اخبار و اطلاعیه های استخدام نخبگان در سال ۹۸

۷۸ روز قبل ۱۴ نظر

آخرین اخبار و اطلاعیه های استخدام نخبگان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه آخرین اخبار و اطلاعیه های استخدام نخبگان اعلام میشود.

برای مشاهده قوانین کسر خدمت سربازی نخبگان اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار تحصیلی کشور سال۹۸ 

فهرست اخبار و اطلاعیه های استخدام نخبگان موجود در این صفحه :


۷ مرداد ۱۳۹۸
طرح امریه سربازی برای نخبگان اجرا می‌شود
رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: نخبگان و دانشمندان جوان کشور می‌توانند نیمی از خدمت سربازی را در شرکت‌های دانش‌بنیانی بگذرانند که در آن کار می‌کنند.
ادامه مطلب ...
۱۵ تیر ۱۳۹۸
جذب نیروی امریه توسط بنیاد ملی نخبگان
بنیاد ملی نخبگان بر اساس مجوز ستاد کل نیروهای مسلح و با هدف تقویت نیروی انسانی کارشناسی و بازطراحی سامانه‌ها و سیستم‌های نرم‌افزاری خود، تعدادی نیروی امریه در ستاد بنیاد(تهران) جذب می‌کند.
ادامه مطلب ...
۲۵ خرداد ۱۳۹۸
فراخوان مشمولان نخبه و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها در مردادماه
معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: مشمولان نخبه و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور که برگ آماده به خدمت دریافت کرده اند به مراکز آموزش اقدام کنند.
ادامه مطلب ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
استخدام دغدغه اول نخبگان پزشکی
دانشجویان استعداد درخشان علوم پزشکی در دیدار با وزیر بهداشت دغدغه‌های خود را مطرح و بر موضوعاتی همچون حقوق دانشجویان، استخدام و کیفیت آموزش تاکید کردند.
ادامه مطلب ...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
اخذ مجوز استخدام ۲۰۰ نفر از فارغ‌التحصیلان نخبه و برتر کشور
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان گفت: با هماهنگی سازمان استخدامی کشور مجوز استخدام ۲۰۰ نفر از فارغ‌التحصیلان نخبه و برتر کشور اخذ شد.
ادامه مطلب ...
۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
امریه جایگزین سربازی نخبگان مهارتی می‌شود
وزیر کار با بیان اینکه تجربه تحریم به ما نشان داد تحریم کالا، تکنولوژی، نفت و خیلی چیزها ممکن است اما ورود و خروج آدم‌ها از کشور و مهارت تحریم‌پذیر نیست، گفت: تلاش می‌کنیم برای نخبگان مهارتی به جای سربازی امریه را جایگزین کنیم.
ادامه مطلب ...
۲۰ اسفند ۱۳۹۷
دور جدید جذب نیرو در صداوسیما با نخبه‌گرایی همراه است
علی عسکری گفت: جایگاه و معبر اصلی که می‌تواند رسانه ملی را برای انجام ماموریت‌هایش توانمند کند، دانشگاه صداوسیماست.به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس رسانه ملی در نشست هیات امنای دانشگاه صداوسیما با تاکید بر اینکه در دور جدید ریاست سازمان جذب نیرو با نخبه گرایی همراه است، گفت: جایگاه و معبر اصلی که می‌تواند سازمان را برای انجام ماموریت‌هایش توانا کند، دانشگاه صداوسیماست.
ادامه مطلب ...
۱۳ بهمن ۱۳۹۷
شهرداری نخبگان دانشگاه‌ها را جذب می‌ کند
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه سالانه ۷ هزار میلیارد تومان هزینه جاری شهرداری تهران است، گفت: شهرداری سال آینده تعدیل نیرو نخواهد داشت و ما به دنبال جذب نخبگان دانشگاه‌های برتر کشور هستیم.
ادامه مطلب ...
۱۳ بهمن ۱۳۹۷
افزایش جذب نخبگان ایرانی خارج از کشور در دانشگاه های داخل
معاون همکاری های علمی و سازمان های تخصصی وزارت علوم از افزایش جذب نخبگان خارج در دانشگاه های داخل خبر داد و گفت: سال گذشته ۱۵۰ نخبه خارج از کشور توسط دانشگاه های داخل جذب شدند.
ادامه مطلب ...
۵ دی ۱۳۹۷
نخبگان علمی سربازی خود را در شرکت های دانش بنیان می گذرانند
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: نخبگان علمی در صورت داشتن شرایط لازم می توانند خدمت وظیفه خود را در شرکت های دانش بنیان به انجام رسانند.
ادامه مطلب ...
۲ دی ۱۳۹۷
جذب سربازان نخبه پژوهشی در پژوهشگاه علوم ورزشی
رییس پژوهشگاه علوم ورزشی با اشاره به عقد تفاهمنامه همکاری با بنیاد ملی نخبگان گفت: به منظور حمایت از سربازان نخبه پژوهشگرعلوم ورزشی به دنبال آن هستیم تا با جذب سربازان نخبه، عملکرد موفقی در اجرای طرح‌های تحقیقاتی و پژوهشی داشته باشیم.
ادامه مطلب ...
۱۲ آذر ۱۳۹۷
سهمیه ۲۰درصدی استخدام نخبگان
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تهیه طرحی خبر داد که به موجب آن ۲۰ درصد از سهمیه استخدامی تمامی دستگاه‌های اجرایی به نخبگان برتر دانشگاه‌های کشور اختصاص پیدا می‌کند.
ادامه مطلب ...
۱۳ آبان ۱۳۹۷
ایجاد اشتغال پایدار برای ۱۵۰۰ نخبه و فارغ‌التحصیل دانشگاهی یزد
رئیس پارک علم و فناوری یزد با بیان اینکه بسیاری از بیکاران یزد را تحصیلکرده‌ها تشکیل می‌دهند، گفت: پارک علم و فناوری یزد برای هزار و ۵۰۰ نخبه و فارغ‌التحصیل دانشگاهی شغل ایجاد کرده است.
ادامه مطلب ...
۵ آبان ۱۳۹۷
۲۰۰ نخبه ایرانی غیر مقیم جذب دانشگاهها شدند
رئیس دبیرخانه جذب نخبگان در دانشگاهها در بنیاد ملی نخبگان گفت: تا کنون توانستیم ۲۰۰ نخبه ایرانی که غیر مقیم بودند را به عنوان هیات علمی جذب دانشگاهها کنیم.
ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۱۳۹۷
مشارکت نخبگان و دانشگاهیان در توسعه اشتغال عامل کلیدی است
اهواز – ایرنا – دستیار ویژه استاندار خوزستان در امور جوانان گفت: مشارکت جوانان، نخبگان و دانشگاهیان در توسعه اشتغال پایدار عامل کلیدی است و جلب مشارکت باید از این گروه شروع شود.
ادامه مطلب ...
۲۵ مهر ۱۳۹۷
اعلام جزئیات و مقررات خدمت سربازی دانش آموختگان برتر و دانش آموختگان برتر فناور
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح مقررات خدمت سربازی دانش آموختگان برتر و دانش آموختگان برتر فناور را اعلام کرد. سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در گفتگو با خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در رابطه با نحوه خدمت سربازی دانش آموختگان برتر و دانش آموختگان برتر فناور اظهار کرد: گروهی از مشمولان وظیفه تحت عنوان نخبه و استعداد برتر خدمت سربازی خود را با انجام پروژه تحقیقاتی انجام می‌دادند که در حال حاظر اسم این افراد به عنوان دانش آموختگان برتر و دانش آموختگان برتر فناور تغییر کرده است و از اصطلاح نخبه و استعداد برتر استفاده نمی‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۲ مهر ۱۳۹۷
تهیه شدن ۱۱۸ طرح اشتغالزایی در زمینه گیاهان دارویی کردستان
رئیس بنیاد نخبگان استان کردستان گفت : ۱۱۸ طرح کوچک و متوسط و چهار طرح کلان در زمینه گیاهان دارویی در استان تهیه شده است.رحمت صادقی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهارداشت: کردستان با دارا بودن مراتع غنی و تنوع پوشش گیاهی در مساحتی حدود یک و هفت دهم درصد مساحت کشور ، بیش از ۲۵ درصد انواع گونه گیاهی کشور را دارا است.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
اعلام جرئیات تسهیلات بنیاد ملی نخبگان به دانشجویان مستعد
تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان به دانشجویان نوورود (دانشجویان سال اول دوره‌های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری) در سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ اعطا می شود.
ادامه مطلب ...
۱۸ شهریور ۱۳۹۷
اجرای طرح «سرباز صنعت» برای دانش‌آموختگان نخبه دانشگاهی
معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این که طرح توانمندسازی صنعت با عنوان "تاب" برای بنگاه‌های صنعتی دارای بخش تحقیق و توسعه پیاده‌سازی می‌شود، گفت: علاوه بر آن با توجه به وضعیت خدمت نظام وظیفه دانش‌آموختگان نخبه طرح «سرباز صنعت» را مطرح کردیم که مورد استقبال قرار گرفت.
ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۱۳۹۷
جذب ۵۰ نخبه به عنوان هیات علمی
رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به آمار جذب نخبگان در سال گذشته گفت: امسال نیز حدود ۱۰۰ سهمیه برای جذب نخبگان در دانشگاه ها اختصاص داده ایم.
ادامه مطلب ...
۷ شهریور ۱۳۹۷
شرایط ویژه برای استخدام و سربازی نخبگان
شناسایی سه هزار نفر نخبه در سراسر کشور /شرایط ویژه برای استخدام و سربازی نخبگانمعاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان گفت: این بنیاد تاکنون سه هزار نفر نخبه را در سراسر کشور شناسایی کرده است.
ادامه مطلب ...
۳ شهریور ۱۳۹۷
نظرسنجی بنیاد ملی نخبگان درباره جوایز تحصیلی
بنیاد ملی نخبگان در نظر دارد، در راستای پایش دقیق‌تر نتایج اجرای برنامه‌های خود بر اجتماع نخبگانی کشور، اقدام به اجرای نظرسنجی‌های علمی از جامعه مخاطب کند.
ادامه مطلب ...
۲۷ خرداد ۱۳۹۷
فراخوان مشمولان طرح نخبگان در تیرماه سال ۹۷
سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولانی که در طرح نخبگان ثبت نام کرده و دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم تیرماه ۱۳۹۷ می‌باشند را به خدمت سربازی فراخواند.
ادامه مطلب ...
۷ اسفند ۱۳۹۶
نهایی شدن آیین نامه جذب نخبگان دانشگاه آزاد هفته آینده
معاون پژوهشی دانشگاه آزاد گفت: آیین نامه جذب نخبگان در این دانشگاه تا هفته آینده نهایی خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۶ اسفند ۱۳۹۶
حل مشکل سربازی نخبگان ICT برای بازگشت به کشور
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای از تفاهم با بنیاد ملی نخبگان برای حل مشکل نظام وظیفه ایرانیان فعال در حوزه فناوری اطلاعات که در خارج از کشور به سرمی برند، برای بازگشت به ایران خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۵ بهمن ۱۳۹۶
کسری خدمت سربازی ویژه دانشجویان نخبه
رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری گفت: دانشجویان نخبه با سازماندهی در بسیج علمی پژوهشی می‌توانند از ظرفیت کسر خدمت استفاده کنند.
ادامه مطلب ...
۲۱ آبان ۱۳۹۶
گذراندن خدمت سربازی۳۰۰ نخبه دانشگاهی در وزارت ارتباطات
خبرگزاری مهر : وزیر ارتباطات گفت: با موافقت کلی رهبر معظم انقلاب، ۳۰۰ نخبه دانشگاهی خدمت سربازیشان را در وزارت ارتباطات خواهند گذراند.
ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۱۳۹۶
شرایط ویژه برای استخدام و سربازی نخبگان
شناسایی سه هزار نفر نخبه در سراسر کشور /شرایط ویژه برای استخدام و سربازی نخبگانمعاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان گفت: این بنیاد تاکنون سه هزار نفر نخبه را در سراسر کشور شناسایی کرده است.
ادامه مطلب ...
۱۰ خرداد ۱۳۹۶
به زودی حدود ۲۰۰ نخبه در دانشگاه آزاد جذب می شوند
خبرگزاری مهر: سرپرست دانشگاه آزاد گفت: برنامه داریم به زودی حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ نخبه را در دانشگاه آزاد جذب کنیم. این نخبگان ابتدا از دانشگاه آزاد و در مراحل بعدی از خارج از دانشگاه جذب می شوند.
ادامه مطلب ...
۱۶ اسفند ۱۳۹۵
زنگنه برای استخدام نخبگان دانشگاه نفت قول کتبی دهد
خبرگزاری خانه ملت : نماینده مردم شاهین شهر و میمه در مجلس با انتقاد از عمل نکردن وزارت نفت به تعهدات خود درخصوص استخدام نخبگان و دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت، خواستار قول کتبی بیژن زنگنه در این مورد شد.
ادامه مطلب ...
۱۱ اسفند ۱۳۹۵
«جذب نخبگان» و «رفع نیازهای صنعت» دو برنامه دانشگاه آزاد در سال ۹۶
خبرگزاری ایسنا : رییس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی از جذب نخبگان در این دانشگاه خبر داد و گفت: بر اساس برنامه‌های جدید این دانشگاه قرار است به منظور ارتقای کیفی تحقیقات دانشگاهی پروژه‌های دانشجویان این دانشگاه به گونه‌ای تعریف شود که منجر به رفع نیازهای کشور شود.
ادامه مطلب ...
۲۴ دی ۱۳۹۵
انعقاد تفاهم‌نامه برای کسرخدمت سربازی نخبگان
تفاهم‌نامه‌ای درباره سربازی نخبگان بین ستادکل نیروهای مسلح و معاونت علمی ریاست جمهوری منعقد شد. به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، نشست مشترک قرارگاه مهارت افزایی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح و نمایندگان معاونت علمی و فناوری رئیس‌جمهور، وزارت صمت و وزارت ورزش و جوانان صبح امروز با حضور سردار مهدی فرحی رئیس قرارگاه مهارت افزایی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح برگزار شد.
ادامه مطلب ...
۲۲ دی ۱۳۹۵
اشتغال نخبگان دانشگاه و تولید ثروت در بستر اقتصاد دانش‌بنیان
باشگاه خبرنگاران جوان : فعالیت بیش از هزار شرکت دانش‌بنیان بستری مناسب را برای اشتغال و ثروت‌آفرینی جوانان دانشگاهی ایجاد کرده است.
ادامه مطلب ...
۹ دی ۱۳۹۵
استخدام ۱۵۰ تن از نخبه‎های دانشجویان نفتی
خبرگزاری تسنیم : زنگنه همچنین درباره استخدام دانشجویان دانشگاه صنعت نفت گفت: باید این تفکر را که هر فردی در دانشگاه نفت درس می‎خواند، لزوما باید در دولت استخدام شود ؛ کنار بگذاریم، نمی توانیم این کار را انجام دهیم و در دولت نیاز نداریم
ادامه مطلب ...
۲۵ آبان ۱۳۹۵
با استخدام نخبگان در ادارات دولتی، ایده‌ها نابود می‌شود
خبرگزاری ایسنا : رئیس دانشگاه یاسوج گفت: با استخدام نخبگان در دستگاه‌های دولتی مخالفم زیرا استعداد و ایده‌های این افراد بر اثر روزمرگی نابود می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۸ مهر ۱۳۹۵
جذب نخبگان در دانشگاه‌ها
خبرگزاری مهر : معاون توسعه و برنامه ریزی بنیاد ملی نخبگان گفت: این بنیاد ساز و کاری برای جذب نخبگان به عنوان عضو هیات علمی در دانشگاه ها طراحی کرده است.
ادامه مطلب ...
۲۷ شهریور ۱۳۹۵
زمینه حمایت و جذب نخبگان در استان‌ها فراهم شود
خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان با تاکید بر اینکه زمینه حمایت و جذب نخبگان در استان‌ها فراهم شود، گفت: نخبگان مقیم خارج با حداقل حمایت حاضر به بازگشتند.
ادامه مطلب ...
۶ شهریور ۱۳۹۵
امتیاز نظام وظیفه برای سربازی نخبگان
خبرگزاری صدا و سیما: نخبگان شرکت های دانش بنیان با انجام یک پروژه تحقیقاتی می توانند از تسهیلات نظام وظیفه بهره مند شوند.
ادامه مطلب ...
۲۱ مرداد ۱۳۹۵
نخبگان ایرانی مقیم خارج در بخش تحقیقات کشاورزی کشور جذب می‌شوند
خبرگزاری تسنیم : جذب نخبگان ایرانی ساکن خارج کشور برای نخستین بار توسط سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور انتقال تکنولوژی و گسترش مرز دانش کلید خورد.
ادامه مطلب ...
۱۳ مرداد ۱۳۹۵
توافق بنیاد ملی نخبگان و صنایع ارتباطی آوا در زمینه اشتغال نخبگان
خبرگزاری پانا: مدیرعامل صنایع ارتباطی آوا با اشاره به توافق بنیاد ملی نخبگان و شرکت صنایع ارتباطی آوا گفت: در این راستا زمینه های جذب و بکارگیری از میان نخبگان و استعدادهای برتر در رشته های مختلف و در زیر مجموعه های این شرکت پس از انجام مصاحبه و بررسی های تخصصی فراهم شده است، لذا تمامی نخبگان و استعدادهای برتردر رشته های مهندسی نرم افزار، شبکه، سخت افراز، و الکترونیک تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان می توانند جهت ثبت نام وفعالیت در این شرکت اطلاعات خود را از طریق سامانه بنیاد ارسال کنند.
ادامه مطلب ...
۱۲ مرداد ۱۳۹۵
کند شدن مهاجرت جوانان نخبه با گذراندن سربازی در شرکت های دانش بنیان
خبرگزاری میزان: مدیر گروه بیوتکنولوژی انستیتو پاستور گفت: گذراندن خدمت سربازی فارغ التحصیلان دانشگاهی در شرکت های دانش بنیان می تواند موجب کند شدن مهاجرت جوانان نخبه کشور بشود.
ادامه مطلب ...
۱۰ مرداد ۱۳۹۵
امضاء توافق نامه اشتغال نخبگان
خبرگزاری ایلنا: لذا تمامی نخبگان و استعدادهای برتردر رشته های مهندسی نرم افزار، شبکه، سخت افراز، و الکترونیک تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان می توانند جهت ثبت نام وفعالیت در این شرکت اطلاعات خود را از طریق سامانه بنیاد ارسال کنند.
ادامه مطلب ...
۲ مرداد ۱۳۹۵
امنیت شغلی مهمترین دغدغه نخبگان کشور است
خبرگزاری ایرنا : معاون امور دانشجویان داخل سازمان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: امنیت شغلی مهمترین دغدغه نخبگان کشور بوده و نبود این عامل سبب خروج آنان از کشور می شود.
ادامه مطلب ...
۲۴ تیر ۱۳۹۵
ضرورت جذب نخبگان در دستگاه های اجرایی
خبرگزاری ایسنا : معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم گفت: باید سازوکار مشخصی برای جذب نخبگان و کارشناسان خبره در دستگاه های اجرایی تدوین شود تا کارآمدی این سازمان ها افزایش یابد.
ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۱۳۹۵
کار در شرکتهای دانش بنیان تسهیلات جدید نظام وظیفه به نخبگان
خبرگزاری مهر : سرپرست امور شرکت ها و موسسات دانش بنیان در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری آخرین آمار افرادی که از تسهیلات نظام وظیفه برای فعالیت در شرکت های دانش بنیان برخوردار شده اند را اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۸ تیر ۱۳۹۵
نخبگان دانشگاه های کشور برای امر قضاوت جذب میشوند
خبرگزاری میزان: به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، گفت‌وگوی تلویزیونی آیت الله آملی لاریجانی در پنجمین روز از هفته قوه قضاییه از طریق شبکه یک سیما پخش شد.
ادامه مطلب ...
۸ تیر ۱۳۹۵
نخبگان ایده‌های تولید و اشتغال خود را در سامانه استانداری ثبت کنند
خبرگزاری فارس : استاندار خراسان رضوی با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت نخبگان در پیشرفت و توسعه کشور از راه‌اندازی سامانه دریافت پیشنهادات ایده‌های تولید و اشتغال در سایت استانداری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۱۳۹۵
استفاده از ایده نخبگان توسط سرمایه گذاران برای ایجاد اشتغال ضروریست
فرماندار ویژه سقز گفت: استفاده از ایده های نخبگان توسط سرمایه گذاران برای ایجاد اشتغال در راستای اقتصاد مقاومتی امر ضروری است.
ادامه مطلب ...
۱۹ خرداد ۱۳۹۵
برگزیدگان سطح ۲ نخبگان از خدمت سربازی معاف خواهند شد
خبرآنلاین: به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از همدان ؛ غلامحسین مجذوبی، رئیس بنیاد نخبگان همدان که در جمع خبرنگاران سخن می گفت با اعلام مطلب فوق افزود: برگزاری جشنواره ها در سطح بین المللی مانند جشنواره خوارزمی و فارابی نیز در کنار این جشنواره ها به صورت دوره ای برگزار می شود.
ادامه مطلب ...
۹ خرداد ۱۳۹۵
عدم اشتغال شرط بنیاد ملی نخبگان برای دریافت تسهیلات
خبرگزاری تسنیم: یکی از نخبگان تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان به تعهد عدم اشتغال افراد تحت پوشش بنیاد اشاره کرد و گفت: برای یک فرد متاهل زندگی با حقوق ۵۵۰ هزار تومان میسر نیست؛ حتی نخبگان تحت پوشش نیز در پی خروج از این بنیاد هستند.
ادامه مطلب ...

۱۴ نظر برای اخبار و اطلاعیه های استخدام نخبگان در سال ۹۸

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید