استخدام وزارت دادگستری (خبر جدید)

۸ روز قبل ۱۵۱۰ نظر

اخبار استخدام وزارت دادگستری

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


لینکهای مفید

 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون وزارت دادگستری اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی وزارت دادگستری در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

استخدامهای مرتبط با وزارت دادگستری

 • برای مشاهده صفحه استخدام قوه قضاییه اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه استخدام کانونهای وکلای دادگستری اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه استخدام کارشناسان رسمی دادگستری اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی اینجا کلیک کنید.

خبر ۳۰ فروردین ۹۷ – دادگستری آستارا با کمبود نیروی انسانی مواجه است

رئیس دادگستری شهرستان آستارا با بیان اینکه دادگستری این شهرستان با کمبود نیروی انسانی مواجه است گفت: اکنون ۱۴ قاضی و ۵۴ همکار اداری در دادگستری این شهرستان مشغول به کار هستند که با شرایط موجود به ۱۰ کارمند و سه قاضی جدید نیاز داریم تا روند خدمات‌رسانی به مردم شریف آستارا بهتر شوند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۶ آذر ۹۶ – کمبود قاضی مهم ترین مشکل محاکم گلستان است

خبرگزاری مهر: رئیس کل دادگستری استان گلستان، گفت: ۵۰ درصد پست های قضایی استان همچنان خالی است کمبود قاضی همچنان مهم ترین مشکل محاکم گلستان است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۶ مهر ۹۶ – استخدام در دادگستری گلستان

خبرگزاری ایرنا:رییس دادگستری کل گلستان ازاستخدام ۱۴۶ نفر در این مجموعه خبر داد و گفت: ثبت نام متقاضیان از ۲۹ مهرماه آغاز می شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۴ مهر ۹۶ – اطلاعیه قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی وزارت دادگستری

وزارت دادگستری در خصوص پذیرفته شدگان نهایی “آزمون استخدامی آبان ماه سال ۹۵ وزارت دادگستری” اطلاعیه صادر کرد.

با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم به اطلاع می رساند:

برای تکمیل مدارک استخدامی و انجام فرآیند گزینش از تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ به مدت یک هفته با در دست داشتن مدارک ذیل به وزارت دادگستری- اداره کل امور اداری و پشتیبانی؛ به آدرس: تهران – خیابان ولیعصر بالاتر از چهارراه طالقانی، نرسیده به میدان ولی عصر وزارت دادگستری تلفن: ۸۲۲۱۱۱۰۷ مراجعه فرمایند.

۱- اصل شناسنامه عکس دار و تصویر تمامی صفحات
۲- اصل و تصویر کارت ملی
۳- اصل و تصویر آخرین دانشنامه پایان تحصیلات و یا اصل و تصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
۴- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران)
۵- عکس ۴×۳ (۶ قطعه)
۶- مدارک دال بر ایثارگری و رزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
۷- گواهی معتبر دال بر معلولین عادی از سازمان بهزیستی

تذکر: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هر یک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی می باشد.


خبر ۲۰ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج سومین آزمون استخدامی متمرکزدستگاه های اجرایی کشور مورخ ۱۳۹۵/۰۸/۲۱

باعنایت به برگزاری سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۹۵/۰۸/۲۱، نتایج آزمون استخدامی مربوط به وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی که نتایج آنها نهایی و مورد تایید قرار گرفته است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می گردد. ضمنا پدیرفته شدگان تعزیرات حکومتی برای ادامه مراحل استخدامی لازم است به سایت سازمان مذکور مراجعه نمایند.
بدیهی است سایر رشته شغل محل های باقیمانده که فرآیند بررسی مدارک یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.


خبر ۷ مرداد ۹۶ – کمبود نیروی انسانی در دادگستری شهرستان دیر

فرماندار دیر گفت: کمبود نیروی انسانی در دادگستری شهرستان دیر یکی از نیازهای دادگستری در این شهرستان است.
به گزارش خبرنگار مهر، حمزه اعتماد بعد از ظهر شنبه در آیین تودیع و معارفه رئیس دادگستری شهرستان دیر، اظهار داشت: عدالت یکی از دستاوردهای بشری است که شرافت و کرامت انسان ها در گروه وجود عدالت در جامعه است.
وی ضمن تقدیر از خدمات شایسته سعید باغبانی،اظهار داشت:بارزترین ویژگی قوه قضاییه گرفتن حق مظلوم از ظالم است.
فرماندار دیر با بیان اینکه،مهمترین سرمایه قوه قضاییه اعتماد مردم به دستگاه قضا است،افزود:اقتدار قوه قضاییه موجب تحقق عدالت در جامعه خواهد شد.
اعتماد،با ابراز رضایت از تعامل بین مدیران دستگاه قضایی شهرستان و مدیران شهرستان،گفت:کمبود نیروی انسانی در دادگستری شهرستان دیر و راه اندازی دادگاه بخش بردخون با توجه به فاصله ۶۵ کیلومتری این بخش با مرکز شهرستان یکی از نیازهایی است که باید مورد توجه مسئولان قضایی استان باشد.


خبر ۱۸ تیر ۹۶ – کمبود هزار قاضی در استان تهران

رییس‌کل دادگستری تهران با بیان اینکه ساختار مناسبی برای تشکیلات قضایی در استان تهران پیش‌بینی شده است، تاکید کرد: یک‌هزار قاضی نسبت به ساختار مجموعه کم داریم.
غلامحسین اسماعیلی در حاشیه افتتاح ساختمان جدید دادگاه عمومی بخش رودهن شهرستان دماوند و در جمع خبرنگاران با اشاره به افتتاح این پروژه، اظهارکرد: در راستای بهره‌برداری از این پروژه و تجهیز امکانات این مکان قضایی، حدود ۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات خاص ریاست‌قوه‌قضاییه هزینه شده که البته زمین و آماده‌سازی آن به کمک شورای اسلامی شهر و شهرداری و همچنین شهروندان رودهن صورت گرفته است.
رییس‌کل دادگستری استان تهران با اشاره به کمبود منابع‌انسانی، قضایی و اداری، افزود: تمام واحدهای قضایی، شامل ۳۰ درصد از همکاران اداری و بین ۵۰ تا ۷۰ درصد قضایی هستند که ساختار مناسب در این زمینه پیش‌بینی شده ولی جذب نیرو نیازمند مجوزهای قانونی است.
رییس‌کل دادگستری استان تهران گفت: در استان تهران یک‌هزار قاضی نسبت به ساختار مجموعه پیش‌بینی شده ، کم داریم که تلاش در جهت رفع این مشکل انجام شده است.
به گزارش روابط‌‌عمومی دادگستری استان  تهران، وی همچنین در مراسم افتتاح ساختمان جدید دادگاه‌عمومی بخش رودهن  قضاوت عادلانه را یکی از ارکان ثلاثه دین اسلام برشمرد و گفت: از منظر دین اگر دادرسی، رسیدگی و صدور حکم، توام با وصف عدالت نباشد ارزش و اعتباری ندارد.
وی متذکرشد: بدین سبب باید این شان و جایگاه را با اهمیت بشماریم و بدانیم قضاوت عادلانه نماد اصلی حاکمیت دین در جامعه است که قضات و مردم و مسئولان باید در جهت حفظ و استقلال و اقتدار این نماد تلاش کنند.


خبر ۳۱ خرداد ۹۶ – جذب ۱۵۰ نفر نیروی انسانی در دادگستری استان زنجان

خبرگزاری مهر : معاون اداری-مالی، پشتیانی و توسعه منابع انسانی دادگستری کل استان زنجان گفت: ۱۵۰ نفر نیروی انسانی در دادگستری کل استان زنجان جذب می شوند.
به گزارش خبرنگار مهر، منصور بلباسی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان، با بیان اینکه ۴۴ درصد از پست های دادگستری استان بلاتصدی است، اظهار کرد: جذب نشدن نیرو در برنامه پنج ساله پنجم توسعه موجب بروز مشکلات زیادی در منابع انسانی دادگستری استان شد که اخیرا با اخذ مجوز بخشی از این کمبودها جبران خواهد شد.
معاون اداری-مالی، پشتیانی و توسعه منابع انسانی دادگستری کل استان زنجان به کمبود نیروی انسانی در مجموعه دادگستری استان اشاره کرد و گفت: طی یک ماه آتی فراخوان جذب ۱۵۰ نیروی انسانی در سطح استان داده خواهد شد.
بلباسی به وضعیت پروژه های عمرانی دادگستری استان اشاره کرد و افزود: استخر دادگستری زنجان در مجموعه فرهنگ-ورزشی ولایت گلشهر در مساحت ۱۳ هزار مترمربع زمین و زیربنای ۲ هزار و ۳۵۰ مترمربع آماده  بهره برداری است.
معاون اداری-مالی، پشتیانی و توسعه منابع انسانی دادگستری کل استان زنجان  از افتتاج این استخر در هفته قوه قضائیه خبر داد و تاکید کرد: این پروژه آماده بهره برداری بوده و ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای آن هزینه شده است.
وی به دیگر پروژه در حال ساخت دادگستری کل استان اشاره و خاطرنشان کرد: ساختمان دادگستری شهرستان خرم دره در زمینی به مساحت ۳ هزار و ۵۰۰ مترمربع در حال ساخت بوده و ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
بلباسی با بیان اینکه این پروژه طی دو ماه آتی افتتاح خواهد شد، اظهار کرد: زیربنای این پروژه ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع بوده که با هزینه ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی ساخته می شود.
معاون اداری-مالی، پشتیانی و توسعه منابع انسانی دادگستری کل استان زنجان از تعریف سه ماموریت مهم در راستای اهداف دادگستری استان خبر داد و گفت: ارزیابی عملکرد کارکنان اداری، بازرسی از رفتار عملکرد کارکنان و پیگیری و پاسخگویی به شکایات در دادگستری استان عملیاتی شده است.
بلباسی ادامه این روند در سال جاری را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: در سال ۹۴ مطابق با ارزیابی صورت گرفته ۷۰ درصد مراجعه کنندگان از عمکرد دادگستری استان رضایت داشتند.


خبر ۱۳ بهمن ۹۵ – اطلاعیه وزارت دادگستری در مورد زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

اطلاعیه ۱۳بهمن ماه ۹۵ وزارت دادگستری: زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت دادگستری بر اساس رشته تحصیلی
زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت دادگستری در رشته تحصیلی حقوق با گرایش بین الملل به شرح ذیل اعلام می گردد.
نکات لازم:
۱- مدارک ذیل در مصاحبه استخدامی دارای امتیاز می باشد در صورت دارا بودن مدارک ، ارائه اصل و تصویر آن در زمان مصاحبه الزامی است:
مقالات منتشر شدهشامل ISI ، ISC، علمی و پژوهشی ،علمی و ترویجی، کنفرانسی
کتاب های منتشر شده
گواهینامه ثبت اختراع
طرح پژوهشی
هر گواهینامه مهارتی مرتبط با خوشه شغلی
مدرک زبان انگلیسی معتبرشامل TOEFL IBT،TOEFL PBT،IELTS ، TOLIMOوMCHE(MSRT)
۲- باتوجه به زمانبر بودن مراحل مصاحبه پذیرفته شدگان گرامی، برنامه ریزی لازم را برای حضور تمام وقت در روز مصاحبه داشته باشند.
۳- عدم مراجعه داوطلبان در زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی خواهد شد.
۴- زمان مصاحبه سایر رشته ها متعاقباً اعلام خواهد شد.

برای مشاهده جدول زمان مصاحبه اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ دی ۹۵ – اطلاعیه دادگستری قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۱۳۹۵

پذیرفته شدگان محترم آزمون استخدامی سال ۹۵ از تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ لغایت ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ به وزارت دادگستری مراجعه فرمایند.

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۱۳۹۵
با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم آزمون استخدامی سال ۹۵ به اطلاع می رساند:
از تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ لغایت ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ با در دست داشتن مدارک ذیل به وزارت دادگستری- مرکز توسعه منابع انسانی، برنامه ریزی و دولت الکترونیک؛ به آدرس: (تهران- خیابان ولیعصر بالاتر از چهارراه طالقانی، نرسیده به میدان ولی عصر وزارت دادگستری تلفن: ۸۲۲۱۱۲۰۲ ) مراجعه فرمایند.

۱- اصل شناسنامه عکس دار و تصویر تمامی صفحات
۲- اصل و تصویر کارت ملی
۳- اصل و تصویر آخرین دانشنامه پایان تحصیلات و یا اصل و تصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
۴- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران)
۵- عکس ۴×۳ (۶ قطعه)
۶- مدارک دال بر ایثارگری و رزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
۷- گواهی معتبر دال بر معلولین عادی از سازمان بهزیستی
۸- گواهی اشتغال از دستگاه محل خدمت با ذکر شماره شناسه قراردادی (ویژه شاغلین قرارداد انجام کار معین) برای محاسبه امتیاز شاغلین قراردادی
۹- ارائه اصل و کپی مدارک مهارت‌های هفتگانه (ICDL) در صورت وجود
۱۰- پرینت کارنامه دریافتی از سایت سازمان سنجش آموزش کشور
تذکر۱: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هر یک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی می باشد.
تذکر ۲: عدم مراجعه در مهلت مقرر (۱۳۹۵/۱۰/۱۲ لغایت ۱۳۹۵/۱۰/۱۵) به منزله انصراف بوده و پذیرش فرد لغو می گردد.
تذکر ۳ : با توجه به اینکه مدارک متقاضیان، پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی توسط دستگاه
استخدام کننده بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان)به ویژه مدارک ایثارگری، گواهی اشتغال به کار بدون شماره شناسه و معلولین عادی( مغایر با شرایط مندرج در آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت نامی باشد، هیچگونه حقی و امتیازی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد، و در هر مرحله از آزمون، اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی و …، داوطلب از سایر فرایند جذب و استخدام حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
تذکر ۴ : طبق تذکر ۱ مندرج در قسمت “امتیازات و سهمیه های قانونی” دفترچه آزمون استخدامی، وزارت دادگستری جز دستگاه های ستادی و ملی بوده و فاقد واحد استانی می باشد و جذب نیروی بومی برای این وزارتخانه مطرح نمی باشد بنابر این به ارائه مدارک، دال بر بومی بودن نیازی نیست.


خبر ۵ دی ۹۵ – کارنامه آزمون استخدامی وزارت دادگستری

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

برای مشاهده اطلاعیه مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش اینجا کلیک نمایید


آنچه در این خبر خواهید خواند:

خبر ۳۰ مرداد ۹۵ -دادگستری نهاوند با کمبود نیروی انسانی مواجهه است
خبر ۲۸ مرداد ۹۵ -جذب نیروی جدید در وزارت دادگستری
خبر ۱ تیر  ۹۵ – کمبود نیروی اداری و قضایی در دادگستری آبادان
خبر ۱۷ اردیبهشت ۹۵ – اطلاعیه شورای عالی کارشناسان رسمی درباره آزمون کارشناسی رسمی دادگستری سال ۱۳۹۵

۳۰ مرداد ۹۵ – دادگستری نهاوند با کمبود نیروی انسانی مواجهه است

خبرگزاری میزان : حجت الاسلام مغیثی در دیدار با رئیس کل دادگستری همدان، با اشاره به اوضاع اجتماعی شهرستان نهاوند عنوان کرد:بنظر می‌رسد که میزان نیروی انسانی و تعداد کارکنان در دادگستری شهرستان نهاوند به اندازه لازم نباشد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


۲۸ مرداد ۹۵ – جذب نیروی جدید در وزارت دادگستری

خبرگزاری ایسنا: معاون وزیر دادگستری از جذب ۵۰ نفر نیروی جدید در وزارت دادگستری خبر داد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


۱ تیر ۹۵ – کمبود نیروی اداری و قضایی در دادگستری آبادان

خبرگزاری مهر : رئیس دادگستری آبادان از خالی بودن ۶۰ درصد از ظرفیت کادر قضایی و دو سوم از کادر بخش اداری این دادگستری خبر داد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


۱۷ اردیبهشت ۹۵ – اطلاعیه شورای عالی کارشناسان رسمی درباره آزمون کارشناسی رسمی دادگستری سال ۱۳۹۵

به اطلاع متقاضیان کارشناسی رسمی دادگستری می رساند که بر اساس مصوبه شواری عالی کارشناسان رسمی، ثبت نام از متقاضیان کارشناسی رسمی دادگستری از روز جمعه ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ مصادف با روز مبعث رسول گرامی اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) به حول و قوه الهی آغاز خواهد شد.

برای مشاهده شرایط آگهی و ثبت نام اینجا کلیک کنید.


 

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

1,510 نظر برای «استخدام وزارت دادگستری (خبر جدید)»


 1. آلاله

  دوستان سلام مثل این که ضریب افزایش حقوق کارمندان دولت دیروز به تصویب هیات دولت رسیده است … بازم این هم گامی رو به جلو است … مثل این که گفته بودند ضریب افزایش حقوق به ما ابلاغ بشه براتون حکم می زنیم . یعنی دیگه حل هست کارمون یا نه ؟

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.