، فرهنگی، ورزشی و ... حداکثر ۲ مورد
۶.گواهی عضویت در بسیج(درصورت وجود)
تاکید میگردد از مراجعه حضوری و همچنین ارسال مدارک به هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش استان فارس خودداری نمایید.
ضمنا ادامه مراحل قبل از استخدام پذیرفته شدگان نهایی ( تشکیل پرونده استخدامی ، گواهی عدم سوء پیشینه ، آزمایشات و معاینات پزشکی و... ) متعاقبا از طریق ادارات محل خدمت پذیرفته شده در آزمون به اطلاع آنان خواهد رسید.

لازم به ذکر است تقاضای بررسی و رسیدگی مجدد به مصاحبه استخدامی مردودین با توجه به ویروس کرونا براساس (فرم رسیدگی به اعتراض) می باشد و داوطلبان درصورت اعتراض فرم ( پیوست ) را تکمیل و به واحد بازرسی و رسیدگی به شکایات اداره آموزش وپرورش محل سکونت تحویل نمایند.

گفتنی است ساکنین شهرستان شیراز به نزدیک ترین ناحیه آموزش وپرورش مراجعه و فرم را تحویل نمایند.

برای دریافت متن کامل اطلاعیه اعلام پذیرفته شدگان اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش استان فارس اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۹ بهمن ۹۹ - جزییات مصاحبه و گزینش آزمون استخدامی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹تشریح شد

مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس گفت: ۱۰۰امتیاز از مجموع ۴۰۰ امتیاز مصاحبه به بخش کمی یعنی سوابق آموزشی و پژوهشی و دانش های کامپیوتری تعلق می گیرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، وحیدرضا نظام الملکی با تشریح چگونگی تخصیص ۴۰۰ امتیاز در مصاحبه حضوری گفت: ۲۵درصد از نمره مصاحبه (۱۰۰امتیاز ) به بخش کمی و۷۵درصد (۳۰۰امتیاز توسط مصاحبه گران سه گانه) به بخش کیفی اختصاص خواهد یافت.

مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس گفت: ازمجموع ۱۰۰ امتیازبخش کمی ۲۹ امتیازبه سوابق آموزشی از جمله رتبه اول مقطع تحصیلی درمیان دانشجویان هم رشته وهم ورودی ،رتبه های اول تا سوم برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویان وداشتن مدرک معتبر زبان عربی و زبان انگلیسی مانند TOFEL، IElTS،TOLIMO ،MSRT تخصیص می یابد.

نظام الملکی ادامه داد :۶۱ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز بخش کمی نیز به سوابق پژوهشی افراد (مقالات علمی پژوهشی نشریات داخلی وخارجی)ترجمه وتالیف کتاب،ثبت اختراع،کسب مقام درجشنواره های معتبرعلمی وهنری وخوارزمی، فارابی،جوان خوارزمی ، رازی،فن آوری،هنری فرهنگی،ادبی، دینی،رسانه کودکان ونوجوانان، زنان ونهادهای سینمایی پایان نامه) و طرح های تحقیقاتی در صورت ارائه گواهی معتبر تعلق خواهد گرفت.

وی همچنین ادامه داد: ۱۰ امتیاز از ۱۰۰امتیاز بخش کمی به نرم افزارها و دانش کامپیوتری افراد تخصیص یافته است .

مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش فارس گفت: پیشتر نیز زمان و مکان مصاحبه افراد پذیرفته شده برای مصاحبه حضوری در سایت اداره کل اموزش و پرورش به آدرس fars.medu.ir و کانال اخبار این اداره کل در شبکه شاد به آدرس @farsmedunews منتشر شده است.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش استان فارس اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۵ بهمن ۹۹ - اطلاعیه شماره ۲ پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۹۹ آموزش و پرورش در استان فارس

دومین اطلاعیه در خصوص زمان بررسی مدارک و مستندات و مصاحبه آزمون استخدامی سال ۹۹ در فارس اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس دومین اطلاعیه پذیرفته شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ۱۳۹۹ آموزش و پرورش در استان فارس در خصوص زمان بررسی مدارک و مستندات و مصاحبه آزمون استخدامی به شرح زیر اعلام می گردد.

برای دریافت کامل اطلاعیه اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت فرم بومی شهرستان اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت فرم های مربوط به بند ۱۴ اطلاعیه اینجا را کلیک کنید.

خبر ۱۳ بهمن ۹۹ - اطلاعیه قابل توجه پذیرفته شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ۱۳۹۹ آموزش و پرورش در استان فارس

اولین اطلاعیه در خصوص تقویم زمان بندی بررسی مدارک و اعلام ضوابط پذیرفته شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ۱۳۹۹ آموزش و پرورش در استان فارس صادر شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس اولین اطلاعیه پذیرفته شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ۱۳۹۹ آموزش و پرورش در استان فارس به شرح زیر اعلام می گردد.

اطلاعیه شماره یک

قابل توجه پذیرفته شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ۱۳۹۹ آموزش و پرورش در استان فارس

بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هشتمین آزمون متمرکز دستگاهای اجرایی کشور دی ماه ۱۳۹۹ (موضوع مجوز شماره ۹۳۱۶۷ مورخ ۳۱ اردیبهشت ۹۹ سازمان اداری واستخدامی کشور)

به اطلاع می رساند: به زودی تقویم زمان بندی بررسی مدارک و اعلام ضوابط پذیرفته شدگان( استان فارس) پس از وصول دستورالعمل های مربوط از طریق پورتال اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش فارس به نشانی اینترنتی : fars.medu.ir اعلام خواهد شد .

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش استان فارس اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۹ - اطلاعیه مهم پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال۱۳۹۸ آموزش و پرورش در فارس

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس گفت: پذیرفته شدگان نهایی استخدام پیمانی آزمون ماده ۲۸ سال ۱۳۹۸ ، جهت تشکیل پرونده و مراحل استخدام خود به واحد امور اداری شهرستان هاومناطق محل خدمت پذیرفته شده در آزمون مراجعه نمایند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، وحید رضا نظام الملکی گفت: پذیرفته شدگان نهایی استخدام پیمانی آزمون ماده ۲۸ سال ۱۳۹۸ ، جهت تشکیل پرونده و مراحل استخدام خود به واحد امور اداری شهرستان هاومناطق محل خدمت پذیرفته شده در آزمون مراجعه نمایند .

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش فارس تاکید کرد: عدم مراجعه این افراد برای تشکیل پرونده تا تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه ۹۹ به منزله انصراف از استخدام در آموزش و پرورش تلقی می گردد و مسئولیت آن صرفا به عهده داوطلب می باشد .

وی مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده را نیز به شرح زیر اعلام کرد :

۱ - تصویر کارنامه قبولی در آزمون استخدامی صادره ازسوی سازمان سنجش

۲- اصل وتصویر تمام صفحات شناسنامه

۳- اصل وتصویر کارت ملی

۴-اصل وتصویر کارت معافیت یا پایان خدمت برای برادران

۵- اصل وتصویر مدرک تحصیلی

۶- پوشه وگیره

۷- چهار قطعه عکس ۴*۳

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش استان فارس اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۳ اردیبهشت ۹۹ - اطلاعیه کلیات وتقویم آموزشی دوره پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

تقویم اجرایی دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان سال ۱۳۹۸ طبق جدول ذیل از روز چهارشنبه ۱۰/۰۲/۱۳۹۹ با اعلام محل آموزشآغاز خواهد شد این دوره شامل سه پودمان می باشد. پذیرفته شدگان باید بلافاصله پس از ثبت نام حضوری براساس برنامه اعلامی استان محل آموزش، اقدام نمایند. در صورتی که مهارت آموز طبق مراحل مشخص شده اقدام نکند امکان شرکت وی در امتحانات پایان پودمان و متعاقباً صدور حکم استخدامی توسط وزارت آموزش و پرورش وجود نخواهد داشت.

   بازه زمانی
اعلام محل آموزش ۱۰ اردیبهشت ۹۹
ثبت نام غیرحضوری مهارت اموزان ۱۰-۱۲ اردیبهشت۹۹
شروع پودمان اول ۲۰ اردیبهشت۹۹
پایان پودمان اول ۴تیر ۹۹
شروع امتحانات پودمان اول ۵تیر ۹۹
پایان امتحانات پودمان اول ۱۳ تیر ۹۹
شروع پودمان دوم ۱۴ تیر ۹۹
پایان پودمان دوم ۲۹ مرداد ۹۹
شروع امتحانات پودمان دوم ۳۰ مرداد ۹۹
پایان امتحانات پودمان دوم ۹ شهریور ۹۹
اعلام اسامی پذیرفته شدگان در دو پودمان به وزارت آموزش و پرورش ۱۵ شهریور ۹۹
شروع پودمان کارآموزی ۱ مهر تا ۳۰ آذر ۹۹
برگزاری آزمون جامع (در استانهای محل آموزش) هفته اول دی ۹۹
اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی در دوره مهارت آموزی سال۱۳۹۹ به وزارت آموزش و پرورش ۳۰ دی ۹۹

برنامه درسی و روش آموزش

برنامه درسی دوره آموزشی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۱۳۹۸ براساس اقدامات دفتر برنامه ریزی درسی و آموزشی دانشگاه در سه پودمان به شرح جداول زیر می باشد.

پودمان های اول : به دلیل شرایط حال حاضر کشور و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، به صورت الکترونیکی (فیلم آموزشی، بسته های یادگیری، آزمون های مستمر و پایانی) توسط خود استانها برنامه ریزی، تهیه، تولید و به هر نحو مقتضی در سامانه یادگیری الکترونیکی استان مربوطه بارگذاری و اجرا شود.
پودمان دوم : در صورت امکان، اقدام به تولید محتوای متمرکز از طرف این معاونت می شود و در صورت تداوم شرایط کرونایی، مشابه پودمان اول عمل خواهد شد.
پودمان سوم : همراه با بازگشایی مدارس در سر کلاس های درس اجرا خواهد شد.

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک کنید

خبر ۱۱ فروردین ۹۹ - قابل توجه دعوت شدگان به مرحله مصاحبه پذیرفته شده در آزمون استخدامی۹۸ آموزش و پرورش فارس

باسلام به دلیل شیوع ویروس کرونا و لزوم حفظ بهداشت و جلوگیری از تجمعات، مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی۹۸ که قرار بود از تاریخ ۱۷ تا ۲۴ فروردین ماه ۹۹ در مرکز ضمن خدمت فرهنگیان فارس برگزار شود، لغو و به زمان دیگری موکول می گردد

زمان انجام مصاحبه متعاقبا اعلام خواهد شد

برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش استان فارس اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۷ اسفند ۹۸ - جدول زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش سال۱۳۹۸

پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش سال۱۳۹۸که محل خدمت آنان استان فارس می باشد طبق جدول زمان بندی زیر برای انجام امور گزینش خود باید بر اساس حرف اول نام خانوادگی خود در تاریخهای مشخص شده به آدرس شیراز- بلوار چمران – خیابان ابیوردی یک -کوچه سردار شهید ابیوردی – مرکز آموزش ضمن خدمت فرهنگیان اداره کل آموزش و پرورش فارس مراجعه نمایند.

تذکرات:

پذیرش از ساعت ۸ صبح در محل انجام مصاحبه صورت می پذیرد

داوطلبینی که مدارک خود را در زمان انجام مصاحبه علمی به صورت کامل تحویل نداده اند در روز مراجعه مدارک خود را تکمیل نمایند

به همراه داشتن اصل شناسنامه در زمان مراجعه الزامی است.

به داوطلبان توصیه می گردد قبل از مراجعه کتابچه آموزشی گزینش(دانلود از همین سایت) ، کتاب ویژگی های معلم خوب نوشته آیت الله مظاهری(فایل الکترونیکی این کتاب در کانال کتب سیر مطالعاتی هسته گزینش فارس در نرم افزار سروش و ایتا به نشانی @gfbook قابل دریافت است) را مطالعه نمایند.

واحد پاسخگویی هسته گزینش به شماره۰۷۱۳۲۳۰۵۴۹۲ پاسخگوی سئوالات احتمالی شما خواهد بود.

چنانچه تغییری در زمان و مکان برگزاری مصاحبه ایجاد گردد تا ۱۵ فروردین۹۹ از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد

برای مشاهده جدول زمانبندی اینجا کلیک نمایید

خبر ۸ اسفند ۹۸ - تشریح نحوه پی گیری مراحل قبل از استخدام برای پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ سهمیه آموزش و پرورش در فارس

مدیر هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش فارس نحوه پی گیری مراحل قبل از استخدام برای پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ سهمیه آموزش و پرورش فارس را تشریح کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمد صابری در تشریح نحوه پی گیری مراحل قبل از استخدام برای پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ ، گفت: پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت سهمیه آموزش و پرورش فارس در این آزمون لازم است( از اینجا دریافت کنید ) از روز شنبه ۱۰ اسفند۹۸ فقط یک برگ فرم اطلاعات فردی تکمیل شده ) خود را سریعاً به اداره آموزش و پرورش محل سکونت خود تحویل نمایند.

مدیر هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش فارس افزود: مصاحبه های گزینش پذیرفته شدگان از پانزده فروردین ماه ۱۳۹۹ انجام می گردد.

وی یادآور شد: جدول زمانبدی مراجعه پذیرفته شدگان از روز شنبه ۱۷ اسفند ۹۸ بر روی سایت هسته گزینش فارس به نشانی http://gozinesh.farsedu.org قرار می گیرد.

برای دریافت فرم اطلاعات فردی و مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک کنید.

خبر ۱۹ دی ۹۸ - اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان فارس سال ۹۸

از سوی اداره کل آموزش و پرورش فارس زمان بررسی مدارک ومستندات ومصاحبه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال۹۸ سهمیه آموزش و پرورش استان اعلام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، با عنایت به اعلام نتیجه معرفی شدگان چند برابر ظرفیتآزمون استخدام پیمانی سال۹۸ آموزش و پرورش توسط سازمان سنجش، به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت این آزمون می رساند برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و انجام مصاحبه با توجه به جدول زمان بندی ذیل و با دردست داشتن مدارک ذیل به آدرس شیراز، بلوار چمران، بعد از بیمارستان حافظ، کوچه یک ابیوردی، کوچه سردار شهید ابیوردی، مرکز آموزش ضمن خدمت فرهنگیان فارس مراجعه نمایند.

مدارک لازم :

۱-تصویر کارنامه قبولی آزمون استخدامی

۲- چهار قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ تهیه شده در سال جاری

۳-اصل شناسنامه و یک سری کپی از تمام صفحات آن

۴- اصل کارت ملی و یک برگ کپی پشت و روی آن

۵-اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ویک برگ کپی پشت و رو ( ویژه برادران)

۶-اصل دانشنامه یاگواهینامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز(برابرکد"شغل–محل انتخابی") ویک برگ کپی آن

۷- اصل معرفی نامه رسمی به روزاز بنیاد شهیدو امور ایثارگران برای افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند و یک برگ کپی آن

۸- اصل معرفی نامه رسمی به روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهیمه رزمنده ، فرزند و همسر رزمنده و یک برگ کپی آن

تذکر مهم: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:

الف) معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

ب) معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

ج) معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۹- اصل معرفی نامه رسمی به روز از سازمان بهزیستی برای معلولین و کپی آن

۱۰- پوشه وگیره دو عدد ( رشته های آموزش ابتدایی و استثنایی خواهران رنگ قرمز و برادران رنگ نارنجی، رشته های دبیری رنگ زرد و رشته های فنی رنگ سبز)

۱۱-افرادی که سوابق خدمت غیررسمی در دستگاه های اجرایی از تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ به بعد دارند، لازم است گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت خود را با قید پرداخت از اعتبارات دولتی طی نامه رسمی از دستگاه مورد نظر برای واحد پذیرش ارائه نمایند.

۱۲- فرم معرفی نامه از بنیاد نخبگان ( برای افراد متقاضی استفاده از امتیازات نخبگان)

۱۳-اصل مدرک مربوط به حافظان قرآن ( درجه ۱ تا۵) با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی و یک برگ کپی آن .(صرفا برای رشته های معارف و امور تربیتی )

۱۵-داوطلبانی که گواهی کسب مهارت های برتر کشوری در زمینه های علمی ، فرهنگی ، هنری ، ورزشی و...یا گواهی تدریس در مراکز علمی را دارند اصل و کپی مدارک را درزمان مصاحبه همراه داشته باشند.

۱۶- همراه داشتن دفترچه بیمه برای انجام معاینات پزشکی

۱۷-دریافت «فرم اطلاعات فردی»از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی https://gozinesh.medu.ir/fa/ و تکمیل دقیق و الصاق عکس به آن در دو نسخه به همراه تصویر تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی، مدرک تحصلی و تصویر مدارک ایثارگری و گواهی عضویت فعال بسیج همزمانباتحویلسایرمدارکدرزمانمصاحبهاستخدامی به نماینده هسته گزینش استان.

تذکر مهم :

مسئولیت ناشی ازعدم رعایت دقیق ضوابط وشرایط اعلام شده درمتن آگهی ویاارائه مدارک به صورت ناقص درزمان بررسی مدارک،مصاحبه وگزینش بر عهده داوطلب خواهدبودودرهرمرحله ازمراحل امتحان مشترک فراگیر،مسابقه وجذب،محرز شودداوطلب به اشتباه یا ب  عمداطلاعات خلاف واقع داده ویا فاقدشرایط مندرج درآگهی است،ازانجام مراحل بعدی محروم گردیده ودرصورت صدورحکم استخدامی،حکم صادره لغو وبلا اثرمیشود.

تذکرات:

۱-عدم مراجعه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت برای تشکیل پرونده و بررسی مدارک و انجام مصاحبه در زمان مقرر، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

۲- درصورت ناقص بودن مدارک یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده درزمان ثبت نام (خود اظهاری درفرم ثبت نام سازمان سنجش ) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی ( مصاحبه و... ) محروم خواهند شد.

۳- افرادی که جزء پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت نمی باشند ،در صورتی که به نمرات و درصدهای خود در مرحله اول آزمون استخدامی، معترض باشند، می توانند به قسمت «سیستم پاسخگویی اینترنتی» پرتال سازمان سنجش مراجعه و اعتراض خود را اعلام نماید.

۴- پذیرفته شدگان صرفاً با توجه به رشته و زمان اعلام شده به محل بررسی مدارک و مصاحبه مراجعه نمایند.

۵-به دلیل نبود پارکینگ و محوطه کافی در مرکز ضمن خدمت برای پارک خودرو و همچنین جلوگیری از مزاحمت برای همسایگان از آوردن وسیله شخصی خود داری نمایید .

برای مشاهده جدول زمانبندی در سایت آموزش و پرورش استان فارس اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده صفحه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۲۰ نظر برای اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان فارس

 • پ
  پژمان
  ۴ دی ۱۴۰۱، ۱۲:۳۲
  تو را خدا اگه کسی هست قبول شده خبر بده یه کار خیلی مهم دارم مرسی
  • پ
   پژمان
   ۴ دی ۱۴۰۱، ۱۲:۳۱
   سلام دوستان کسی هست دبیری معارف قبول شده باشه ؟؟
   • ب
    بهاره محمدی
    ۶ شهریور ۱۴۰۱، ۰۱:۱۶
    دوستان عزیز با وجود نمره کتبی بالاتر متاسفانه تو مصاحبه رد شدم با اینکه رقیبم خودشون گفتن پایان نامه تایید نشده اما بعد ک پیگیری کردم انگار 6 نمره دادن اون قسمت الان به مصاحبه معترضم اگه لطف کنید کسی ک مسول رسیدگی به اعتراضات هس رو رو معرفی و شمارشون رو بفرستید ممنون میشم واقعا لازمه ک بتونم نتیجه بگیرم آقای زارعی گفتن اما اصلا موفق ی ن دیدار و ن تماس شدم باهاشون
    • ب
     بهمنی
     ۸ تیر ۱۴۰۱، ۱۱:۰۷
     آقایان پوشه کاغذی قرمز و خانمها سبز
     • ف
      فاطمه خالقی
      ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰، ۰۹:۲۰
      سلام. برای گزینش استان فارس به دو تا از دوستان زنگ زدن ولی به من نزدن، آیا دلیلی داره؟ آخه اگه بر اساس الفبا بود من زود تر میفتادم
      • ب
       بهار
       ۱۰ خرداد ۱۴۰۰، ۲۲:۳۹
       زنگ بزن گزینش بپرس و خودت رو از دل شوره در بیار
       • ف
        فرناز
        ۱۳ تیر ۱۴۰۱، ۲۳:۱۴
        ببخشید شماره گزینش چند؟؟
       • د
        دبیرهنرفارس
        ۲۵ مرداد ۱۴۰۱، ۲۰:۰۵
        یعنی به این زودیه ؟
       • آ
        آموزگار ابتدایی شهرستان رستم
        ۸ اسفند ۱۳۹۹، ۲۳:۵۵
        سلام کسی از شهرستان رستم هست
        • ا
         اموزگار ابتدای
         ۷ اسفند ۱۳۹۹، ۲۱:۴۸
         سلام
         اموزگار ابتدای از شهرستان استهبان نمرتون چند شده
         کسی میدونه بالاترینننمره چند بوده خواهش می کنم اگه کسی میدونه جواب بده؟
         • ن
          نگار نازنین
          ۷ فروردین ۱۴۰۰، ۰۱:۱۹
          من تو روز مصاحبه یه خانومی دیدم دکترا داشت از استهبان با نمره 30 و خوردی طبق گفته خودشون
         • d
          dg gd
          ۱۶ بهمن ۱۳۹۹، ۱۶:۰۹
          سلام
          آیت تکمیل ظرفیت هم دارد؟
          • م
           مرضیه
           ۸ بهمن ۱۳۹۸، ۱۹:۵۵
           سیاسی نپرسیدن بیشتر روش تدریس و روان شناسی شخصیتی بود
           • ا
            ایدا
            ۳۰ مرداد ۱۳۹۹، ۲۱:۱۹
            سلام شما واسه چه رشته ای قبول شدین؟میدونید دبیر معارف با چه نمره ای قبول شد؟
           • ا
            استان فارس
            ۱ بهمن ۱۳۹۸، ۱۷:۴۹
            سلام به استان فارسی هایی که مصاحبه رفتند
            ببخشید من چند سوال دارم
            1)پوشه ای که گفتن برای تحویل مدارک باید کاغذی باشه؟
            2)سوالای مصاحبه عقیدتی و احکام هم هست یا خیر؟
            ممنون
            • م
             مرضیه
             ۸ بهمن ۱۳۹۸، ۱۹:۵۴
             سلام اره کاغذی باید باشه
             • خ
              خ مزارعی
              ۱۶ بهمن ۱۳۹۹، ۰۸:۵۶
              امسال باید چه رنگی باشه
              • م
               محمد
               ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰، ۲۰:۴۱
               سلام مگه شما(استان فارس )رفتیدبرامصاحبه گزینش ؟
               • ف
                فاطمه
                ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰، ۱۰:۴۳
                سلام دوستان
                با شما تماس گرفتن از طرف گزینش؟من دو نفر میشناسم ک باهاشون تماس گرفتن البته اونا اموزش ابتدایی بودن من امور تربیتی .با همه تماس گرفتن تموم شده یا به ترتیب زنگ میزنن؟؟
               • ب
                بهمنی
                ۸ تیر ۱۴۰۱، ۱۱:۰۲
                آقایان پوشه کاغذی قرمز و خانمها سبز

               لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

               ثبت پاسخ