استخدام شرکت سیمان تهران سال ۹۸ (دریافت کارت)

۲ روز قبل ۱۶ نظر

استخدام شرکت سیمان تهران سال ۹۸

خبر ۳۰ بهمن ۹۸ - دریافت کارت آزمون استخدام شرکت سیمان تهران

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده به اطلاع می رسانیم، لینک دریافت کارت آزمون استخدامی سیمان تهران فعال گردید.

برای دریافت کارت اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۱ بهمن ۹۸ - استخدام شرکت تولیدی صنعتی سیمان تهران

شرکت تولیدی صنعتی سیمان تهران در نظر دارد به منظور تامین و تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود، واقع در تهران، از بین واجدین‌ شرایط مرد در مقاطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه (فنی، تخصصی، مهارتی و روان شناختی)، به صورت قرارداد مدت معین طبق قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی اقدام به جذب نیروی تمام وقت طبق جدول مشاغل و مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در انتهای اطلاعیه ‌نماید.
لذا متقاضیان شرکت در آزمون می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت ‌نام از تاریخ ۹۸/۱۱/۱۹ به پایگاه اینترنتی tcc.iran-azmoon.ir مراجعه نموده و حداکثر تا تاریخ ۹۸/۱۱/۲۸ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

شرایـط عمومـی داوطلبان :
۱. تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
۲. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۳. تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور طبق قانون اساسی
۴. عدم اشتهار به فساد اخلاقی ، نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد
۵. عدم اعتیاد به مواد مخدر به تایید مراجع ذیصلاح
۶. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دایمی یا معافیت دایم غیر پزشکی در زمان ثبت نام (برای داوطلبین مرد)
۷- عدم اشتغال و تعهد خدمت در سایر سازمانها ، شرکتها و دستگاههای دولتی و وابسته به دولت و نهادهای انقلاب اسلامی
۸. برخورداری از تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی جهت انجام فعالیت‌های شغلی طبق تایید پزشک معتمد طب کار
۹. آمادگی انجام وظیفه تمام وقت در محل کارخانه واقع در شهرری بر اساس ضوابط و آئین نامه های داخلی شرکت
۱۰. دارا بودن مدرک تحصیلی معتبر دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت، یا دانشنامه تحصیل در دانشگاههای خارج از کشور که به تایید وزارت علوم یا وزارت بهداشت رسیده باشد ، در زمان مصاحبه حضوری.

تبصره ۱: تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست قبل از تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ باشد.
تبصره ۲: مدرک تحصیلی زمان ثبت نام ملاک استخدام خواهد بود و در صورت مشاهده تخلف در هر مرحله، پذیرش داوطلب باطل تلقی و حق هیچگونه اعتراضی وجود نخواهد داشت.
تبصره ۳ : مدارک تحصیلی معادل، مشروط و غیر مرتبط ، قابل پذیرش نمی باشد.
تبصره ۴ : داوطلبین دارای مدارک بالاتر ، قابل پذیرش نمی باشند.

شرایط سنی :
۱. حداکثر سن قابل قبول در زمان ثبت نام برای داوطلبان مقطع کاردانی ۲۸ سال (متولدین ۱۳۷۰/۰۹/۳۰ و بعد از آن) و مقطع کارشناسی ۳۰ سال متولدین ۱۳۶۸/۰۹/۳۰ و بعد از آن) می‌باشد.
۲. به ازای هر سال سابقه کار مفید و مرتبط با رشته تحصیلی و شغل مورد نظر که دارای سابقه بیمه تامین اجتماعی باشد، حداکثر تا سه سال به حداکثر سن مجاز در هر مقطع افزوده خواهد شد.
تبصره: ارایه رضایت نامه شغلی از محل های خدمت در زمان ارایه مدارک پیش از مصاحبه حضوری، برای پذیرفته شدگان آزمون کتبی، الزامی است.
صرفاً متقاضیان دارای مدرک کاردانی می بایست ساکن استان تهران باشند.

نحوه ثبت نام و ارسال مدارک:
داوطلبان از تاریخ ۹۸/۱۱/۱۹ تا پایان روز جمعه مورخ ۹۸/۱۱/۲۸ مهلت دارند تا با مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن، در پایگاه اینترنتی tcc.iran-azmoon.ir فرم ثبت نام را تکمیل و مدارک زیر را بارگذاری نمایند.
• مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن
• واریز مبلغ ۴۰۰.۰۰۰ ریال (چهل هزار تومان) به صورت الکترونیکی به ‌عنوان حق ثبت نام در آزمون
توجه: هزینه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
• فایل اسکن شده عکس داوطلب ۴×۳ با حداکثر حجم ۴۰ کیلو بایت
• فایل اسکن شده پشت و رو کارت ملی با حداکثر حجم ۸۰ کیلو بایت

توضیح ۱: زمان ثبت نام به هیچ عنوان تمدید نمی‌گردد و متقاضیان می بایست در مدت زمان اعلام شده نسبت به ثبت ‌نام اقدام نموده و از موکول نمودن ثبت‌نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.
توضیح ۲: متقاضیان شرکت در آزمون میبایست پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند. به ثبت‌نام با مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.
توضیح ۳: لازم است داوطلبان گرامی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به ‌عهده داوطلب بوده و مدارک و مستندات مورد نیاز در این اطلاعیه ملاک عمل قرار خواهد گرفت. صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون، بررسی خواهد شد و چنانچه در هر زمان محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد و در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وی جلوگیری و قرارداد وی فسخ می‌گردد. لازم است داوطلبان در زمان مصاحبه اصل کلیه مدارک مورد نیاز مانند شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت دایم غیر پزشکی، اصل مدرک تحصیلی مرتبط با رشته شغلی (بر اساس جدول رشته شغلی)، سوابق شغلی و سایر مدارک مربوطه را ارائه نمایند.
توضیح ۴: هر فرد تنها حق یکبار ثبت نام و شرکت در آزمون یک مقطع، رشته و گرایش را دارد.
توضیح ۵: دریافت کد رهگیری به منزله انجام نهایی بودن فرایند ثبت نام داوطلب بوده و لزوما به منزله تایید داوطلب جهت شرکت در آزمون نمی باشد. ضروری است داوطلبین به طور مکرر به سایت ثبت نام مراجعه نموده و از وضعیت تایید نهایی خود جهت شرکت در آزمون اطمینان حاصل نموده و در صورت عدم تایید، نسبت به اصلاح مشخصات ثبت نام اقدام نمایند.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:
۱. دریافت کارت ورود به جلسه آزمون برای داوطلبان از روز سه شنبه مورخ ۹۸/۱۱/۲۹ لغایت چهارشنبه مورخ ۹۸/۱۱/۳۰ از طریق سایت ثبت نام امکان‌پذیر است. بدیهی است از ورود افراد فاقد کارت ورود به جلسه، به سالن آزمون جلوگیری خواهد شد.
۲. زمان برگزاری آزمون در روز پنجشنبه مورخ ۹۸/۱۲/۰۱ در شهر تهران می باشد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون درج خواهد شد.
۳. آزمون عمومی و تخصصی بصورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌‌های نادرست برگزار می‌گردد.

اطلاع رسانی به داوطلبان آزمون و اعلام نتایج :
در کلیه مراحل با مراجعه به پایگاه اینترنتی tcc.iran-azmoon.ir مراتب پذیرش ثبت نام، نقص مدارک، صدور کارت شرکت در آزمون، نتیجه مرحله اول، محل و زمان برگزاری مصاحبه تخصصی و هرگونه اطلاعات تکمیلی دیگری را دریافت نمایند.

مراحل جذب و استخدام:
۱. از داوطلبانی که در آزمون کتبی حد نصاب لازم را احراز نموده باشند به ترتیب اولویت و تقدم امتیاز جهت انجام مصاحبه فنی و تخصصی دعوت به عمل خواهد آمد. پس از طی مراحل گزینش و معاینات طب کار، پذیرفته شدگان نهایی به کار گیری و پس از آن جهت شرکت در دوره های آموزشی علمی و عملی حین کار معرفی خواهند شد.
۲. نتایج آزمون کتبی به صورت سه تا پنج برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون کتبی هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان در آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی، معاینات طب کار، گزینش عمومی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد.
۳. افرادی که موفق به سپری نمودن آزمون و مصاحبه فنی، گزینش و آزمایش های طب کار می شوند بایستی قبل از آغاز دوره های آموزشی، تعهدات لازمی که از سوی شرکت تعیین می گردد را به شرکت یا نماینده قانونی آن ارایه دهند.
۴. منتخبینی که در طول یا پس از طی دوره های آموزشی، از عقد قرارداد استخدامی و آغاز به کار خودداری نمایند،
به تشخیص شرکت مکلف به جبران کلیه هزینه های مربوط به مراحل مورد اشاره خواهند بود.
۵. تشخیص شرکت در رد یا پذیرش داوطلبان در هر یک از مراحل اشاره شده و نهایتاً به کارگیری، نافذ و قاطع بوده و داوطلبان حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط می نمایند.
۶. زمان شروع آموزش های علمی و عملی و کارورزی و همکاری آزمایشی منتخبین، توسط شرکت و به تناسب برنامه های تولید کارخانه، به متقاضیان اعلام می گردد و پذیرفته شدگان نهایی مکلفند از تاریخی که شرکت اعلام خواهد نمود در مراکز آموزشی و صنعتی تعیین شده حضور یابند.
۷. پذیرفته شدگان نهایی، در طی دوران آزمایشی (حداکثر سه ماه) مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت عدم رضایت از عملکرد ایشان در هر زمان، بدون هیچگونه قید و شرطی و با رعایت مفاد قانون کار، به همکاری آنها خاتمه داده خواهد شد.
۸. کارآموزان در مدت زمان آموزش و کارورزی مطابق با قوانین موجود از حقوق و مزایای بیمه تامین اجتماعی برخوردار هستند.
۹. نوع استخدام پذیرفته شدگان نهایی، "قرارداد کار معین با مدت معین" در چارچوب مقررات خدمات اشتغال قانون کار و بیمه تامین اجتماعی می باشد.

تـذکـرات لازم:
۱. شرکت کنندگان هنگام ثبت نام، اسکن مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام را تهیه نموده و همچنین جهت واریز وجه ثبت نام از اطلاعات مربوط به رمز دوم (اینترنتی) و cvv۲ کارت بانکی خود و همچنین فعال بودن امکان خرید اینترنتی کارت بانکی اطمینان حاصل نمایند.
۲. لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند و در صورتی که از طریق کافی‌نت اقدام به ثبت‌نام می‌نمایند، تاکید می شود که تمام مراحل ورود اطلاعات ثبت نامی را شخصاً انجام داده و یا بر انجام امور مربوطه، در کافی نت نظارت مستقیم داشته باشند که مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده بر عهده داوطلب می باشد.
۳. در خصوص کیفیت تصاویر ارسالی (این موضوع برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام می شود قبلاً رخ داده است) تاکید می‌گردد علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل کیفیت تصاویر ارسالی دقت نمایید. بدیهی است در صورت ارسال تصاویر با کیفیت نامناسب تمامی مسئولیتها بر عهده داوطلب خواهد بود.
۴. داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت وظیفه و یا کارت معافیت دایم آنان بعد از تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی گیرد.
۵. وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
۶. در صورت قبولی در آزمون کتبی، در زمان مصاحبه ارایه اصل و کپی تمامی مدارک (از جمله مدرک تحصیلی که معدل کل داوطلب در آن قید شده باشد)، کارت ملی، شناسنامه و وضعیت نظام وظیفه، رضایت نامه های شغلی در صورت اظهار سابقه کار) الزامی است.
۷. کلیه مدارک تحصیلی ارایه شده، از وزارت علوم یا وزارت بهداشت استعلام خواهند شد.
۸. ارایه ارزشنامه مدارک تحصیلی صادره توسط اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای فارغ التحصیلان دانشگاههای خارج از کشور الزامی است.
۹. کارفرما هیچگونه تعهدی در قبال تامین مسکن و پرداخت ودیعه مسکن پذیرفته شدگان نهایی در سایر شهرستانهای کشور را نخواهند داشت و پذیرفته شدگان راسا و شخصا در خصوص اسکان خود مسئول خواهند بود.
۱۰. ایاب و ذهاب پذیرفته شدگان منحصراً از محل های تجمع موجود در شهر تهران تا محل کارخانه و بالعکس بر عهده کارفرما خواهد بود.
۱۱. کارفرما هیچ گونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت. در صورت انصراف نفر اصلی و متناسب با نیاز و در طی زمان، از فرد ذخیره دعوت بکار خواهد شد.
۱۲. محل خدمت کلیه پذیرفته شدگان در محل کارخانه واقع در استان تهران – شهرری می باشد.
۱۳. شرکت کنندگان مقاطع فوق دیپلم، در زمان آزمون صرفاً باید دارای مدرک سطح مقطع مربوطه باشند. در صورتی که با وجود داشتن مدرک بالاتر در این سطوح ثبت نام کنند، در صورت اثبات در هر مرحله از استخدام از ادامه همکاری آنها ممانعت بعمل خواهد آمد و حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
۱۴. شرکت در قبال ارتقاء شغلی پذیرفته شدگانی که پس از استخدام، مدارک بالاتر اخذ و ارایه نمایند، هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.
۱۵- برای کلیه مشاغل عملیاتی ، افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.
۱۶- آمادگی برای انجام کار بصورت نوبت کاری (شیفت )
* متقاضیان می بایست در طول فرآیند جذب به صورت مستمر، جهت آگاهی از اطلاعیه ها و نتایج مراحل مختلف، به وبسایت ثبت نام به آدرس tcc.iran-azmoon.ir مراجعه نمایند. لذا عدم اطلاع داوطلب از مراحل و جزئیات آزمون و جذب موجب هیچ گونه حقی برای وی نمی گردد.
**پذیرفته شدگان بر اساس نیاز خطوط تولید و برنامه تامین نیروی انسانی شرکت، به تدریج و در چند نوبت جهت شروع به کار فراخوان خواهند شد لذا مقتضی است از هرگونه پیگیری حضوری و غیر حضوری جداً پرهیز نمائید

تاریخ های مهم
ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری ۹۸/۱۱/۱۹ لغایت ۹۸/۱۱/۲۸
توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی ۹۸/۱۱/۲۹ لغایت ۹۸/۱۱/۳۰
برگزاری آزمون استخدامی ۹۸/۱۲/۰۱
تشکیل پرونده و مصاحبه تخصصی متعاقباً اعلام خواهد شد.

جدول مشاغل و مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز

ردیف شغلی سرفصل شغلی مقطع تحصیلی جنسیت رشته های تحصیلی سرفصل دروس امتحانی
مرد زن
۱ کارشناس حفاظت و ایمنی کارشناسی * - بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار- ایمنی صنعتی و محیط کار – مهندسی شیمی (گرایش HSE) آلودگی هوای محیط کار و کنترل آن - عوامل فیزیکی و شیمیایی محیط کار - اصول بهداشت محیط - حریق و روش‌های مبارزه با آن - دفع مواد زاید صنعتی - HSE
۲ پزشکیار کارشناسی * - پرستاری آموزش به بیمار - اخلاق حرفه ای - بهداشت جامعه - پرستاری اورژانس - پرستاری بیماری های داخلی - پرستاری در بحران ها و بلایا - - روان پرستاری
۳ تعمیرکار برق و الکترونیک کاردانی * - برق (گرایش قدرت – الکترونیک – کنترل – ابزار دقیق) مدارهای الکتریکی– ماشین–تکنولوژی و کارگاه سیم پیچی–کارگاه برق–الکترونیک - مدار منطقی


برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۰ دی ۹۸ - اطلاعیه تغییر زمان برگزاری آزمون استخدام شرکت سیمان تهران

به اطلاع می رساند بر اساس سیاست های متخذه منابع انسانی شرکت سیمان تهران، فرآیندهای جذب نیروی انسانی مورد نیاز (توزیع کارت و آزمون) در زمان بندی اعلام شده انجام نمی پذیرد و نحوه ی انجام مراحل جذب متعاقباً (حداکثر تا پایان دی ماه) اعلام می گردد.

خبر ۲۳ آذر ۹۸ - تمدید مهلت ثبت نام و زمان برگزاری آزمون استخدام شرکت سیمان تهران

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون به اطلاع میرسانیم، مهلت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت سیمان تهران تا ۶ دی ماه تمدید گردید. آزمون روز جمعه ۱۳ دی ماه برگزار خواهد شد.

خبر ۷ آذر ۹۸ - استخدام شرکت تولیدی صنعتی سیمان تهران 

شرکت تولیدی صنعتی سیمان تهران در نظر دارد به منظور تامین و تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود، واقع در تهران، از بین واجدین‌ شرایط مرد در مقاطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه (فنی، تخصصی، مهارتی و روان شناختی)، به صورت پیمانکاری طبق قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی اقدام به جذب نیروی تمام وقت طبق جدول مشاغل و مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در انتهای اطلاعیه ‌نماید.
لذا متقاضیان شرکت در آزمون می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت ‌نام از تاریخ ۹۸/۰۹/۰۲ به پایگاه اینترنتی tcc.iran-azmoon.ir مراجعه نموده و حداکثر تا تاریخ ۹۸/۰۹/۲۲ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

شرایـط عمومـی داوطلبان :
۱. تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
۲. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۳. تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور طبق قانون اساسی
۴. عدم اشتهار به فساد اخلاقی ، نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد
۵. عدم اعتیاد به مواد مخدر به تایید مراجع ذیصلاح
۶. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دایمی یا معافیت دایم غیر پزشکی در زمان ثبت نام (برای داوطلبین مرد)
۷- عدم اشتغال و تعهد خدمت در سایر سازمانها ، شرکتها و دستگاههای دولتی و وابسته به دولت و نهادهای انقلاب اسلامی
۸. برخورداری از تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی جهت انجام فعالیت‌های شغلی طبق تایید پزشک معتمد طب کار
۹. آمادگی انجام وظیفه تمام وقت در محل کارخانه واقع در شهرری بر اساس ضوابط و آئین نامه های داخلی شرکت
۱۰. دارا بودن مدرک تحصیلی معتبر دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت، یا دانشنامه تحصیل در دانشگاههای خارج از کشور که به تایید وزارت علوم یا وزارت بهداشت رسیده باشد ، در زمان مصاحبه حضوری.

تبصره ۱: تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست قبل از تاریخ ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ باشد.
تبصره ۲: مدرک تحصیلی زمان ثبت نام ملاک استخدام خواهد بود و در صورت مشاهده تخلف در هر مرحله، پذیرش داوطلب باطل تلقی و حق هیچگونه اعتراضی وجود نخواهد داشت.
تبصره ۳ : مدارک تحصیلی معادل، مشروط و غیر مرتبط ، قابل پذیرش نمی باشد.
تبصره ۴ : داوطلبین دارای مدارک بالاتر ، قابل پذیرش نمی باشند.

شرایط سنی :
۱. حداکثر سن قابل قبول در زمان ثبت نام برای داوطلبان مقطع کاردانی ۲۸ سال (متولدین ۱۳۷۰/۰۹/۳۰ و بعد از آن) و مقطع کارشناسی ۳۰ سال متولدین ۱۳۶۸/۰۹/۳۰ و بعد از آن) می‌باشد.
۲. به ازای هر سال سابقه کار مفید و مرتبط با رشته تحصیلی و شغل مورد نظر که دارای سابقه بیمه تامین اجتماعی باشد، حداکثر تا سه سال به حداکثر سن مجاز در هر مقطع افزوده خواهد شد.
تبصره: ارایه رضایت نامه شغلی از محل های خدمت در زمان ارایه مدارک پیش از مصاحبه حضوری، برای پذیرفته شدگان آزمون کتبی، الزامی است.
صرفاً متقاضیان ساکن استان تهران می توانند در این آزمون استخدامی شرکت نمایند.

نحوه ثبت نام و ارسال مدارک:
داوطلبان از تاریخ ۹۸/۰۹/۰۲ تا پایان روز جمعه مورخ ۹۸/۰۹/۲۲ مهلت دارند تا با مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن، در پایگاه اینترنتی tcc.iran-azmoon.ir فرم ثبت نام را تکمیل و مدارک زیر را بارگذاری نمایند.
• مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن
• واریز مبلغ ۴۰۰.۰۰۰ ریال (چهل هزار تومان) به صورت الکترونیکی به ‌عنوان حق ثبت نام در آزمون
توجه: هزینه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
• فایل اسکن شده عکس داوطلب ۴×۳ با حداکثر حجم ۴۰ کیلو بایت
• فایل اسکن شده پشت و رو کارت ملی با حداکثر حجم ۸۰ کیلو بایت

توضیح ۱: زمان ثبت نام به هیچ عنوان تمدید نمی‌گردد و متقاضیان می بایست در مدت زمان اعلام شده نسبت به ثبت ‌نام اقدام نموده و از موکول نمودن ثبت‌نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.
توضیح ۲: متقاضیان شرکت در آزمون میبایست پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند. به ثبت‌نام با مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.
توضیح ۳: لازم است داوطلبان گرامی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به ‌عهده داوطلب بوده و مدارک و مستندات مورد نیاز در این اطلاعیه ملاک عمل قرار خواهد گرفت. صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون، بررسی خواهد شد و چنانچه در هر زمان محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد و در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وی جلوگیری و قرارداد وی فسخ می‌گردد. لازم است داوطلبان در زمان مصاحبه اصل کلیه مدارک مورد نیاز مانند شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت دایم غیر پزشکی، اصل مدرک تحصیلی مرتبط با رشته شغلی (بر اساس جدول رشته شغلی)، سوابق شغلی و سایر مدارک مربوطه را ارائه نمایند.
توضیح ۴: هر فرد تنها حق یکبار ثبت نام و شرکت در آزمون یک مقطع، رشته و گرایش را دارد.
توضیح ۵: دریافت کد رهگیری به منزله انجام نهایی بودن فرایند ثبت نام داوطلب بوده و لزوما به منزله تایید داوطلب جهت شرکت در آزمون نمی باشد. ضروری است داوطلبین به طور مکرر به سایت ثبت نام مراجعه نموده و از وضعیت تایید نهایی خود جهت شرکت در آزمون اطمینان حاصل نموده و در صورت عدم تایید، نسبت به اصلاح مشخصات ثبت نام اقدام نمایند.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:
۱. دریافت کارت ورود به جلسه آزمون برای داوطلبان از روز دوشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۲۵ لغایت پنجشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۲۸ از طریق سایت ثبت نام امکان‌پذیر است. بدیهی است از ورود افراد فاقد کارت ورود به جلسه، به سالن آزمون جلوگیری خواهد شد.
۲. زمان برگزاری آزمون در روز جمعه مورخ ۹۸/۰۹/۲۹ در شهر تهران می باشد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون درج خواهد شد.
۳. آزمون عمومی و تخصصی بصورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌‌های نادرست برگزار می‌گردد.

اطلاع رسانی به داوطلبان آزمون و اعلام نتایج :
در کلیه مراحل با مراجعه به پایگاه اینترنتی tcc.iran-azmoon.ir مراتب پذیرش ثبت نام، نقص مدارک، صدور کارت شرکت در آزمون، نتیجه مرحله اول، محل و زمان برگزاری مصاحبه تخصصی و هرگونه اطلاعات تکمیلی دیگری را دریافت نمایند.

مراحل جذب و استخدام:
۱. از داوطلبانی که در آزمون کتبی حد نصاب لازم را احراز نموده باشند به ترتیب اولویت و تقدم امتیاز جهت انجام مصاحبه فنی و تخصصی دعوت به عمل خواهد آمد. پس از طی مراحل گزینش و معاینات طب کار، پذیرفته شدگان نهایی به کار گیری و پس از آن جهت شرکت در دوره های آموزشی علمی و عملی حین کار معرفی خواهند شد.
۲. نتایج آزمون کتبی به صورت سه تا پنج برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون کتبی هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان در آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی، معاینات طب کار، گزینش عمومی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد.
۳. افرادی که موفق به سپری نمودن آزمون و مصاحبه فنی، گزینش و آزمایش های طب کار می شوند بایستی قبل از آغاز دوره های آموزشی، تعهدات لازمی که از سوی شرکت تعیین می گردد را به شرکت یا نماینده قانونی آن ارایه دهند.
۴. منتخبینی که در طول یا پس از طی دوره های آموزشی، از عقد قرارداد استخدامی و آغاز به کار خودداری نمایند،
به تشخیص شرکت مکلف به جبران کلیه هزینه های مربوط به مراحل مورد اشاره خواهند بود.
۵. تشخیص شرکت در رد یا پذیرش داوطلبان در هر یک از مراحل اشاره شده و نهایتاً به کارگیری، نافذ و قاطع بوده و داوطلبان حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط می نمایند.
۶. زمان شروع آموزش های علمی و عملی و کارورزی و همکاری آزمایشی منتخبین، توسط شرکت و به تناسب برنامه های تولید کارخانه، به متقاضیان اعلام می گردد و پذیرفته شدگان نهایی مکلفند از تاریخی که شرکت اعلام خواهد نمود در مراکز آموزشی و صنعتی تعیین شده حضور یابند.
۷. پذیرفته شدگان نهایی، در طی دوران آزمایشی (حداکثر سه ماه) مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت عدم رضایت از عملکرد ایشان در هر زمان، بدون هیچگونه قید و شرطی و با رعایت مفاد قانون کار، به همکاری آنها خاتمه داده خواهد شد.
۸. کارآموزان در مدت زمان آموزش و کارورزی مطابق با قوانین موجود از حقوق و مزایای بیمه تامین اجتماعی برخوردار هستند.
۹. نوع استخدام پذیرفته شدگان نهایی، "قرارداد کار معین با مدت معین" در چارچوب مقررات خدمات اشتغال قانون کار و بیمه تامین اجتماعی از طریق پیمانکار می باشد.

تـذکـرات لازم:
۱. شرکت کنندگان هنگام ثبت نام، اسکن مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام را تهیه نموده و همچنین جهت واریز وجه ثبت نام از اطلاعات مربوط به رمز دوم (اینترنتی) و cvv۲ کارت بانکی خود و همچنین فعال بودن امکان خرید اینترنتی کارت بانکی اطمینان حاصل نمایند.
۲. لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند و در صورتی که از طریق کافی‌نت اقدام به ثبت‌نام می‌نمایند، تاکید می شود که تمام مراحل ورود اطلاعات ثبت نامی را شخصاً انجام داده و یا بر انجام امور مربوطه، در کافی نت نظارت مستقیم داشته باشند که مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده بر عهده داوطلب می باشد.
۳. در خصوص کیفیت تصاویر ارسالی (این موضوع برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام می شود قبلاً رخ داده است) تاکید می‌گردد علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل کیفیت تصاویر ارسالی دقت نمایید. بدیهی است در صورت ارسال تصاویر با کیفیت نامناسب تمامی مسئولیتها بر عهده داوطلب خواهد بود.
۴. داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت وظیفه و یا کارت معافیت دایم آنان بعد از تاریخ ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی گیرد.
۵. وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
۶. در صورت قبولی در آزمون کتبی، در زمان مصاحبه ارایه اصل و کپی تمامی مدارک (از جمله مدرک تحصیلی که معدل کل داوطلب در آن قید شده باشد)، کارت ملی، شناسنامه و وضعیت نظام وظیفه، رضایت نامه های شغلی در صورت اظهار سابقه کار) الزامی است.
۷. کلیه مدارک تحصیلی ارایه شده، از وزارت علوم یا وزارت بهداشت استعلام خواهند شد.
۸. ارایه ارزشنامه مدارک تحصیلی صادره توسط اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای فارغ التحصیلان دانشگاههای خارج از کشور الزامی است.
۹. کارفرما هیچگونه تعهدی در قبال تامین مسکن و پرداخت ودیعه مسکن پذیرفته شدگان نهایی در سایر شهرستانهای کشور را نخواهند داشت و پذیرفته شدگان راسا و شخصا در خصوص اسکان خود مسئول خواهند بود.
۱۰. ایاب و ذهاب پذیرفته شدگان منحصراً از محل های تجمع موجود در شهر تهران تا محل کارخانه و بالعکس بر عهده کارفرما خواهد بود.
۱۱. کارفرما هیچ گونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت. در صورت انصراف نفر اصلی و متناسب با نیاز و در طی زمان، از فرد ذخیره دعوت بکار خواهد شد.
۱۲. محل خدمت کلیه پذیرفته شدگان در محل کارخانه واقع در استان تهران – شهرری می باشد.
۱۳. شرکت کنندگان مقاطع فوق دیپلم، در زمان آزمون صرفاً باید دارای مدرک سطح مقطع مربوطه باشند. در صورتی که با وجود داشتن مدرک بالاتر در این سطوح ثبت نام کنند، در صورت اثبات در هر مرحله از استخدام از ادامه همکاری آنها ممانعت بعمل خواهد آمد و حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
۱۴. شرکت در قبال ارتقاء شغلی پذیرفته شدگانی که پس از استخدام، مدارک بالاتر اخذ و ارایه نمایند، هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.
۱۵- برای کلیه مشاغل عملیاتی ، افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.
۱۶- آمادگی برای انجام کار بصورت نوبت کاری (شیفت )
* متقاضیان می بایست در طول فرآیند جذب به صورت مستمر، جهت آگاهی از اطلاعیه ها و نتایج مراحل مختلف، به وبسایت ثبت نام به آدرس tcc.iran-azmoon.ir مراجعه نمایند. لذا عدم اطلاع داوطلب از مراحل و جزئیات آزمون و جذب موجب هیچ گونه حقی برای وی نمی گردد.
**پذیرفته شدگان بر اساس نیاز خطوط تولید و برنامه تامین نیروی انسانی شرکت، به تدریج و در چند نوبت جهت شروع به کار فراخوان خواهند شد لذا مقتضی است از هرگونه پیگیری حضوری و غیر حضوری جداً پرهیز نمائید

تاریخ های مهم
ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری ۹۸/۰۹/۰۲ لغایت ۹۸/۰۹/۲۲
توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی ۹۸/۰۹/۲۵ لغایت ۹۸/۰۹/۲۸
برگزاری آزمون استخدامی ۹۸/۰۹/۲۹
تشکیل پرونده و مصاحبه تخصصی متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

جدول مشاغل و مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز

ردیف شغلی سرفصل شغلی مقطع تحصیلی تعداد جنسیت رشته های تحصیلی سرفصل دروس امتحانی
مرد زن
۱ کارشناس حفاظت و ایمنی کارشناسی ۱ * - بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار- ایمنی صنعتی و محیط کار – مهندسی شیمی (گرایش HSE) آلودگی هوای محیط کار و کنترل آن - عوامل فیزیکی و شیمیایی محیط کار - اصول بهداشت محیط - حریق و روش‌های مبارزه با آن - دفع مواد زاید صنعتی - HSE
۲ پزشکیار کارشناسی ۳ * - پرستاری آموزش به بیمار - اخلاق حرفه ای - بهداشت جامعه - پرستاری اورژانس - پرستاری بیماری های داخلی - پرستاری در بحران ها و بلایا - - روان پرستاری
۳ تعمیرکار برق و الکترونیک کاردانی ۱۰ * - برق (گرایش قدرت – الکترونیک – کنترل – ابزار دقیق) مدارهای الکتریکی– ماشین–تکنولوژی و کارگاه سیم پیچی–کارگاه برق–الکترونیک - مدار منطقی
مجموع ۱۴ نفر

 

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۵ شهریور ۹۶ - اعلام نتایج مصاحبه جذب نیروی انسانی در شرکت سیمان تهران (سهامی عام) 

کاربران گرامی برای مشاهده اعلام نتایج مصاحبه جذب نیروی انسانی در شرکت سیمان تهران (سهامی عام)  روی لینک زیر کلیک نمایید

برای مشاهده نتایج مصاحبه اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۱ مرداد ۹۶ - نتایج آزمون جذب نیروی انسانی در شرکت سیمان تهران (سهامی عام)- زمان حضور و تاریخ مصاحبه 

کاربران گرامی برای مشاهده نتایج آزمون جذب نیروی انسانی در شرکت سیمان تهران (سهامی عام) روی لینک زیر کلیک نمایید

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۰ مرداد ۹۶ - تغییر در زمان برگزاری مصاحبه استخدام شرکت سیمان تهران

داوطلبان گرامی زمان برگزاری مصاحبه شرکت سیمان تهران برای تمامی رشته ها به غیر از رشته های کارشناسی حسابداری و کارشناسی فناوری اطلاعات که در دفتر مرکزی برگزار می شود به علت مراسم تحلیف دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به تعویق افتاده و تاریخ برگزاری متعاقبا از طریق سایت اعلام می گردد.

خبر ۹ مرداد ۹۶-اعلام نتایج آزمون جذب نیروی انسانی در شرکت سیمان تهران

کاربران گرامی برای مشاهده نتایج استخدام شرکت سیمان تهران روی لینک زیر کلیک نمایید

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر ۱ مرداد ۹۶ - دریافت کارت آزمون شرکت سیمان تهران

کاربران گرامی برای دریافت کارت آزمون شرکت سیمان تهران روی لینک زیر کلیک نمایید

برای مشاهده کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

در آیتم ۲-۴ از قسمت شرایط سنی حداکثر سن از ۳۵ سال به ۴۰ سال تغییر کرد.ضمنا تاریخ ثبت نام تا روز یکشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ تمدید گردید.

شرکت سیمان تهران در نظر دارد ۳۸ نفر نیروی انسانی مورد نیاز خود را به شرح جدول ذیل از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی به صورت قراردادی جذب نماید.
افرادیکه متقاضی حضور در آزمون می باشند،می توانند برای ثبت نام از تاریخ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ به آدرس اینترنتی مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف (www.karasa.ir) مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

برای دانلود نمونه سوالات رایج آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

۱- شرایط عمومی

۱-۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
۱-۲-تدیّن به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرّح در قانون اساسی
۱-۳-دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی
۱-۴- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تایید مراجع ذیصلاح)
۱-۵-عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، موسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن
۱-۶-داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تایید امور ایمنی و بهداشت شرکت سیمان تهران
۱-۷- عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر ، روان گردان و...(با تایید مراجع ذی صلاح)۲-شرایط سنی۲-۱- حداکثر سن مجاز برای داوطلبان فوق دیپلم ۳۰ سال(متولدین ۶۶/۰۴/۲۱ و بعد ازآن) و داوطلبان لیسانس ۳۰ سال (متولدین ۶۶/۰۴/۲۱ بعدازآن)می­باشد.۲-۲- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.
۲-۳-به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد، ۱ سال به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.
۲-۴- حداکثر سن داوطلبان فوق دیپلم و لیسانس با رعایت مفاد فوق نبایستی از ۴۰ سال تمام تجاوز نماید.

۳- شرایط مدرک تحصیلی

۳-۱- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاهها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.۳-۲- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد قبول نخواهد بود).
۳-۳-تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه­های آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری، الزامی است.
۳-۴- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.
تذکر: داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ فراغت از خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم­ غیر پزشکی آنان بعد از تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

۴-نحوه ثبت نام و مهلت آن
داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز چهارشنبه  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند. (مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود).۴-۱-مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن
۴-۲-واریز مبلغ ۴۰۰.۰۰۰ ریال (چهارصد هزارریال) به صورت الکترونیکی به‌عنوان حق ثبت نام در آزمون.*وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
تبصره ۱ : هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در آزمون یک مقطع، رشته و گرایش را دارد.
۴-۳-داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند. (حجم عکس ۴×۳ نباید بیشتر از ۴۰ کیلوبایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از ۸۰ کیلوبایت باشد)· عکس داوطلب ۴×۳
· گواهی تحصیلی
· کارت ملی
·صفحه اول شناسنامه
· کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم غیر پزشکی برای متقاضیان
۴-۴- ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجوددر سایت www.karasa.ir به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می‌باشد.۴-۵- داوطلبان باید یک هفته پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید.
۴-۶-تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه، زمان، مکان و نحوه برگزاری آزمون در سایت مذکور اعلام می­گردد.
تبصره ۲ : لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به‌عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.

برای دانلود نمونه سوالات رایج آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

۵- نحوه برگزاری آزمون

۵-۱- آزمون بصورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد.
۵-۲-آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی (شامل هوش، معارف اسلامی و اطلاعات عمومی، زبان انگلیسی و فن آوری اطلاعات) و سوالات تخصصی شامل دروس تحصیلی تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود.
تبصره: اقلیت‌های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می‌شود.۶- توضیحات مهم۶-۱- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
۶-۲-بدیهی است قبولی در مصاحبه حضوری به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی، آزمون عملی و معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان برای انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.
۶-۳-کلیه مشاغل عملیاتی و تولیدی بوده و افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.
۶-۴-محل شرکت کارخانه سیمان تهران می باشد و نحوه اشتغال و محل جغرافیایی خدمت افراد را شرکت تعیین می کند.
۶-۵-متقاضیان بایستی ردیف مورد نظر برای حضور در آزمون را در زمان ثبت نام مشخص نمایند و هر داوطلب فقط حق انتخاب یک رشته را خواهد داشت. در صورت عدم انتخاب ردیف توسط متقاضی، حق حضور در جلسه آزمون از متقاضی گرفته خواهد شد.۷-دریافت کارت آزمون

۷-۱- دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان، از طریق سایت مذکور طبق کد رهگیری ارائه شده، در تاریخهای تعیین شده امکان‌پذیر است.
۷-۲- آزمون درشهر تهران برگزار خواهد شد. محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است.۸- اعلام نتایج آزمون

۸-۱- نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت مذکور (www.karasa.ir) اعلام خواهد شد.
۸-۲- داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۶۶۵۶۰۴۶۵ -۶۶۵۳۰۰۴۳- ۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

برای دانلود نمونه سوالات رایج آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

ردیف رشته تحصیلی گرایش تعداد جنسیت توضیحات
۱ کارشناسی/کارشناسی ارشد
برق
قدرت/الکترونیک ۴ نفر مرد آشنا به PLC،
۲ کارشناسی شیمی شیمی کاربردی ۲ نفر مرد  
۳ کارشناسی/کارشناسی ارشد شیمی صنایع معدنی و تولید ۵نفر مرد  
۴ کارشناسی/کارشناسی ارشد
مکانیک
مکانیک/سیالات/جامدات ۶نفر مرد آشنا به نرم افزار کاربردی مکانیک/هیدرولیک
۵ کارشناسی معدن کلیه گرایش ها ۳نفر مرد  
۶ کارشناسی صنایع کلیه گرایش ها ۲نفر مرد  
۷ کارشناسی/کارشناسی ارشد
صنایع
تحلیل سیستم ها ۱نفر مرد  
۸ کارشناس فناوری اطلاعات IT ۱نفر مرد  
۹ کارشناسی/کارشناسی ارشدحسابداری صنعتی ۱نفر مرد/زن ۷ سال سابقه کار- آشنا به سیستم
بهای تمام شده همکاران سیستم
۱۰ کارشناسی/کارشناسی ارشد
حسابداری
مالی/ مالیاتی ۳نفر مرد/زن آشنا به سیستم حسابداری
همکاران سیستم
۱۱ کاردانی مکانیک کلیه گرایش ها ۵نفر مرد  
۱۲ کاردانی برق قدرت / الکترونیک ۵نفر مرد  

۱۶ نظر برای استخدام شرکت سیمان تهران سال ۹۸ (دریافت کارت)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید