استفاده از فن آوری نوین برای ارائه خدمات ترجمه و تایپ، این موسسه را همگام با پیشرفت ها و جهش هایی که در دنیای تجارت الکترونیک در حال وقوع است، به پیش می برد. امروزه با استفاده از علم IT می توان با سرعتی بالاتر، هزینه و زمانی کمتر، داده ها و اطلاعات را جابجا کرد. بنابراین بهره برداری از تجارت الکترونیک در هزاره سوم امری بدیهی و غیر قابل اجتناب می باشد.

در طی این سالها، با توجه به پیشرفت تولیدات علمی در کشور و به دنبال آن استفاده روز افزون از خدمات الکترونیک، کمبود مرکزی مطمئن، با کیفیت و قیمت مناسب، در عین حال متخصص برای انجام پروژه های فوری و دسترسی راحت، احساس میشد. بموجب این نیاز، ایران تایپیست با سابقه و درخشان در خدمات دانشگاهی، پژوهشی، آموزشی، با داشتن مدیران و کارشناسان متعهد و با تجربه، اقدام به راه اندازی مرکز خدمات ترجمه، تایپ و چاپ کتاب آنلاین نمود.

امروزه، پرتال ایران تایپیست بعنوان بزرگترین مرکز تخصصی خدمات دانشجویی شناخته میشود که با بیش از 30000 هزار کارمند، روزانه از همه جای ایران و جهان قبول سفارش میکند. رضایت همیشگی مشتریان، رتبه سه رقمی در الکسا و نماد اعتماد وزارت تعاون، از اعتبارات این مجموعه به شمار میرود. آنچه که امروزه این موسسه را متمایز کرده است تعهد به کار، مشتری مداری و دقت بالا در انجام سفارشات است.

 

معرفی موسسات زیر مجموعه شرکت هلدینگ ایران تایپیست:

 • موسسه حقوقی عدالت گستر با شماره ثبت 218 که در تاریخ 1389/1/16 به ثبت رسیده است با مدیریت آقای هادی توکلی
 • موسسه تهران ترجمه سامان با شماره ثبت 319 که در تاریخ 1390/8/19 به ثبت رسیده است با مدیریت آقای هادی توکلی
 • موسسه ایده پردازان کارآفرین یکتا با شماره ثبت 463 که در تاریخ 1392/1/11 به ثبت رسیده است با مدیریت آقای شمس الدین یوسف آملی
 • موسسه آموزشی تالیفی ارشدان با شماره پروانه 10963 که در تاریخ 1392/2/15 تاسیس شده است با مدیریت شمس الدین یوسف آملی(وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
 • موسسه ایده پردازان کارآفرین آریا با شماره ثبت 349 که در تاریخ 1391/5/14 به ثبت رسیده است با مدیریت آقای هادی توکلی
ایران تایپیست
سخنرانی دکتر هادی توکلی در همایش کارآفرینی

اهداف موسسه:

 • ارتقای کیفیت ترجمه و تایپ با دسته بندی مترجمین و تایپیست ها در حوزه های تخصصی
 • سفارش آنلاین ترجمه و تایپ، صفحه آرایی، ویراستاری
 • روندی شفاف در کلیه مراحل سفارش ترجمه و تایپ
 • ارائه خدمات ترجمه و تایپ به صورت فوری
 • امکان انتخاب مترجم و تایپیست توسط مشتری
 • استفاده از جدیدترین داده ها و اطلاعات تجارت الکترونیک
 • کارآفرینی برای 5000 مترجم و تایپیست در ایران و خارج
 • ایجاد محیطی امن از لحاظ علمی در جهت حفظ حقوق معنوی و مادی
 • ایجاد اولین دیکشنری مخصوص مشتری در ایران و ارتقای آن
 • ورود به بازار بین المللی ترجمه و ورود ارز به کشور عزیزمان
 • کاهش هزینه و زمان در سفارش آنلاین ترجمه و تایپ
ایران تایپیست
ایران تایپیست
بنیانگذار ایران تایپیست
شمس الدین یوسفیان

سال 1390 بود. از آنجایی که بنده و جناب آقای دکتر هادی توکلی (بنیانگذار ایران تایپیست) هردو از فعالان حوزه دانشگاهی بودیم نیاز به انجام تایپ و ترجمه دقیق و فوری بعلت مشغله فراوان برای ما نیز کاملا قابل لمس بود. خاطرم هست طی جلسه ای با ایشان با الهام از این جمله که "خدمات را از آنچه هست ساده تر کنید" ناگهان این ایده به ذهنمان رسید تا خدمات تایپ و ترجمه را همزمان و بصورت آنلاین با شرایط متفاوت و تعرفه مقرون به صرفه ارائه بدهیم تا به این صورت بتوانیم به دانشگاهیان، شرکتها و موسسات نیازمند به این خدمات کمک بزرگی کرده باشیم. گواه صحبتهای بنده دامین ایران تایپیست یعنی irantypist.com است که در آن زمان که این ایده به ذهنمان رسید خالی بود! البته زمانی که شروع کردیم هرگز تصور نمیکردیم این حجم از موفقیت را بدست آوریم.

مدیر شعبه انقلاب ایران تایپیست
آقای شهبازی

مفتخرم مسئولیت مدیریت شعبه انقلاب هلدینگ ایران تایپیست را عهده دار می باشم و نظارت بر امور مشتریان حضوری شعبه را در صدر کارهای خود دارم. متولد سال 1366 می باشم و رشته تحصیلی بنده مهندسی کشاورزی گرایش زارعت و اصلاح و نباتات از دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام ست. از علایق بنده تحصیل در رشته جغرافیا و اقلیم شناسی می باشد و به مسائل علمی علاقه زیادی دارم.در اوقات فراغت به مطالعه کتاب هادر زمینه جغرافیا، اقلیم شناسی و علمی می پردازم و یا وبسایت خبرگزاری ها را جهت اخبار روزانه مرور می کنم.

مدیر ارشدان
خانم دکترشهاب

پروژه زبان تخصصی ارشدان یک پروژه بزرگ و منحصر بفرد کشوری می باشد که جزء مسئولیت های این جانب زهرا شهاب موحد متولد سال 1358 و دانشجوی دکتری سلولی و ملکولی می باشد. پس از تالیف کتاب بانک بیوتک این افتخار نصیب بنده شد که مسئولیت چاپ و نشر هلدینگ ایران تایپیست را برعهده بگیرم.در کار بسیار جدی هستم و معتقدم که افراد دارای مسئولیت پذیری پایین و نامنظم مانع پیشرفت کار می باشند. دوستان و آشنایان مرا فردی با پشتکار زیاد و پیگیر در انجام کار می شناسند.