آخرین اخبار از نحوه خرید خدمت سربازی در سال ۹۷

دیروز ۹۷۳ نظر

آخرین اخبار از نحوه خرید خدمت سربازی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه  آخرین اخبار از نحوه خرید خدمت سربازی در اسرع وقت منتشر خواهد شد

لینکهای مرتبط

فهرست آخرین اخبار از نحوه خرید خدمت سربازی موجود در این صفحه :


۳۰ دی ۱۳۹۷
خرید خدمت سربازی در بودجه ۹۸ پیش‌بینی نشده
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال ۹۸، گفت‌ که خرید خدمت سربازی در بودجه ۹۸ پیش‌بینی نشده است. به‌ گزارش ‌ایسنا، محمد مهدی مفتح در نشست خبری امروز (یکشنبه‌) در تشریح آخرین مصوبات کمیسیون تلفیق، اظهار کرد: طبق یکی از این مصوبات مقرر شد افرادی که در سال ۹۷ و قبل از آن جریمه غیبت‌های بیش از هشت سال سربازی را به صورت اقساط پرداخت می‌کردند می‌توانند در سال ۹۸ اقساط خود را باز پرداخت کنند.
ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۱۳۹۷
تکلیف قطعی جریمه ریالی سربازی برای سال آینده مشخص شد
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح، تاکید کرد که در هماهنگی با مجلس شورای اسلامی، اجرای طرح جریمه‌ ریالی در سال آینده قطعا متوقف خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۱۳۹۷
شرایط پذیرش انجام خدمت نظام وظیفه در آستان قدس رضوی اعلام شد
شرایط پذیرش متقاضیان انجام خدمت نظام وظیفه در آستان قدس رضوی طی اطلاعیه‌ای از سوی معاونت اداری و پشتیبانی این آستان اعلام شد.
ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۱۳۹۷
وضعیت حذف کسری خدمت سربازی بعد از عید نوروز
اخیرا در فضای مجازی اخباری مبنی بر حذف تمامی کسری‌های خدمت سربازی بعد از عید نوروز منتشر شده است.
ادامه مطلب ...
۲۹ دی ۱۳۹۷
راه‌های بخشش اضافه خدمت سربازی کدامند؟
اضافه خدمت سربازان تحت شرایط خاص بخشیده می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۸ دی ۱۳۹۷
احتمال اجرای جریمه ریالی سربازی در سال آینده
رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طرح جریمه ریالی سربازی در لایحه بودجه نیامده است، گفت: البته نمایندگان این طرح را پیشنهاد دادند تا سال آینده لحاظ شود ولی این امر منوط به مذاکره با ستادکل نیروهای مسلح است.
ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۱۳۹۷
حذف خرید خدمت سربازی برای غایبان بالای هشت سال
جانشین فرمانده انتظامی از حذف خرید خدمت سربازی برای مشمولانی که بیش از هشت سال غیبت دارند خبر داد .
ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۱۳۹۷
معافیت از سربازی ۳ خواهری به چه کسانی تعلق می‌گیرید؟
مشمولانی که دارای ۳ خواهر و هیچ برادری نباشند، تحت شرایط خاص از خدمت وظیفه عمومی معاف می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۱۳۹۷
تصویب مجدد طرح جریمه مشمولان غایب غیرمنطقی است
رئیس اداره انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح ، دلایل غیر منطقی بودن تصویب مجدد طرح جریمه مشمولان غایب را تشریح کرد.سردار موسی کمالی رئیس اداره انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس با اعلام این مطب که تصویب مجدد جریمه مشمولان غایب غیرمنطقی است، اظهار داشت: یکی از اهداف این قانون کاهش تعداد مشمولان غایبی بود که سنی از آنها گذشته بود.
ادامه مطلب ...
۲۶ دی ۱۳۹۷
درخواست سردار کمالی برای افرایش حقوق سربازان
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از نمایندگان مجلس خواست که در بررسی قانون بودجه سال آینده افزایش حقوق سربازان را مورد توجه قرار دهند.
ادامه مطلب ...
۲۴ دی ۱۳۹۷
نحوه تامین اعضای هیئت علمی طرح سربازی دانشگاه ها اعلام شد
دفتر نظارت و ارزیابی آموزش عالی وزارت علوم، نحوه تامین اعضای هیئت علمی (طرح سربازی ) توسط دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی را اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۲۴ دی ۱۳۹۷
اجرای طرح جریمه مشمولان غایب در سال ۹۸
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا از آخرین جزئیات طرح جریمه مشمولان غایب در سال ۹۷ و موضع‌گیری نیروهای مسلح برای عدم اجرای آن در سال ۹۸ خبر داد و گفت: احساس می‌کنیم ادامه‌دار شدن این طرح تعداد غایبین سربازی را افزایش می‌دهد.
ادامه مطلب ...
۱۸ دی ۱۳۹۷
غیبت مشمولان دارای فرزند، مانع بهره‌مندی از کسر خدمت نمی‌شود
معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان دارای فرزند در صورت اعزام به خدمت، به ازای هر فرزند، سه ماه از مدت خدمت آنان کسر می شود و در صورتی که غیبت داشته باشند مانع بهره مندی از این تسهیلات نمی شود.
ادامه مطلب ...
۱۵ دی ۱۳۹۷
دستور سلطانی فر برای پیگیری معافیت سربازی مدال آوران آسیایی
به گزارش خبرگزاری مهر، مسعود سلطانی فر عصر امروز شنبه گفت: نتایج خیره کننده قهرمانان ایران که از جام جهانی روسیه آغاز شد و با رکورد شکنی مدال آوری در بازی‌های آسیایی و کسب مقام سومی بازی های پارآسیایی برای نخستین بار و همچنین کسب مقام هفتمی در المپیک جوانان ادامه یافت, سال موفقی را برای ورزش ایران رقم زد.
ادامه مطلب ...
۱۵ دی ۱۳۹۷
تعیین مشوق هایی برای کسر خدمت سربازان متاهل
سرپرست معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گلستان از مشوق‌هایی برای کسر خدمت برای سربازان متاهل خبر داد.به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، سرهنگ اسماعیل غریب سرپرست معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گلستان گفت: یکی از موضوعات موثر در افزایش غیبت مشمولان متاهل، عدم اطلاع از کسر خدمت فرزند و خدمت در محل سکونت همسر است.
ادامه مطلب ...
۱۵ دی ۱۳۹۷
اصلاحیه بودجه ای دولت برای خرید خدمت سربازی در سال ۹۸
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، از اصلاحیه بودجه سال ۹۸ توسط دولت برای گنجاندن خرید خدمت سربازی برای مشمولان غایب در سال آینده خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۵ دی ۱۳۹۷
فراخوان مشمولان فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم به خدمت سربازی در دیماه۹۷
سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم دیماه سال ۹۷ دریافت کرده‌اند را به خدمت سربازی فراخواند.
ادامه مطلب ...
۱۵ دی ۱۳۹۷
روش خرید خدمت سربازی برای مشمولان دارای ۸ سال غیبت
طبق قوانین مشمولان غایبی که بیشتر از ۸ سال غیبت از خدمت سربازی دارند، می‌توانند در طرح جریمه مشمولان غایب ثبت‌نام کنند.
ادامه مطلب ...
۱۴ دی ۱۳۹۷
دولت تبصره مربوط به خرید سربازی را در بودجه ۹۸ حذف کرده است
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ گفت: دولت تبصره مربوط به خرید سربازی را از لایحه بودجه ۹۸ حذف کرده اما نمایندگان به دنبال آن هستند که این تبصره را به بودجه اضافه کنند.
ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۱۳۹۷
خبر خوش برای سرباز‌های تیم ملی فوتبال
در صورت صعود تیم ملی به مرحله نیمه نهایی جام ملت‌ها، ملی پوشان از انجام خدمت سربازی معاف می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۱۲ دی ۱۳۹۷
خرید خدمت سربازی به بودجه سال ۹۸ بر می گردد
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ مجلس می گوید موضوع خرید خدمت سربازی در بودجه سال آینده لحاظ می شود.محمدعلی پور مختار عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جزییات لایحه بودجه سال ۹۸، گفت: جریمه ریالی مشولان غیبت خدمت سربازی در لایحه بودجه سال ۹۸ لحاظ نشده است و به نظر می رسد این موضوع تا آخر سال جاری اجرایی می شود.
ادامه مطلب ...
۱۲ دی ۱۳۹۷
تعیین تکلیف مشمولین جریمه غائبین سربازی تا پایان سال‌جاری
معاون وظیفه فرمانده انتظامی البرز گفت: مشمولین اجرای جریمه غایبین سربازی تا پایان سال جاری زمان دارند شرایط خود را تعیین تکلیف کنند.
ادامه مطلب ...
۱۱ دی ۱۳۹۷
احتمال تمدید طرح خرید خدمت سربازی در سال ۹۸
عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: در صورتی که طرح فروش خدمت سربازی در بودجه ۹۸ آورده نشود، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس موضوع را پیگیری و تمدید مجدد آن را به ستاد کل نیرو‌های مسلح پیشنهاد خواهند کرد.
ادامه مطلب ...
۱۰ دی ۱۳۹۷
خرید خدمت سربازی از لایحه بودجه سال ۹۸ حذف شد
لاهوتی گفت: طرح خرید سربازی در لایحه بودجه ۹۸ حذف شد، ضمن آن که درآمد حاصل از صدور انواع کارت معافیت دائم نسبت به امسال تغییری نکرده است.
ادامه مطلب ...
۸ دی ۱۳۹۷
پاسخ به احتمال قرارگیری جریمه ریالی سربازی در بودجه ۹۸
معاون حقوقی و امور مجلس ستادکل نیروهای مسلح تاکید کرد که جریمه ریالی مشمولان غایب سربازی در لایحه بودجه سال ۹۸ وجود ندارد.
ادامه مطلب ...
۴ دی ۱۳۹۷
پاسخ به شبهه در رابطه با طرح جریمه مشمولان غایب
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: معمولا وقتی طرح شکست خورده‌ای در حال توقف است، برخی از افراد که از آن منتفع می‌شوند با آمارسازی به دفاع از آن می‌پردازند.
ادامه مطلب ...
۱ دی ۱۳۹۷
قانون نظام وظیفه نیازمند اصلاح است
نماینده مردم نجف آباد ، تیران و کرون درمجلس شورای اسلامی گفت: قانون نظام وظیفه عمومی و سربازی اجباری برای کاهش جمعیت سربازان فراری و پرونده های این بخش، نیازمند اصلاح است.
ادامه مطلب ...
۳۰ آذر ۱۳۹۷
وضعیت بودجه برای مشمولان غائب در سال ۹۸
بعد از آن‌که بودجه، حدود چهار سال این فرصت را برای مشمولان غائب فراهم کرد که بتوانند با پرداخت جریمه، سربازی خود را خریداری کرده و معاف شوند، بودجه ۱۳۹۸، حاوی این امتیاز نیست و باتوجه به مخالفت‌هایی که وجود دارد، بعید است که دیگر چنین امکانی برای سال آینده فراهم باشد.
ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۱۳۹۷
توقف احتمالی اجرای طرح جریمه مشمولان غایب درسال ۹۸
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: به «احتمال قوی» اجرای طرح جریمه مشمولان غایب در سال آینده متوقف خواهد شد؛ بنابراین مشمولان غایب تا پایان امسال، وضعیت سربازی خود را تعیین تکلیف کنند.
ادامه مطلب ...
۲۶ آذر ۱۳۹۷
فراخوان مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه‌ها در دی ماه ۱۳۹۷
سازمان وظیفه عمومی ناجا، کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه‌ها که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم دی ماه ۱۳۹۷ هستند را به خدمت سربازی فرا خواند.
ادامه مطلب ...
۲۶ آذر ۱۳۹۷
مشمولان فراری با پرداخت جریمه غیبت معافیت می گیرند
سردار ابراهیم کریمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار انتظامی ایرنا در این خصوص توضیح داد: به عنوان مثال اگر فردی ۲ سال غیبت داشته و خودش را برای خدمت سربازی معرفی کرده، اما ۶ ماه بعد از خدمت فرار کرده باشد و در مجموع غیبت و فرار وی، هشت سال شود، می تواند از قانون پرداخت جریمه غیبت سربازی استفاده کند.
ادامه مطلب ...
۲۶ آذر ۱۳۹۷
مشمولان مقیم خارج درصورت غیب بالای هشت سال شامل جریمه می‌شوند
 رئیس اداره منابع انسانی سازمان وظیفه عممومی گفت: مشمولانی که مقیم خارج از کشور هستند طبق قانون و با توجه به مدت زمان غیب از سربازی می‌توانند با پرداخت جریمه مشخص کارت پایان خدمت دریافت کنند و یا به داخل کشور تردد داشته باشند.
ادامه مطلب ...
۲۲ آذر ۱۳۹۷
تصویب تسهیلات حمایتی مشمولان خدمت سربازی خارج از کشور
مدیر سیاست گذاری و توسعه مشمولین وظیفه معاونت نیروی انسانی ستادکل نیروهای مسلح از ارائه تسهیلات حمایتی برای دانشجویان و دانش آموزان مشمول خدمت سربازی خارج از کشور برای ادامه تحصیل در کشور خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۹ آذر ۱۳۹۷
پایان امسال، فرصت معافیت مشمولان غایب
مشمولان غایب تا پایان امسال فرصت دارند با پرداخت جرایم غیبت، از معافیت سربازی بهره‌‌مند شوند.
ادامه مطلب ...
۱۹ آذر ۱۳۹۷
غایبان از مزایای سربازی محروم می شوند
جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: غیبت از سربازی خط قرمز ناجا است و غایبان نمی توانند از مزایای طرح هایی که برای سربازان اجرا می شود مانند بهره مندی از امریه دستگاه ها یا شرکت در دوره های مهارت آموزی برای اشتغال پس از سربازی استفاده کنند.
ادامه مطلب ...
۱۸ آذر ۱۳۹۷
احتمال بازگشت طرح "خرید سربازی" در بودجه ۹۸
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت‌ که احتمال بازگشت طرح خرید سربازی در بودجه ۹۸ با درخواست نمایندگان وجود دارد.
ادامه مطلب ...
۱۸ آذر ۱۳۹۷
روزشمار برای پایان یک معافیت سربازی
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد که طرح جریمه ریالی سربازی در سال آینده تمدید نخواهد شد.
ادامه مطلب ...
۱۷ آذر ۱۳۹۷
حذف طرح خرید غیبت سربازی در سال آینده
رئیس اداره نیروی انسانی مشمولان وظیفه عمومی ستاد کل نیروهای مسلح از حذف طرح خرید غیبت سربازی در سال آینده خبر داد و گفت: مشمولان در وقت قانونی اعزام به خدمت اقدام کنند.
ادامه مطلب ...
۱۳ آذر ۱۳۹۷
سقف معافیت فرزند ایثارگران با سابقه ۲۸ ماه خدمت پر نشده است
جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: هنوز سقف ۲۰ هزار نفری معافیت فرزندان ایثارگرانی که ۲۸ و ۲۹ ماه حضور در جبهه داشته اند، پر نشده است.
ادامه مطلب ...
۱۲ آذر ۱۳۹۷
اعمال محدودیت‌های بیشتر برای مشمولان غایب از سال آینده
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا با اشاره به اعمال محدودیت‌های بیشتر برای مشمولان غایب از سال آینده از تعیین‌تکلیف ۴۵۰ هزار نفر در طرح جریمه ریالی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۲ آذر ۱۳۹۷
اما و اگرهای تمدید طرح جریمه غیبت سربازی در فصل بودجه‌نویسی دولت
با فرا رسیدن فصل بودجه‌نویسی در کشور، بار دیگر موضوع تمدید یا پایان مهلت استفاده از شرایط جریمه غیبت سربازی برای مشمولان متقاضی داغ شده است.
ادامه مطلب ...
۱۲ آذر ۱۳۹۷
چرایی لغو قانون خرید خدمت سربازی ایثارگران
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا درخصوص عدم اجرای قانون خرید خدمت سربازی فرزندان ایثارگران گفت: قانون فوق اصلاً به نفع فرزندان ایثارگران نبود.
ادامه مطلب ...
۱۱ آذر ۱۳۹۷
خرید سربازی دیگر تمدید نمی‌شود
ایسنا نوشت: جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: قانون جریمه مشمولان غایب تا پایان سال ۹۷ اجرا می‌شود و مشمولان واجد شرایط باید در فرصت محدود باقی مانده برای ثبت درخواست خود از طریق دفاتر پلیس+۱۰ اقدام کنند.
ادامه مطلب ...
۱۰ آذر ۱۳۹۷
اجرای قانون جریمه مشمولان غایب تا پایان سال ۹۷
جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: قانون جریمه مشمولان غایب تا پایان سال ۹۷ اجرا می‌شود و مشمولان واجد شرایط می‌بایست در فرصت محدود باقی مانده برای ثبت درخواست خود از طریق دفاتر (پلیس+۱۰) اقدام کنند.
ادامه مطلب ...
۷ آذر ۱۳۹۷
سربازی یا پرداخت جریمه، تنها راه تعیین تکلیف مشمولان غایب
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا درخصوص مشمولان غایب، گفت: امسال آخرین سال پرداخت جریمه غیبت سربازی است و مشمولان دارای ۸ سال غیبت از خدمت سربازی می‌توانند با پرداخت جریمه، کارت معافیت دریافت کنند.
ادامه مطلب ...
۶ آذر ۱۳۹۷
نفرات برتر مسابقات جهانی و آسیایی از خدمت سربازی معاف می‌شوند
سردار کریمی گفت: طبق ابلاغیه ستاد کل نیرو‌های مسلح، نفرات برتر مسابقات جهانی و آسیایی از خدمت سربازی معاف می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۶ آذر ۱۳۹۷
جزئیات معافیت فرزندان آزادگان و جانبازان از خدمت سربازی
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح از معافیت یک نفر از فرزندان آزادگان و جانبازان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۳ آذر ۱۳۹۷
فرآیند اخذ کارت معافیت جریمه مشمولان غایب
به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در این گزارش می‌توانید از فرآیند اخذ کارت معافیت جریمه مشمولان غایب مطلع شوید.
ادامه مطلب ...
۳۰ آبان ۱۳۹۷
خرید خدمت سربازی غایبان، فقط تا پایان امسال
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: امسال آخرین سال خرید خدمت سربازی یا همان جریمه مشمول غایب خواهد بود.
ادامه مطلب ...
۳۰ آبان ۱۳۹۷
مشمولان بازمانده از تحصیل دانشگاه آزاد برای سربازی اقدام کنند
جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: دانشجویانی که ثبت نام آنها از سوی دانشگاه آزاد اسلامی «کان لم یکن» اعلام شده در صورتی که به سن سربازی رسیده باشند، باید خود را برای خدمت سربازی معرفی کنند تا غیبت نخورند.
ادامه مطلب ...

۹۷۳ نظر برای آخرین اخبار از نحوه خرید خدمت سربازی در سال ۹۷

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید