استخدام بانک سینا (اعلام نتایج کتبی)

۱۶۷ روز قبل ۶۸۹۲ نظر

استخدام بانک سینا

اخبار و استخدام‌های بانک سینا به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه می توانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های بانک سینا، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام بانک سینا و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.

خبر ۲۰ بهمن ۹۹ - اعلام نتایج آزمون استخدام بانک سینا در سال ۹۹

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام بانک سینا در سال ۹۹ به اطلاع می رسانیم، نتایج آزمون کتبی اعلام گردید.

برای مشاهده  نتایج کتبی اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۵ دی ۹۹ - تغییر زمان دریافت کارت و آزمون استخدام بانک سینا سال ۹۹

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام بانک سینا سال ۹۹ به اطلاع می رسانیم ، داوطلبان گرامی از ساعت ۸ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۹/۱۰/۱۶ به وب سایت استخدامی بانک سینا جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مراجعه نمایند.

خبر ۶ دی ۹۹ - زمان دریافت کارت و آزمون استخدام بانک سینا سال ۹۹

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام بانک سینا سال ۹۹ به اطلاع می رسانیم ، داوطلبان گرامی از ساعت ۱۵ روز دوشنبه مورخ ۹۹/۱۰/۱۵ به وب سایت استخدامی بانک سینا جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند
زمان برگزاری آزمون کتبی ۹۹/۱۰/۱۸ می باشد

خبر ۱۵ آذر ۹۹ - استخدام بانک سینا سال ۹۹

بانک سینا به منظور ارائه خدمات بهینه مالی و بانکی به مشتریان و تکمیل نیروی انسانی خود مطابق با ضوابط و آیین نامه استخدامی بانک ، از بین متقاضیان واجد شرایط (آقا و خانم) در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد، با رابطه استخدامی قراردادی موقت قانون کار، به تعداد محدود دعوت به همکاری می نماید:

شرایط عمومی و اختصاصی:
۱- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
۲- اعتقاد به دین مبین اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران
۳- التزام به قانون اساسی
۴- دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا داشتن کارت معافیت دائم قانونی (برای آقایان )
۵- عدم محکومیت به فساد اخلاقی ، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری با تائید مراجع ذیصلاح و عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام از طرف مراجع قضایی و ذیصلاح.
۶- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
۷- تندرستی و توانائی کامل جسمی‏/روانی برای انجام شغل محوله با تایید مراجع پزشکی ذیصلاح
۸- عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در زمان ثبت نام آزمون
۹- رده های شغلی، جنسیت، مقاطع تحصیلی، سن و معدل مجاز به ثبت نام به شرح جدول ذیل می باشند:

رده شغلی جنسیت حداقل معدل سن
خانم آقا لیسانس فوق لیسانس
بانکدار و متصدی امور اداری ستادی * * ۱۵ حداکثر ۲۷ سال متولدین ۷۲/۱۰/۱ به بعد حداکثر ۳۰ سال متولدین ۶۹/۱۰/۱ به بعد
متصدی امور اداری حقوقی   *
انفورماتیک   *

 

تبصره: درخصوص مقاطع لیسانس و فوق لیسانس صرفاً متقاضیان دارای مدرک تحصیلی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مجاز به شرکت در آزمون می باشند.

۱۰- رشته های تحصیلی مجاز جهت شرکت در آزمون استخدامی :

شغل بانکدار -رشته مدیریت گرایشهای (مالی،بازرگانی،صنعتی،اموربانکی) -رشته حسابداری کلیه گرایشهای مالی -رشته علوم اقتصادی گرایشهای (نظری،بازرگانی،صنعتی،پول و بانکداری) - رشته ریاضی و آمار کلیه گرایش ها
شغل متصدی امور اداری (انفورماتیک) رشته مهندسی کامپیوتر گرایشهای (سخت افزار و نرم افزار)
شغل متصدی امور اداری ( حقوقی ) متقاضیان با مدرک کارشناسی رشته حقوق: گرایش قضائی متقاضیان با مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق: گرایش های جزا، جرم شناسی و خصوصی

تبصره: در خصوص متقاضیان دارای مدرک فوق لیسانس در رشته های حقوقی و انفورماتیک، تنها در صورت داشتن مدرک کارشناسی (لیسانس) مرتبط با هریک از رشته های فوق امکان شرکت در آزمون را خواهند داشت.

۱۱- سوالات و منابع آزمون :

ردیف نوع درس تعداد سوالات ضرایب
۱ عمومی کلیه مشاغل مورد نیاز زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش ۱۰ ۱
۲ هوش ریاضی و استعداد تحصیلی ۱۵
۳ ICDL ۱۵
۴ زبان انگلیسی ۱۰
۵ تخصصی شغل بانکدار دانش علوم بانکی – بازارهای مالی و سرمایه – مباحث بازاریابی ۵۰ ۲
۶ شغل متصدی امور اداری انفورماتیک – مهندسی سخت افزار سیستم عامل – امنیت داده – معماری کامپیوتر – شبکه کامپیوتری ۵۰
۷ شغل متصدی امور اداری انفورماتیک – مهندسی نرم افزار هوش مصنوعی – پایگاه داده – مهندسی نرم افزار – سیستم عامل – امنیت داده – معماری کامپیوتر – شبکه کامپیوتری ۵۰
۸ شغل متصدی امور اداری حقوقی – کارشناسی حقوق گرایش قضایی حقوق مدنی – آیین دادرسی مدنی – حقوق تجارت – آیین دادرسی کیفری – دانش و علوم بانکی (در سطح کارشناسی) ۵۰
۹ شغل متصدی امور اداری حقوقی – کارشناسی ارشد حقوق گرایش جزا، جرم شناسی، خصوصی حقوق مدنی – آیین دادرسی مدنی – حقوق تجارت – آیین دادرسی کیفری – دانش و علوم بانکی (در سطح کارشناسی ارشد) ۵۰
مجموع سوالات عمومی و تخصصی هر شغل ۱۰۰  

۱۲- متقاضی می بایست ساکن و بومی شهر مورد تقاضا (مندرج در آگهی آزمون) باشد که با دارا بودن یکی از شرایط ذیل، جهت شهر مورد تقاضا بومی تلقی می شوند:
الف) متقاضی متولد شهر مورد تقاضا بوده و در حال حاضر در آن شهر سکونت داشته باشد.
ب ) متقاضی ساکن شهر مورد تقاضا بوده و حداقل ۲ سال در آن شهر سکونت داشته باشد .
۱۳- آزمون کتبی بصورت چهارگزینه ای بوده و با احتساب نمره منفی (یک سوم) ارزیابی می گردد (نمره منفی شامل پاسخهای نادرست و همچنین انتخاب بیش از یک پاسخ به یک سوال می-باشد).
۱۴- تقویم آزمون استخدامی سال ۹۹

مرحله انجام کار تاریخ
ثبت نام اینترنتی از ساعت ۸ صبح تاریخ ۹۹/۰۹/۱۵ لغایت ساعت ۲۴ تاریخ ۹۹/۰۹/۲۵
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون متعاقباً اعلام خواهد شد
آزمون کتبی متعاقباً اعلام خواهد شد

 

۱۵- جدول مشخصات نیازهای استخدامی

استان شهر شغل موردتقاضا تعداد مورد نیاز
فارس برازجان بانکدار ۱ نفر
کهگیلویه و بویراحمد لنده بانکدار ۱ نفر
بوشهر بندر عسلویه بانکدار ۲ نفر
خراسان رضوی کاشمر بانکدار ۱ نفر
خوزستان خرمشهر بانکدار ۱ نفر
آبادان بانکدار ۱نفر
بندر ماهشهر بانکدار ۲ نفر
زنجان زنجان متصدی امور حقوقی ۱ نفر
بانکدار ۱ نفر
اصفهان کاشان بانکدار ۴ نفر
اردستان بانکدار ۱ نفر
لرستان بروجرد بانکدار ۱ نفر
آذربایجان شرقی میانه بانکدار ۱ نفر
اردبیل اردبیل بانکدار ۱ نفر
مرکزی ساوه (شهرصنعتی کاوه ) بانکدار ۲ نفر
اراک متصدی امور انفورماتیک ۱ نفر
متصدی امور حقوقی ۱ نفر
بانکدار ۲ نفر

 

مراحل استخدامی شامل آزمون کتبی، آزمونهای روانشناختی، مصاحبه تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی، مطابق دستورالعملها و ضوابط بانک می باشد.

مراحل ثبت نام:
۱- مراجعه به سایت بانک سینا به نشانی: www.sinabank.ir
۲- تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور و در لینک https://sinabank.iran-azmoon.ir
۳- ارسال عکس: متقاضیان می بایست عکس ۴*۳ پرسنلی خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت اسکن نموده و درقسمت مربوطه بارگذاری نمایند.
۴- پرداخت وجه ثبت نام: متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست هنگام ثبت نام نسبت به پرداخت اینترنتی مبلغ ۸۰۰.۰۰۰ ریال، اقدام و سایر مراحل ثبت نام را تا دریافت کد رهگیری طی نمایند.
تبصره: با عنایت به عدم امکان استرداد وجه ثبت نام، موکدا اعلام می گردد صرفاً متقاضیانی که واجد شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در جداول و متن آگهی می باشند، نسبت به ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند.

نکات مهم در ثبت نام:
۱- قبل از ثبت نام به راهنمای نحوه تکمیل فرم موجود در سایت مراجعه و مندرجات آن را دقیقاً مطالعه نمایید.
۲- ثبت نام زمانی تکمیل می باشد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد.
۳- مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده شخص متقاضی می باشد. بدیهی است متعاقباً نسبت به اخذ و بررسی اصل مدارک پذیرفته شدگان در آزمون اقدام و چنانچه مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی بانک وجود داشته باشد از ادامه مراحل استخدامی متقاضی در هر مرحله از فرایند استخدام، جلوگیری بعمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
۴- داوطلبان در هنگام ثبت نام می بایست نسبت به انتخاب دو اولویت مورد نظر جهت حوزه امتحانی کتبی خود اقدام نمایند. محل حوزه امتحانی بر اساس پراکندگی تعداد داوطلبان در هر منطقه تعیین و در کارت ورود به جلسه اعلام خواهد شد.
۵- داوطلبان می بایست بر اساس جدول زمانبندی اعلامی، جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، به سایت ثبت نام مراجعه نمایند. بدیهی است به همراه داشتن کارت ورود به جلسه، شناسنامه یا کارت ملی در روز برگزاری آزمون ضروری خواهد بود.

تذکرات مهم:
۱- آخرین اخبار و اطلاعیه ها درخصوص استخدام در بانک سینا، صرفاً از طریق درج در وب سایت اینترنتی بانک به نشانی www.sinabank.ir، معتبر بوده و بانک مسئولیتی در قبال مطالب منتشره در سایر سایتها و فضای مجازی، نخواهد داشت.
۲- چنانچه پس از توفیق متقاضیان در مرحله کتبی آزمون و بررسی و تطبیق مدارک استخدامی آنان با شرایط مندرج در آگهی حاضر یا در هر مرحله از بررسی های بعدی از سوی بانک مشخص شود داوطلبی واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده نمی باشد، حتی در صورت توفیق در آزمون کتبی و هریک از مراحل استخدامی و یا اشتغال بکار در بانک، ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی و استمرار خدمت وی در بانک منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
۳- ثبت نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت مزبور و به صورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی-باشد.
توجه خیلی مهم: اعلام قبولی متقاضیان به منزله استخدام آنها نبوده و پس از توفیق در کلیه مراحل استخدامی و با توجه به نمرات مکتسبه همچنین نیاز هر شهر، نسبت به بکارگیری متقاضیان به ترتیب اولویت اقدام می گردد و بانک هیچ گونه مسئولیتی در قبال بکارگیری سایر نیروهای ذخیره (مازاد بر نیاز هرشهر) نخواهد داشت.
۴- بانک سینا اختیار دارد پس از استخدام در خصوص جابجایی محل خدمت افراد استخدام شده اتخاذ تصمیم نماید.
۵- از پذیرفته شدگان تعهدی مبنی بر اشتغال به مدت ۵ سال در شهر مورد تقاضا اخذ خواهد گردید.

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

آخرین اخبار استخدامی بانک سینا

 

منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی بانک سینا
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.
لینکهای مفید و کاربردی استخدام بانک سینا
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی لیست شده است شما می توانید در صورت نیاز به هر صفحه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.
آرشیو مطالب پیشین
آرشیو مطالب پیشین و سالهای گذشته مربوط به استخدامی بانک سینا در این قسمت لیست شده است، لطفا در صورت تمایل به مطالعه از پیوست های مربوط به سال مورد نظر خود استفاده بفرمایید
سوالات متداول

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

۶٬۸۹۲ نظر برای استخدام بانک سینا (اعلام نتایج کتبی)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید