اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش یزد

۱۳ نظر

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش یزد

 

ضمن تبریک به کاربران قبول شده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در استان یزد، تمامی اطلاعیه‌های استانی به منظور انجام فرآیندهای استخدامی شامل اطلاعیه‌های اولیه، زمان ارسال مدارک، زمان تشکیل جلسه ارزیابی و... در این صفحه درج می‌شود. به همین منظور کافی‌است از طریق فهرست مطالب این صفحه در جریان آخرین اخبار و اطلاعیه‌های استانی خود قرار گیرید.

 

فهرست مطالب صفحه
برای مشاهده مطالب روی لینک‌های زیر کلیک کنید

 

 

 

خبر ۳۱ خرداد ۱۴۰۳-اطلاعیه وزارت آموزش پرورش درخصوص نحوه حضور معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی سال ۱۴۰۳ در فرایند رزیابی تکمیلی

به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه مشاغل کیفیت بخشی سـال ۱۴۰۳ کـه در روز جمعـه ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برگزار شد، می رساند کارنامه نتایج اولیه متقاضیان رشته های شغلی مربوط به وزارت مذکور در درگاه اطلاع رسانی مرکـز آزمـون جهاد دانشگاهی به نشانی: hrtc.ir قرار گرفته است. لذا متقاضیان پس از دریافت نتیجه آزمون مزبور، در صورتی که بر اساس نتیجه اعـلام شـده، جزء معرفیشدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مرحله ارزیابی تکمیلی و گزینش )بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری، معاینات اولیـه پزشـکی، بررسی صلاحیت های عمومی گزینش و در نهایت فرآیند سنجش و ارزیابی تکمیلی( وزارت آموزش و پرورش باشند، موظفند برای اقدامات بعـدی، با مراجعه به درگاه my.medu.ir بخش گزینش و استخدام )کارا( نسبت بـه اعـلام آمـادگی جهـت حضـور در فراینـد مـذکور و تکمیـل اطلاعـات نمون برگها مورد درخواست، با رعایت مفاد دفترچه آزمون و این اطلاعیه اقدام نمایند. بدیهی است عدم مراجعه به سامانه در مهلت تعیین شـده برای تکمیل »نمون برگ های خوداظهاری«، به منزله انصراف از استخدام در آموزش وپـرورش تلقـی خواهـد شـد. زمـان دقیق تکمیلی اطلاعـات خوداظهاری داوطلبان درهفته اول تیرماه متعاقبا از طریق سوی وزارت آموزش وپرورش اطلاع رسانی خواهد شد.

یادآوری مهم: فرآیند ارزیابی تکمیلی طبق زمانبندی اعلام شده در سامانه گزینش و استخدام )کارا( صورت خواهد گرفت. هر یک از داوطلبان معرفی شده چند برابر ظرفیت موظفند مطابق مفاد اطلاعیه اعلام اسامی چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی مشاغل کیفیـت بخشی سال ۱۴۰۳ وزارت آموزش و پرورش مندرج در سایت مرکز آزمون جهاد دانشـگاهی بـه نشـانی hrtc.ir و همچنـین اطلاعرسـانی از طریـق سامانه گزینش و استخدام )کارا( در مراحل ارزیابی تکمیلی و بررسی صلاحیت های عمومی گزینش اقدام نمایند یادآوری مهم: داوطلب می بایست زمان دقیق تکمیل اطلاعات خوداظهاری را که از سوی آموزش و پرورش در هفته اول تیرماه اعـلام خواهـد شـد در مهلت تعیین شده)حداکثر ۴ روز خواهد بود( با مراجعه به درگاه my.medu.ir بخش گزینش و استخدام )کـارا( نسـبت بـه تکمیـل کـار برگ هـا و بارگذاری کلیه اسناد و مدارک مورد نیاز در سامانه اقدام نماید. برای ورود به سامانه از طریق درگاه دولت، داشتن شماره تلفـن همـراه بـا مالکیـت شخص داوطلب الزامی است.

 برای مشاهده اطلاعیه در سایت آموزش و پرورش یزد اینجا کلیک نمایید 

 

 

بازگشت به صفحه استخدام آموزش و پرورش

  

 

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱۳ نظر برای اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش یزد

 • س
  سارا
  ۱۹ تیر ۱۴۰۳، ۱۸:۴۳
  مشاوره کد 101 یزد کسی اینجا حضور داره ؟؟؟؟لطفا اگه هست بهم پیام بدید
  • س
   سارا
   ۱۹ تیر ۱۴۰۳، ۱۸:۴۱
   من در ارایه مدارک با اینکه خودم آپلود رو انجام داده بودم بهم گفتن هیچ کدوم ثبت نشده و بهم امتیاز ندادن و گفتند اعتراض هم بی فایده است اکثریت این مشکل رو داشتند کسی دیگه هم تجربه اش رو داشته ؟ خب وقتی به راحتی از 50 امتیاز فقط 9 امتیاز بهمون دادن و گفتند امضا کن و برو که هیچ اعتراضی نداری مطمئنا قبول نمیشیم فقط الکی دارم هزینه و وقتم رو هدر میدم😔
   • ک
    کاربر
    ۱۴ تیر ۱۴۰۱، ۰۸:۰۴
    الان تعطیل شده کسی میدونه باید چکار کنیم؟؟
    • ن
     نگین
     ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۸:۴۹
     آموزگار ابتدایی
     • ن
      نگین
      ۱۱ تیر ۱۴۰۱، ۱۸:۴۸
      سلام عزیزان .تو نواحی4گانه مشهد کسی می‌دونه نمره قبولی سهمیه آزاد چند بوده؟سپاسگذارم جواب بدین
      • ز
       زهرافلاح
       ۸ تیر ۱۴۰۱، ۱۴:۲۶
       باسلام.برای کسانی که کارنامه آنها اصلاح شده است،مصاحبه چه زمانی هست؟
       • ج
        جانان
        ۴ آبان ۱۴۰۲، ۱۴:۱۹
        سلام.شما قبول شدید یا نه؟
       • ف
        فاطمه
        ۵ تیر ۱۴۰۱، ۱۲:۱۸
        سلام پس یعنی زمان مراجعه هنوز اعلام نشده؟
        • ب
         بنده اقتصاد
         ۵ تیر ۱۴۰۱، ۱۰:۱۷
         سلام. از بچه های اقتصاد کسی هست
         • م
          مرضیه زارع
          ۲۸ تیر ۱۴۰۳، ۲۱:۳۳
          سلام من اقتصادم
         • د
          دهقان نیری
          ۱۰ اسفند ۱۳۹۸، ۱۴:۰۶
          سلام کسی خبر داره زمان و مکان مصاحبه کی اعلام میشه?
          • ن
           نجمه
           ۲۶ تیر ۱۴۰۲، ۱۶:۴۳
           سلام شما اموزگارابتدایی قبول شدید میشه بگید دقیق چه کتابایی خوندید؟
          • ه
           هادی ابراهیمی
           ۲۱ دی ۱۳۹۸، ۱۷:۳۹
           سلام
           از دوستان کسی هنراموز ساخت و تولید بافق یزد قبول شده؟؟؟

           لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

           ثبت پاسخ