دانلود رایگان نمونه سوالات بانک تجارت

۱۳۲۷۸۹ نظر

دانلود سوالات رایگان استخدامی بانک تجارت

در این صفحه تیم آموزش «ای استخدام» مجموعه سوالات رایگان و ویژه، جهت آمادگی برای آزمون استخدامی بانک تجارت را تدارک دیده است. شما میتوانید با استفاده از فهرست مطالب تعبیه شده نسبت به دانلود رایگان سوالات و بررسی منابع آزمون استخدامی بانک تجارت اقدام فرمایید.

دانلود رایگان سوالات آزمون استخدام بانک تجارت
کاربران محترم «ای استخدام» می‌توانند سوالات آزمون‌های استخدامی خود را به آدرس ایمیل سایت ارسال کرده، تا تیم آموزشی سایت این سوالات را به صورت رایگان در این بخش قرار دهند.

دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی بانک تجارت

بسته ویژه سوالات عمومی بانک تجارت  «ای استخدام»، یک بسته آموزشی مناسب در سایت جهت آمادگی و جمع‌بندی تست های چهار گزینه ای با پاسخ تستی و تشریحی  بانک تجارت  جهت آزمون استخدامی این بانک است.

 

مشخصات بسته (تمامی سوالات دارای پاسخنامه میباشد)

 • ۱۴۷ سوال زبان و ادبیات فارسی
 • ۱۳۱ سوال احکام و معارف اسلامی
 • ۱۴۱ سوال زبان انگلیسی
 • ۱۱۹ سوال کامپیوتر
 • ۱۲۶ سوال مسائل اجتماعی ، سیاسی و مبانی قانونی
 • ۱۳۱ سوال هوش و استعداد تحصیلی
 • ۱۴۵ سوال آمار و ریاضی

 

جزوات و سوالات مفید و کاربری برای تمامی آزمونها
کاربران محترم «ای استخدام» می‌توانند جزوات و سوالات مفید برای تمامی آزمونها خود را به آدرس ایمیل سایت ارسال کرده، تا تیم آموزشی سایت این جزوات را به صورت رایگان در این بخش قرار دهند.
منابع مطالعاتی آزمون استخدامی بانک تجارت چیست؟

دارا بودن منابع مطالعاتی مناسب برای شرکت در آزمون استخدامی یکی از کلیدی‌ترین گام‌ها در مسیر شرکت در آزمون استخدامی بانک تجارت است. آزمون‌های استخدامی درست مانند کنکور ورود به دانشگاه دارای منابع مطالعاتی هستند. اما از آنجایی که سازمان‌های متولی برگزار کننده آزمون‌های استخدامی اقدام به معرفی منابع طرح سوال خود نمی‌کنند، کارجویان «ای استخدام» که سابقه شرکت در آزمون‌های استخدامی و موفقیت در آن را دارند اقدام به معرفی منابع مطالعاتی خود جهت شرکت در آزمون استخدامی بانک تجارت کرده‌اند. تیم آموزش «ای استخدام» نیز با گردآوری این منابع مطالعاتی سعی می‌کند تا دستیابی کارجویان به منابع مطالعاتی مناسب را تسهیل نماید. اگر شما هم متقاضی شرکت در آزمون استخدامی بانک تجارت هستید، می‌توانید از طریق کلید زیر به صفحه منابع مطالعاتی آزمون استخدامی بانک تجارت دست یابید.

منابع مطالعاتی بانک تجارت

دانلود رایگان نمونه سوالات تخصصی آزمون‌های استخدامی

از آنجایی که هدف تمام کارجویان متقاضی شرکت در آزمون‌های استخدامی، کسب موفقیت و قبولی در آزمون‌های استخدامی است؛ مطالعه و حل اصل تست های چهار گزینه ای سوالات آزمون استخدامی بانک تجارت را می‌توان یکی از روش‌های موثر و کارآمد در این مسیر دانست. کارجویان محترم می‌توانند با استفاده از سوالات رایگان قرارداده شده در این صفحه که همان اصل سوالات آزمون استخدامی بانک تجارت است، گامی محکم جهت قبولی خود در آزمون استخدامی بانک تجارت بردارند.

دانلود رایگان نمونه سوالات تخصصی

 دانلود رایگان جزوات و دفترچه‌های سوالات استخدامی

در این بخش به منظور تجمیع سوالات ارسالی کاربران شامل سوالات آزمون‌های برگزار شده توسط سنجش و یا سازمان‌های دیگر، جزوه‌های کاربردی و فایل‌های درسی و ... در یک صفحه، طراحی شده است. کاربران محترم می‌توانند با ارسال فایل‌های سوالات، جزوات، دفترچه‌ها و... خود از طریق ایمیل وبسایت «ای استخدام» به بروزماندن این صفحه کمک نمایند.

بخش جزوات و دفترچه‌های رایگان

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱۳۲٬۷۸۹ نظر برای استخدام بانک تجارت (فراخوان جدید)

 • س
  ساره
  ۲۵ شهریور ۱۴۰۲، ۲۳:۴۷
  دوستان هنوزم کسی از زمان آزمون اطلاعی نداره ؟
  حداقل کاش بفهمیم پاییزه یا زمستون ..
  • پ
   پسر تابستون
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۲، ۱۱:۵۷
   واقعا معلوم نیست هیچی
  • H
   Hanie
   ۲۵ شهریور ۱۴۰۲، ۱۵:۳۴
   سلام دوستان از قبولی های آزمون 1401 در رشته حقوق کسی هست؟چه منابعی رو پیشنهاد میدید و درصدها باید به چه صورت باشه؟
   • S
    Saina
    ۲۵ شهریور ۱۴۰۲، ۱۶:۰۲
    آزمونی تا پایان امسال در کار نیست. اگر باشه سال بعد هست ب احتمال زیاد
    • b
     blc
     ۲۵ شهریور ۱۴۰۲، ۱۶:۲۴
     از کجا مطمنی ک نیست امسال؟؟؟
     • H
      Hanie
      ۲۵ شهریور ۱۴۰۲، ۱۷:۴۴
      سوال من در مورد برگزاری یا عدم برگزاری آزمون نیست.
     • ا
      افشین
      ۲۸ شهریور ۱۴۰۲، ۰۰:۰۴
      من وکالت تهران قبول شدم
      • م
       محمد مهدی
       ۲۸ شهریور ۱۴۰۲، ۱۵:۰۶
       احسنتتتتتتتتت . یه کف مرتببببببببببببببببببببببببببببببببب
     • م
      مجید
      ۲۳ شهریور ۱۴۰۲، ۱۶:۴۲
      سلام من یک سوال داشتم
      خواستم ببینم وقتی بودجه بندی ها بر اساس رشتس امتیاز رشته های متفاوت رو چطور مقایسه میکنن طبیعتا مثلا رشته کسی که ریاضی سوالاتش سطحش خیلی از رشته ایکس که همش حفظیه بالاتره
      راجب این چیزی لحاظ میشه یا ی درصد ثابتی هست که بر اساس همون اعمال میشه
      • س
       سدنا
       ۲۵ شهریور ۱۴۰۲، ۱۱:۰۲
       منظورتون از رشته ایکس چیه اونوقت
       بیا برو تئوری جوادین مقیمی بخون تا بفهمی حفظی که میگن چطوره
       • س
        سدنا
        ۲۵ شهریور ۱۴۰۲، ۱۱:۳۹
        دوست عزیز ادم یکبار اصول حسابداری میخونه تا همیشه یادش میگیره ولی تئوری رو شما 60 بار بخون باز یادت میره ودرنظر بگیر حدود 800 صفحه است
        بعد برا تجارت ما تقتصاد خرد و کلان و امار رو هم داریم
        • ب
         بانو
         ۲۷ شهریور ۱۴۰۲، ۱۲:۲۹
         سلام اقای مجید، اتفاقا برای من هم سوال بود، رشته هایی که بانک جذب میکنه مثل ریاضی، کامپیوتر و آمار مواد ازمونشون همش ریاضی و فرموله، با منابع انسانی بانک تماس گرفتم و این موضوع بهشون گفتم و خواستم به کسانی که مسول برگزاری ازمون هستند منتقل کنند چون خیلی ها همین مشکل دارند. حداقل مواد ازمون رو برای همه رشته ها مشترک بذارند تا عادلانه تر باشه؛ مثلا اگر بانک شش تا رشته جذب میکنه، از هر رشته یه کتاب تخصصیشون رو توی ازمون بذارند مثلا کتاب اصول حسابداری( از رشته حسابداری)؛ اصول اقتصاد(از رشته اقتصاد) تئوری مدیریت (از رشته مدیریت) ریاضی عمومی (از رشته ریاضی) امار و احتمال (از رشته امار) و....رشته های دیگه که یادم نیست منکنه از قلم افتاده باشه؛ به هر حال اینطوری برای هر نفر حداقل یه درس از مواد ازمون استخدامی جز دروسیه که پاس کرده و مسلطه.
         • z
          zizi
          ۲۸ شهریور ۱۴۰۲، ۲۳:۵۷
          خوب که شما رو مسئول برگزاری آزمون نکردن 🤨بنظر من همینجور عالیه هر کی کتابای رشته خودشو میخونه هر رشته ای باشه هم سختی های خودشو داره مگه میشه کسی بدش از کتابای رشته خودش بیاد بگه کتابای رشته های دیگه رو واسمون بزارید
        • ن
         نعمتی
         ۲۳ شهریور ۱۴۰۲، ۱۶:۱۶
         سلام.دوستان بانک ها بعد از استخدام شدن به کارمنداشون اجازه ی ادامه تحصیل میدن؟
         • ف
          فاطمه
          ۲۱ شهریور ۱۴۰۲، ۱۸:۲۹
          دوستان کسی میدونه توی بانک تجارت مدرک ارشد با لیسانس باید مرتبط باشه یا قانونشو برداشتن؟؟؟
          • z
           zizi
           ۲۱ شهریور ۱۴۰۲، ۲۲:۲۰
           تجارت فقط با لیسانس میگیره اصلا کاری به ارشد نداره
          • e
           eli.b
           ۲۱ شهریور ۱۴۰۲، ۱۲:۵۷
           سلام بچه ها‌.این که میگن مدرک ارشد دانشگاه ازاد معتبر تر از غیرانتفاعیه درسته؟
           یعنی غیر انتفاعی ها سطح علمیشون خیلی پایینه؟
           • P
            Piel
            ۲۰ شهریور ۱۴۰۲، ۱۲:۲۳
            من امروز با بخش جذب منابع انسانی بانک تجارت تلفنی صحبت کردم گفتن فعلا مصوبه نیومده ولی احتمال خیلی خیلی زیاد تا پایان امسال آزمون برگزار میشه
            • س
             سعید
             ۲۲ شهریور ۱۴۰۲، ۱۲:۲۸
             سلام مرسی لطف کردین اگه بازم خبری شد بگین ممنون میشیم
            • ب
             بانو
             ۲۰ شهریور ۱۴۰۲، ۰۲:۳۳
             دوستان سلام،، داشتم نظراتتون رو در مورد استخدام بانک تجارت میخوندم دیدم یه سری ها بودن که مثل من نگرانی شرط سنی رو دارند خواستم همینجا نظرمو بگم؛ ببینید با نگرانی و غصه خوردن و دعا کردن یا منتظر موندن مشکلی حل نمیشه، در نهایت ازمون بانک تجارت میاد یا به زودی یا شش ماه دیگه یا سال دیگه یا....و یا آزمونهای بعدی. بنظرم بهتره مثلا به منابع انسانی بانک تجارت (یا هر راه دیگه ای یا کلا برای هر بانک و سازمان دیگه ای) بگید که شرایط سنی رو تا جایی که براشون مقدوره بالا ببرند؛ شاید موافقت شد و تغییری در شرایط سن ایجاد شد؛ به هرحال هر بانکی سیاست کاری خودشو داره. من که خودم تماس گرفتم و ازشون خواستم موضوع شرط حداکثر سن رو به کسانی که تو این زمینه تصمیم گیرنده هستند منتقل کنند. وقتی ببینند جمعیت زیادی این مشکل دارند بهش اهمیت میدن همونطور که سالهای قبل شرط معدل رو از 16 به 14 تغییر دادن. یه عرض دیگه هم دارم بر اساس تجربه خودم که چهار ساله استخدامی ها رو شرکت میکنم : کسانی هم که کمتر از 29-30 سالشون هست باید بگم خدمتتون که قرار نیست تو ماه ها و سالهای اینده هر ازمونی که اومد شرایطش بهتون بخوره و بتونید شرکت کنید و فکر کنید هنوز فرصت دارید! و یا اگر هم ازمونی قبول نشدید فکر کنید به اندازه کافی درس نخوندین و بهتون بگن باید بیشتر تلاش میکردی! به هر حال دست بالای دست بسیاره، همونطور که من و تو درس میخونیم و تلاش میکنیم و استخدام برامون مهمه، بقیه هم تلاش میکنند. بالفرض حتی اگر پنجاه یا حتی هفتاد درصد جمعیت شرکت کننده هم سیاهی لشکر باشند، اون سی درصد باقی مونده در مقایسه با ظرفیتهای اندک استخدامی، تعدادی کمی نیست. بنظرم‌ واقع بین بودن بهتر از خوش بینیه کاذبه. باید به هم کمک کنیم که اگر تو هر زمینه ای مشکلی هست نظرمون یا پیشنهادمون و یا انتقادمون رو به مسیولش منتقل کنیم و شرایط استخدام برای همه آسون تر بشه. هر کس تو هر سنی یا هر معدلی که هست این حق رو داره که بخواد یه شغل داشته باشه. انشالله که شرایط استخدام روز به روز و برای همه اسونتر بشه و هممون بر اساس توانایی و علاقه‌مون به شغلی که میخواهیم برسیم، انشالله🙏🏻🌹
             • ن
              ناشناس
              ۲۰ شهریور ۱۴۰۲، ۱۶:۴۷
              حرفتون کاملا درسته، من حدودا از دو سه ماه پیش با منابع انسانی بانک تماس گرفتم برای شرایط سنی، حضوری هم رفتم شعبه بانک صحبت کردم، به نظرم اگر تماس ها با منابع انسانی بانک بیشتر بشه خیلی بهتره.
              • ب
               بانو
               ۲۷ شهریور ۱۴۰۲، ۱۲:۳۸
               میتونم بپرسم کدوم شعبه بانک تشریف بردید؟ تهران منظورتونه؟ من تهران نیستم و دسترسی هم نداشتم وگرنه حتما حضورا به مدیریت تهران مراجعه میکردم تنها کاری که از دستم برمیومد تماس گرفتم. حدود دو سه ماه پیش ک تماس گرفتم و برای افزایش شرط سنی ازشون پرسیدم گفتن شرایط استخدام مثل قبلنه اما اخیرا که تماس گرفتم گفتن ممکنه ممکنه تا سی سال افزایش بدن و هنوز معلوم نیست. احتمالا دوستانی که برای شرایط سنی به بانک اعتراض کردن بی تاثیر نبوده امیدوارم بقیه دوستان هم پیگیری کنند و بانک هم شرایط اصلاح کنه.
              • م
               مالیات تهران
               ۳۰ شهریور ۱۴۰۲، ۱۵:۱۰
               من از ازاد مدرک گرفتم،معدل کاردانیمم 12 بود.ولی 4تا از5تا استخدامیا که امسال شرکت کردم قبول شدم.فقط خواستم به اون اشخاصی که امید ندارن بگم که در اومدن تو این ازمونا خیلی راحت تر از چیزیه که فک میکنین.واقعیت اینه نخبه ها خیلیاشون به کارای درجه یک رسیدن پس رقابت بین سطح متوسطه و همه شانس قبولی دارن با فقط 1ماه تلاش
              • M
               Mona
               ۱۸ شهریور ۱۴۰۲، ۱۷:۱۰
               دوستان اصن کی گفته ازمون امسال هست؟؟
               من فک میکنم سال بعد باشهه با این اوضاع
               • ا
                از نسل اریوبرزن
                ۲۹ شهریور ۱۴۰۲، ۱۶:۰۴
                من
               • ب
                باقری
                ۱۸ شهریور ۱۴۰۲، ۱۲:۳۲
                بچه ها من دادشم کارمند بانک تجارته ، از لحاظ حقوق و مزایا بانک تجارت،خیلی خوبه ، خیلی دوس دارم کارمند این بانک بشم ولی 7/4 میرم تو 29 سال کاش دفترچه آزمون زودتر بیاد یا شرط سنی رو افزایش بدن سال 1400 که آزمون داشت خدمت سربازی بودم رشته م اقتصاد نظریه مواد آزمون تخصصی شو کامل خوندم ولی حیف که هنوز دفترچه ش نیومده
                • ر
                 رضا بانکی
                 ۱۹ شهریور ۱۴۰۲، ۰۶:۲۸
                 میشه ازشون سوال بگیرید سال اول حقوق دریافتیشون 20 میلیون میشه یا نه
                 • ب
                  باقری
                  ۱۹ شهریور ۱۴۰۲، ۲۲:۲۵
                  حقوقش بالای 20 تومنه
                  • ذ
                   ذخیره کرمان
                   ۲۰ شهریور ۱۴۰۲، ۰۶:۰۹
                   اشتباه می کنی خواهر منم فک می کنه 22 تا 25 دریافتیمه😂
                  • ذ
                   ذخیره کرمان
                   ۲۰ شهریور ۱۴۰۲، ۰۶:۰۸
                   سال اول 20 میلیون نمیشه
                  • z
                   zizi
                   ۱۹ شهریور ۱۴۰۲، ۱۰:۴۴
                   برادرتون اطلاع ندارن که دفترچه کی میاد؟
                   • م
                    مهلا
                    ۱۹ شهریور ۱۴۰۲، ۱۵:۵۹
                    سلام
                    برادرتون اطلاعی نداره درمورد آزمون
                    اصلا برگزارمیشه امسال ؟
                    • ب
                     باقری
                     ۱۹ شهریور ۱۴۰۲، ۲۲:۲۸
                     میگه تو شعبه ی که کار میکنم نیرو نمیخواد ولی بقیه شعبه ها کارمندانی هستن که تا آخر سال بازنشسته میشنه
                     • م
                      مهلا
                      ۲۰ شهریور ۱۴۰۲، ۱۲:۴۵
                      😢😢😢
                    • ن
                     نسترن
                     ۲۶ شهریور ۱۴۰۲، ۰۸:۵۶
                     کارشناسی آقایون تا 30 سال هست
                     ولی همه تماس بگیرید شرط سن رو ببرن بالا 😪
                     • ا
                      از نسل اریوبرزن
                      ۲۹ شهریور ۱۴۰۲، ۱۶:۰۵
                      تا 28 هست هم خانم هم اقا
                    • ر
                     رویای کارمندی
                     ۱۸ شهریور ۱۴۰۲، ۰۰:۰۳
                     دوستان میشه یکی بمن امید و آرامش بده
                     دهم مهر عروسی من هستش و الان من درگیر کلی کار از طرفی هر دقیقه و ثانیه به آزمون بانک فکر میکنم که دفترچه بیاد و من هیچ کاری نکرده باشم خیلی حالم بده از یطرف استرس مراسم از یطرف استرس کار و عقب افتادن شما جای من بودید چیکار میکردید
                     • M
                      Mammad
                      ۱۸ شهریور ۱۴۰۲، ۱۰:۳۷
                      آقا هستید یا خانم؟
                      تبریک میگم امیدوارم خوشبخت بشید بعدم خیلیا آرزو دارن جای شما باشن و بنظرم الان باید خوشحال باشید و فقط به مراسم فکر کنید.
                      چون تا دفترچه استخدامی نیاد هیچ چیز مشخص نیست اینکه اصلا مجری آزمون کی هست منابعش چیه یا اصلا شاید این بانک امسال استخدامی نداشته باشه.
                      توکلتون به خدا باشه هرچی اون بخواد همون میشه.
                      ضمنا شیرینی ما فراموش نشه
                      • ر
                       رویای کارمندی
                       ۱۸ شهریور ۱۴۰۲، ۱۵:۱۲
                       خانمم خیلی ممنون ارزوی خوشبختی واسه همه بچه های اینجا دارم 🌹
                      • ک
                       کارمند خستگی ناپذیر
                       ۱۸ شهریور ۱۴۰۲، ۱۴:۴۴
                       دوست عزیز با عرض تبریک و آرزوی خوشبختی برای شما.
                       یه توصیه برادرانه میکنم بهتون
                       شما الان فقط به مراسم عروسی تون فکر کنید.
                       چیزی که تو عمرتون یکبار تجربه خواهید کرد.
                       مراسم عروسی خودش استرس خاص خودش رو داره استرس و دلهره دیگه ای بهش اضافه نکنید.
                       سعی کنید لذت ببرید از زندگیتون تا بعدا پشیمون نشید بخاطر آگهی ای که هنوز نیومده چرا استرس داشتید.
                       نقد رو به نسیه نفروشید.در لحظه زندگی کنید و لذتشو ببرید.
                       چند روز بعد از مراسم خودتون رو جمع و جور کنید شروع کنید.
                       احتمالا تا اونموقع هم آگهی آزمون نیومده باشه.
                       • ک
                        کارمند خستگی ناپذیر
                        ۱۸ شهریور ۱۴۰۲، ۱۴:۴۶
                        در ضمن بنظر من این مراسم یه ریکاوری ذهنی میتونه براتون باشه تا بعدا با قدرت شروع کنید.
                        خلاصه بگم از تک تک لحظات زندگیتون لذت ببرید که تکرار نخواهند شد....
                        • ر
                         رویای کارمندی
                         ۱۸ شهریور ۱۴۰۲، ۱۵:۱۶
                         ممنون از تبریک شما
                         اره کاملا همینطوره انقد که ذهنم درگیره حس میکنم هیچ کاریو نمیتونم درست انجامش بدم واقعا احساس ناتوانی دارم هم تمرکز واسه درس ندارم هم توانایی درست انجام کارهای دیگه
                         اگه من بخوام دعا کنم دفترچه دیرتر بیاد به ضرر دوستانی که سنشون لب مرزه میشه انشالله هر چی اتفاق خوبه قسمت همه بشه
                        • ذ
                         ذخیره کرمان
                         ۲۰ شهریور ۱۴۰۲، ۰۶:۱۱
                         مگه دفترچه اومده که بهش فکر می کنید؟
                         • ن
                          ناشناس
                          ۲۰ شهریور ۱۴۰۲، ۱۶:۵۷
                          در زمان حال زندگی کن و زمان حالت رو بخاطر آینده ای که نمیدونی چی میشه خراب نکن، برای آینده تلاش کن ولی نه به قیمت خراب کردن زمان حال. تبریک میگم خوشبخت باشین در کنار هم
                         • م
                          مهلا
                          ۱۷ شهریور ۱۴۰۲، ۲۰:۴۸
                          دوستان آزمون به نظرتون کی میاد؟
                          • ف
                           فاطمه هستم:)
                           ۱۶ شهریور ۱۴۰۲، ۱۸:۲۴
                           حتما یک تا دو درس رو توی روتین هر روزتون بذارید
                           مثلا اگه میخوای برای ICDL درصد بالا و نزدیک به 100 بزنی هرروز 50 100 تست بزن (چون تست هاش راحته این تعداد رو گفتم)
                           یا حسابداری رو هررور روزی ی ساعت بخون و... تا درصد بالا بگیری
                           ترجیح دروسی باشه که تسلط کافی و زیاد روش داری تا درصد بالا و نزدیک 100 بزنی
                           • م
                            مهدی
                            ۱۷ شهریور ۱۴۰۲، ۱۷:۲۴
                            حسابداری مگه برا همه رشته هست
                           • V
                            Vt
                            ۱۳ شهریور ۱۴۰۲، ۲۳:۱۰
                            بچه ها کسی میدونه احتمالا ازمون تا چند وقت دیگه برگزار میشه ؟؟
                            • ر
                             رها
                             ۱۶ شهریور ۱۴۰۲، ۱۵:۲۶
                             واقعا مششخص نیست
                            • د
                             دنیا امیرفلاحی
                             ۱۳ شهریور ۱۴۰۲، ۱۴:۰۷
                             سلام تو آزمون سال 99بانک تجارت همه استان ها بودن امسال به نظرتون چطوریه بازم استانی هستش ؟
                             • ف
                              فاطی
                              ۱۳ شهریور ۱۴۰۲، ۱۲:۳۷
                              بانک تجارت خصوصی یا دولتیه؟؟
                              • س
                               ساره
                               ۱۳ شهریور ۱۴۰۲، ۱۶:۰۶
                               خصوصی
                               • ذ
                                ذخیره کرمان
                                ۱۴ شهریور ۱۴۰۲، ۲۰:۱۴
                                نیمه دولتی
                                • ف
                                 فاطی
                                 ۱۴ شهریور ۱۴۰۲، ۲۰:۴۲
                                 گوگل سرچ کردم کامل خصوصی شده
                                 • ح
                                  حسن
                                  ۱۵ شهریور ۱۴۰۲، ۱۷:۴۶
                                  51درصد سهامش خصوصی شده بانکای تجارت ملت صادرات و رفاه همه نیمه دولتی ان
                                • S
                                 Sanaz_B
                                 ۱۶ شهریور ۱۴۰۲، ۲۲:۴۱
                                 به این بانکا میگن خصولتی
                                 • ذ
                                  ذخیره کرمان
                                  ۲۰ شهریور ۱۴۰۲، ۰۶:۰۵
                                  خصولتی میشه گف اگه کامل خصوصی بودیم ساعت کاریمون الان متفاوت بود

                                لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

                                ثبت پاسخ