استخدام سازمان بازرسی کل کشور (خبر زمان اعلام نتایج)

دیروز ۷۱۷ نظر

استخدام سازمان بازرسی کل کشور

اخبار و استخدام‌های سازمان بازرسی کل کشور به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه میتوانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های سازمان بازرسی کل کشور ، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام سازمان بازرسی کل کشور و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.

آخرین وضعیت آزمون، انتظار برای اعلام نتایج سازمان بازرسی کل کشور

خبر ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - مدیرکل حوزه ریاست سازمان بازرسی گفت: نتایج تا پایان تیر ماه اعلام و پذیرفته‌شدگان در این آزمون به منظور تکمیل مدارک و تشکیل پرونده به سازمان دعوت و پس از طی مراحل مصاحبه‌های تخصصی و شغلی و فرآیندهای اداری و گزینشی به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای صف و ستاد، به واحدهای درخواست دهنده در تهران و مراکز استان‌ها معرفی خواهند شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

لینک ها و صفحات مرتبط با اعلام نتایج

شرایط عمومی، اختصاصی و لینک ثبت‌نام در آزمون
آخرین اخبار آزمون

چگونگی استخدام شدن در سازمان بازرسی

سازمان بازرسی کل کشور یکی از سازمان‌های زیر نظر قوه قضاییه است. این سازمان وظیفه دارد به صورت مستمر، فوق العاده و موردی ناظر بر اجرای صحیح قوانین  مقررات کشور در دستگاه‌های اداری باشد. نظارت مستمر بر وزارتخانه‌ها، ادارات دادگستری و امور مالی و اداری وابسته به آن، سازمان‌های وابسته به قوه قضائیه، نیروی نظامی، نیروی انتظامی، شرکت‌های دولتی، شهرداری، موسسات وابسته به شهرداری، دفاتر اسناد رسمی‌ و موسسات عام المنفعه و نهاد‌های انقلابی بر عهده این سازمان می‌باشد. همچنین نظارت بر عملکرد سازمان‌هایی که کل و یا بخشی از سهام و سرمایه آنها به دولت تعلق دارد، بر عهده این سازمان است.

کارجویانی که متقاضی استخدام شدن در سازمان بازرسی هستند، می‌بایست شرایط عمومی و اختصاصی استخدام در این سازمان را داشته باشند. به این منظور به صورت سالانه و مختلف این سازمان اقدام به برگزاری آزمون‌های استخدامی جهت جذب نیروهای متخصص واجد شرایط می‌کند. علاقمندان به استخدام در سازمان بازرسی کل کشور می‌توانند با مطالعه دفترچه آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور اقدام به ثبت نام و شرکت در آزمون نمایند.

برای مطالعه شرایط اختصاصی و عمومی آزمون استخدام سازمان بازرسی می‌توانید شرایط استخدامی شرایط عمومی داوطلب و تبصره‌های آن را به دقت مطالعه نمایید.

منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدام سازمان بازرسی کل کشور
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.
لینکهای مفید و کاربردی برای استخدام سازمان بازرسی کل کشور
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی لیست شده است شما میتوانید در صورت نیاز به هر صفحه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.
آرشیو مطالب پیشین
آرشیو مطالب پیشین و سالهای گذشته مربوط به استخدامی سازمان بازرسی در این قسمت لیست شده است، لطفا در صورت تمایل به مطالعه از پیوست های مربوط به سال مورد نظر خود استفاده بفرمایید
سوالات متداول

 

از تجربیات دیگران استفاده کنید!
مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.
تجربیات شرکت کنندگان

۷۱۷ نظر برای استخدام سازمان بازرسی کل کشور (خبر زمان اعلام نتایج)

 • ع
  عوض
  ۷ خرداد ۱۴۰۱، ۰۹:۱۰
  سلام کسی می دونه چند نفر شرکت کننده بوده وچند نفر جذب خواهند شد
  • ب
   بی نام
   ۶ خرداد ۱۴۰۱، ۱۲:۲۴
   دوستان که سال های گذشته در ازمون های فراگیر یا دیگر ازمون ها شرکت کردن؛طبق تجربه عمومی و تخصصی باید چه درصدی بزنیم تا قبول بشیم؟

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ