شرکت سیلیکون ناب بسپار در سال 1387 با هدف توسعه و فن آوری صنعت سیلیکون و دسترسی پایدار مشتریان به محصولات کیفی و مطمئن و با بهره گیری از تولید ناب و یکپارچه سازی مراحل تامین مواد اولیه و فرمولاسیون و مهندسی تولید و تطابق نیازهای متفاوت مشتریان با گروه های مختلف سیلیکونی فعالیت خود را اغاز کرد . سوابق و تجربیات گذشته مدیران، ورود دانش فنی و توان مدیریتی علمی و کارآمد سبب شده تا این شرکت پله های ترقی و پیشرفت را به سرعت طی نماید و هم اکنون با در اختیار داشتن سهمی قابل توجه از بازار محصولات سیلیکونی و همچنین توسعه زیر ساخت های این صنعت و ارائه محصولات "کیفی " خوشنامی و اعتماد را با خود همراه سازد.

ارزش های سازمانی سیلیکون ناب:

  • اخلاق: پایه های سازمان ما مبتنی بر اصول اخلاقی بوده و ما به راستی و منش انسانی پایبندیم.
  •  کار و تلاش: تلاش و کوشش سازمان ما سرآمد بوده و پشتکار در دستیابی به اهداف، ما را در مسیر توسعه پایدار یاری مینماید.
  •  اعتماد: مشتاقانه در مسیر اعتماد متقابل با مشتریان، کارکنان و شریکان تجاری گام برمی داریم. شفافیت و انتظار همکاری صادقانه، شایسته ما و ذینفعان ماست. 
  •  مسئولیت های اجتماعی: ما به انسان ها و ارزش های جامعه احترام گزارده و برای بهبود کیفیت زندگی، ایمنی، آفرینش ارزش اقتصادی، رضایت کارکنان و محیط زیست مسئولانه تلاش میکنیم.
  •  کارکنان: تلاش و پشتکار اثربخش، خلاقیت و فرهنگ مشارکت، کارکنان ما را به سرمایه ای کلیدی تبدیل نموده است. محیطی پویا، توانمندساز، شایسته سالار با فرصت های رشد نظام مند فراهم آورده ایم.
  • نوآوری: تلاش مینماییم در ایده ها، فن آوری و کسب و کار پیشرو بوده و با شیوه ای نوین و همکاران نمونه، خواست های مشتریان را برای زندگی ایده آل درک نموده و برآورده  سازیم.
سیلیکون ناب
تاریخچه