شرکت اپوراد به عنوان یکی از پیشروان صنعت میلگرد کامپوزیت در خاورمیانه، با تلاش و نوآوری های بیشمار خود، توانسته است در زمینه تولید محصولات کامپوزیتی، جایگاهی بسیار ممتاز در بازار بین المللی کسب کند. این شرکت به عنوان اولین سازنده خطوط تولید کامپوزیتی در خاورمیانه، با تمرکز بر تحقیق و توسعه، همواره به دنبال افزایش کیفیت و کارایی محصولات و خطوط تولید خود بوده است.

یکی از افتخارات بزرگ شرکت اپوراد، تولید میلگردهای کامپوزیتی برای اولین بار در ایران است. این محصولات با استفاده از فناوری های جدید و نوآورانه، توانسته اند به عنوان جایگزینی مناسب و کارآمد برای میلگردهای فولادی، مورد توجه قرار گیرند.

خطوط تولید اپوراد در حال حاضر شامل خط تولید خم ، خاموت و خرک کامپوزیتی، مش کامپوزیتی، میلگرد آجدار و بدون آج کامپوزیتی و کلاهک (انکرهد) هستند. تمامی این خطوط تولید با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی های روز دنیا توسط تیم ساخت تجهیزات و خطوط تولید شرکت اپوراد طراحی و ساخته شده اند. همچنین تیم نخبه شرکت اپوراد با بکارگیری دانش فنی و تجربی خود، همواره به دنبال بهبود و بهینه سازی عملکرد خطوط تولید خود بوده است.

 

ساختار کلی شرکت فنی مهندسی اپوراد:

شرکت فنی مهندسی اپوراد در حال حاضر متشکل از 5 مجموعه قوی و متخصص تشکیل شده که هر کدام از تیم‌ها دارای ساختاری حرفه‌ای و کامل می‌باشند که در نهایت منجر به تولید خطوط تولید و محصولاتی با کیفیت و استانداردهای جهانی گردیده است که در ادامه به بخشی از این ساختارها اشاره گردیده است:

 

 1 ) گروه R & D یا تحقیق و توسعه : که خود شامل دو گروه و زیرمجموعه دیگر می‌باشد : گروه اول)  گروه تحقیق و توسعه مواد و محصولات شیمیایی ، پلیمری و کامپوزیتی  -  گروه دوم) گروه تحقیق و توسعه خطوط تولید و تجهیزات صنعتی جدید .

 

2 ) گروه فروش و بازاریابی : که شامل بیش از 100 عامل فروش فعال در داخل کشور و بیش از 15 عامل فروش بین الملل جهت فروش‌های خارج از کشور

 

 3 ) گروه تولید : که این گروه نیز متشکل از 25 نفر از افراد متخصص و با تجربه در زمینه‌های تولید ، مهندسی برق ، مهندسی مکانیک ، مهندسی پلیمر ، مدیران تولید و کارگران مجموعه می‌باشند که در شهرستان دزفول مستقر می‌باشند.

 

 4 ) گروه اداری و مدیران : شامل افرادی با تجربه و متخصص در زمینه‌های مختلف که شامل مدیر بازرگانی ، مدیر مالی ، مدیر کارخانه ، مدیرعامل ، مدیر فروش ، مدیر گروه تحقیق و توسعه مجموعه ، مدیر گروه ساخت و تجهیزات ، مدیر منابع انسانی ، مدیر امور حقوقی و قراردادها و غیره می‌باشد که این مجموعه ها نیز در شهرستان نیشابور و شهرستان دزفول مستقر می‌باشند.

 

 5 ) گروه ساخت تجهیزات و خطوط تولید : که شامل 12 نفر از افراد متخصص و با تجربه در زمینه‌های نقشه‌کشی و طراحی صنعتی و اپراتورها و استادکاران با تجربه دستگاه‌های صنعتی (مثل دستگاه های تراشکاری ، وایرکات تراش CNC ، فرز و غیره) و مهندسین برق صنعتی ، مهندسین مکانیک و غیره . که این مجموعه وظیفه طراحی و تجهیز خطوط تولید و ساخت ماشین آلات تولیدی و همچنین ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی در رابطه با انواع خطوط تولیدی اپوراد را دارد که این مجموعه ساخت خطوط تولید در شهرستان نیشابور در مساحتی سرپوشیده و کامل با بیش از 1000 مترمربع  مستقر می‌باشد.

 

 

 


شرکت فنی مهندسی اپوراد، با استفاده از استراتژی‌های خلاقانه و کسب تجربه در صنعت ، توانسته تاکنون به طور مستقیم برای بیش از 57 نفر اشتغال زایی نیروهای ماهر و متخصص در زمینه‌های مختلفی که در بالا به آن ها اشاره گردید ، ایجاد نماید.

علاوه بر این ، اپوراد موفق گردیده تا یک شبکه فروش قوی را در سراسر کشور عزیزمان ایران و همچنین خارج از کشور ایجاد نماید. اپوراد با داشتن بیش از 100 عامل فروش فعال در سطح کشور ، توانسته محصولات و خدمات خود را به صورت موثری به مشتریان ارائه دهد و بازاریابی و فروش را به طور قابل توجهی تقویت کند.

علاوه بر بازار داخلی ، اپوراد بیش از 15 عامل فروش در خارج از کشور دارد. این نمایندگان فروش با استفاده از طرح‌های بازاریابی جامع و رویکردهای منطبق بر شرایط محلی ، به فروش محصولات و خدمات اپوراد پرداخته و در توسعه کسب و کار در بازارهای خارجی نقش کلیدی را ایفا می‌کنند.

تلاش های گروه فروش و بازاریابی اپوراد در بخش استخدام و ارتقاء اشتغال ، به علاوه توانایی ایجاد و رشد یک شبکه فروش گسترده تر ، نشان از عملکرد قوی و موفقیت در صنعت می‌دهد . این افتخار برای اپوراد نشان از تعهد شرکت به رشد و توسعه است و نشان می‌دهد که اپوراد قادر به ایجاد اثرگذاری مثبت در بازار و جامعه می باشد.