استخدام بانک تجارت (اعلام نتایج)

دیروز ۱۰۳۱۶۴ نظر

استخدام بانک تجارت

اخبار و استخدام‌های بانک تجارت به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه می توانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های بانک تجارت، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام بانک تجارت و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.

سوالات ارسالی کاربران
کاربران عزیز سوالات آزمون استخدامی بانک تجارت سال ۱۴۰۰ ارسالی کاربران عزیز در صفحه زیر گردآوری شد و سایر سوالات عمومی و تخصصی به محض دریافت در همین صفحه تعبیه خواهد شد.
اخبار استخدامی بانک تجارت

 

منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی بانک تجارت
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.
لینکهای مفید و کاربردی استخدام بانک تجارت
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی لیست شده است شما می توانید در صورت نیاز به هر صفحه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.
آرشیو مطالب پیشین استخدامی بانک تجارت
آرشیو مطالب پیشین و سالهای گذشته مربوط به استخدامی بانک تجارت در این قسمت لیست شده است، لطفا در صورت تمایل به مطالعه از پیوست های مربوط به سال مورد نظر خود استفاده بفرمایید
سوالات متداول

۱۰۳٬۱۶۴ نظر برای استخدام بانک تجارت (اعلام نتایج)

 • علیرضا
  سلام دوستانر من از قبولی های اصلی آزمون ، بدون سهمیه ، از استان تهران و رشته مدیریت مالی هستم ولی هنوز به مصاحبه دعوت نشدم ؛ کسانی که شرایط مشابه دارن اعلام کنن لطفا .
  پاسخ
   • مملی
    جالبه طبق آمار های جهانی در کل جهان کلا 7% تیپ شخصیتی شون estg هست.
    اما این بنده خدا هایی که آمار گرفتن نمی دونن فقط یه چیزی حدود 1400 تا estg تو این سایت موجود داریم 😂😂😂😂😂
    به جرعت میتونم بگم ما بزرگ ترین تیم estg در جهان هستیم 😂😂😂😂
    پاسخ
     • هلن
      بچه ها من یه چیزیو ب واسطه یه شخصی ک مطلع هست
      و عضو گزینشه میدونم .( یعنی کارمند اونجاست )
      اینکه جواب مصاحبه تخصصی عصرهمون روز مشخص میشه و جواب تست روانشناسی حدود دوهفته بعد اعلام میشه و بعد جمع بندی میکنن و قبول شده ها مشخص میشه.حتی بخود من گفت اسمت جزو قبولی های تخصصی بود ولی روانشناسی بعدا میاد و نمیشه چیزی گفت راجب قبولیت
      اینکه یکی دوروز پیش رفته الان میگه من قبول شدمو درک نمیکنم واقعا😐
      پاسخ
      • پاشا
       به کاکوی شیراز :
       من تست MBIT شصت سوالی رو چندین بار طی هفته های گذشته زدم نتیجش :
       برون گرا
       حسی
       منطقی
       قضاوتی
       هر چهار مورد بالای 80 اومده و تیپ شخصیتی ESTJ نظرت چیه !؟
       پاسخ
       • کاکوی شیرازی
        شمصیت شما مناسب کار بانک هست. تو اینترنت هم سرچ کنید درمورد همه این موارد می تونید بفهمید که چی هست مثلا من ویژگی قضاوتی و ادراکی رو میگم
        اولین ویژگی تیپ شخصیتی داوری‌کننده یا قضاوتی این است که برای نظم و ساختار ارزش قائل است. به همین دلیل زندگیشان را بر اساس برنامه‌ریزی و ساختارمندی تنظیم می‌کنند. در واقع می‌توانیم بگوییم، این افراد به زندگی منظم و با روشی ساختارمند، و برنامه‌ریزی و سازماندهی جهان اطراف خود، برای دستیابی به اهداف و نتایج مطلوب و قابل پیش‌بینی علاقه دارند.
        از آنجایی که قضاوتی‌ها معتقدند زمان تنگ و محدود است، آن را جدی می‌گیرند و کارهایشان را در موعد مقرر انجام می‌دهند.
        در اینجا ترجیح قضاوتی به معنای قضاوت کردن درباره دیگران نیست، بلکه قضاوتی به نحوه برخورد افراد با فعالیت‌های روزمره اشاره دارد. این فرد معتقد است که کنترل زندگی در دستش است. و بر خلاف شخصیت ادراکی که از تصمیم‌گیری گریزان است، فرد قضاوت‌کننده تلاش می‌کند در اولین فرصت تصمیم بگیرد و به تمام مسائل پایان دهد.
        انعطاف‌پذیری زیاد و علاقه به آزادی از ویژگی‌های بارز ملاحظه‌کننده‌ها یا ادراکی است. این افراد عقیده دارند باید با جریان زندگی همراه شد و از آن نهایت لذت را برد. به خاطر انعطافی که ملاحظه‌‌گرها دارند، وقتی در شلوغی و آشوب محیط قرار بگیرند، راحت‌تر از قضاوتی‌ها کنار می‌آیند. از مسائل و اتفاقات غیر منتظره استقبال می‌کنند و حتی برخی از آنها در این شرایط شکوفا می‌شوند. توانایی اداره و حل چند پروژه به صورت همزمان، از دیگر خصوصیات شخصیت ادراکی است.
        یکی از مهم‌ترین نشانه‌های افراد ادراکی، لحظه آخری بودن آنهاست. ملاحظه کننده‌ها زمان را منبع نامحدودی می‌دانند و تصورشان این است که وقتشان برای انجام کارها کافی است. به همین دلیل همیشه کارها را در لحظات آخر انجام می‌دهند. پرهیز از تصمیم‌گیری، از اصلی‌ترین ویژگی ادراکی‌هاست که باعث تفاوت عمده آن با قضاوتی‌ها می‌شود. از آنجایی که ملاحظه‌گرها با تصمیم‌گیری رابطه خوبی ندارند، معمولا آن را به تعویق می‌اندازد و تمایلشان به باز گذاشتن مسائل زیاد است.
        توجه کنید که ممکن هست شما برخی از ویژگی های قضاوتی ها رو داشته باشید وبرخی از ویژگی های ادراکی رو که در شما قضاوتی بیشتر هست.
        این یه نوع از تحلیل هایی بوده که سایت ها کردن شما می تونید از این تحلیل ها خیلی تو تست ها کمک بگیرین .سرچ کنید تو اینترنت ویژگی های دیگه رو هم خیلی خوب تشریح کرده ومی تونه کمکتون کنه.
        پاسخ
        • کاکوی شیرازی
         شخصیت شما مناسب هست. تو سایت ها درمورد ویژگی برونگرا درونگرا وحسی و...سرچ کنید خیلی کمکتون می کنه که چطور تست ها رو بزنین.
         متاسفانه من نوشتم تایید نشد ولی تو سایت ها سرچ کنید خیلی کمکتون می کنه که منظور از حسی چیه و تو تست ها چطور میاد یا منظور از قضاوتی چیه و تو تست ها چطور میاد.
         پاسخ

        لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید