استخدام بانک رسالت (تجربه های آزمون)

۱۵۲۹ نظر

استخدام بانک رسالت

اخبار و استخدام‌های بانک رسالت به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه می توانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های بانک رسالت، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام بانک رسالت و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.

آگهی استخدام بانک قرض الحسنه رسالت (تهران-خزانه داری-رشته حسابداری)

بانک قرض الحسنه رسالت با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد مشتری مداری در نظر دارد به منظور ارائه خدمات بهینه بانکی به مشتریان و تکمیل کادر اجرائی شعب بر اساس ضوابط و مقررات و آیین نامه استخدامی بانک، از بین متقاضیان مرد (بومی شهر تهران) واجد شرایط در مقطع تحصیلی «لیسانس» و رشته حسابداری ، نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از کسب موفقیت در آزمون روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی، با انعقاد «قراردادکار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی » استخدام نماید.

برای مشاهده متن کامل استخدام اینجا کلیک نمایید

لینک ها و صفحات مرتبط با ثبت نام در آزمون

 • متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه رسالت می‌توانند با مراجعه به بخش اخبار استخدام آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه رسالت ، شرایط دقیق ثبت نام در آزمون را بررسی نمایند.
 • جهت آمادگی برای شرکت در آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه رسالت می‌توانید از منابع و سوالات مفید موجود در این صفحه و یا سوالات رایگان موجود در صفحه سوالات و منابع آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه رسالت استفاده کنید.

 

آخرین اخبار استخدامی بانک رسالت
منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی بانک رسالت
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.
لینکهای مفید و کاربردی استخدام بانک رسالت
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی لیست شده است شما می توانید در صورت نیاز به هر صفحه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.
آرشیو مطالب پیشین
آرشیو مطالب پیشین و سالهای گذشته مربوط به استخدامی بانک رسالت در این قسمت لیست شده است، لطفا در صورت تمایل به مطالعه از پیوست های مربوط به سال مورد نظر خود استفاده بفرمایید
سوالات متداول
ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱٬۵۲۹ نظر برای استخدام بانک رسالت (تجربه های آزمون)

 • ف
  فربد
  ۲۳ اسفند ۱۴۰۱، ۰۰:۲۰
  باسلام
  ایا این بانک در سال1402استخدام داره?
  در چه ماهی احتمالش هست که اگهیش بیاد
  • ب
   بیتا
   ۱ آبان ۱۴۰۱، ۱۴:۵۵
   دوستان کسی از شرایط کار در بانک رفاه اطلاع داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
   • ا
    اقتصادخوانده
    ۱ مرداد ۱۳۹۹، ۲۲:۳۸
    سلام دوستان
    از کجا استخدامی های بانک هارو سریع متوجه بشم؟؟ معمولا تاریخش چه وقتی هست؟؟
    من شدیدا به کار نیاز دارم، لطفا جواب بدید

    لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

    ثبت پاسخ