استخدام مجتمع فولاد روهینا جنوب (اعلام نتایج نهایی)

۴۰ نظر

استخدام مجتمع فولاد روهینا جنوب

اخبار و استخدام‌های مجتمع فولاد روهینا جنوب به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه می توانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های مجتمع فولاد روهینا جنوب ، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام مجتمع فولاد روهینا جنوب و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.

آخرین اخبار استخدامی مجتمع فولاد روهینا جنوب
منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی مجتمع فولاد روهینا جنوب
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما می توانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.
لینکهای مفید و کاربردی برای استخدام مجتمع فولاد روهینا جنوب
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی لیست شده است شما میتوانید در صورت نیاز به هر صفحه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.
صفحات استخدامی شرکت های فولاد
آرشیو مطالب پیشین مجتمع فولاد روهینا جنوب
آرشیو مطالب پیشین و سالهای گذشته مربوط به استخدامی مجتمع فولاد روهینا جنوب در این قسمت لیست شده است، لطفا در صورت تمایل به مطالعه از پیوست های مربوط به سال مورد نظر خود استفاده بفرمایید
سوالات متداول
ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۴۰ نظر برای استخدام مجتمع فولاد روهینا جنوب (اعلام نتایج نهایی)

 • ا
  ایمان
  ۱۹ آبان ۱۴۰۲، ۲۱:۱۹
  این سوالات کتبی خیلی اسان بود مصاحبش خیلی مسخره بود تجربه کاری 8 سال فولاد به کارشون نمیاد فقط شخص مصاحبه گر بیابید که هیچ سابقه ای تو فولاد نداشته
  • آ
   آرتمیس
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۱۷:۲۹
   شرکت روهینا جنوب خصوصی یا دولتی
   • آ
    آرتمیس
    ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۱۷:۲۵
    شرکت روهینا جنوب خوصی یا دولتی
    • پشتیبان سه
     ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۱۹:۲۸
     کاربرگرامی
     نگاهی فوق منقضی شده است ، شرکت مذکور دولتی می باشد .
     باتشکر
    • ا
     ارام
     ۱۲ اسفند ۱۴۰۱، ۱۰:۵۰
     سلام
     حقوق شرکت فولاد دزفول چقدر هست از حداقل تا حداکثر؟؟
     • ز
      زهرا
      ۲۰ دی ۱۴۰۱، ۲۳:۲۵
      سلام کسی اطلاع داره ازمون استخدامی بعدی کی هست؟ با کارشناسی شیمی میتونیم ازمون بدیم؟
      • ا
       اکبر صادق جولا
       ۱۹ مهر ۱۴۰۰، ۱۶:۳۷
       سلام بنام خداوند بخشنده مهربان که هرچه دارم ندارم از اوست وهمیشه ممنون دار او هستم برای دادها وندادها که همش حکمت است که از ان اوست بده نده هر دو حکمتی داره.....عمالم دانا توانا رحمان رحیم کبیر ....آلله....که من همیشه سپاس گذار او هستم .وسپاس گذار فرستادهی بزرگی برای انسانها وصلوات می فرستم بر محمد ال محمد ........استاد کار ماهر ومکانیک سنگین وراهسازی.و کامیوان دیزلی هستم با سابقه کار حرفه تجربه بالا تضمینی
       • R
        Reza Adabi
        ۶ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۵۶
        دوستان سلام.
        من در آزمون کتبی مجتمع فولاد روهینا ( شهریورسال97)پذیرفته شدم ولی تا به الان (97/09/09) هنوز برا مصاحبه کسی باهام تماس نگرفته! آیا برا مصاحبه بهم زنگ میزنن ؟ یااینکه بایدخودم پیگیر بشم؟
        • R
         Reza Adabi
         ۶ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۴۸
         دوستان سلام.
         من در آزمون کتبی مجتمع فولاد روهینا ( شهریورسال97)پذیرفته شدم ولی تا به الان (97/09/03) هنوز برا مصاحبه کسی باهام تماس نگرفته! آیا برا مصاحبه بهم زنگ میزنن ؟ یااینکه بایدخودم پیگیر بشم؟
         • م
          مهدی
          ۱۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۲۳
          سلام من یکی از آزمونهای کارآسا شرکت کردم دوستانی که قبول شدن خواهشا بگن سوالات عمومی در چه حدی بود چی بخونم تا خوب بزنم؟
          • ک
           کسری
           ۹ آذر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۵
           دوستان من لیسانس مکانیکم توی مصاحبه قبول شدم. امروز تماس گرفتن گفتن فردا بیا واسه مصاحبه دوم!!! کسی میدونه داستان مصاحبه دوم چیه؟
           • x
            x
            ۱۷ آبان ۱۳۹۵، ۱۱:۱۲
            سلام، با کسانی که در نتایج مصاحبه لیسانس و فوق دیپلم زدن قبول تماس گرفتن؟ خیلی وقته زدن قبول و گفتن خبر میکنیم اما خبر نشد. ممکنه از بین این قبولی ها انتخاب کنند و همه رو که قبول شدن دعوت به کار نکنند؟ با کسی بعد از قبولی در مصاحبه تماس گرفتند؟

            لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

            ثبت پاسخ