استخدام شرکت سیمان سفید نی ریز

۴ نظر

استخدام شرکت سیمان سفید نی‌ریز

آزمون استخدام شرکت سیمان سفید نی‌ریز، آزمونی جهت ورود متقاضیان کار در شرکت‌های خصوصی است. شرکت سیمان سفید نی‌ریز نیز به عنوان یکی از شرکت‌های خصوصی، جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق این آزمون انجام می‌دهد. متقاضیان محترم استخدام در شرکت سیمان سفید نی‌ریز می‌توانند تمامی اخبار و آگهی‌ها و اطلاعیه‌های استخدامی مورد نیاز خود را از طریق این صفحه پیگیری نمایند.

 

خبر ۵ اسفند ۱۴۰۲-استخدام شرکت سیمان سفید نی ریز

شرکت سیمان سفید نی ریز در نظر دارد جهت تامین نیروی مورد نیاز خود از بین آقایان از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و آزمون عملی اقدام به جذب نیرو بر اساس جدول زیر نماید. از متقاضیان واجد شرایط دعوت بعمل میآید در خصوص ارسال مدارک مورد نیاز حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ از طریق صندوق پستی ۱۶۳ - ۷۴۹۱۵ اقدام نمایند.

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک کنید

لینک ها و صفحات مرتبط

 • ثبت نام آزمون استخدامی شرکت سیمان سفید نی‌ریز تا ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ است . با مراجعه به بخش شرایط عمومی و اختصاصی آزمون استخدامی  آخرین اطلاعیه‌های مرتبط را بخوانید.
 • برای آمادگی  شرکت در  آزمون استخدامی شرکت سیمان سفید نی‌ریز می‌توانید از منابع و سوالات مفید موجود در این صفحه استفاده کنید.
شرایط عمومی  و اختصاصی آزمون استخدامی شرکت سیمان سفید نی‌ریز

 

آخرین اخبار استخدامی شرکت سیمان سفید نی‌ریز

 

 

 

منابع مطالعاتی برای مصاحبه
در این بخش، همه‌ی منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمون‌های استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روان‌شناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. با مراجعه به لینک مورد نظر، می‌توانید مطالب دلخواه‌تان را مطالعه کنید.
سوالات متداول
ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۴ نظر برای استخدام شرکت سیمان سفید نی ریز

 • ع
  عباس
  ۳۰ آبان ۱۴۰۱، ۱۳:۴۸
  سوالات و منابع ازمون از کجا باید بفهمیم؟
  • پشتیبان سه
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱، ۱۳:۵۲
   با سلام
   کاربر عزیز منابع را هیچ سازمانی اعلام نمی کند. بطور کلی برای دروس عمومی کتب دبیرستان و دانشگاه و برای دروس تخصصی کتابها و جزوه های دانشگاهی بهترین منبع می باشد. همچنین برای مشاهده منابع مطالعاتی پیشنهادی کاربران از این صفحه استفاده نمایید و یا از کاربران در قسمت دیدگاهها راهنمایی بگیرید.
  • ز
   زهرا
   ۳ آبان ۱۴۰۱، ۱۰:۴۸
   دفترچه ازمون در کدام قسمت است؟
   • پشتیبان
    ۳ آبان ۱۴۰۱، ۱۲:۲۰
    کاربر عزیز
    ضمن تشکر از پیامی که فرستادید، دفترچه‌ی آزمون در قسمت شرایط عمومی و اختصاصی درج شده است.

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ