اخبار استخدام دانشجویان (کلیه اخبار)

۳ روز قبل ۴۵۰ نظر

 اخبار استخدام دانشجویان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار استخدام دانشجویان کشور در اسرع وقت منتشر خواهد شد

برای مشاهده آگهی های استخدامی دانشجویان اینجا کلیک کنید

فهرست اخبار استخدام دانشجویان موجود در این صفحه :


۱۸ آذر ۱۳۹۷
جذب ۴۱ هزار دانشجو معلم در سال جاری
سرپرست مدیریت امور پردیس‌های تهران دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه یک نهم دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در تهران‌اند و از این حیث استان تهران را قطب دانشگاه فرهنگیان می دانیم گفت: امسال بیش از ۴۱ هزار دانشجوی کارشناسی پیوسته و مهارت آموزان در دانشگاه فرهنگیان جذب شد.
ادامه مطلب ...
۱۴ آذر ۱۳۹۷
ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد از فردا آغاز می شود
ثبت نام نقل و انتقال و میهمانی نیمسال دوم سال تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی فردا ۱۵ آذرماه آغاز می شود.
ادامه مطلب ...
۱۳ آذر ۱۳۹۷
ارائه تسهیلات کم‌بهره به دانشجویان
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی از ارائه تسهیلات کم‌بهره به دانشجویان این دانشگاه خبر داد و گفت: ۹ مرکز جدید به مجموعه مراکز علمی کاربردی کشور اضافه شد.
ادامه مطلب ...
۱۲ آذر ۱۳۹۷
حل مشکلات پرداخت وام دانشجویان علمی کاربردی
مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی با تاکید بر حل مشکلات پرداخت وام دانشجویان این دانشگاه گفت: دانشجویان تا پایان آذرماه برای دریافت وام مهلت‌دارند.
ادامه مطلب ...
۱۱ آذر ۱۳۹۷
انتقال دانشجو به دانشگاه‌های داخل کشور ممنوع شد
سرپرست مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت گفت: افرادی که از ابتدای سال ۲۰۱۹ در دانشگاه‌های خارجی مشغول به تحصیل می شوند، اجازه انتقال به دانشگاه‌های داخل را نخواهند داشت.
ادامه مطلب ...
۲۶ آبان ۱۳۹۷
دانشگاه علوم اسلامی رضوی دانشجوی دکتری می پذیرد
دانشگاه علوم اسلامی رضوی جزئیات ثبت نام اینترنتی متقاضیان آزمون دکتری تخصصی (PhD) را اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۲۶ آبان ۱۳۹۷
پذیرش دانشجو در تکمیل ظرفیت مهر ماه
رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه خرم‌آباد از پذیرش تکمیل ظرفیت مهرماه در این مرکز خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۶ آبان ۱۳۹۷
شرایط ارزیابی مدارک تحصیلی دانشجویان دکتری اعلام شد
سازمان امور دانشجویان، شرایط ارزیابی و بررسی مدرک دانشجویان دکتری در دانشگاه های خارج از کشور را اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۲۳ آبان ۱۳۹۷
ضرورت مهارت آموزی در کنار کسب مدرک برای دانشجویان
​مدیر گروه شیمی دانشگاه صنعتی بیرجند گفت: کسب مهارت در کنار علم آموزی باید مورد توجه دانشجویان قرار گیرد.ابوذر خواجه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه شاخص‌ها و پیشرفت و ارزیابی دانشجویان امروزه معدل بالا نیست، اظهار کرد: هدف دانشجو نباید صرفا گرفتن نمره باشد و علاوه بر آن کسب دانش نیز اهمیت دارد.
ادامه مطلب ...
۲۲ آبان ۱۳۹۷
عدم تغییر شروط انتقال دانشجویان ایرانی به داخل کشور
وزیر علوم گفت: تغییری در شروط آئین نامه انتقال دانشجویان ایرانی که در خارج از کشور تحصیل می کنند به وجود نیامده و پذیرنده اصلی این دانشجویان، دانشگاه ها هستند.
ادامه مطلب ...
۱۹ آبان ۱۳۹۷
آغاز ثبت انتقال و میهمانی دانشجویان علوم پزشکی از فردا
سامانه انتقال و میهمانی دانشگاه‌های علوم پزشکی برای نیمسال دوم ۹۷-۹۸ از فردا یکشنبه ۲۰ آبان ۹۷ فعال می‌شود.به گزارش ایسنا، سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان (به جز دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (PhD) و دستیاری) دانشگاه‏ های علوم پزشکی برای نیمسال دوم ۹۸- ۹۷ بر اساس جدول زمان بندی که به دانشگاه ها ابلاغ شده، فعال می‌شود و ثبت درخواست، رسیدگی و پاسخگویی به تقاضاهای انتقال و میهمانی دانشجویان بر اساس بازه‌های زمانی اعلام شده انجام می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۴ آبان ۱۳۹۷
درخواست ۴۰۰ دانشجوی ایرانی خارج از کشور برای تحصیل در دانشگاه‌های داخلی
وزیر علوم با اشاره به ارائه تسهیلاتی به دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در دانشگاه های خارجی و انتقال آنان به مراکز آموزشی ایرانی گفت: تا هفته پیش ۴۰۰ درخواست پذیرش و انتقال به دانشگاه‌های داخلی به این وزارتخانه ارسال شده است.
ادامه مطلب ...
۱۳ آبان ۱۳۹۷
ثبت درخواست انتقال برای دانشجویان پزشکی خارج از کشور از ۱۵ آبان
امانه انتقال برای اخذ زمان مصاحبه دانشجویان متقاضی انتقال از دانشگاه های خارج به دانشگاه های داخل کشور در گروه علوم پزشکی از ۱۵ آبان فعال می شود.
ادامه مطلب ...
۹ آبان ۱۳۹۷
جذب دانشجو در چهار رشته جدید پیراپزشکی در «علوم پزشکی ایران»
رئیس دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران از تاسیس و راه اندازی و جذب دانشجو در چهار مقطع تحصیلات تکمیلی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۶ آبان ۱۳۹۷
اعلام میزان وام ضروری دانشجویان علوم پزشکی
از سوی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، میزان وام ضروری (روزانه) دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در مقاطع مختلف برای سال تحصیلی جدید اعلام شد.
ادامه مطلب ...
۲ آبان ۱۳۹۷
پیش بینی پرداخت ۲۲۵ میلیارد تومان تسهیلات به دانشجویان دکتری
رییس صندوق رفاه دانشجویان به پوشش ۱۰۰ درصدی تسهیلات به دانشجویان متقاضی واجد شرایط به عنوان عملکرد دیگر این صندوق اشاره کرد و گفت: رشد ۲۵ تا ۵۰۰ درصدی نرخ وام‌های دانشجویی هم جزو اقدامات بسیار مهم و خوبی است که در این مدت صورت گرفته است.
ادامه مطلب ...
۱ آبان ۱۳۹۷
ثبت نام وام شهریه دانشجویی از امروز آغاز شد
ثبت نام وام شهریه دانشجویی از امروز سه شنبه یک آبان ۹۷ آغاز شده و تا ۳۰ آذر ۹۷ ادامه خواهد داشت.
ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۱۳۹۷
عدم ایجاد تغییری در استانداردهای انتقال دانشجو از خارج به داخل
معاون آموزشی وزیر بهداشت در اجلاس روسای دانشگاه های علوم پزشکی با بیان اینکه هیچ تغییری در استاندارهای انتقال دانشجو از خارج به داخل صورت نگرفته گفت: شرایط ارزیابی کیفی این افراد سخت گیرانه تر شده و چنانچه دانشجویی از آغاز سال ۲۰۱۹ تحصیل خود را در دانشگاه های خارجی آغاز کند تا پایان دوره باید تحصیلات خود را در خارج از کشور ادامه دهد.
ادامه مطلب ...
۱۲ مهر ۱۳۹۷
اعلام زمان پرداخت وام های دانشجویی در سال تحصیلی جدید
صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم زمان ثبت نام و پرداخت تسهیلات رفاهی (وام های دانشجویی) نیم سال اول سال تحصیلی ۹۸-۹۷ را اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۲۷ شهریور ۱۳۹۷
تعیین تکلیفه تمامی دانشجویان متقاضی نقل و انتقالات
رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم از تعیین تکلیف تمامی متقاضیان نقل و انتقال دانشجویان خبر داد و گفت: وضعیت این درخواست‌ها باید تا اول شهریور مشخص می‌شد و اگر دانشجویی پاسخی دریافت نکرده به معنی رد درخواست وی است.
ادامه مطلب ...
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
آغاز نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد
ثبت‌نام نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از امروز دوشنبه در سامانه منادا آغاز می‌شود.
ادامه مطلب ...
۷ مرداد ۱۳۹۷
اعلام شرایط جدید انتقال دانشجویان پزشکی از خارج به کشور
مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای شرایط جدید انتقال دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور به دانشگاه های علوم پزشکی داخل کشور را اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۲۵ تیر ۱۳۹۷
فردا آخرین مهلت دریافت کارت شرکت در المپیاد علمی دانشجویی
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام اینکه مهلت توزیع کارت ورود به جلسه بیست و سومین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا سه‌شنبه ۲۶ تیر پایان می‌پذیرد،گفت: این آزمون در روزهای پنجشنبه ۲۸ و جمعه ۲۹ تیرماه برگزار خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۱۵ تیر ۱۳۹۷
جزئیات نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه علم و صنعت اعلام شد
آیین نامه دانشگاه علم و صنعت درباره میهمانی موقت، تمدید میهمانی، میهمانی دائم و انتقال اعلام شد.
ادامه مطلب ...
۱۳ تیر ۱۳۹۷
درنظر گرفتن وام ۱۰۰ میلیون تومانی برای کارگاه‌های دانشجویی
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از درنظر گرفتن وام ۱۰۰ میلیون تومانی برای کارگاه‌های دانشجویی خبر داد. به گزارش ایسنا، مهندس ذوالفقار یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در مراسم افتتاحیه طرح سفیران جوان اقتصاد مقاومتی، با اشاره به موضوع اشتغال فارغ التحصیلان گفت: امروزه با توجه به مشکلاتی که در کشور شاهد هستیم بحران اشتغال یکی از موارد مهمی است که دانشگاه فنی و حرفه‌ای می‌تواند با ایجاد اشتغال و افزایش انگیزه به جوانان کمک کند. خوشبختانه برنامه ریزی‌هایی در این دانشگاه انجام شده که در مسیر اشتغال دانشجویان و مهارت آفرینی است.
ادامه مطلب ...
۷ خرداد ۱۳۹۷
آغاز ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد از ۲۰ خرداد
براساس بخشنامه ابلاغ شده نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد، این فرآیند از ۲۰ خردادماه آغاز می‌شود.۲۰ خرداد؛ آغاز ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزادبه گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بخشنامه روند اجرایی نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال اول ۹۸-۹۷ به روسای واحدها، مراکز آموزشی و سازمان سما دانشگاه ابلاغ شد که در این بخشنامه ابلاغی از سوی ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی آمده است:
ادامه مطلب ...
۷ خرداد ۱۳۹۷
اعلام آخرین مهلت بررسی تقاضای میهمانی و انتقال دانشجویان
دانشگاه‌های مبداء تا ۱۵ تیر و دانشگاه‌های مقصد تا پایان مرداد فرصت دارند، درخواست میهمانی و انتقال دانشجویان را بررسی کنند. شرایط آئین نامه میهمانی و انتقال درخواست دانشجویان/ فرصت دانشگاه های مبدا برای اعلام نتیجه نقل و انتقال دانشجویان به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ طبق اطلاعیه سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، دانشجویان متقاضی میهمانی و انتقال به سایر دانشگاه‌ها در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ تقاضای خود را ۱ الی ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری در سامانه ثبت کردند.
ادامه مطلب ...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
آغاز ثبت نام دانشجویان علوم پزشکی برای انتقال و میهمانی از شنبه
ثبت نام برای نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان علوم پزشکی در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۷ -۹۸ از شنبه ۱۵ اردیبهشت آغاز می شود.
ادامه مطلب ...
۲۰ خرداد ۱۳۹۶
استخدام دانشجو مربیان قرآنی از طریق دانشگاه فرهنگیان
خبرگزاری شبستان: وزیر آموزش و پرورش گفت: برای تمام موضوعات درسی در دانشگاه فرهنگیان برنامه داریم و جذب دانشجو معلم در تمامی از طریق کنکور انجام می دهیم که رشته های قرآنی یکی ازآنهاست.
ادامه مطلب ...
۲۰ آذر ۱۳۹۵
ایجاد مراکز رشد با هدف اشتغال زایی دانشجویان
باشگاه خبرنگاران جوان : مدیر ستاد نوآوری و تجاری سازی معاونت علمی و فناوری گفت: تاسیس مراکز رشد با هدف کار آفرینی دانشجویان صورت گرفته و سازمان های مختلف برای بازار یابی محصولات همکاری خوبی دارند.
ادامه مطلب ...
۲۹ آبان ۱۳۹۵
ارقام کار دانشجویی تغییر کرد
خبرگزاری مهر: معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان از تدوین و نهایی شدن آیین نامه کار دانشجویی خبر داد و گفت: آیین نامه برای تمامی مقاطع تحصیلی تهیه شده و به زودی به دانشگاه ها ابلاغ می شود.
ادامه مطلب ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۵
جزئیات وام های دانشجویی پرداختی به متقاضیان
خبرگزاری میزان : معاون امور دانشجویی وزارت علوم تحقیقات و فناوری جزئیات وام های دانشجویی و تسهیلات برای سال تحصیلی ۹۵-۹۶ را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...
۲۰ شهریور ۱۳۹۵
افزایش نرخ وام‌های دانشجویی
خبرگزاری ایسنا : مسئول اداره رفاه دانشجویی دانشگاه هنر اصفهان گفت: وام ودیعه مسکن برای دانشجویان کارشناسی به چهار میلیون تومان و برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی به هشت میلیون تومان افزایش یافته است.
ادامه مطلب ...
۱۷ شهریور ۱۳۹۵
خبر خوش مسئول روابط عمومی سازمان صداوسیما به دانشجویان
خبرگزاری دانشجو : مسئول روابط عمومی سازمان صدا و سیما پس از مصاحبه مسئول بسیج دانشجویی دانشکده صداوسیما با خبرگزاری دانشجو، گفت: تا پایان شهریور خبرهای خوبی به دانشجویان فارغ التحصیل دانشکده صداوسیما اعلام می شود.
ادامه مطلب ...
۲۴ اسفند ۱۳۹۴
دانشجویان شاهد و ایثارگر در جذب هیات علمی اولویت دارند
باشگاه خبرنگاران جوان : مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان از بازبینی آیین‌نامه استاد مشاور دانشجویان شاهد و ایثارگر و اولویت داشتن دانشجویان شاهد و ایثارگر در جذب هیات علمی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۳ اسفند ۱۳۹۴
پرداخت تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی برای اشتغال دانشجویان
خبرگزاری فارس: رئیس صندوق رفاه دانشجویان از ارائه تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی برای اشتغال دانشجویان و رشد ۸۷ درصدی درآمد صندوق خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۹ بهمن ۱۳۹۴
این دانشجویان شانس کار بیشتری دارند
خبرگزاری ایسنا : وزیر کار از برنامه جدی برای تک رقمی کردن نرخ بیکاری تا پایان عمر دولت یازدهم خبر داده و گفته است: به شرط آنکه به رشد ۸ درصدی اقتصاد برسیم نرخ بیکاری تک رقمی خواهد شد اما دستیابی به چنین هدفی نیازمند مولفه‌هایی است که نهادینه کردن فرهنگ مهارت آموزی و کارآفرینی از جمله آنهاست.
ادامه مطلب ...
۱۹ دی ۱۳۹۴
تفویض اختیار به دانشگاه‌ها برای اعزام دانشجوی بورسیه به خارج
تفویض اختیار به دانشگاه‌ها برای اعزام دانشجوی بورسیه به خارج خبرگزاری ایسنا : رییس سازمان امور دانشجویان از تفویض اختیار بیشتر به دانشگاه ها برای اعزام دانشجویان بورسیه به خارج از کشور خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۱۳۹۴
لزوم برنامه جدی برای جذب دانشجویان برتر
خبرگزاری میزان : ستاری گفت: باید برای جذب دانشجویان برتر کشور، برنامه جدی داشته باشیم. وجود مشکلات در مراحل شناسایی و استفاده از استعدادهای درخشان/تحصیل ۵۰ هزار دانشجو در خارج از کشور به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری میزان سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در مراسم رونمایی از کتاب ( دستنامه شهاب) که در ساختمان شهید بهشتی در حال برگزاری است، در سخنانی اظهار کرد:معضل بزرگ در ستاد علمی نخبگان وجود دارد.
ادامه مطلب ...
۱۴ آذر ۱۳۹۴
عدم اخذ مقررات جدید درباره وضعیت استخدام دانشجویان صنعت نفت
خبرگزاری مهر : دانشگاه صنعت نفت اعلام کرد: درباره استخدام دانشجویان این دانشگاه هیچ‌گونه اقدام یا تصمیمی گرفته نشده و مقررات جدید وضع نشده است.
ادامه مطلب ...
۱ شهریور ۱۳۹۴
اختصاص بیمه اشتغال به دانشجویان استعدادهای برتر
خبرگزاری بی باک : به گزارش بی باک، مهر نوشت: غلامعلی منتظر در نشست تشریح آیین‌نامه جایزه‌های تحصیلی دانشجویان صاحب استعدادبرتر افزود: در صورت بهره‌مندی دانشجویان از تسهیلات آموزش‌یاری، پژوهش‌یاری، فن‌یاری و یا فرصت مطالعاتی فرد تا مدت استفاده از تسهیل مذکور از بیمه اشتغال نیز برخوردار می‌شود.
ادامه مطلب ...
۳۱ مرداد ۱۳۹۴
پیشنهاد استخدام دانشجویان نمونه در دستگاه‌های اجرایی
خبرگزاری ایلنا : رییس سازمان امور دانشجویان از پیشنهاد استخدام "دانشجویان نمونه"در دستگاه‌های اجرایی به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خبر داد. صدیقی رییس سازمان امور دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره آخرین وضعیت پرونده صندوق رفاه و پول‌های برگردانده شده به صندوق توضیح داد و گفت: تاکنون توانسته‌ایم؛ از محل ضمانت‌نامه‌های بانکی ۴ میلیارد تومان را به صندوق بازگردانیم و ۲۸  میلیارد تومان دیگر باقی مانده است.
ادامه مطلب ...
۲۴ تیر ۱۳۹۴
ضرورت در اولویت قرار دادن استخدام دانشجویان نخبه
خبرگزاری فارس : رئیس گروه استعدادهای درخشان دانشگاه شهید چمران اهواز خواستار در اولویت قرار گرفتن استخدام دانشجویان نخبه و استعدادهای درخشان در دستگاه‌های اجرایی سطح استان شد.
ادامه مطلب ...
۱۶ تیر ۱۳۹۴
اشتغال دانشجویان بر اساس مهارت های کسب شده
خبرگزاری فارس : به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، رئیس دانشگاه علمی کاربردی ایلام بر لزوم ایجاد شغل برای دانشجویان بر اساس مهارت‌های کسب شده، تاکید کرد.
ادامه مطلب ...
۱۷ خرداد ۱۳۹۴
جذب و استخدام دانشجویان داروسازی از طریق کنکور سراسری
باشگاه خبرنگاران : عبدالمجید چراغعلی، رئیس دانشکده داروسازی دانشکده علوم پزشکی بقیه‌الله در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان گروه علمی،‌ پزشکی باشگاه خبرنگاران با اشاره به جذب دانشجویان داروسازی ویژه نیروهای مسلح برای نخستین بار در کشور و از طریق کنکور سراسری تاکید کرد: در گزینش این دانشجویان صرفا داشتن سهمیه های خاصی مد نظر قرار نمی‌گیرد و بنابراین تمامی اقشار جامعه می‌توانند در این گزینش شرکت کنند و با توجه به نیاز نیروهای مسلح برای داشتن داروسازان مخصوص این نیروها، در نتیجه پس از گزینش، دانشجویان راه یافته به دانشکده داروسازی نیروهای مسلح همگی استخدام این نیروها می شوند.
ادامه مطلب ...
۲۲ آذر ۱۳۹۳
آیین نامه استفاده از کار دانشجویی دانشجویان دانشگاهها
آیین نامه استفاده از کار دانشجویی دانشجویان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ماده ۱ – هدف مقررات ذیل به منظور بهره گیری از توانمندی های دانشجویان در پیشبرد امور آموزشی، پژوهشی فرهنگی ، فوق برنامه، اداری و خدماتی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ( که در این آیین نامه موسسه نامیده می شود) و ایجاد زمینه های کسب تجربه برای دانشجویان و کمک به آنها به منظور تامین بخشی از مخارج تحصیلی آنان تدوین می شود.
ادامه مطلب ...
۱۵ آذر ۱۳۹۳
تاسیس مراکز مشاوره شغلی در دانشگاه‌های سراسر کشور
رییس مرکز مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان وزارت علوم از راه‌اندازی مراکز مشاوره شغلی در دانشگاه‌های سراسر کشور خبر داد. دکتر حمید یعقوبی گفت: در راستای نسل سوم دانشگاه‌ها (دانشگاه کارآفرین) که وزیر علوم چندی پیش بر آن تاکید کرد، طرحی تحت عنوان «انطباق‌پذیری مسیر شغلی – تحصیلی دانشجویان» اجرا خواهد شد.
ادامه مطلب ...

۴۵۰ نظر برای اخبار استخدام دانشجویان (کلیه اخبار)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید