استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان (استخدام جدید)

۳۰ نظر

استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان

اخبار و استخدام‌های شرکت فولاد سیرجان ایرانیان به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه می توانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های شرکت فولاد سیرجان ایرانیان ، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.

آخرین اخبار استخدامی شرکت فولاد سیرجان ایرانیان
منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی شرکت فولاد سیرجان ایرانیان
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما می توانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.
لینکهای مفید و کاربردی برای استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی لیست شده است شما میتوانید در صورت نیاز به هر صفحه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.
صفحات استخدامی شرکت های فولاد
آرشیو مطالب پیشین  استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان
آرشیو مطالب پیشین و سالهای گذشته مربوط به استخدامی شرکت فولاد سیرجان ایرانیان در این قسمت لیست شده است، لطفا در صورت تمایل به مطالعه از پیوست های مربوط به سال مورد نظر خود استفاده بفرمایید
سوالات متداول

-->


جدول (۲) رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز مشاغل تکنسین

محل خدمت گروه آزمون مقطع تحصیلی رشته - گرایش تعداد مواد آزمون تخصصی سایر شرایط و توضیحات
مجتمع سیرجان تکنسین مکانیک کاردانی فوق دیپلم فنی مکانیک کلیه گرایش ها به جز مکانیک خودرو ۴ استاتیک، مقاومت مصالح، ترمودینامیک، مکانیک سیالات، انتقال حرارت و طراحی اجزا افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
تکنسین الکترونیک کاردانی فوق دیپلم الکترونیک و ابزار دقیق / تعمیر و نگهداری ماشین های الکتریکی ۶ مدارهای الکتریکی، اندازه گیری الکتریکی، الکترونیک صنعتی، الکترونیک عمومی، مدارهای منطقی افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
تکنسین کامپیوتر کاردانی فوق دیپلم کامپیوتر کلیه گرایش ها ۲ سیستم های عامل، شبکه های کامپیوتری، امنیت شبکه، سخت افزار کامپیوتر، طراحی الگوریتم ، مدارهای منطقی و الکترونیکی، برنامه سازی، مبانی کامپیوتر افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
مجتمع بردسیر تکنسین مکانیک کاردانی فوق دیپلم فنی مکانیک و ساخت و تولید ۳ استاتیک، مقاومت مصالح، ترمودینامیک، مکانیک سیالات، انتقال حرارت و طراحی اجزا افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
تکنسین برق کاردانی فوق دیپلم برق قدرت کلیه گرایش ها / برق صنعتی ۳ مدار الکتریکی ۱، ماشین الکتریکی AC، ماشین الکتریکی DC، الکترونیک صنعتی و ترانسفورماتورها افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
تکنسین الکتروتکنیک کاردانی فوق دیپلم برق صنعتی کلیه گرایش ها / فوق دیپلم الکتروتکنیک ۷ نصب دستگاه های الکترونیکی اداری و صنعتی، نگهداری و تعمیر سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک، نصب و تنظیم تابلوهای برق فشار ضعیف،کابل کشی و سیم پیچی ماشین های الکتریکی افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
تکنسین متالورژی کاردانی فوق دیپلم متالورژی کلیه گرایش ها ۱۳ خواص فیزیکی و مکانیکی مواد، عملیات حرارتی، متالورژی فیزیکی، اصول ریخته گری، ریخته گری آلیاژهای آهنی و ریخته گری آلیاژهای غیر آهنی افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.


جدول (۳) رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز مشاغل کارشناسی

محل خدمت گروه آزمون مقطع تحصیلی رشته - گرایش تعداد مواد آزمون تخصصی سایر شرایط و توضیحات
مجتمع سیرجان مهندسی صنایع کارشناسی مهندسی صنایع کلیه گرایش ها به جز ایمنی صنعتی ۳ آمار و احتمال، تحقیق در عملیات، اقتصاد مهندسی، کنترل پروژه، کنترل کیفیت، کنترل موجودی و طرح ریزی واحدهای صنعتی افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
پرستاری کارشناسی کارشناسی پرستاری ۶ روان پرستاری، بهداشت جامعه، پرستاری اورژانس، بخش های ویژه، پرستاری داخلی جراحی، پرستاری توانبخشی افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
مجتمع بردسیر مهندسی مکانیک کارشناسی مهندسی مکانیک کلیه گرایش‌ها به جز مکانیک خودرو ۴ استاتیک، مقاومت مصالح، طراحی اجزاء، ترمودینامیک، مکانیک سیالات، انتقال حرارت افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
مهندسی مواد و متالورژی کارشناسی مهندسی مواد کلیه گرایش ها / مهندسی مواد و متالورژی کلیه گرایش ها ۳ کریستالوگرافی، خواص فیزیکی مواد، خواص مکانیکی مواد و شیمی فیزیک و ترمودینامیک افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
محیط زیست کارشناسی مهندسی محیط زیست ۱ مبانی علوم محیط زیست، مبانی سنجش از دور، حفاظت آب و خاک، نقشه برداری منابع زمین، زیست شناسی حیات وحش، مدیریت حیات وحش، آلودگی آب و خاک و شناخت منابع طبیعی افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
پرستاری کارشناسی کارشناسی پرستاری ۲ روان پرستاری، بهداشت جامعه، پرستاری اورژانس، بخش های ویژه، پرستاری داخلی جراحی، پرستاری توانبخشی افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.

 

- شرایط سنی

- حداکثر سن قابل قبول برای داوطلبان دیپلم ۲۵ سال (متولدین ۱۳۷۷/۰۷/۱۲ ) ، کاردانی ۲۷ سال ( ۱۳۷۵/۰۷/۱۲ ) و کارشناسی ۳۲ سال (متولدین ۱۳۷۰/۰۷/۱۲ ) می باشد.


تذکر: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ فارغ التحصیلی، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه و محاسبه سن داوطلبان اولین روز ثبت نام می باشد.

- موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه معتبر از مراجع ذیصلاح به حداکثر سن افزوده می شود:

۱- مدت زمان انجام خدمت سربازی (حداکثر به مدت ۲۴ ماه) به حداکثر سن مجاز افزوده خواهد شد.

۲- مدت زمان سابقه کار مرتبط در شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد شرکت فولاد سیرجان ایرانیان که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد به حداکثر سن مجاز افزوده خواهد شد مشروط بر اینکه سن متقاضی دیپلم از ۳۵، فوق دیپلم از ۳۷ و لیسانس از ۴۲ سال بیشتر نباشد.

۳- فرزندان معزز شهدا و فرزندان جانبازان بالای ۵۰ درصد از شرط سنی یکسال بالاتر بهره مند می گردند.

ج) سایر شرایط:

۱- برای متقاضیان استخدام در مقاطع دیپلم و فوق دیپلم به افرادی بومی اطلاق می‌گردد که بسته به محل خدمت مورد تقاضا (سیرجان یا بردسیر) دارای یکی از شرایط زیر باشند:

۱-۱. محل تولد / محل صدور شناسنامه فرد متقاضی یا پدر یا مادر یا همسر متقاضی یکی از توابع شهرستان سیرجان یا بردسیر باشد.

۲-۱. طی نمودن حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) فرد متقاضی در یکی از توابع شهرستان سیرجان یا بردسیر

۳-۱. فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که ۳ سال از سنوات تحصیلی آن ها اعم از ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در یکی از توابع شهرستان سیرجان یا بردسیر باشد.

۴-۱. محل سکونت متقاضی در یکی از توابع شهرستان سیرجان یا بردسیر باشد.


۲- برای متقاضیان استخدام در مقطع کارشناسی به افرادی بومی اطلاق می گردد که دارای یکی از شرایط زیر باشند:

۱-۲. محل تولد / محل صدور شناسنامه فرد متقاضی یا پدر یا مادر یا همسر متقاضی یکی از شهرستان‌های استان کرمان باشد.

۲-۲. طی نمودن حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) فرد متقاضی در یکی از شهرستان‌های استان کرمان

۳-۲. فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که ۳ سال از سنوات تحصیلی آن ها اعم از ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در یکی از شهرستان‌های استان کرمان باشد.

۴-۲. محل سکونت متقاضی در یکی از شهرستان‌های استان کرمان باشد.

توضیح : شرکت کنندگان مقطع کارشناسی بومی شهرستان سیرجان یا بردسیر در شرایط یکسان دارای اولویت می باشند

۳- شاغلان فعلی در شرکت هلدینگ میدکو و شرکت¬های تابعه آن حق حضور در آزمون را ندارند.

۴- متقاضیانی که قبلا در آزمون های جذب نیروی شرکت فولاد سیرجان ایرانیان شرکت نموده و پذیرفته نشده اند در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بایستی مطابق مفاد این اطلاعیه مجددا ثبت نام و در این آزمون شرکت نمایند و هیچ تقاضای دیگری معتبر نخواهد بود.

۵- تعیین واحد سازمانی متقاضیان، بنا به تشخیص شرکت فولاد سیرجان ایرانیان می باشد.

۶- پذیرفته شدگان نهایی، تابع آیین نامه استخدامی و نظام پرداخت میدکو خواهند بود و نحوه همکاری به صورت قرارداد موقت می‌باشد.

۷- پذیرفته شدگان نهایی در طی دوره آزمایشی سه ماهه، مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت رضایت از عملکرد ایشان ادامه همکاری وجود خواهد داشت و در غیر اینصورت بدون هیچ گونه قید و شرط و با رعایت مفاد قانون کار، به خدمت آنان پایان داده خواهد شد.

۸- شرکت فولاد سیرجان ایرانیان هیچ گونه تعهدی در قبال اسکان پذیرفته شدگان و سرویس ایاب و ذهاب برای هیچ یک از شهرستان‌های مجاور نخواهد داشت.

۹- نفرات برتر در هر رشته / گرایش به تعداد درج شده در اطلاعیه استخدامی جهت انجام معاینات طب صنعتی که در آن سلامت جسمی و روحی فرد با آخرین استانداردهای سلامت سازمانی فولاد سیرجان ایرانیان مطابقت و بررسی می گردد دعوت خواهند شد. در این مرحله، مبنای تصمیم گیری جهت استخدام داوطلبان، انجام موفقیت آمیز آزمون روانشناسی، معاینات طب صنعتی و تست های پاراکلینیک مختلف می باشد که در روند معاینه و توسط شرکت فولاد سیرجان ایرانیان انجام می شود. لذا معاینات و نتایج تست های قبلی و بعدی که توسط سایر مراجع یا پزشکان انجام شده یا می شود مبنای تصمیم گیری نبوده و از نظر شرکت فولاد سیرجان ایرانیان جهت استخدام فاقد اعتبار لازم می باشد.

در این مرحله افرادی که مستعد ابتلا به بیماری در محیط صنعتی تشخیص داده شوند، جهت ادامه مراحل استخدامی دعوت نخواهند شد. لذا افراد پذیرفته شده در این مرحله، می بایست علاوه بر سلامت جسمی و روحی، توانایی مورد نیاز برای انجام فعالیت های شغلی در شرکت فولاد سیرجان ایرانیان در طی مدت خدمت، بر اساس نظر شرکت را داشته باشند.

۱۰- با توجه به این که پذیرش افراد برای مشاغل مورد نظر با مشخصات و تحصیلات اعلام شده می باشد و امکان تغییر کد رشته آزمون یا رده شغلی در طول فرآیند جذب و همچنین در صورت استخدام، طی زمان اشتغال امکان پذیر نمی باشد و تابع ضوابط و مقررات شرکت خواهد بود؛ لذا پذیرفته شدگان نهایی می بایست صرفا با شرایط و مدارک تحصیلی پذیرش شده به کار در شرکت مشغول گردند و هیچ گونه مدرک تحصیلی بالاتر از شرایط اعلام شده و پذیرش شده قابل قبول و اعمال نمی باشد.

۱۱- از پذیرفته شدگان نهایی و قبل از جذب در خصوص بند ۱۰ و ادامه خدمت در شرکت فولاد سیرجان ایرانیان مادامی که شرکت به خدمات ایشان نیاز دارد تعهد محضری و ضمانت نامه معتبر اخذ خواهد شد.

۱۲- طبق صورتجلسه کمیسیون های کارگری شهرستان های سیرجان و بردسیر افراد شاغل در شرکت های منطقه گل گهر سیرجان و یا بردسیر تنها با ارائه رضایت نامه شغلی، مجاز به ثبت نام می باشند و همچنین برای افراد پذیرفته شده در صورت قبولی در سایر شرکت های منطقه رضایت نامه شغلی صادر نخواهد شد.


د) نحوه ثبت نام و ارسال مدارک:


داوطلبان از تاریخ درج آگهی حداکثر تا پایان روز چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ مهلت دارند تا با مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن، در پایگاه اینترنتی اعلام شده فرم ثبت نام را تکمیل و مدارک زیر را بارگذاری نمایند:

فایل اسکن شده عکس داوطلب ۴*۳ با زمینه سفید.

فایل اسکن شده آخرین مدرک تحصیلی منطبق با جدول فوق. (مدرک تحصیلی باید دارای معدل باشد)

فایل اسکن شده پشت و روی کارت ملی.

فایل اسکن شده تمام صفحه اول شناسنامه.

فایل اسکن شده پشت و روی کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم.

فایل اسکن شده گواهینامه های معتبر مورد نیاز.

اسکن رزومه کاری، سوابق و بیمه به تایید سازمان تامین اجتماعی


* متقاضی برای اثبات بومی بودن باید با توجه به انتخاب گزینه (موارد بند ۱ اطلاعیه)، صفحه اول شناسنامه پدر یا مادر و یا همسر بومی و یا سایر شرایط ذکر شده در بند ۱ را اسکن و ارسال نماید.

تذکر: در صورت عدم احراز بند فوق برای اثبات بومی سیرجان یا بردسیر (صرفا برای مقطع دیپلم و کاردانی) تاییدیه مراجع ذیصلاح (اداره کار) شهرستان سیرجان یا بردسیر را اسکن و ارسال نماید.

 

اسکن کلیه مدارک می بایست با فرمت jpg با حداکثر حجم ۴۰ کیلوبایت جهت عکس و ۸۰ کیلوبایت جهت مدارک دیگر ذخیره شود.

تذکر: لازم به توضیح است مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمیگردد و متقاضیان باید در مدت زمان اعلام شده نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند. متقاضیان شرکت در آزمون می بایست پس از ثبت نام کد پیگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند. به ثبت نام با مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچ گونه مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

داوطلبان باید پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایند.

 

توضیح ۲: لازم است داوطلبان گرامی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و مدارک و مستندات مورد نیاز در این اطلاعیه ملاک عمل قرار خواهد گرفت. صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد و چنانچه در هر زمان محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است از انجام مراحل بعدی محروم و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد و در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وی جلوگیری به عمل خواهد آمد و قرارداد وی فسخ خواهد شد.

توضیح ۳: هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در آزمون یک کد آزمونی را دارد.

توضیح ۴: با توجه به اینکه کلیه اطلاع رسانی های آزمون از طریق سامانه ثبت نام انجام خواهد شد لذا داوطلبان می بایست در طول فرآیند جذب، جهت آگاهی از اطلاعیه ها و نتایج مراحل مختلف و تغییرات احتمالی، بصورت مستمر به سامانه فوق مراجعه نمایند و عدم اطلاع داوطلب از نتایج مراحل، جزئیات یا تغییرات احتمالی آزمون، موجب هیچ گونه حقی برای وی نمی گردد. ضمنا ممکن است در صورت نیاز از طریق پیامک به متقاضیان اطلاع رسانی صورت پذیرد لذا لازم است در اعلام اطلاعات و شماره تلفن تماس دقت کافی مبذول گردد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

• آزمون در شهر سیرجان و بردسیر برگزار خواهد گردید.
• دریافت کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون از طریق سایت azmoon.sirjansteel.com اعلام می گردد.
مواد آزمون: آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد.

آزمون کلیه مقاطع تحصیلی شامل ۴۰ سوال عمومی و ۵۰ سوال تخصصی می باشد. سوالات عمومی شامل اطلاعات عمومی (معارف اسلامی، زبان و ادبیات فارسی)، زبان انگلیسی ، دانش رایانه ای ، هوش و استعداد تحصیلی می باشد و سوالات تخصصی شامل دروس تخصصی رشته تحصیلی مورد نظر مطابق ستون مواد آزمون تخصصی جداول ۱ و ۲ و ۳ خواهد بود.

اعلام نتایج آزمون:

نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه در پایگاه اینترنتی azmoon.sirjansteel.com متعاقبا اعلام خواهد شد.
تذکر: درصورت بروز هرگونه مشکل در ثبت نام اینترنتی، داوطلب موظف است مراتب را از طریق شماره تلفن های ۸۸۲۷۸۸۵۹-۰۲۱ یا ۰۹۳۳۶۱۷۰۸۶۸ اعلام نماید.

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

خبر ۲۱ مهر ۱۴۰۰- اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان به اطلاع میرسانیم، نتایج آزمون استخدامی اعلام گردید.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۶ مهر ۱۴۰۰- دریافت کارت آزمون استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان (سهامی خاص)

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان به اطلاع میرسانیم ، لینک دریافت کارت فعال گردید

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۸ شهریور۱۴۰۰- تمدید ثبت نام استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان (سهامی خاص)

داوطلبین گرامی مدت ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت شده تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ روز دوشنبه ساعت ۱۶ تمدید شده است.

 

خبر ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ - استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان (سهامی خاص)

داوطلبین گرامی ثبت نام آزمون شرکت فولاد سیرجان ایرانیان روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ فعال میگردد
شرکت فولاد سیرجان ایرانیان (سهامی خاص) زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز جهت خدمت در مجتمع معادن، کنسانتره و گندله سازی سیرجان (کیلومتر ۵۰ جاده سیرجان-شیراز) از بین واجدین شرایط مرد در مقاطع تحصیلی دیپلم، کاردانی و کارشناسی از طریق برگزاری آزمون استخدامی کتبی (عمومی و تخصصی)، معاینات طب صنعتی (جهت سنجش سلامت، توانایی جسمی و ویژگی های روانشناختی) و کسب نمره حد نصاب لازم، به صورت قرارداد موقت طبق قوانین کار و تامین اجتماعی اقدام به جذب می­نماید. متقاضیان مقطع کارشناسی می بایست بومی استان کرمان و مقاطع کاردانی و دیپلم بومی شهرستان سیرجان باشند.

توضیح : شرکت کنندگان مقطع کارشناسی بومی شهرستان سیرجان در شرایط یکسان دارای اولویت می­باشند.

لازم بذکر است کلیه مراحل آزمون تا مرحله معرفی به شرکت فولاد سیرجان ایرانیان، توسط مرکز آزمون‌های تخصصی دانشگاه صنعتی شریف (کارآزمون) انجام می‌پذیرد.

داوطلبان واجد شرایط می­توانند برای ثبت نام به پایگاه اینترنتی www.karazmoon.com مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن از تاریخ چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۱۷تا پایان روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

الف) شرایط عمومی:

۱. تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۲. تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مطرح در قانون اساسی.

۳. نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.

۴. عدم اعتیاد به مواد مخدر به تایید مراجع ذیصلاح.

۵. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یا معافیت دائم

۶. داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی جهت انجام فعالیت­های شغلی طبق تایید مراجع پزشکی معتبر شرکت

ب) شرایط اختصاصی استخدام:

۱- سطح تحصیلی، گرایش و تعداد مورد نیاز:

جدول (۱) رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز مشاغل اپراتوری

گروه آزمون مقطع تحصیلی رشته - گرایش تعداد مواد آزمون تخصصی سایر شرایط و توضیحات
نگهبان دیپلم کلیه رشته ها ۱۰ اصول انتظامات و حفاظت پیرامونی، امنیت اطلاعات، مبانی حفاظت، حفاظت اسناد و مدارک، اخلاق حرفه‌ای دارای کارت پایان خدمت، حداقل قد ۱۷۵، BMI مناسب، دارا بودن توانایی بینائی بین ۹/۱۰ تا ۱۰/۱۰ 
آتش نشان دیپلم کلیه رشته ها ۳ انواع حریق، روش‌های کنترل آتش، خاموش‌کننده‌های آتش، انواع سوانح، اصول امداد و نجات دارای کارت پایان خدمت، دارای گواهینامه پایه ۱، حداقل قد ۱۷۰، BMI مناسب
جوشکار دیپلم کلیه رشته ها ۴ فلزکاری ۱ و ۲، جوشکاری با فرآیند قوس الکتریکی E۱، E۲، E۳، E۶، E۸ و E۹ و صنایع فلزی داشتن مهارت جوشکاری و گواهینامه مهارت جوشکاری از مراجع رسمی در زمینه های جوش های  آرگون ، CO۲ ، برق
راننده لیفتراک دیپلم کلیه رشته ها ۲ تعمیر و نگه‌داری لیفتراک، رانندگی با لیفتراک، کاربردهای لیفتراک، انواع لیفتراک، قوانین کار با لیفتراک داشتن گواهینامه رانندگی لیفتراک
اپراتور فنی ۱ دیپلم برق (کلیه گرایش ها) ۱۴ دانش فنی پایه الکترونیک و الکتروتکنیک، دانش فنی تخصصی الکترونیک و الکتروتکنیک، مدارهای پایه، الکترونیک پایه، سیم پیچی الکترو موتورهای سه فاز  
اپراتور فنی ۲ دیپلم مکانیک (کلیه گرایش ها) ۱۴ فیزیک، جوشکاری و لحیم کاری، ریاضی، تاسیسات مکانیکی  

جدول (۲) رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز مشاغل تکنسین

گروه آزمون مقطع تحصیلی رشته - گرایش تعداد مواد آزمون تخصصی سایر شرایط و توضیحات
تکنسین مکانیک کاردانی کاردانی فنی مکانیک کلیه گرایش ها به جز مکانیک خودرو ۴ استاتیک، مقاومت مصالح، ترمودینامیک، مکانیک سیالات، انتقال حرارت و طراحی اجزا افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
فوریت های پزشکی کاردانی/کارشناسی فوریت­های پزشکی، بهیاری، پرستاری ۴ شناخت انواع سوانح، مدیریت بحران، کمک‌های اولیه، بهداشت و تغذیه در سوانح، پیشگیری و کاهش آسیب اثر سوانح، آمادگی در سوانح  و پاسخگویی به سوانح (بومی سیرجان)افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.

 جدول (۳) رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز مشاغل کارشناسی

گروه آزمون مقطع تحصیلی رشته - گرایش تعداد مواد آزمون تخصصی توضیحات
مهندسی مکانیک کارشناسی مهندسی مکانیک کلیه گرایش‌ها به جز مکانیک خودرو ۲ استاتیک، مقاومت مصالح، طراحی اجزاء، ترمودینامیک، مکانیک سیالات، انتقال حرارت افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
مهندسی صنایع کارشناسی مهندسی صنایع کلیه گرایش ها به جز ایمنی صنعتی ۱ آمار و احتمال، تحقیق در عملیات، اقتصاد مهندسی، کنترل پروژه، کنترل کیفیت، کنترل موجودی و طرح ریزی واحدهای صنعتی افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
شیمی کارشناسی شیمی محض / شیمی کاربردی /صنایع شیمیایی ۲ شیمی عمومی، شیمی تجزیه ۱ و ۲، شیمی آلی ۱ و۲ و۳، شیمی تجزیه دستگاهی افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.

۲- شرایط سنی

- حداکثر سن قابل قبول برای داوطلبان دیپلم ۲۵ سال (متولدین ۷۵/۰۶/۱۷) ، کاردانی ۲۷ سال (متولدین ۷۳/۰۶/۱۷) و کارشناسی ۳۲ سال (متولدین ۶۸/۰۶/۱۷) می باشد.

تذکر: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ فارغ التحصیلی، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه و محاسبه سن داوطلبان اولین روز ثبت نام می باشد.

- موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه معتبر از مراجع ذیصلاح به حداکثر سن افزوده می شود:

۱- مدت زمان انجام خدمت سربازی (حداکثر به مدت ۲۴ ماه) به حداکثر سن مجاز افزوده خواهد شد.

۲- مدت زمان سابقه کار مرتبط در شرکت­های پیمانکاری طرف قرارداد شرکت فولاد سیرجان ایرانیان که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد به حداکثر سن مجاز افزوده خواهد شد مشروط بر اینکه سن متقاضی دیپلم از ۳۵، فوق دیپلم از ۳۷ و لیسانس از ۴۲ سال بیشتر نباشد.

۳- فرزندان معزز شهدا و فرزندان جانبازان بالای ۵۰ درصد از شرط سنی یکسال بالاتر بهره مند می گردند.

ج) سایر شرایط:

۱ برای متقاضیان استخدام در مقاطع دیپلم و فوق دیپلم به افرادی بومی اطلاق می‌گردد که دارای یکی از شرایط زیر باشند:

۱-۱ محل سکونت متقاضی در یکی از توابع شهرستان سیرجان باشد.

۲-۱ محل تولد / محل صدور شناسنامه فرد متقاضی، پدر، مادر و یا همسر متقاضی یکی از توابع شهرستان سیرجان باشد.

۳-۱ طی نمودن حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) فرد متقاضی در یکی از توابع شهرستان سیرجان

۴-۱ فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که ۳ سال از سنوات تحصیلی آن ها اعم از ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در یکی از توابع شهرستان سیرجان باشد.

۲ برای متقاضیان استخدام در مقطع کارشناسی به افرادی بومی اطلاق می گردد که دارای یکی از شرایط زیر باشند:

۱-۲ محل سکونت متقاضی در یکی از شهرستان‌های استان کرمان باشد.

۲-۲ محل تولد / محل صدور شناسنامه فرد متقاضی، پدر، مادر و یا همسر متقاضی یکی از شهرستان‌های استان کرمان باشد.

۳-۲ طی نمودن حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) فرد متقاضی در یکی از شهرستان‌های استان کرمان

۴-۲ فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که ۳ سال از سنوات تحصیلی آن ها اعم از ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در یکی از شهرستان‌های استان کرمان باشد.

توضیح : شرکت کنندگان مقطع کارشناسی بومی شهرستان سیرجان در شرایط یکسان دارای اولویت می­باشند.

۳- شاغلان فعلی در شرکت هلدینگ میدکو و شرکت­های تابعه آن حق حضور در آزمون را ندارند.

۴- متقاضیانی که قبلا در آزمون­های جذب نیروی شرکت فولاد سیرجان ایرانیان شرکت نموده و پذیرفته نشده اند در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بایستی مطابق مفاد این اطلاعیه مجددا ثبت نام و در این آزمون شرکت نمایند و هیچ تقاضای دیگری معتبر نخواهد بود.

۵- افرادی که دو نفر از اعضاء درجه یک خانواده آنان در شرکت مشغول بکار می باشند مجاز به ثبت نام نمی باشند. ( فرزند، پدر، مادر، برادر، خواهر و همسر)

۶- تعیین واحد سازمانی متقاضیان، بنا به تشخیص شرکت فولاد سیرجان ایرانیان می باشد.

۷- پذیرفته شدگان نهایی، تابع آیین نامه استخدامی و نظام پرداخت میدکو خواهند بود و نحوه همکاری به صورت قرارداد موقت می‌باشد.

۸- پذیرفته شدگان نهایی در طی دوره آزمایشی سه ماهه، مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت رضایت از عملکرد ایشان ادامه همکاری وجود خواهد داشت و در غیر اینصورت بدون هیچ گونه قید و شرط و با رعایت مفاد قانون کار، به خدمت آنان پایان داده خواهد شد.

۹- شرکت فولاد سیرجان ایرانیان هیچ گونه تعهدی در قبال اسکان پذیرفته شدگان و سرویس ایاب و ذهاب برای هیچ یک از شهرستان‌های مجاور نخواهد داشت.

۱۰- نفرات برتر در هر رشته / گرایش به تعداد درج شده در اطلاعیه استخدامی جهت انجام معاینات طب صنعتی که در آن سلامت جسمی و روحی فرد با آخرین استانداردهای سلامت سازمانی فولاد سیرجان ایرانیان مطابقت و بررسی می­گردد دعوت خواهند شد. در این مرحله، مبنای تصمیم گیری جهت استخدام داوطلبان، انجام موفقیت آمیز آزمون روانشناسی، معاینات طب صنعتی و تست های پاراکلینیک مختلف می باشد که در روند معاینه و توسط شرکت فولاد سیرجان ایرانیان انجام می شود. لذا معاینات و نتایج تست های قبلی و بعدی که توسط سایر مراجع یا پزشکان انجام شده یا می­شود مبنای تصمیم گیری نبوده و از نظر شرکت فولاد سیرجان ایرانیان جهت استخدام فاقد اعتبار لازم می باشد.

در این مرحله افرادی که مستعد ابتلا به بیماری در محیط صنعتی تشخیص داده شوند، جهت ادامه مراحل استخدامی دعوت نخواهند شد. لذا افراد پذیرفته شده در این مرحله، می بایست علاوه بر سلامت جسمی و روحی، توانایی مورد نیاز برای انجام فعالیت های شغلی در شرکت فولاد سیرجان ایرانیان در طی مدت خدمت، بر اساس نظر شرکت را داشته باشند.

۱۱- با توجه به این­که پذیرش افراد برای مشاغل مورد نظر با مشخصات و تحصیلات اعلام شده می­باشد و امکان تغییر کد رشته آزمون یا رده شغلی در طول فرآیند جذب و همچنین در صورت استخدام، طی زمان اشتغال امکان پذیر نمی باشد و تابع ضوابط و مقررات شرکت خواهد بود؛ لذا پذیرفته شدگان نهایی می­بایست صرفا با شرایط و مدارک تحصیلی پذیرش شده به کار در شرکت مشغول گردند و هیچ­گونه مدرک تحصیلی بالاتر از شرایط اعلام شده و پذیرش شده قابل قبول و اعمال نمی­باشد.

۱۲- از پذیرفته شدگان نهایی و قبل از جذب در خصوص بند ۱۱ و ادامه خدمت در شرکت فولاد سیرجان ایرانیان مادامی که شرکت به خدمات ایشان نیاز دارد تعهد محضری و ضمانت نامه معتبر اخذ خواهد شد.

۱۳- طبق صورتجلسه کمیته منابع انسانی واحدهای کارگری شهرستان سیرجان افراد شاغل در شرکت های منطقه گل گهر تنها با ارائه رضایت نامه شغلی، مجاز به ثبت نام می باشند و همچنین برای افراد پذیرفته شده و شاغل در شرکت فولاد سیرجان ایرانیان، در صورت قبولی در سایر شرکت­های منطقه رضایت­نامه شغلی صادر نخواهد شد.

د) نحوه ثبت نام و ارسال مدارک:

داوطلبان از تاریخ درج آگهی حداکثر تا پایان روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۷مهلت دارند تا با مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن، در پایگاه اینترنتی اعلام شده فرم ثبت نام را تکمیل و مدارک زیر را بارگذاری نمایند:

. فایل اسکن شده عکس داوطلب ۴*۳ با زمینه سفید.

. فایل اسکن شده آخرین مدرک تحصیلی منطبق با جدول فوق. (مدرک تحصیلی باید دارای معدل باشد)

. فایل اسکن شده پشت و روی کارت ملی.

. فایل اسکن شده صفحه اول شناسنامه.(شناسنامه های قدیمی صفحه دوم نیز اسکن شود)

. فایل اسکن شده پشت و روی کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم.

. فایل اسکن شده گواهینامه­ های معتبر مورد نیاز.

. اسکن رزومه کاری، سوابق و بیمه به تایید سازمان تامین اجتماعی

* متقاضی برای اثبات بومی بودن باید با توجه به انتخاب گزینه (موارد بند ۱ اطلاعیه)، صفحه اول شناسنامه پدر یا مادر و یا همسر بومی و یا سایر شرایط ذکر شده در بند ۱ را اسکن و ارسال نماید.

تذکر: در صورت عدم احراز بند فوق برای اثبات بومی سیرجان (صرفا برای مقطع دیپلم و کاردانی) تاییدیه مراجع ذیصلاح (اداره کار) شهرستان سیرجان را اسکن و ارسال نماید.

توضیح ۱: اسکن کلیه مدارک می­بایست با فرمت jpG با حداکثر حجم ۴۰ کیلوبایت جهت عکس و ۲۰۰ کیلوبایت جهت مدارک دیگر ذخیره شود.

تذکر: لازم به توضیح است مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی­گردد و متقاضیان باید در مدت زمان اعلام شده نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.

متقاضیان شرکت در آزمون می­بایست پس از ثبت نام کد پیگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند. به ثبت نام با مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچ گونه مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

داوطلبان باید پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایند.

توضیح ۲: لازم است داوطلبان گرامی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و مدارک و مستندات مورد نیاز در این اطلاعیه ملاک عمل قرار خواهد گرفت. صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد و چنانچه در هر زمان محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است از انجام مراحل بعدی محروم و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد و در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وی جلوگیری به عمل خواهد آمد و قرارداد وی فسخ خواهد شد.

توضیح ۳: هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در آزمون یک کد آزمونی را دارد.

توضیح ۴: با توجه به اینکه کلیه اطلاع رسانی های آزمون از طریق سامانه ثبت نام انجام خواهد شد لذا داوطلبان می بایست در طول فرآیند جذب، جهت آگاهی از اطلاعیه ها و نتایج مراحل مختلف و تغییرات احتمالی، بصورت مستمر به سامانه فوق مراجعه نمایند و عدم اطلاع داوطلب از نتایج مراحل، جزئیات یا تغییرات احتمالی آزمون، موجب هیچ گونه حقی برای وی نمی گردد. ضمنا ممکن است در صورت نیاز از طریق پیامک به متقاضیان اطلاع رسانی صورت پذیرد لذا لازم است در اعلام اطلاعات و شماره تلفن تماس دقت کافی مبذول گردد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

· آزمون در شهر سیرجان برگزار خواهد گردید.

· دریافت کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون از طریق سایت www.karazmoon.comاعلام می گردد.

مواد آزمون: آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ­های نادرست برگزار می­گردد.

آزمون کلیه مقاطع تحصیلی شامل ۴۰ سوال عمومی و ۵۰ سوال تخصصی می­باشد. سوالات عمومی شامل اطلاعات عمومی (معارف اسلامی، زبان و ادبیات فارسی)، زبان انگلیسی ، دانش رایانه­ ای ، هوش و استعداد تحصیلی می­باشد و سوالات تخصصی شامل دروس تخصصی رشته تحصیلی مورد نظر مطابق ستون مواد آزمون تخصصی جداول ۱ و ۲ و ۳ خواهد بود.

اعلام نتایج آزمون:

نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه در پایگاه اینترنتی www.karazmoon.com متعاقبا اعلام خواهد شد.

تذکر: درصورت بروز هرگونه مشکل در ثبت نام اینترنتی، داوطلب موظف است مراتب را از طریق شماره تلفن های ۶۶۵۶۰۴۶۵ -۶۶۵۳۰۰۴۳- ۰۲۱ اعلام نماید.

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

خبر ۲ دی ۹۹ - اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان به اطلاع میرسانیم ، نتایج اولیه آزمون استخدامی مورخ ۳ و ۴ مهر ماه ۹۹ (محل خدمت مجتمع احیا مستقیم و فولاد بردسیر) اعلام گردید.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۳۰ شهریور ۹۹ - دریافت کارت آزمون استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان به اطلاع میرسانیم ،لینک دریافت کارت آزمون استخدامی فعال گردید.

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۳ مرداد ۹۹ - لغو آزمون استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان

داوطلب گرامی به اطلاع می رساند با توجه به ضرورت های بهداشتی و سلامتی داوطلبان عزیز، بر اساس آخرین تصمیم مراجع ذیصلاح استان کرمان و شهرستان بردسیر آزمون فولاد سیرجان ایرانیان مورخ ۹۹/۰۵/۲۳ و ۹۹/۰۵/۲۴ بردسیر لغو شده و برگزار نمی گردد.

تاریخ برگزاری آزمون متعاقبا از طریق سایت کاراسا و پیامک اعلام خواهد شد.

خبر ۲۱ مرداد ۹۹ - دریافت کارت آزمون استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان به اطلاع میرسانیم ، لینک دریافت کارت فعال گردید

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر ۸ مرداد ۹۹ - زمان اصلاح اطلاعات شرکت فولاد سیرجان ایرانیان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان به اطلاع میرسانیم ، زمان اصلاح اطلاعات ثبت شده تا تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ ساعت ۱۶ می باشد.

خبر ۲۴ تیر ۹۹ - استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان (سهامی خاص)

شرکت فولاد سیرجان ایرانیان (سهامی خاص) زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز جهت خدمت در مجتمع احیاء مستقیم و فولاد سازی بردسیر (کیلومتر ۷ جاده نگار) از بین واجدین شرایط مرد در مقاطع تحصیلی دیپلم، کاردانی و کارشناسی از طریق برگزاری آزمون استخدامی کتبی (عمومی و تخصصی)، معاینات طب صنعتی (جهت سنجش سلامت، توانایی جسمی و ویژگی های روانشناختی) و کسب نمره حد نصاب لازم، به صورت قرارداد موقت طبق قوانین کار و تامین اجتماعی اقدام به جذب می­نماید. متقاضیان مقطع کارشناسی می بایست بومی استان کرمان و مقاطع کاردانی و دیپلم بومی شهرستان بردسیر باشند.

لازم بذکر است کلیه مراحل آزمون تا مرحله معرفی به شرکت فولاد سیرجان ایرانیان، توسط دانشگاه صنعتی شریف (کاراسا) مجری برگزاری آزمون انجام می‌پذیرد.
داوطلبان واجد شرایط می­توانند برای ثبت نام به پایگاه اینترنتی www.karasa.ir مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق از تاریخ ۹۹/۰۴/۲۴ تا پایان روز سه شنبه مورخ ۹۹/۰۵/۰۷ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

الف) شرایط عمومی:

۱. تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۲. تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مطرح در قانون اساسی.

۳. نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.

۴. عدم اعتیاد به مواد مخدر به تایید مراجع ذیصلاح.

۵. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یا معافیت دائم

۶. داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی جهت انجام فعالیت­های شغلی طبق تایید مراجع پزشکی معتبر شرکت.

ب) شرایط اختصاصی استخدام:

۱- سطح تحصیلی، گرایش و تعداد مورد نیاز:

جدول (۱) رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز مشاغل اپراتوری

گروه آزمون کد آزمون مقطع تحصیلی رشته - گرایش تعداد مواد آزمون تخصصی سایر شرایط و توضیحات
اپراتور ماشین آلات ۱۰۱ دیپلم کلیه رشته ها ۴ سوالات تخصصی اپراتور جرثقیل سقفی داشتن گواهینامه مهارت اپراتور جرثقیل سقفی از مراجع رسمی
۱۰۲ دیپلم کلیه رشته ها ۴ سوالات تخصصی راننده لیفتراک داشتن گواهینامه رانندگی لیفتراک

 

جدول (۲) رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز مشاغل تکنسین

گروه آزمون کد آزمون مقطع تحصیلی رشته - گرایش تعداد مواد آزمون تخصصی سایر شرایط و توضیحات
تکنسین برق ۱۰۳ کاردانی الکترونیک و ابزار دقیق / تعمیر و نگهداری ماشین های الکتریکی ۳ مدارهای الکتریکی، اندازه گیری الکتریکی، الکترونیک صنعتی، الکترونیک عمومی، مدارهای منطقی افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
۱۰۴ کاردانی برق قدرت کلیه گرایش ها / برق صنعتی ۴ مدار الکتریکی ۱، ماشین الکتریکی AC، ماشین الکتریکی DC، الکترونیک صنعتی و ترانسفورماتورها افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
تکنسین مکانیک ۱۰۵ کاردانی مکانیک صنایع / کاردانی فنی مکانیک کلیه گرایش ها ۳ استاتیک، مقاومت مصالح، ترمودینامیک، مکانیک سیالات، انتقال حرارت و طراحی اجزا افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
۱۰۶ کاردانی تاسیسات تهویه و تبرید / مکانیک صنایع با گرایش تاسیسات / مکانیک تاسیسات صنعتی ۳ تاسیسات برودتی، تاسیسات تهویه مطبوع، برق تاسیسات، تاسیسات حرارت مرکزی، تاسیسات بهداشتی، وسایل اندازه گیری و کنترل تهویه، انتقال حرارت افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
تکنسین متالورژی ۱۰۷ کاردانی متالورژی کلیه گرایش ها ۵ خواص فیزیکی و مکانیکی مواد، عملیات حرارتی، متالورژی فیزیکی، اصول ریخته گری، ریخته گری آلیاژهای آهنی و ریخته گری آلیاژهای غیر آهنی افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
تکنسین فوریت های پزشکی ۱۰۸ کاردانی تکنسین فوریت های پزشکی ۱ شناخت انواع سوانح، مدیریت بحران، کمک‌های اولیه، بهداشت و تغذیه در سوانح، پیشگیری و کاهش آسیب اثر سوانح، آمادگی در سوانح  و پاسخگویی به سوانح افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.

جدول (۳) رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز مشاغل کارشناسی

گروه آزمون کد آزمون مقطع تحصیلی رشته - گرایش تعداد مواد آزمون تخصصی توضیحات
مهندسی برق ۱۰۹ کارشناسی مهندسی برق گرایش قدرت / مهندسی تکنولوژی برق قدرت ۴ مدارهای الکتریکی ۱ و ۲، اصول اندازه گیری، سیستم‌های قدرت، ماشین های الکتریکی افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
۱۱۰ کارشناسی مهندسی برق گرایش الکترونیک / مهندسی تکنولوژی برق کنترل و ابزار دقیق / مهندسی برق گرایش کنترل ۴ مدار الکتریکی ۱ و ۲، الکترومغناطیس، سیستم‌های کنترل خطی، الکترونیک ۱ و ۲، تجزیه و تحلیل سیستم، مدار منطقی افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
مهندسی مکانیک ۱۱۱ کارشناسی مهندسی مکانیک گرایش جامدات ۵ استاتیک، مقاومت مصالح، طراحی اجزاء افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
۱۱۲ کارشناسی مهندسی مکانیک گرایش سیالات ۴ ترمودینامیک، مکانیک سیالات، انتقال حرارت افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
مهندسی مواد و متالورژی ۱۱۳ کارشناسی مهندسی مواد کلیه گرایش ها / مهندسی مواد و متالورژی کلیه گرایش ها ۷ کریستالوگرافی، خواص فیزیکی مواد، خواص مکانیکی مواد و شیمی فیزیک و ترمودینامیک افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
مهندسی صنایع ۱۱۴ کارشناسی مهندسی صنایع کلیه گرایش ها به جز ایمنی صنعتی ۴ آمار و احتمال، تحقیق در عملیات، اقتصاد مهندسی، کنترل پروژه، کنترل کیفیت، کنترل موجودی و طرح ریزی واحدهای صنعتی افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
مهندسی عمران ۱۱۵ کارشناسی مهندسی عمران گرایش عمران / مهندسی تکنولوژی عمران-عمران ۱ مقاومت مصالح ۱، تحلیل سازه ۱، مکانیک خاک، پی سازی، مکانیک سیالات، هیدرولیک، طراحی سازه‌های فولادی و طراحی سازه‌های بتنی دارا بودن حداقل سه سال سابقه کار مرتبط الزامی می باشد.
مهندسی بهداشت محیط ۱۱۶ کارشناسی کارشناسی بهداشت محیط / مهندسی بهداشت محیط ۱ بیماری‌های شغلی، عوامل فیزیکی در صنعت، تنظیم شرایط محیطی در صنعت، تهویه صنعتی، عوامل انسانی در محیط کار، ایمنی مواد شیمیایی، ایمنی صنعتی، مدیریت در بحران، بهداشت آب و فاضلاب، آلودگی هوا افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
ایمنی و بهداشت صنعتی ۱۱۷ کارشناسی مهندسی صنایع با گرایش ایمنی صنعتی / مهندسی تکنولوژی ایمنی صنعتی / مهندسی ایمنی صنعتی / کارشناسی بهداشت حرفه ای / مهندسی بهداشت حرفه ای / کارشناسی ایمنی و بهداشت ایمنی ۳ عوامل زیان آور محیط کار، ایمنی و بهداشت محیط کار، بیماری­های ناشی از کار، حوادث ناشی از کار و سم شناسی صنعتی افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
محیط زیست ۱۱۸ کارشناسی مهندسی محیط زیست ۱ مبانی علوم محیط زیست، مبانی سنجش از دور، حفاظت آب و خاک، نقشه برداری منابع زمین، زیست شناسی حیاط وحش، مدیریت حیاط وحش، آلودگی آب و خاک و شناخت منابع طبیعی افراد دارای سابقه کار مرتبط در اولویت هستند.
کارشناس مالی ۱۱۹ کارشناسی کارشناس حسابداری / کارشناس مدیریت مالی ۱ اصول حسابداری ۱ و ۲ و ۳، حسابداری دولتی، حسابداری صنعتی ۱ و ۲، حسابرسی، حسابداری میانه ۱ و حسابداری پیشرفته ۱ و ۲ دارا بودن حداقل سه سال سابقه کار مرتبط الزامی می باشد.

 

۲- شرایط سنی

- حداکثر سن قابل قبول برای داوطلبان دیپلم ۲۵ سال (متولدین ۷۴/۰۴/۲۴) ، کاردانی ۲۷ سال (متولدین ۷۲/۰۴/۲۴) و کارشناسی ۳۲ سال (متولدین ۶۷/۰۴/۲۴) می باشد.


تذکر: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ فارغ التحصیلی، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه و محاسبه سن داوطلبان اولین روز ثبت نام می باشد.

- موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه معتبر از مراجع ذیصلاح به حداکثر سن افزوده می شود:

۱- مدت زمان انجام خدمت سربازی (حداکثر به مدت ۲۴ ماه) به حداکثر سن مجاز افزوده خواهد شد.

۲- مدت زمان سابقه کار مرتبط در شرکت­های پیمانکاری طرف قرارداد شرکت فولاد سیرجان ایرانیان که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد به حداکثر سن مجاز افزوده خواهد شد مشروط بر اینکه سن متقاضی دیپلم از ۳۵، فوق دیپلم از ۳۷ و لیسانس از ۴۲ سال بیشتر نباشد.

۳- فرزندان معزز شهدا و فرزندان جانبازان بالای ۵۰ درصد از شرط سنی یکسال بالاتر بهره مند می گردند.


ج) سایر شرایط:

۱- برای متقاضیان استخدام در مقاطع دیپلم و فوق دیپلم به افرادی بومی اطلاق می‌گردد که دارای یکی از شرایط زیر باشند:

۱-۱. محل سکونت متقاضی در یکی از توابع شهرستان بردسیر باشد.

۲-۱. محل تولد / محل صدور شناسنامه فرد متقاضی، پدر، مادر و یا همسر متقاضی یکی از توابع شهرستان بردسیر باشد.

۳-۱. طی نمودن حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) فرد متقاضی در یکی از توابع شهرستان بردسیر

۴-۱. فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که ۳ سال از سنوات تحصیلی آن ها اعم از ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در یکی از توابع شهرستان بردسیر باشد.

۲- برای متقاضیان استخدام در مقطع کارشناسی به افرادی بومی اطلاق می گردد که دارای یکی از شرایط زیر باشند:

۱-۲. محل سکونت متقاضی در یکی از شهرستان‌های استان کرمان باشد.

۲-۲. محل تولد / محل صدور شناسنامه فرد متقاضی، پدر، مادر و یا همسر متقاضی یکی از شهرستان‌های استان کرمان باشد.

۳-۲. طی نمودن حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) فرد متقاضی در یکی از شهرستان‌های استان کرمان

۴-۲. فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که ۳ سال از سنوات تحصیلی آن ها اعم از ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در یکی از شهرستان‌های استان کرمان باشد.


توضیح : شرکت کنندگان مقطع کارشناسی بومی شهرستان بردسیر دارای اولویت می­باشند.


۳- شاغلان فعلی در شرکت هلدینگ میدکو و شرکت­های تابعه آن حق حضور در آزمون را ندارند.

۴- متقاضیانی که قبلا در آزمون­های جذب نیروی شرکت فولاد سیرجان ایرانیان شرکت نموده و پذیرفته نشده اند در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بایستی مطابق مفاد این اطلاعیه مجددا ثبت نام و در این آزمون شرکت نمایند و هیچ تقاضای دیگری معتبر نخواهد بود.

۵- افرادی که دو نفر از اعضاء درجه یک خانواده آنان در شرکت مشغول بکار می باشند مجاز به ثبت نام نمی باشند. ( فرزند، پدر، مادر، برادر، خواهر و همسر)

۶- تعیین واحد سازمانی متقاضیان، بنا به تشخیص شرکت فولاد سیرجان ایرانیان می باشد.

۷- پذیرفته شدگان نهایی، تابع آیین نامه استخدامی و نظام پرداخت میدکو خواهند بود و نحوه همکاری به صورت قرارداد موقت می‌باشد.

۸- پذیرفته شدگان نهایی در طی دوره آزمایشی سه ماهه، مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت رضایت از عملکرد ایشان ادامه همکاری وجود خواهد داشت و در غیر اینصورت بدون هیچ گونه قید و شرط و با رعایت مفاد قانون کار، به خدمت آنان پایان داده خواهد شد.

۹- شرکت فولاد سیرجان ایرانیان هیچ گونه تعهدی در قبال اسکان پذیرفته شدگان و سرویس ایاب و ذهاب برای هیچ یک از شهرستان‌های مجاور نخواهد داشت.

۱۰- نفرات برتر در هر رشته / گرایش به تعداد درج شده در اطلاعیه استخدامی جهت انجام معاینات طب صنعتی که در آن سلامت جسمی و روحی فرد با آخرین استانداردهای سلامت سازمانی فولاد سیرجان ایرانیان مطابقت و بررسی می­گردد دعوت خواهند شد. در این مرحله، مبنای تصمیم گیری جهت استخدام داوطلبان، انجام موفقیت آمیز آزمون روانشناسی، معاینات طب صنعتی و تست های پاراکلینیک مختلف می باشد که در روند معاینه و توسط شرکت فولاد سیرجان ایرانیان انجام می شود. لذا معاینات و نتایج تست های قبلی و بعدی که توسط سایر مراجع یا پزشکان انجام شده یا می­شود مبنای تصمیم گیری نبوده و از نظر شرکت فولاد سیرجان ایرانیان جهت استخدام فاقد اعتبار لازم می باشد.

در این مرحله افرادی که مستعد ابتلا به بیماری در محیط صنعتی تشخیص داده شوند، جهت ادامه مراحل استخدامی دعوت نخواهند شد. لذا افراد پذیرفته شده در این مرحله، می بایست علاوه بر سلامت جسمی و روحی، توانایی مورد نیاز برای انجام فعالیت های شغلی در شرکت فولاد سیرجان ایرانیان در طی مدت خدمت، بر اساس نظر شرکت را داشته باشند.

۱۱- با توجه به این­که پذیرش افراد برای مشاغل مورد نظر با مشخصات و تحصیلات اعلام شده می­باشد و امکان تغییر کد رشته آزمون یا رده شغلی در طول فرآیند جذب و همچنین در صورت استخدام، طی زمان اشتغال امکان پذیر نمی باشد و تابع ضوابط و مقررات شرکت خواهد بود؛ لذا پذیرفته شدگان نهایی می­بایست صرفا با شرایط و مدارک تحصیلی پذیرش شده به کار در شرکت مشغول گردند و هیچ­گونه مدرک تحصیلی بالاتر از شرایط اعلام شده و پذیرش شده قابل قبول و اعمال نمی­باشد.

۱۲- از پذیرفته شدگان نهایی و قبل از جذب در خصوص بند ۱۱ و ادامه خدمت در شرکت فولاد سیرجان ایرانیان مادامی که شرکت به خدمات ایشان نیاز دارد تعهد محضری و ضمانت نامه معتبر اخذ خواهد شد.


د) نحوه ثبت نام و ارسال مدارک:

داوطلبان از تاریخ درج آگهی حداکثر تا پایان روز سه شنبه مورخ ۹۹/۰۵/۰۷ مهلت دارند تا با مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن، در پایگاه اینترنتی اعلام شده فرم ثبت نام را تکمیل و مدارک زیر را بارگذاری نمایند:

. فایل اسکن شده عکس داوطلب ۴*۳ با زمینه سفید.

. فایل اسکن شده آخرین مدرک تحصیلی منطبق با جدول فوق. (مدرک تحصیلی باید دارای معدل باشد)

. فایل اسکن شده پشت و روی کارت ملی.

. فایل اسکن شده تمام صفحه اول شناسنامه.

. فایل اسکن شده پشت و روی کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم.

. فایل اسکن شده گواهینامه­های معتبر مورد نیاز.

. اسکن رزومه کاری، سوابق و بیمه به تایید سازمان تامین اجتماعی

* متقاضی برای اثبات بومی بودن باید با توجه به انتخاب گزینه (موارد بند ۱ اطلاعیه)، صفحه اول شناسنامه پدر یا مادر و یا همسر بومی و یا سایر شرایط ذکر شده در بند ۱ را اسکن و ارسال نماید.

تذکر: در صورت عدم احراز بند فوق برای اثبات بومی بردسیر (صرفا برای مقطع دیپلم و کاردانی) تاییدیه مراجع ذیصلاح (فرمانداری) شهرستان بردسیر را اسکن و ارسال نماید.

توضیح ۱: داوطلبانی که دارای سابقه کار می باشند بایستی در زمان ثبت نام علاوه بر اسکن سابقه بیمه کد رمز جهت استعلام سابقه بیمه (با اعتبار به مدت یک سال و برای مشاهده کلیه سوابق بیمه) را که قابل دریافت از طریق درگاه خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی به آدرس https://eservices.tamin.ir می باشد نیز ارائه نمایند.

توضیح ۲: اسکن کلیه مدارک می­بایست با فرمت jpG با حداکثر حجم ۴۰ کیلوبایت جهت عکس و ۸۰ کیلوبایت جهت مدارک دیگر ذخیره شود.

تذکر: لازم به توضیح است مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی­گردد و متقاضیان باید در مدت زمان اعلام شده نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.

متقاضیان شرکت در آزمون می­بایست پس از ثبت نام کد پیگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند. به ثبت نام با مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچ گونه مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

داوطلبان باید پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایند.

توضیح ۳: لازم است داوطلبان گرامی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و مدارک و مستندات مورد نیاز در این اطلاعیه ملاک عمل قرار خواهد گرفت. صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد و چنانچه در هر زمان محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است از انجام مراحل بعدی محروم و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد و در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وی جلوگیری به عمل خواهد آمد و قرارداد وی فسخ خواهد شد.

توضیح ۴: هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در آزمون یک کد آزمونی را دارد.

توضیح ۵: با توجه به اینکه کلیه اطلاع رسانی های آزمون از طریق سامانه ثبت نام انجام خواهد شد لذا داوطلبان می بایست در طول فرآیند جذب، جهت آگاهی از اطلاعیه ها و نتایج مراحل مختلف و تغییرات احتمالی، بصورت مستمر به سامانه فوق مراجعه نمایند و عدم اطلاع داوطلب از نتایج مراحل، جزئیات یا تغییرات احتمالی آزمون، موجب هیچ گونه حقی برای وی نمی گردد. ضمنا ممکن است در صورت نیاز از طریق پیامک به متقاضیان اطلاع رسانی صورت پذیرد لذا لازم است در اعلام اطلاعات و شماره تلفن تماس دقت کافی مبذول گردد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

· آزمون در شهر بردسیر برگزار خواهد گردید.

· دریافت کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون از طریق سایت karasa.ir، اعلام می گردد.


مواد آزمون: آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ­های نادرست برگزار می­گردد.

آزمون کلیه مقاطع تحصیلی شامل ۴۰ سوال عمومی و ۵۰ سوال تخصصی می­باشد. سوالات عمومی شامل اطلاعات عمومی (معارف اسلامی، زبان و ادبیات فارسی)، زبان انگلیسی ، دانش رایانه­ای ، هوش و استعداد تحصیلی می­باشد و سوالات تخصصی شامل دروس تخصصی رشته تحصیلی مورد نظر مطابق ستون مواد آزمون تخصصی جداول ۱ و ۲ و ۳ خواهد بود.

اعلام نتایج آزمون:

نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه در پایگاه اینترنتی www.karasa.ir متعاقبا اعلام خواهد شد.

تذکر: درصورت بروز هرگونه مشکل در ثبت نام اینترنتی، داوطلب موظف است مراتب را از طریق شماره تلفن های ۶۶۵۶۰۴۶۵ -۶۶۵۳۰۰۴۳- ۰۲۱ اعلام نماید.

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۰ تیر ۹۸ - اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان به اطلاع میرسانیم نتایج آزمون اعلام گردید.

 برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۷ خرداد ۹۸ - دریافت کارت آزمون استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان به اطلاع میرسانیم،لینک دریافت کارت آزمون فعال شد

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ اردیبهشت ۹۸ - اصلاحیه آگهی استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان

در خصوص ردیف های ۲ و ۳ (شغل های تراشکار و جوشکار صنعتی) شرط ارائه سابقه بیمه برای سابقه کار حذف گردید ولی داشتن مهارت مربوطه الزامی می باشد.

در خصوص ردیف ۴ ( شغل اپراتور جرثقیل سقفی) امکان ثبت نام برای داوطلبان دارای مقطع تحصیلی دیپلم نیز فراهم گردید.

سایر موارد مندرج در آگهی به قوت خود باقی است.

خبر ۲۲ اردیبهشت ۹۸ - اعلام منابع آزمون استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان به اطلاع میرسانیم،منابع آزمون استخدامی اعلام گردید.

 برای مشاهده منابع آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۸ -استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان (سهامی خاص) جهت خدمت در بردسیر

شرکت فولاد سیرجان ایرانیان (سهامی خاص) زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه به منظور تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز جهت خدمت در مجتمع احیاء مستقیم و فولاد بردسیر (کیلومتر ۷ جاده نگار) از بین واجدین شرایط بومی مرد، در مقاطع تحصیلی دیپلم، کاردانی و کارشناسی از طریق برگزاری آزمون استخدامی کتبی (عمومی و تخصصی) و آزمون عملی با کسب نمره حد نصاب لازم ، به صورت قرارداد موقت طبق قوانین کار و تامین اجتماعی اقدام به جذب نیرو می­نماید.

لازم بذکر است کلیه مراحل آزمون تا مرحله معرفی به شرکت فولاد سیرجان ایرانیان ، توسط دانشگاه صنعتی شریف (کاراسا) مجری برگزاری آزمون انجام می‌پذیرد .
داوطلبان واجد شرایط می­توانند برای ثبت نام به پایگاه اینترنتی www.karasa.ir مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق از تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ تا پایان روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
الف) شرایط عمومی:

۱. تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۲. تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مطرح در قانون اساسی.

۳. نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.

۴. عدم اعتیاد به مواد مخدر به تایید مراجع ذیصلاح.

۵. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یا معافیت دائم

۶. داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی جهت انجام فعالیت­های شغلی طبق تایید مراجع پزشکی معتبر شرکت.


ب )شرایط اختصاصی استخدام:

۱- سطح تحصیلی، گرایش و تعداد مورد نیاز:

جدول رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز

ردیف مقطع تحصیلی رشته تحصیلی شغل مورد نیاز تعداد  سایر شرایط و توضیحات
۱ کاردانی کلیه رشته های فنی آتش نشان ۵ نفر داشتن گواهینامه پایه یک ، معافیت غیر پزشکی ، حداقل قد ۱۷۰ سانتی متر ، دارای گواهینامه آمادگی جسمانی ، افراد دارای مدرک کاردانی در تمام گرایش های یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح، مدیریت عملیات امداد و نجات، مدیریت امور امداد، ایمنی و آتش نشانی، مدیریت عملیات حریق و حوادث، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق، امداد و نجات در اولویت قرار دارند.
۲ کاردانی یا حداقل دیپلم کلیه رشته ها تراشکار ۸ نفر داشتن مهارت تراشکاری و گواهینامه مهارت تراشکاری صادره از مراجع رسمی ، داشتن حداقل ۱ سال سابقه کار مرتبط
۳ کاردانی یا حداقل دیپلم کلیه رشته ها جوشکار صنعتی ۷ نفر داشتن مهارت جوشکاری و گواهینامه مهارت جوشکاری از مراجع رسمی در زمینه های جوش های  آرگون ، CO۲ ، برق ، داشتن حداقل ۱ سال سابقه کار مرتبط
۴ کاردانی کلیه رشته های فنی اپراتور جرثقیل سقفی ۵ نفر داشتن گواهینامه مهارت اپراتور جرثقیل سقفی کابین دار از مراجع رسمی 
۵ کاردانی  شیمی آزمایشگر ۳ نفر کلیه گرایش ها به استثنا گیاهان دارویی و غذایی
۶ کارشناسی ابزاردقیق، الکترونیک، کنترل کارشناس ابزاردقیق ۳ نفر  

 

* توضیحات مهم:

در خصوص ردیف­های ۱ تا ۴ در صورت قبولی در آزمون کتبی آزمون عملی مهارت گرفته شده و در صورت تایید مهارت مورد پذیرش قرار میگیرد.

۲- شرایط سنی

- حداکثر سن قابل قبول برای داوطلبان دیپلم ۲۵ سال (متولدین ۷۳/۰۲/۱۶) ، کاردانی ۲۷ سال (متولدین ۷۱/۰۲/۱۶) و کارشناسی ۳۵ سال (متولدین ۶۳/۰۲/۱۶) می باشد.

تذکر: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ فارغ التحصیلی، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه و محاسبه سن داوطلبان اولین روز ثبت نام می باشد.
- موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه معتبر از مراجع ذیصلاح به حداکثر سن افزوده می شود:

۱- مدت زمان انجام خدمت سربازی (حداکثر به مدت ۲۴ ماه) به حداکثر سن مجاز افزوده خواهد شد.

۲- مدت زمان سابقه کار مرتبط که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد به حداکثر سن مجاز افزوده خواهد شد مشروط بر اینکه سن متقاضی دیپلم از ۳۵ ، کاردانی از ۳۷ و کارشناسی ۴۵ سال بیشتر نباشد .

۳- فرزندان معزز شهدا و فرزندان جانبازان بالای ۵۰ درصد از شرط سنی یکسال و یک نمره معدل پایین تر بهره مند می گردند .


ج) سایر شرایط:

۱- برای متقاضیان استخدام به افرادی بومی اطلاق می‌گردد که دارای یکی از شرایط زیر باشند:

۱-۱-محل سکونت متقاضی در یکی از توابع شهرستان بردسیر باشد.

۱-۲-محل تولد/محل صدور شناسنامه فرد متقاضی، پدر، مادر و یا همسر متقاضی یکی از توابع شهرستان بردسیر باشد.

۱-۳-طی نمودن حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) فرد متقاضی در یکی از توابع شهرستان بردسیر

۱-۴-فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که ۳ سال از سنوات تحصیلی آن ها اعم از ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در یکی از توابع شهرستان بردسیر باشد.

۲- شاغلان فعلی در شرکت هلدینگ میدکو و شرکتهای تابعه آن حق شرکت در آزمون را ندارند.

۳- متقاضیانی که قبلا در آزمون­های جذب نیروی شرکت فولاد سیرجان ایرانیان شرکت نموده و پذیرفته نشده اند در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بایستی مطابق مفاد این اطلاعیه مجددا ثبت نام و در این آزمون شرکت نمایند و هیچ تقاضای دیگری معتبر نخواهد بود.

۴- افرادی که اعضاء درجه یک خانواده آنان در مجتمع بردسیر مشغول بکار می باشند مجاز به ثبت نام نمی باشند. ( فرزند، پدر، مادر، برادر، خواهرو همسر)

۵- تعیین واحد سازمانی متقاضیان، بنا به تشخیص شرکت فولاد سیرجان ایرانیان می باشد.

۶- پذیرفته شدگان نهایی، تابع آیین نامه استخدامی و نظام پرداخت میدکو خواهند بود و نحوه همکاری به صورت قرارداد موقت می‌باشد.

۷- پذیرفته شدگان نهایی در طی دوره آزمایشی سه ماهه، مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت رضایت از عملکرد ایشان ادامه همکاری وجود خواهد داشت و در غیر اینصورت بدون هیچ گونه قید و شرط و با رعایت مفاد قانون کار، به خدمت آنان پایان داده خواهد شد.

۸- شرکت فولاد سیرجان ایرانیان هیچ گونه تعهدی در قبال اسکان پذیرفته شدگان و سرویس ایاب و ذهاب برای هیچ یک از شهرستان‌های مجاور نخواهد داشت.

۹- معاینات پزشکی و آزمون­های سلامت و توانایی جسمانی و روانی برای فعالیت در محیط­های صنعتی و مشاغل مورد نیاز صورت می­پذیرد. لذا عدم موفقیت در این مرحله به منزله منتفی شدن فرآیند جذب می­باشد.

تذکر: اخذ برگه ارزشیابی گواهی پزشکی در آزمایشات بالینی و پاراکلینیکی شامل ( ادیومتری، اپتومتری هر دو چشم ۱۰، رادیوگرافی قفسه سینه، رادیوگرافی مهره کمر، آزمایشات تشخیص طبی، پاتولوژی و نوار قلب و تست­های روانشناسی) می باشد.

۱۰- با توجه به این­که پذیرش افراد برای مشاغل مورد نظر با مشخصات و تحصیلات اعلام شده می­باشد. لذا پذیرفته شدگان نهایی می­بایست صرفا با شرایط و مدارک تحصیلی پذیرش شده به کار در شرکت مشغول گردند. و هیچ­گونه مدرک تحصیلی بالاتر از شرایط اعلام شده و پذیرش شده قابل قبول و اعمال نمی­باشد.

۱۱- از پذیرفته شدگان نهایی تعهد و ضمانت نامه معتبر مبنی بر ادامه خدمت در شرکت فولاد سیرجان ایرانیان مادامی که شرکت به خدمات ایشان نیاز دارد اخذ میگردد.


د) نحوه ثبت نام و ارسال مدارک:

داوطلبان از تاریخ درج آگهی حداکثر تا پایان روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۸مهلت دارند تا با مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن، در پایگاه اینترنتی اعلام شده فرم ثبت نام را تکمیل و مدارک زیر را بارگذاری نمایند:

. فایل اسکن شده عکس داوطلب ۴*۳ با زمینه سفید.

. فایل اسکن شده آخرین مدرک تحصیلی منطبق با جدول فوق. (مدرک تحصیلی باید دارای معدل باشد)

. فایل اسکن شده پشت و روی کارت ملی.

. اسکن پشت و روی کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم

. اسکن گواهینامه­های معتبر مورد نیاز.

. اسکن رزومه کاری، سوابق و بیمه به تایید سازمان تامین اجتماعی

*متقاضی برای اثبات بومی بودن باید با توجه به انتخاب گزینه (موارد بند ۱ اطلاعیه )، صفحه اول شناسنامه پدر یا مادر و یا همسر بردسیری و یا سایر شرایط ذکر شده در بند ۱ را اسکن و ارسال نماید.

تذکر: در صورت عدم احراز بند فوق برای اثبات بومی بردسیر تاییدیه مراجع ذیصلاح (فرمانداری و بخشداری­های) شهرستان بردسیر را اسکن و ارسال نماید.

توضیح ۱:

اسکن کلیه مدارک می­بایست با فرمت jpG با حجم ۴۰ کیلوبایت جهت عکس و ۸۰ کیلوبایت جهت مدارک دیگر ذخیره شود.

تذکر: لازم به توضیح است مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی­گردد و متقاضیان باید در مدت زمان اعلام شده نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.

متقاضیان شرکت در آزمون می­بایست پس از ثبت نام کد پیگیری خود را یادداشت نموده و تاپایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند. به ثبت نام با مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچ گونه مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

 

داوطلبان باید پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایند.

توضیح۲:

لازم است داوطلبان گرامی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و مدارک و مستندات مورد نیاز در این اطلاعیه ملاک عمل قرار خواهد گرفت. صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد و چنانچه در هر زمان محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است از انجام مراحل بعدی محروم و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد و در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وی جلوگیری به عمل خواهد آمد و قرارداد وی فسخ خواهد شد.

توضیح۳:

هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در آزمون یک مقطع و یک گرایش را دارد.

توضیح ۴:

در کلیه مراحل ممکن است در صورت نیاز به صورت پیامک به متقاضیان اطلاع رسانی صورت پذیرد لذا لازم است در اعلام اطلاعات و شماره تلفن تماس دقت کافی مبذول گردد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

· دریافت کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون از طریق سایت karasa.ir ، اعلام می گردد.

مواد آزمون:

۱- آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ­های نادرست برگزار می­گردد.

۲- آزمون کلیه مقاطع تحصیلی شامل ۴۰ سوال عمومی و ۵۰ سوال تخصصی می­باشد. سوالات عمومی شامل معارف اسلامی، زبان و ادبیات فارسی، زبان انگلیسی و هوش و استعداد تحصیلی می­باشد و سوالات تخصصی شامل دروس تخصصی رشته تحصیلی مورد نظر خواهد بود.

توضیح:

اقلیت های دینی ا ز پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می­باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می­شود.

اعلام نتایج آزمون:

نتایج آزمون در پایگاه اینترنتی www.karasa.ir متعاقبا اعلام خواهد شد.

تذکر: درصورت بروز هرگونه مشکل در ثبت نام اینترنتی، داوطلب موظف است مراتب را از طریق شماره تلفن های ۶۶۵۶۰۴۶۵ -۶۶۵۳۰۰۴۳- ۰۲۱ اعلام نماید.


برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

 

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۳۰ نظر برای استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان (استخدام جدید)

 • م
  محمد بردسیری
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۴:۴۵
  سلام خدمت همه داوطلبان کارشناسی مجتمع بردسیر-فولاد سیرجان ایرانیان،
  بنده بعنوان یک جوان بردسیری در آستانه سن سی سالگی و مجرد، اینو بگم که تعداد بیکاران این شهرستان خیلی زیاده و به تبلیغات توجه نکنید.
  آزمون بردسیر مقطع کارشناسی- حق بومیای بردسیر هست.کسیکه یکی از بندهای بومی شهرستان رو داره حقش هست قبول بشه.تا وقتی این شهر جوان بیکار داره واقع بینانه اینه از همین شهرستان بردسیر 100درصد قبولیای کارشناسی از بردسیر استخدام بشن.داوطلبانی که حدنصاب رو میارن لایق استخدامن. هیچ توجیه علمی و اخلاقی نداره از شهرستانای دیگه و بومی استان در این آزمون شرکت داده شوند. باتشکر.
  • م
   محسن لشکری
   ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۲۰:۵۴
   سلام، کارشناس محترم متاسفانه پیامک برام اومده که شرایط استخدام شما تایید نشده از کجا میتونم علتشو پیگیری کنم؟
   • پشتیبان سه
    ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۲۱:۲۷
    کاربرعزیز
    این موارد را با متولیان آزمون مطرح نمایید .
   • م
    محمد
    ۲۸ فروردین ۱۴۰۳، ۱۷:۰۲
    کارشناس محترم باید به کدوم سامانه مراجعه کنیم؟
    • پشتیبان سه
     ۲۸ فروردین ۱۴۰۳، ۱۹:۴۰
     کاربرعزیز
     داوطلبان واجد شرایط می توانند برای ثبت نام به پایگاه اینترنتی azmoon.sirjansteel.com مراجعه نمایند.
     • A
      Armin
      ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۶:۲۳
      سلام
      رشته شیمی نمیخوان
      • م
       محمدمعین روحی
       ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۲:۲۴
       سلام چرا دریافت کارت امکان پذیر نیست اصن وارد نمیشه ؟ تو همین سایتی هم که گفتید رفتیم
       • پشتیبان سه
        ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۲:۳۱
        کاربر عزیز
        این مورد را از طریق سایت مجری آزمون پیگیری کنید
     • ش
      شریفه
      ۲۸ فروردین ۱۴۰۳، ۱۶:۰۵
      سلام ،چه رشته هایی میخواد، خانم هم استخدم میکنه؟
      • ح
       حسین نوشاد
       ۲۸ اسفند ۱۴۰۲، ۱۱:۱۰
       سلام
       خواستم ببینم آزمون جدید کی ثبت نام می کنید
       ممنون ومتشکرم
       • م
        مهران
        ۲۶ مهر ۱۴۰۲، ۲۱:۱۸
        سلام سایت مشکل داره نمیشه ثبت‌نام کنیم
        • م
         مرتضی
         ۱۹ مهر ۱۴۰۲، ۱۸:۱۷
         نیروی خانم هم میگیره؟
         • م
          معین
          ۱۹ مهر ۱۴۰۲، ۱۱:۳۷
          فقط بومی میگیره متاسفانه
          • م
           مرتضی
           ۱۸ مهر ۱۴۰۲، ۲۳:۱۴
           بچها حقوق چقدره؟
           • ب
            بی کار
            ۱۷ آبان ۱۴۰۱، ۱۰:۲۰
            سلام چند روز طول میکشه تا جواب ازمون بوتیا بیاد
            • م
             محمد
             ۲۲ مهر ۱۴۰۲، ۱۸:۴۸
             بوتیا کی نیرو گرفت؟
            • م
             محسن
             ۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۴۱
             سلام غیر بومی هم میگیره
             • م
              مجید
              ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۵۰
              خخخخخخ
              گواهینامه معتبر دفاع شخصی برای نگهبانی؟؟؟؟؟
              • ع
               علی
               ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۰۷
               ممنون از اطلاع رسانی به موقع شما در کانال تلگرام
               • م
                مدیر
                ۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۱۶
                با سلام
                کاربر گرامی از لطف شما سپاسگزاریم. امیدواریم پاسخگوی اعتماد شما باشیم
                با تشکر
               • آ
                آرش
                ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۴۰
                در مورد تاریخ مصاحبه جذب کارشناس ایمنی و بهداشت که بدون ازمون بود اطلاعات میخوام
                • م
                 محمد رضا معصومی
                 ۲۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۰:۲۷
                 سلام من کد پیگیری یا شماره داوطلبی ندارم و در آزمون شرکت کردم چطور میتونم نتیجه آزمونو ببینم؟
                 • محتوا گذار شش
                  ۲۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۰:۴۹
                  با سلام
                  کاربر گرامی لطفا هر سوالی یا ابهامی دارید که در متن آگهی ذکر نشده است سوال خود را با مسئولین برگزاری آزمون مطرح نمایید تا پاسخ درست و صحیح دریافت نمایید
                  با تشکر
                  • ف
                   فرزاد
                   ۲۳ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۱۴
                   چجوری باید ببینم وضعیت ثبت نام با موفقیت انجام شده؟؟؟
                 • م
                  محسن
                  ۲۶ خرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۲۵
                  سلام خسته نباشید
                  مسولان محترم سایت نتایج ازمون چه مدت دیگه اعلام میشن؟!
                  • پشتیبان هفت
                   ۲۶ خرداد ۱۳۹۴، ۰۸:۴۰
                   با سلام
                   محسن جان هنوز تاریخی برای اعلام نتایج اعلام نشده است. آخرین اخبرا مربوط به استخدام این سازمان را در همین صفحه دنبال کنید
                   با تشکر
                  • س
                   سعید
                   ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۰:۴۶
                   زمان ویرایش اطلاعات کی هست من اشنباهی بجای آزمون کارشناسی زدم کاردانی
                   • س
                    سعید
                    ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۴:۱۲
                    سلام. من ثبت نام کردم و اس ام اس تایید ثبت نام برام اومد.ولی کد پیگیری بهم نداد.میخواستم ببینم جریانش چی هست؟ممنون
                    • م
                     مهدی سعید
                     ۱۰ فروردین ۱۳۹۴، ۱۴:۱۵
                     بسیارعالی بود
                     • م
                      محمدجوادفرهنگ
                      ۳ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۳۳
                      سلام
                      موفق به دریافت کارت ورود به جلسه نشدم.به چه طریقی میتوانم کارتم دریافت کنم

                      لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

                      ثبت پاسخ