استخدام موسسه بنیاد برکت در سال ۹۶ (خبر جدید)

۲۶۵ روز قبل ۴۱ نظر

استخدام موسسه بنیاد برکت


خبر ۵ مهر ۹۶ – ایجاد ۳۵۰ هزار شغل به همت بنیاد برکت

خبرگزاری ایرنا: رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با اعلام این که بنیاد برکت ۳۵۰ هزار شغل ایجاد کرد، گفت: نقطه آسیب کشور در حال حاضر مسائل اقتصادی است و دشمن روی همین مساله طمع دارد.

برای مشاهده کامل متن خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۲ شهریور ۹۶ – ایجاد اشتغال برای ۸۰۰ نفر در راور کرمان توسط بنیاد برکت

خبرگزاری ایرنا : فرماندار راور در استان کرمان گفت: بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راور برای ۸۰۰ نفر از طریق پرورش مرغ تخمگذار ایجاد اشتغال کرده است.

برای مشاهده کامل متن خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۲ مرداد ۹۶ – تسهیلات اشتغال زایی بنیاد برکت در سیستان و بلوچستان

خبرگزاری مهر : رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) گفت: بنیاد برکت به ۲ هزار نفر در سیستان و بلوچستان تسهیلات قرض‌الحسنه‌ ۵۰ میلیون ریالی برای ایجاد طرح‌های اشتغال‌زایی از جمله خرید شتر اعطا می‌کند.

برای مشاهده کامل متن خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱ مرداد ۹۶ – اشتغالزایی ۹ هزار نفری بنیاد برکت در استان مرکزی

خبرگزاری مهر : نماینده‌ مردم تفرش در مجلس از مشارکت بنیاد برکت در ۱۴طرح صنعتی و اقتصادی استان مرکزی خبر داد و گفت: این بنیاد برای حدود ۹ هزار نفر ازمردم مناطق کم‌تر توسعه‌یافته‌ استان اشتغال‌زایی کرده است.

برای مشاهده کامل متن خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۰ تیر ۹۶ – مشارکت بنیاد برکت در اجرای ۱۴ طرح صنعتی و اقتصادی در استان مرکزی

خبرگزاری ایرنا : نماینده مردم تفرش و آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت : بنیاد برکت در اجرای ۱۴ طرح صنعتی و اقتصادی در استان مرکزی مشارکت داشته است .

برای مشاهده کامل متن خبر اینجا کلیک نمایید


حبر ۲۹ خرداد ۹۶ – اشتغال‌زایی برای ۴۱۳ نفر از بانوان اندیمشک در قالب طرح آفتاب بنیاد برکت

خبرگزاری ایسنا : قائم مقام بنیاد برکت گفت: اولین قرارداد مشارکت اقتصادی اجتماع‌محور در قالب طرح «آفتاب» بین بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و تعاونی روستایی زنان اندیمشک به امضا رسید.

برای مشاهده کامل متن خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۹ خرداد ۹۶ – اشتغالزایی بنیاد برکت در استان اصفهان

خبرگزاری شبستان: بنیاد برکت در ۹ سال فعالیت خود در اجرای ۲۶۲ طرح اقتصادی و صنعتی در مناطق محروم کشور سرمایه گذاری کرده است و در ادامه فعالیت هایش با سرمایه گذاری ۹۲۴ میلیارد ریالی در مناطق محروم اصفهان اشتغال ایجاد کرده است.

برای مشاهده کامل متن خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ بهمن ۹۵ – ایجاد ۵ هزار فرصت شغلی توسط بنیاد برکت

خبرگزاری فارس : از یاسوج، نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد عصر امروز با حضور رئیس اجرایی ستاد فرمان حضرت امام(ره)، نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، مدیرعامل بنیاد برکت، نمایندگان شهرستان‌های بویراحمد و دنا و کهگیلویه بزرگ در مجلس و مسوولان و مدیران استانی برگزار شد.

برای مشاهده کامل متن خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲ بهمن ۹۵ – ایجاد ۶ هزار فرصت شغلی در مازندران توسط بنیاد برکت

خبرگزاری ایسنا : نماینده‌ مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی از ایجاد ۶ هزار فرصت شغلی در مازندران در نتیجه‌ اقدامات بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) خبر داد.

برای مشاهده کامل متن خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۸ مهر ۹۵ – کمک ۱۰ میلیارد ریالی بنیاد برکت به تولید اشتغال در خراسان‌جنوبی

خبرگزاری ایسنا : استاندار خراسان جنوبی گفت: بنیاد برکت برای ایجاد اشتغال در دو منطقه خراسان‌جنوبی به میزان ۱۰ میلیارد ریال وام بلاعوض می‌دهد.

برای مشاهده کامل متن خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ مهر ۹۵ – بنیاد برکت ۳۰۰ هزار فرصت شغلی در مناطق محروم کشور ایجاد کرده است

خبرگزاری ایرنا : رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گفت: بنیاد برکت در سه سال گذشته ۳۰۰ هزار شغل در مناطق محروم و غیر برخوردار کشور ایجاد کرده است.

برای مشاهده کامل متن خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۱ شهریور ۹۵ – ایجاد اشتغال برای ۴۰۰ هزار نفر توسط بنیاد برکت

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس ستاد اجرایی فرمان امام از احداث شهرک دارویی در منطقه کردان استان البرز خبر داد و گفت: در این شهرک سرمایه‌گذاران خارجی در بخش خصوصی حضور دارند.

برای مشاهده کامل متن خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳ شهریور ۹۵ – اشتغالزایی برای بیش از ۲ هزار نفر در شهرستان آبادان توسط بنیاد برکت

خبرگزاری تسنیم : فرماندار شهرستان آبادان از ایجاد فرصت اشتغال برای بیش از ۲ هزار نفر توسط بنیاد برکت در این شهرستان خبر داد.

برای مشاهده کامل متن خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۶مرداد ۹۵ – ایجاد بیش از ۱۶۵ هزار فرصت شغلی در سراسر کشور توسط بنیاد برکت

خبرگزاری مهر: مدیرعامل بنیاد برکت گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تاکنون بیش از ۶۱ هزار میلیارد ریال برای محرومیت‌زدایی و توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی مناطق محروم کشور سرمایه‌گذاری کرده است.

برای مشاهده کامل متن خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ مرداد ۹۵ – بنیاد برکت برای حدود ۷ هزار نفر در استان مرکزی کارآفرینی کرد

خبرگزاری ایرنا: بنیاد برکت در راستای سیاست توانمندسازی اقتصادی و کارآفرینی در مناطق محروم کشور، تاکنون فرصت اشتغال برای ۶ هزار و ۷۳۰ نفر در مناطق مختلف استان مرکزی فراهم آورده است.

برای مشاهده کامل متن خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۰ تیر ۹۵ – اشتغالزایی بنیاد برکت برای بیش از ۱۴۵۰ نفر در اسلام آباد غرب

خبرگزاری ایرنا : بنیاد برکت در راستای سیاست های محرومیت زدایی خود در اسلام آباد غرب در سال های اخیر برای بیش از یک هزارو ۴۵۰ نفر اشتغالزایی کرده است.

برای مشاهده کامل متن خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۸ تیر ۹۵ – اولویت بنیاد برکت توجه به اقتصاد مقاومتی است

خبرگزاری ایرنا : معاون فنی و طرح های زیربنایی بنیاد برکت، گفت: اولویت بنیاد برکت توجه به اقتصاد مقاومتی با استفاده از ظرفیت هر منطقه برای توسعه عمران و آبادی خواهد بود.

برای مشاهده کامل متن خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۹ خرداد ۹۵ – ایجاد ۱۵ هزار شغل مستقیم و غیر مستقیم در استان کردستان

خبرگزاری میزان : بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برای محرومیت زدایی و کمک به توانمندسازی اقتصادی در استان کردستان، با سرمایه گذاری ۲۱۵۹ میلیارد ریال در مناطق محروم این استان حدود ۱۵ هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد کرده است.

برای مشاهده کامل متن خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۰ اردیبهشت ۹۵ – اشتغال‌زایی برای ۸۱ نفر در منطقه محروم اهواز توسط بنیاد برکت 

خبرگزاری تسنیم : شارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با شرکت تولیدکننده‌ آرد در منطقه‌ ای محروم در شهرستان اهواز، چرخ اقتصادی با اشتغال‌زایی ۸۱ نفر از بیکاران منطقه را به حرکت درآورده است.

برای مشاهده کامل متن خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۵ اردیبهشت ۹۵ – ایجاد اشتغال در مناطق محروم برای محرومیت زدایی

خبرگزاری میزان : عضو هیئت مدیره‌ی بنیاد برکت گفت: این بنیاد با سرلوحه قرار دادن مردمی کردن اقتصاد، سرمایه‌گذاری در مناطق محروم و ایجاد اشتغال در راستای تحقق اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی فعالیت می‌کند و معتقدیم ایجاد اشتغال در مناطق محروم در راستای محرومیت زدایی است.
به گزارش گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سیدعلی موسوی در حاشیه‌ی گردهمایی سالانه‌ی شرکت‌های مشارکتی بنیاد برکت گفت: یکی از اساسی‌ترین مباحث اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن اقتصاد و توانمندسازی اقتصاد است که بنیاد برکت و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام‌(ره) این شاخص را سرلوحه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده‌اند.
عضو هیئت مدیره‌ی بنیاد برکت افزود: هنگامی که ما با بخش خصوصی و کارآفرینان در شهرها و روستاهای دورافتاده همکاری می‌کنیم در راستای مردمی کردن اقتصاد قدم برمی‌داریم، چرا که زمینه‌ی مشارکت مردم را اقتصاد کشور فراهم می‌آورد.
وی با اشاره به مبحث مهم دیگر فعالیت‌های بنیاد برکت و ستاد اجرایی فرمان حضرت‌ امام‌(ره) که در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به شمار می‌رود، گفت: سرمایه‌گذاری در مناطق محروم از اصول اقتصاد مقاومتی است. چرا که رفع محرومیت می‌تواند به توانمندسازی اقتصادی در این مناطق و در نهایت تقویت اقتصاد کشور بیانجامد و بنیاد برکت نیز با توجه به همین اصل تلاش دارد فعالیت‌های اقتصادی خود را در این مناطق متمرکز کند.
موسوی در ادامه افزود: نکته‌ی دیگری که نشان از حرکت بنیاد برکت در راستای اقتصاد مقاومتی است، اصل قرار دادن «عدم ماندگاری» در همکاری با شرکت‌های بخش خصوصی است. در واقع ما بعد از چند سال که آن مجموعه‌ی تولیدی و شرکت همکار توانست به اهداف از پیش تعیین شده دست یابد، سهم خود را را واگذار می‌کنیم که منجر به تقویت هر چه بیش‌تر مردمی کردن اقتصاد می‌شود.
موسوی با اشاره به این‌که یکی از شاخص‌های اصلی بنیاد برکت در مشارکت با شرکت‌ها و سرمایه‌گذاری در پروژه‌ها توجه به مبحث اساسی تولید و اشتغال‌زایی است، تاکید کرد: هر چه اشتغال‌زایی در آن پروژه بیش‌تر باشد، ما مشارکت بیش‌تری خواهیم کرد و این در حالی است که مطابق آمارها با ایجاد هر یک شغل مستقیم، چهار شغل غیرمستقیم نیز به وجود می‌آید، چه بهتر که این اشتغال در همان مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته باشد.


خبر ۲۴ فروردین ۹۵ – ایجاد ۲۸ هزار شغل توسط بنیاد برکت در مناطق محروم 

خبرگزاری تسنیم : بنیاد برکت در سال ۹۴ با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۱۴۲۹۰ میلیارد ریال و مشارکت در ۵۰ طرح اقتصادی به منظور توانمندی‌سازی اقتصادی مناطق محروم و کارآفرینی، موفق شد ۲۸ هزار و ۵۰۰ شغل ایجاد کند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، یکی از مهم‌ترین سیاست‌ها در حوزه‌ی رفع محرومیت که طی سال‌های گذشته از سوی بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام‌(ره) پی گرفته شده، توانمندسازی اقتصادی ساکنین مناطق محروم و ایجاد اشتغال در این مناطق بوده است.
به گفته‌ی کارشناسان به دلیل صرفه‌ی نسبتاً پایین اقتصادی ایجاد اشتغال در این مناطق که بازگشت سرمایه، گاه سال‌ها طول می‌کشد، بخش خصوصی علاقه‌ی چندانی به سرمایه‌گذاری در این مناطق ندارد. از سوی دیگر، به دلیل آن‌که مشکل بیکاری از دیرباز یکی از مهم‌ترین دغدغه‌‌های ساکنان این مناطق بوده، بنیاد برکت تلاش کرده است تا با ایجاد انگیزه برای کارآفرینان و بخش خصوصی و مشارکت‌های اقتصادی با آن‌ها در مناطق محروم به توانمندسازی اقتصادی و کارآفرینی در این مناطق بپردازد.
بر اساس این گزارش، بنیاد برکت تا پایان سال گذشته با اجرای ۲۵۰ طرح اقتصادی با هدف توانمندسازی در ۳۱ استان کشور، با حجم کل سرمایه‌گذاری‌ بالغ بر ۴۲۷۶۰ میلیارد ریال و ایجاد فرصت شغلی پایدار برای بیش از ۱۵۹ هزار نفر که حدود ۳۲ هزار نفر آن اشتغال مستقیم بوده، گام بسیار بزرگی برای رفع محرومیت در این مناطق برداشته است.  از این تعداد، در سال ۹۴ رقم ۱۴۲۹۰ میلیارد ریال توسط بنیاد برکت در ۵۰ طرح سرمایه‌گذاری شده است. به این ترتیب، بنیاد برکت با وجود رکود اقتصادی در کشور در سال گذشته برای ۲۸ هزار و ۵۰۰ نفر شغل ایجاد کرده است.


خبر ۵ بهمن ۹۴ – ایجاد ۱۵۹ هزار شغل و صادرات ۸ میلیون دلار محصولات بنیاد برکت

خبرگزاری فارس : به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، عارف نوروزی امروز در مراسم بهره‌برداری از ۵۰۰ طرح اقتصادی بنیاد برکت در ۲۷ استان کشور که از طریق ویدئو کنفرانس و از راه دور در تهران با حضور حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری به بهره‌برداری رسید، گفت: تشکیلات بنیاد برکت از سال ۸۶ راه‌اندازی شده که در زیر مجموعه ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) به بحث توانمندسازی مناطق محروم، محرومیت‌زدایی ، ایجاد اشتغال، ساخت مدرسه، مسجد و خانه‌های بهداشت در مناطق محروم اقدام می‌کند.
وی گفت: از سال گذشته به کمک وزارت بهداشت طرح توانمندسازی و درمان زوج‌های نابارور در مناطق محروم اجرا شده و تاکنون ۷۵۰ زوج نابارور از خدمات درمانی بنیاد برکت استفاده کرده و تعداد قابل توجهی از آنها دارای فرزند شدند و خانواده بزرگ برکت تشکیل شده است.
مدیرعامل بنیاد برکت همچنین از اجرای ۳۵۰ واحد مسکن محرومان و همچنین ۸۰۰ واحد تا پایان سال خبر داد و گفت: در برنامه سال آینده احداث ۳۱۰۰ واحد مسکونی در مناطق محروم، ۲۴ طرح اقتصادی به ظرفیت ۱۴۳۰۰ شغل، ۸۰ مسجد، ۴۰ مدرسه و ۱۹ طرح زیربنایی اجرا شده است که امروز با حضور آیت‌الله محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری تقدیم مردم در سراسر کشور می‌شود.


خبر ۲۰ دی ۹۴ – اشتغال‌زایی برای ۱۷۰۰ نفر در خراسان رضوی

با مشارکت بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ۱۷۰۰ نفر از ساکنان یکی از مناطق کم‌تر توسعه‌یافته‌ی استان خراسان رضوی مشغول به کار شدند
اشتغال‌زایی برای ۱۷۰۰ نفر در خراسان رضوی
به گزارش بولتن نیوز،با مشارکت بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ۱۷۰۰ نفر از ساکنان یکی از مناطق کم‌تر توسعه‌یافته‌ی استان خراسان رضوی مشغول به کار شدند.
احمد مهران فرد، مدیرعامل شرکت مدبرکشت توس واقع در شهرستان تایباد در استان خراسان رضوی در این‌باره گفت: این شرکت زراعی- باغی با ۱۵۰۰ هکتار زمین کشاورزی و ۱۲ هکتار باغ پسته، برای بالغ بر ۱۷۰۰ نفر از ساکنان منطقه ایجاد اشتغال مستقیم و غیرمستقیم کرده است.
وی افزود: مشارکت بنیاد برکت از دو سال گذشته تاکنون، سبب شده تا امروز ۱۲۰ نفر از افراد محلی منطقه‌ی تایباد به‌طور مستقیم از طریق این مجتمع کشت و صنعت امرار معاش کنند.
مهران فرد بیان کرد: با توجه به این‌که صفر تا صد فعالیت تولیدی در این شرکت توسط تیم فنی کارشناسان انجام می‌شود، در میزان سطح زیرکشت و تولید نهایی از متوسط استانی در سطح بالاتری قرار داریم. ضمن این‌که در تولید محصولاتی نظیر گندم، جو، خربزه، زعفران، ذرت، یونجه و سایر محصولات تولیدی به لحاظ کمی و کیفی رکوردشکنی داشته‌ایم.
وی با اشاره به ارایه‌ی آموزش‌های گوناگون به کشاورزان منطقه اظهار داشت: در کنار این مجتمع کشت و صنعت، کارخانه‌ِی خوراک دام به منظور مرتفع کردن بخش اعظمی از مشکلات دامداران منطقه ایجاد شده است. ضمن این‌که هر دو هفته یکبار، دوره‌های آموزشی منظم و کاربردی به منظور ارتقای کمی و کیفی تولیدات دامی برای دامداران منطقه از سوی کارشناسان شرکت برگزار می‌شود.
اشتغال‌زایی برای ۱۷۰۰ نفر در خراسان رضوی
به گفته‌ی وی درحال حاضر مجتمع مدبرکشت توس، دارای کمیته راهبردی است و برای افزایش توان کمی و کیفی تولیدات به‌طور منظم آموزش‌های مختلف را توسط افراد تحصیلکرده، در اختیار کشاورزان و دامداران قرار می‌دهد.
مدیرعامل شرکت مدبرکشت توس افزود: ارایه‌ی آموزش‌های دانش‌محور به کشاورزان منطقه با افزایش کمی و کیفی محصولات تولیدی همراه بوده، هم‌چنین با به‌کارگیری بذرهای اصلاح شده‌ی کشاورزی، سطح کیفی تولیدات را افزایش داده‌ایم.
صرفه جویی ۵۵ درصدی در استحصال آب
مهران‌فرد خاطرنشان کرد: این مجتمع کشت و صنعت دارای ۸ حلقه چاه با متوسط تولید ۳۰ لیتر آب در ثانیه است. از این تعداد بالغ بر ۴ حلقه چاه به منظور صرفه‌جویی در استحصال آب، به عنوان چاه‌های آبیاری تحت فشار به کار گرفته می‌شود و این اقدام سبب شده  ۵۵ درصد در استحصال آب کشاورزی صرفه‌جویی حاصل شود.
کاهش شیب مهاجرت در منطقه
مدیرعامل شرکت مدبرکشت توس تصریح کرد: ایجاد مجتمع تولیدی کشت و صنعت مدبرکشت توس در منطقه‌ی کم‌تر توسعه‌یافته‌ی تایباد در استان خراسان رضوی، شیب مهاجرت روستاییان به خصوص کشاورزان و دامداران منطقه به حاشیه‌ی شهرهای بزرگ را کاهش داده است، زیرا تعداد قابل‌توجهی از بومیان در این مجتمع فعالیت اقتصادی دارند. از سوی دیگر وجود این مجتمع تولیدی و اشتغال‌زایی برای ساکنان سبب شده تا زندگی مسالمت‌آمیزی میان اهالی شیعه و سنی منطقه حاکم شود.
اشتغال‌زایی برای ۱۷۰۰ نفر در خراسان رضوی
وی یکی دیگر از اقدامات شرکت مدبرکشت توس در جهت توانمندسازی خانوارهای ساکن در منطقه را واگذاری پرورش شترمرغ به آنان عنوان کرد و افزود: اهالی منطقه می‌توانند در صورت تمایل شترمرغ‌ها را در حیاط خانه‌های خود پرورش دهند و این امر گامی در جهت اشتغال‌زایی جوانان منطقه خواهد بود.
تولید محصولات ارگانیک در منطقه
مدیرعامل شرکت مدبرکشت توس، خاطرنشان کرد: در این مجتمع با به‌کارگیری صنعت ورمی کمپوست و حذف کودهای شیمیایی در پروسه‌ی تولید و استفاده از کود آلی ارگانیک، محصولات ارگانیک را به عرصه تولید رسانده‌ایم.
وی افزود: محصولات تولیدی مجتمع مذکور به لحاظ سلامت مورد تایید کارشناسان فنی کشاورزی قرار دارد و بدون کوچک‌ترین اثری از کود شیمیایی و یا سم، قابل استفاده است.


خبر ۲۹ فروردین ۹۴ – اشتغال ۹۰۰ نفر در بنیاد برکت در مناطق محروم استان ایلام 

خبرگزاری دانشجو : بنیاد برکت با مشارکت در تاسیس دو طرح اقتصادی در مناطق محروم استان ایلام ۹۰۰ فرصت شغلی ایجاد کرده است.به گزارش گروه اقتصادی «خبرگزاری دانشجو»، بنیاد برکت با مشارکت در تاسیس دو طرح اقتصادی در مناطق محروم استان ایلام ۹۰۰ فرصت شغلی ایجاد کرده است.
این طرح‌ها که در زمینه تولید لوله پلی اتیلن و آجرماشینی است، به زودی به بهره برداری خواهد رسید.
بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تلاش دارد ضمن مشارکت مالی در طرح‌های مختلف اقتصادی در مناطق محروم کشور، به توانمندسازی اقتصادی و کارآفرینی در این مناطق کمک کند.
بنیاد برکت برای حمایت از کارآفرینان محلی در این استان، ۵۱ میلیارد و ۳۱۴ میلیون ریال در این دو طرح اقتصادی مشارکت مالی کرده است.
در حال حاضر شمار طرح های اقتصادی که با مشارکت بنیاد برکت در مناطق محروم کشور عملیاتی شده است به ۲۰۰ مورد می رسد.
انتظار می رود با بهره برداری از تمامی این طرح ها برای ۱۳۰ هزار نفر از ساکنان مناطق کمتر توسعه یافته کشور، شغل ایجاد شود.
این طرح ها که بنیاد برکت در آنها ۲۲ هزار و ۳۹۰ میلیارد ریال مشارکت مالی داشته است، در ۸۵۴ روستا در ۳۱ استان کشور عملیاتی شده است.
تاکنون بنیاد برکت از ۶۶ طرح خارج شده و آنها را به کارآفرین واگذار نموده است.

خبر ۲۶ اسفند ۹۳ – اشتغال ۱۲۰ هزار نفر توسط بنیاد برکت

خبرگزاری ایرنا : محمد مخبر دزفولی عصر دوشنبه درآیین بهره برداری ازطرح توسعه یک واحد تولیدی درشهرک صنعتی اشتهارد استان البرز افزود : این طرح ها درسال های اخیر درمناطق مختلف کشور به ویژه مناطق محروم اجرا شده است.وی اظهارکرد : بنیاد برکت درچند سال اخیر با مشارکت در اجرای طرح های اشتغالزا ، تولیدی ومحرومیت زدایی، گام های موثری در کشور برداشته است.
مخبر دزفولی گفت : ستاد اجرایی حضرت امام (ره) با رویکرد مشخص دربخش اقتصادی حرکت حمایتی خود را برای توسعه فعالیت های اقتصادی واشتغالزایی درکشور آغاز کرده است .
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره ) افزود : این ستاد از کارآفرینان ومدیران واحد های تولیدی وصنعتی به ویژه درمناطق محروم کشور حمایت خواهد کرد.
وی اظهارداشت: همچنین این ستاد پیرو تاکیدهای مقام معظم رهبری درزمینه مدیریت جهادی دربخش اقتصادی و فرهنگی، گام های ویژه ای برداشته است.
مخبردزفولی با اشاره به اعمال تحریم های دشمنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی علیه کشورمان گفت: دشمنان از این موضوع غافل هستند که ملت ایران توان تبدیل کردن تحریم ومحدودیت به فرصت ها را دارد.
وی بیان کرد : باید با تمام توان از ظرفیت های داخلی برای حل مشکلات مردم استفاده کرد.
همزمان سفر مسوولان ستاد اجرایی حضرت امام (ره ) وبنیاد برکت به استان البرز، دو فضای آموزشی با ۳۴ کلاس درس و طرح توسعه یک واحد صنعتی دراین استان به بهره برداری رسید.
این واحدها با حمایت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی حضرت امام (ره ) اجرا شده است


خبر ۴ بهمن ۹۳ – کارآفرینی بنیاد برکت برای ۱۲۵ هزار نفر

خبرگزاری ایرنا : مشارکت بنیاد برکت در اجرای طرح های اقتصادی در مناطق محروم کشور، برای ۱۲۵ هزار نفر شغل ایجاد می کند.
به گزارش ایرنا از بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، این بنیاد یکی از اهداف اساسی خود را توانمندسازی اقتصادی مناطق کمتر توسعه یافته کشور قرار داد.
مشارکت در اجرای ۱۶۴ طرح اقتصادی در ۹۵ شهرستان کشور، توسط بنیاد برکت در این راستا انجام شده است.
این طرح ها ۸۵۴ روستا در سطح کشور را تحت پوشش قرار می دهد که جمعیتی بالغ بر ۶۹۰ هزار نفر در آنها زندگی می کنند.
بنیاد برکت برای مشارکت در این طرح ها ۲۲ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری کرده است.
این سیاست بنیاد برکت به توانمندسازی اقتصادی، کارآفرینی و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها، منجر شده است.
یکی از اصلی ترین اهداف تاسیس بنیاد برکت کمک و همیاری برای بهبود و ارتقای توانمندسازی اقتصادی و کارآفرینی افراد، گروه ها و واحدهای کسب و کار مستعد فعالیت و فاقد دانش و مهارت لازم در مناطق کمتر توسعه یافته و محروم است.
الگوی فعالیت در این طرح ها مشارکت حداکثر ۴۹ درصدی با کارآفرینان در اجرای طرح های کوچک و متوسط با استفاده از مدل های مالیه خرد است.
سیاست راهبردی بنیاد برکت در اجرای پروژه اقتصادی در مناطق محروم کشور، پرهیز از تصدی گری و استفاده کامل از توان سازمان های غیر دولتی، عام المنفعه، اشخاص حقیقی و حقوقی کارآفرین و سپردن مسوولیت و مدیریت طرح به کارآفرین بومی است.

ارتقای توانمندی، دانش و مهارت حرفه ای شرکای برکت از طریق آموزش و مشاوره های حقوقی و فنی، مالی و بازرگانی، از دیگر سیاست های راهبردی این بنیاد است.

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

41 نظر برای «استخدام موسسه بنیاد برکت در سال ۹۶ (خبر جدید)»


 1. آیت حیدری فر

  سلام
  اینجانب فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران -عمران وبیش از۱۴۰۰ساعتآموزش در سازمان فنی حرفه ای را گذرانده ام
  دوره های گذرانده
  ۱-متره وبرآورد
  ۲-تعیین صورت وضعیت
  ۳-نقشه برداری
  ۴-بتن سازی وبتن ریزی
  ۵-آرماتور بندی
  ۶-برقکاری ساختمان
  ۷-…

  پاسخ
  • خدا بدادمون برس

   شما بازنشستع شدی بازم میخوایی کار بگیری..پس ما جوونا چی؟؟؟؟شما حداقل یه چیزی داری ما اون حداقلیشم نداریم….خدایا خودت به دادمون برس

   پاسخ
 2. علي اكبر محمديان

  فعالیت فنی واقتصادی خوبی داشته.
  من یک رزمنده وجانباز جنگم، فوق لیسانس معماری از دانسگاه تهران و کارشناس رسمی دادگستری (رشته راه وساختمان ونقشه برداری) هستم.
  میتونم استخدام بنیاد برکت در تهران بشم؟

  پاسخ
   • مدیر

    عنوان صفحه : استخدام موسسه بنیاد برکت در سال ۹۵ (خبر جدید)
    خبر ۵ اردیبهشت ۹۵ – ایجاد اشتغال در مناطق محروم برای محرومیت زدایی
    کاربر گرامی عنوان صفحه استخدام بنیاد برکت میباشد و تمام اخبار در این صفحه اطلاع رسانی میشود در صورتی که استخدامی در جریان باشد داخل پرانتز ذکر میشود استخدام جدید
    لطفا پیگیر اخبار باشید
    با تشکر

 3. مهسا

  سلام
  این یه آگهی استخدامه یا یه آگهی خبری؟؟؟
  اگه استخدامه چرا هیچی از شرایط استخدام و یا نحوه ی تماس با موسسه نیست؟ و اگه خبریه چرا توی سایت آگهی های استخدامی گذاشید؟

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.