مجموعه خانوادگی "های! فود" در گندمزارهای طلایی دشت عباس خوزستان متولد شد و با تبدیل گندم به آرد از کارخانه‌های اهواز، همدان و البرز گذشت تا نان "های! فود" مهمان سفره‌های شما شود.
"های! فود" با تولید نان لواش، جایگاه پربرکت نان در فرهنگ ایرانی را ارج نهاده و با الهام از هنر بومی نانوایی و استفاده از مدرن‌ترین ماشین‌آلات روز دنیا، نانی مطابق سنت و مناسب ذائقه ایرانی ارائه نموده است.

لواش‌های "های! فود"، با غنی کردن آرد و حفظ سبوس آن، کنترل کیفیت آب مصرفی، انتخاب بهترین خمیرمایه، و عدم استفاده از افزودنی‌های مضر نظیر نمک و جوش‌شیرین، تحت لیسانس شرکت هلندی Integrated Bakery و با نظارت سازمان غذا و دارو و موسسه استاندارد تولید می‌گردد. همچنین، نان "های! فود" با تکنولوژی حرارت غیرمستقیم تولید می‌شود. برخی از کارشناسان تغذیه بر این باورند که تکنولوژی حرارت غیرمستقیم مانع ایجاد آکریلامید شده و در پیشگیری از انواع سرطان موثر است.

 

“های! فود” حاصل تلاش سه نسل از خانواده میثمی‌فرد در حوزه گندم، آرد و نان است. کاشت و برداشت

های! فود در گندمزارهای طلایی دشت عباس خوزستان متولد شد و کار خود را با کاشت و برداشت خوشه های گندم آغاز نمود.

تبدیل گندم به آرد

های! فود در ادامه راه با تبدیل گندم به آرد از کارخانه‌های جنوب در اهواز، سینا در همدان و البرز در کرج گذشت، به سفره های شما نزدیک تر شد و به میانه راه رسید.

تولید نان

تا این که های! فود در نهایت توانست نان سالم و کامل را با استفاده از مواد اولیه مرغوب و ماشین آلات روز دنیا در تهران تولید کرده و در انتهای مسیر، مهمان سفره‌های شما شود.

هایفود
هایفود
هایفود