استخدام وزارت دادگستری (خبر جدید)

۴ روز قبل ۱۶۰۱ نظر

اخبار استخدام وزارت دادگستری

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

استخدامهای مرتبط با وزارت دادگستری

  • برای مشاهده صفحه استخدام قوه قضاییه اینجا کلیک کنید.
  • برای مشاهده صفحه استخدام کانونهای وکلای دادگستری اینجا کلیک کنید.
  • برای مشاهده صفحه استخدام کارشناسان رسمی دادگستری اینجا کلیک کنید.
  • برای مشاهده صفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی اینجا کلیک کنید.

لینکهای مفید

  • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون وزارت دادگستری اینجا کلیک کنید.
  • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
  • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
  • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
  • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی وزارت دادگستری در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

 

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدامی وزارت دادگستری، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید

خبر ۳۱ فروردین ۹۸ - اطلاعیه دوره آموزشی کارکنان جدیدالاستخدام دادگستری همدان

دوره آموزشی شغلی ویژه متصدیان امور دفتری و بایگانی از تاریخ ۰۳/ ۰۲/ ۱۳۹۸ لغایت ۰۵/ ۰۲/ ۱۳۹۸ از ساعت ۸ الی ۱۲ در محل دادگستری کل استان همدان برگزار می گردد .حضور در دوره آموزشی الزامی و صدور احکام کارگزینی منوط به گذراندن دوره های شغلی می باشد .

لازم به ذکر است زمان برگزاری دوره های آموزشی سایر رشته های شغلی متعاقباً اعلام خواهد شد.

خبر ۲۶ اسفند ۹۷ - آخرین اخبار در خصوص آزمون استخدامی و جذب نیرو در وزارت دادگستری

وزارت دادگستری توضیحاتی در خصوص نحوه جذب نیرو از طریق آزمون استخدامی سال گذشته ارائه کرد.

توضیحات وزارت دادگستری در خصوص آزمون استخدامی و جذب نیروبه گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، تعدادی از شهروندان طی تماس با باشگاه خبرنگاران جوان اعلام کردند که در آزمون استخدامی وزارت دادگستری شرکت کرده‌اند، اما علی رغم پذیرفته شدن در آزمون استخدامی دادگستری و گذشت زمان زیاد و طی کلیه مراحل استخدامی هنوز جذب این وزارتخانه نشده‌اند.

طی پیگیری‌های خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، روابط عمومی وزارت دادگستری در رابطه با نحوه جذب نفر در این وزارتخانه اعلام کرد: سال گذشته به منظور جذب نیرو آزمون استخدامی برگزار شد که تمام مراحل جذب انجام و در حال حاضر تمام افراد جذب شده مشغول به کار هستند.

تعداد جذب در این دوره نسبت به دوره‌های گذشته بیشتر بوده و وزارت دادگستری چندبار به منظور ارائه مدارک از سوی پذیرفته شدگان اطلاع رسانی کرده است.

براساس اعلام روابط عمومی وزارت دادگستری اسامی قبول شدگان از طریق سایت سازمان سنجش و وزارت دادگستری به شرکت کنندگان در آزمون اطلاع رسانی شده است.

خبر مهر ۹۷ - اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام پذیرش نیروی قراردادکارگری (نگهبان و بازرس نسوان) دادگستری استان آذربایجان شرقی

پیرو اطلاعیه مورخ ۹۷/۵/۲۹ مهلت ثبت نام پذیرش نیروی قراردادکارگری (نگهبان و بازرس نسوان) به مدت یک هفته از تاریخ ۹۷/۷/۰۷لغایت۹۷/۷/۱۲ تمدید گردید .لذا داوطلبان جهت ثبت نام در این آزمون می توانند از طریق همین آگهی دفترچه راهنما و فرم درخواست را دریافت و پس از تکمیل (در بازه زمانی اعلامی) از طریق پست پیشتاز به معاونت منابع انسانی دادگستری استان آذربایجان شرقی ارسال نمایند.بدیهی است به مدارک ارسالی پس از تاریخ اعلامی ترتیب اثر داده نخواهد شد

خبر ۴ شهریور ۹۷ - اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون کادر اداری سال ۹۶ دادگستری استان قزوین

پذیرفته شدگان آزمون کادر اداری سال ۹۶ دادگستری استان قزوین به نکات ذیل جهت مصاحبه تخصصی توجه نمایند.
جهت شرکت در آزمون مصاحبه تخصصی به موارد ذیل توجه نمایید:
۱- از کلیه پذیرفته شدگان توسط پیام و تلفن در زمانهای مشخص شده جهت مصاحبه دعوت بعمل خواهد آمد.
۲-مدارک مور نیاز جهت شرکت در مصاحبه تخصصی :۱- مدرک شناسایی معتبر(کارت ملی)۲- گواهی نامه زبان انگلیسی(درصورت داشتن )۳- گواهی نامه دوره های کامپیوتر(درصورت داشتن ) ۴- تالیف مقالات در نشریات معتبر و چاپ کتاب در انتشارات معتبر( در صورت داشتن)
۳- مصاحبه به صورت حضوری و سوالات در حوزه علمی ،مهارتی و روانشناختی می باشد
۴- حضور در زمان تعیین شده مورد انتظار است
۵- از آوردن همراه خودداری به عمل آید

برای مشاهده اطلاعیه در سایت دادگستری استان قزوین اینجا کلیک کنید

خبر ۴ شهریور ۹۷ - اطلاعیه قابل توجه کلیه قبول شدگان مرحله اول آزمون کادر اداری دادگستری استان چهارمحال و بختیاری

به اطلاع کلیه قبول‌شدگان مرحله اول آزمون کادر اداری دادگستری استان چهارمحال و بختیاری که مدارک استخدامی خود را تحویل داده اند می‌رساند، مصاحبه تخصصی قبول‌شدگان در زمینه‌های فردی، علمی، مهارتی، طی روز‌های آتی مطابق جدول زیر توسط دادگستری استان انجام می‌پذیرد. لذا درصورتی که در موارد ذیل فعالیت داشته اید مدارک مربوطه را به همراه نواقص مدارک مرحله اول در روز مصاحبه به همراه داشته باشید.

 برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۹ مرداد ۹۷ - آگهی پذیرش نیروی قراردادکارگری(نگهبان و بازرس نسوان) دادگستری استان آذربایجان شرقی

دادگستری استان آذربایجان شرقی جهت تکمیل کادر یگان حفاظتی از بین دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم بشرح جدول ذیل برای شهرستان های مذکور بتعداد ۱۸ نفر از طریق آزمون، انجام مصاحبه وگزینش پذیرش می نماید. لذا داوطلبان برای ثبت نامه در آزمون می توانند از طریق همین آگهی دفترچه راهنما و فرم درخواست را دریافت و پس از تکمیل از طریق پست پیشتاز به معاونت منابع انسانی دادگستری استان آذربایجان شرقی ارسال نمایند.

آدرس: تبریز – اول سربالائی ولیعصر(عج)- ساختمان شماره ۲ دادگستری تبریز – طبقه سوم – معاونت منابع انسانی دادگستری استان آذربایجانشرقی.

دفترچه راهنما را ازاینجا دانلود نمایید

فرم درخواست را ازاینجا دانلود نمایید

 برای مشاهده آکهی پذیرش اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ مرداد ۹۷ - اطلاعیه قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری دادگستری استان فارس

با توجه به بخشنامه شماره۵۰۰۰/ ۵۹۲۹۸/ ۹۰۰۰ مورخ ۲۲ /۵ /۱۳۹۷ رئیس محترم امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه و به استناد ماده ۱۵ دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه اجرائی و با عنایت به اصل شایسته سالاری و گزینش افراد متعهد و کارآمد، مرحله مصاحبه علمی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری مورخ ۱۰/ ۹/ ۱۳۹۶ دادگستری استان فارس از تاریخ شنبه ۲۷ مردادماه آغاز می گردد.

 برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر ۲ تیر ۹۷ - جذب ۱۰۸ نفر در دادگستری استان زنجان

معاون مالی ،پشتیبانی و عمرانی دادگستری استان زنجان گفت: طی آزمونی که در سال ۹۶ برگزار شد، تعداد ۱۰۸ نفر در قالب هفت رشته در دادگستری استان جذب شده‌اند.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان زنجان، بلباسی معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری کل استان با اشاره به اینکه ۴۴ درصد از پست‌های اداری و قضایی دادگستری استان زنجان خالی است، اظهار کرد: برای جبران این کمبود آزمون استخدامی در سال گذشته برگزار شد که طی آن تعداد ۱۰۸ نفر در قالب هفت رشته در دادگستری استان جذب شده‌اند و پذیرفته شدگان پس از طی فرایند گزینش از نیمه دوم سال جاری مشغول به کار خواهند شد.

بلباسی با اشاره به برگزاری همایش تقدیر از کارکنان برتر مجموعه دادگستری استان در هفته قوه قضاییه؛ تصریح کرد: افتتاح پروژه‌های عمرانی نیز طی این هفته در دستور کار استان قرار دارد.

وی با بیان اینکه ۱۰۸ نفر در هفت رشته از جمله رشته‌های تحریر نویسی، کارشناس شبکه، مددکار اجتماعی، مسوول ابلاغ و اجرا و ... مشغول به کار خواهند شد، ابراز کرد: قوه قضاییه در برگزاری این آزمون هیچ دخل و تصرفی نداشته و توسط سازمان سنجش برگزار شده است.

بلباسی با بیان اینکه ساختمان دادگستری در خرم‌‎دره نیز تا پایان تیرماه امسال به بهره‌برداری خواهد رسید، افزود: مجوز احداث مجتمع قضایی به مساحت ۱۲ هزار متر مربع اخذ شده که پس از تامین اعتبار و روند اخذ دیگر مجوزها احداث می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه کمبود فضای اداری و زیرساختی از جمله مشکلات دادگستری استان بوده که ما در سه ساختمان اجاره‌نشین هستیم، اظهار کرد: در شهرستان سلطانیه نیز در زیربنایی ۳ هزار و ۶۰۰ متری با پیش‌بینی هزینه ۶ میلیارد تومانی ساختمانی احداث می‌شود.

معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری کل استان زنجان با بیان اینکه ۶۰ درصد پرونده‌های ورودی به شورای حل اختلاف می‌رود، تصریح کرد: با توجه به اینکه کار قضاوت سخت و طاقت‌فرساست، اقدامات رفاهی برای کارکنان این سازمان در نظر گرفته شده که اعطای وام ۵۰ و ۱۰۰ میلیونی از جمله این تسهیلات است.

خبر ۳۰ فروردین ۹۷ - دادگستری آستارا با کمبود نیروی انسانی مواجه است

رئیس دادگستری شهرستان آستارا با بیان اینکه دادگستری این شهرستان با کمبود نیروی انسانی مواجه است گفت: اکنون ۱۴ قاضی و ۵۴ همکار اداری در دادگستری این شهرستان مشغول به کار هستند که با شرایط موجود به ۱۰ کارمند و سه قاضی جدید نیاز داریم تا روند خدمات‌رسانی به مردم شریف آستارا بهتر شوند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۶ آذر ۹۶ - کمبود قاضی مهم ترین مشکل محاکم گلستان است

خبرگزاری مهر: رئیس کل دادگستری استان گلستان، گفت: ۵۰ درصد پست های قضایی استان همچنان خالی است کمبود قاضی همچنان مهم ترین مشکل محاکم گلستان است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۶ مهر ۹۶ - استخدام در دادگستری گلستان

خبرگزاری ایرنا:رییس دادگستری کل گلستان ازاستخدام ۱۴۶ نفر در این مجموعه خبر داد و گفت: ثبت نام متقاضیان از ۲۹ مهرماه آغاز می شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۴ مهر ۹۶ - اطلاعیه قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی وزارت دادگستری

وزارت دادگستری در خصوص پذیرفته شدگان نهایی "آزمون استخدامی آبان ماه سال ۹۵ وزارت دادگستری" اطلاعیه صادر کرد.

با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم به اطلاع می رساند:

برای تکمیل مدارک استخدامی و انجام فرآیند گزینش از تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ به مدت یک هفته با در دست داشتن مدارک ذیل به وزارت دادگستری- اداره کل امور اداری و پشتیبانی؛ به آدرس: تهران - خیابان ولیعصر بالاتر از چهارراه طالقانی، نرسیده به میدان ولی عصر وزارت دادگستری تلفن: ۸۲۲۱۱۱۰۷ مراجعه فرمایند.

۱- اصل شناسنامه عکس دار و تصویر تمامی صفحات
۲- اصل و تصویر کارت ملی
۳- اصل و تصویر آخرین دانشنامه پایان تحصیلات و یا اصل و تصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
۴- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران)
۵- عکس ۴×۳ (۶ قطعه)
۶- مدارک دال بر ایثارگری و رزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
۷- گواهی معتبر دال بر معلولین عادی از سازمان بهزیستی

تذکر: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هر یک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی می باشد.

خبر ۲۰ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج سومین آزمون استخدامی متمرکزدستگاه های اجرایی کشور مورخ ۱۳۹۵/۰۸/۲۱

باعنایت به برگزاری سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۹۵/۰۸/۲۱، نتایج آزمون استخدامی مربوط به وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی که نتایج آنها نهایی و مورد تایید قرار گرفته است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می گردد. ضمنا پدیرفته شدگان تعزیرات حکومتی برای ادامه مراحل استخدامی لازم است به سایت سازمان مذکور مراجعه نمایند.
بدیهی است سایر رشته شغل محل های باقیمانده که فرآیند بررسی مدارک یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

خبر ۷ مرداد ۹۶ - کمبود نیروی انسانی در دادگستری شهرستان دیر

فرماندار دیر گفت: کمبود نیروی انسانی در دادگستری شهرستان دیر یکی از نیازهای دادگستری در این شهرستان است.
به گزارش خبرنگار مهر، حمزه اعتماد بعد از ظهر شنبه در آیین تودیع و معارفه رئیس دادگستری شهرستان دیر، اظهار داشت: عدالت یکی از دستاوردهای بشری است که شرافت و کرامت انسان ها در گروه وجود عدالت در جامعه است.
وی ضمن تقدیر از خدمات شایسته سعید باغبانی،اظهار داشت:بارزترین ویژگی قوه قضاییه گرفتن حق مظلوم از ظالم است.
فرماندار دیر با بیان اینکه،مهمترین سرمایه قوه قضاییه اعتماد مردم به دستگاه قضا است،افزود:اقتدار قوه قضاییه موجب تحقق عدالت در جامعه خواهد شد.
اعتماد،با ابراز رضایت از تعامل بین مدیران دستگاه قضایی شهرستان و مدیران شهرستان،گفت:کمبود نیروی انسانی در دادگستری شهرستان دیر و راه اندازی دادگاه بخش بردخون با توجه به فاصله ۶۵ کیلومتری این بخش با مرکز شهرستان یکی از نیازهایی است که باید مورد توجه مسئولان قضایی استان باشد.

خبر ۱۸ تیر ۹۶ - کمبود هزار قاضی در استان تهران

رییس‌کل دادگستری تهران با بیان اینکه ساختار مناسبی برای تشکیلات قضایی در استان تهران پیش‌بینی شده است، تاکید کرد: یک‌هزار قاضی نسبت به ساختار مجموعه کم داریم.
غلامحسین اسماعیلی در حاشیه افتتاح ساختمان جدید دادگاه عمومی بخش رودهن شهرستان دماوند و در جمع خبرنگاران با اشاره به افتتاح این پروژه، اظهارکرد: در راستای بهره‌برداری از این پروژه و تجهیز امکانات این مکان قضایی، حدود ۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات خاص ریاست‌قوه‌قضاییه هزینه شده که البته زمین و آماده‌سازی آن به کمک شورای اسلامی شهر و شهرداری و همچنین شهروندان رودهن صورت گرفته است.
رییس‌کل دادگستری استان تهران با اشاره به کمبود منابع‌انسانی، قضایی و اداری، افزود: تمام واحدهای قضایی، شامل ۳۰ درصد از همکاران اداری و بین ۵۰ تا ۷۰ درصد قضایی هستند که ساختار مناسب در این زمینه پیش‌بینی شده ولی جذب نیرو نیازمند مجوزهای قانونی است.
رییس‌کل دادگستری استان تهران گفت: در استان تهران یک‌هزار قاضی نسبت به ساختار مجموعه پیش‌بینی شده ، کم داریم که تلاش در جهت رفع این مشکل انجام شده است.
به گزارش روابط‌‌عمومی دادگستری استان  تهران، وی همچنین در مراسم افتتاح ساختمان جدید دادگاه‌عمومی بخش رودهن  قضاوت عادلانه را یکی از ارکان ثلاثه دین اسلام برشمرد و گفت: از منظر دین اگر دادرسی، رسیدگی و صدور حکم، توام با وصف عدالت نباشد ارزش و اعتباری ندارد.
وی متذکرشد: بدین سبب باید این شان و جایگاه را با اهمیت بشماریم و بدانیم قضاوت عادلانه نماد اصلی حاکمیت دین در جامعه است که قضات و مردم و مسئولان باید در جهت حفظ و استقلال و اقتدار این نماد تلاش کنند.

خبر ۳۱ خرداد ۹۶ - جذب ۱۵۰ نفر نیروی انسانی در دادگستری استان زنجان

خبرگزاری مهر : معاون اداری-مالی، پشتیانی و توسعه منابع انسانی دادگستری کل استان زنجان گفت: ۱۵۰ نفر نیروی انسانی در دادگستری کل استان زنجان جذب می شوند.
به گزارش خبرنگار مهر، منصور بلباسی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان، با بیان اینکه ۴۴ درصد از پست های دادگستری استان بلاتصدی است، اظهار کرد: جذب نشدن نیرو در برنامه پنج ساله پنجم توسعه موجب بروز مشکلات زیادی در منابع انسانی دادگستری استان شد که اخیرا با اخذ مجوز بخشی از این کمبودها جبران خواهد شد.
معاون اداری-مالی، پشتیانی و توسعه منابع انسانی دادگستری کل استان زنجان به کمبود نیروی انسانی در مجموعه دادگستری استان اشاره کرد و گفت: طی یک ماه آتی فراخوان جذب ۱۵۰ نیروی انسانی در سطح استان داده خواهد شد.
بلباسی به وضعیت پروژه های عمرانی دادگستری استان اشاره کرد و افزود: استخر دادگستری زنجان در مجموعه فرهنگ-ورزشی ولایت گلشهر در مساحت ۱۳ هزار مترمربع زمین و زیربنای ۲ هزار و ۳۵۰ مترمربع آماده  بهره برداری است.
معاون اداری-مالی، پشتیانی و توسعه منابع انسانی دادگستری کل استان زنجان  از افتتاج این استخر در هفته قوه قضائیه خبر داد و تاکید کرد: این پروژه آماده بهره برداری بوده و ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای آن هزینه شده است.
وی به دیگر پروژه در حال ساخت دادگستری کل استان اشاره و خاطرنشان کرد: ساختمان دادگستری شهرستان خرم دره در زمینی به مساحت ۳ هزار و ۵۰۰ مترمربع در حال ساخت بوده و ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
بلباسی با بیان اینکه این پروژه طی دو ماه آتی افتتاح خواهد شد، اظهار کرد: زیربنای این پروژه ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع بوده که با هزینه ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی ساخته می شود.
معاون اداری-مالی، پشتیانی و توسعه منابع انسانی دادگستری کل استان زنجان از تعریف سه ماموریت مهم در راستای اهداف دادگستری استان خبر داد و گفت: ارزیابی عملکرد کارکنان اداری، بازرسی از رفتار عملکرد کارکنان و پیگیری و پاسخگویی به شکایات در دادگستری استان عملیاتی شده است.
بلباسی ادامه این روند در سال جاری را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: در سال ۹۴ مطابق با ارزیابی صورت گرفته ۷۰ درصد مراجعه کنندگان از عمکرد دادگستری استان رضایت داشتند.

خبر ۱۳ بهمن ۹۵ - اطلاعیه وزارت دادگستری در مورد زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

اطلاعیه ۱۳بهمن ماه ۹۵ وزارت دادگستری: زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت دادگستری بر اساس رشته تحصیلی
زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت دادگستری در رشته تحصیلی حقوق با گرایش بین الملل به شرح ذیل اعلام می گردد.
نکات لازم:
۱- مدارک ذیل در مصاحبه استخدامی دارای امتیاز می باشد در صورت دارا بودن مدارک ، ارائه اصل و تصویر آن در زمان مصاحبه الزامی است:
مقالات منتشر شدهشامل ISI ، ISC، علمی و پژوهشی ،علمی و ترویجی، کنفرانسی
کتاب های منتشر شده
گواهینامه ثبت اختراع
طرح پژوهشی
هر گواهینامه مهارتی مرتبط با خوشه شغلی
مدرک زبان انگلیسی معتبرشامل TOEFL IBT،TOEFL PBT،IELTS ، TOLIMOوMCHE(MSRT)
۲- باتوجه به زمانبر بودن مراحل مصاحبه پذیرفته شدگان گرامی، برنامه ریزی لازم را برای حضور تمام وقت در روز مصاحبه داشته باشند.
۳- عدم مراجعه داوطلبان در زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی خواهد شد.
۴- زمان مصاحبه سایر رشته ها متعاقباً اعلام خواهد شد.

برای مشاهده جدول زمان مصاحبه اینجا کلیک نمایید

خبر ۸ دی ۹۵ - اطلاعیه دادگستری قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۱۳۹۵

پذیرفته شدگان محترم آزمون استخدامی سال ۹۵ از تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ لغایت ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ به وزارت دادگستری مراجعه فرمایند.

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۱۳۹۵
با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم آزمون استخدامی سال ۹۵ به اطلاع می رساند:
از تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ لغایت ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ با در دست داشتن مدارک ذیل به وزارت دادگستری- مرکز توسعه منابع انسانی، برنامه ریزی و دولت الکترونیک؛ به آدرس: (تهران- خیابان ولیعصر بالاتر از چهارراه طالقانی، نرسیده به میدان ولی عصر وزارت دادگستری تلفن: ۸۲۲۱۱۲۰۲ ) مراجعه فرمایند.

۱- اصل شناسنامه عکس دار و تصویر تمامی صفحات
۲- اصل و تصویر کارت ملی
۳- اصل و تصویر آخرین دانشنامه پایان تحصیلات و یا اصل و تصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
۴- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران)
۵- عکس ۴×۳ (۶ قطعه)
۶- مدارک دال بر ایثارگری و رزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
۷- گواهی معتبر دال بر معلولین عادی از سازمان بهزیستی
۸- گواهی اشتغال از دستگاه محل خدمت با ذکر شماره شناسه قراردادی (ویژه شاغلین قرارداد انجام کار معین) برای محاسبه امتیاز شاغلین قراردادی
۹- ارائه اصل و کپی مدارک مهارت‌های هفتگانه (ICDL) در صورت وجود
۱۰- پرینت کارنامه دریافتی از سایت سازمان سنجش آموزش کشور
تذکر۱: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هر یک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی می باشد.
تذکر ۲: عدم مراجعه در مهلت مقرر (۱۳۹۵/۱۰/۱۲ لغایت ۱۳۹۵/۱۰/۱۵) به منزله انصراف بوده و پذیرش فرد لغو می گردد.
تذکر ۳ : با توجه به اینکه مدارک متقاضیان، پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی توسط دستگاه
استخدام کننده بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان)به ویژه مدارک ایثارگری، گواهی اشتغال به کار بدون شماره شناسه و معلولین عادی( مغایر با شرایط مندرج در آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت نامی باشد، هیچگونه حقی و امتیازی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد، و در هر مرحله از آزمون، اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی و ...، داوطلب از سایر فرایند جذب و استخدام حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
تذکر ۴ : طبق تذکر ۱ مندرج در قسمت "امتیازات و سهمیه های قانونی" دفترچه آزمون استخدامی، وزارت دادگستری جز دستگاه های ستادی و ملی بوده و فاقد واحد استانی می باشد و جذب نیروی بومی برای این وزارتخانه مطرح نمی باشد بنابر این به ارائه مدارک، دال بر بومی بودن نیازی نیست.

خبر ۵ دی ۹۵ - کارنامه آزمون استخدامی وزارت دادگستری

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

برای مشاهده اطلاعیه مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش اینجا کلیک نمایید

 

۱٬۶۰۱ نظر برای استخدام وزارت دادگستری (خبر جدید)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید