تخفیفان نخستین و پرطرفدارترین بستر تخفیف و خرید گروهی در ایران است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد «حس خوب هیجان» در مردادماه سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده. تخفیفان بستری است برای ارائه انواع خدمات و محصولات مورداستفاده در زندگی روزمره. رزرو رستوران، بلیط قطار، بلیط هواپیما، رزرو تور، رزرو هتل، خرید بلیط استخر با تخفیف و کد تخفیف خرید از فروشگاه‌های اینترنتی و هزاران کار دیگر از جمله خدماتی است که در تخفیفان در دسترس شما هستند و تخفیفان به انجام آن‌ها مفتخر است.

 هدف ما در تخفیفان ارائه بهترین خدمات و کالاها با بیشترین درصد تخفیف است تا امکان استفاده از بهترین‌ها را با بیشترین امکان دسترسی و هیجان برای همگان فراهم کنیم که همه این موارد با استفاده از قدرت خرید امکان‌پذیر شده است.

 ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وب‌سایت تخفیفان و همچنین ارائه خدمات روی گوشی‌ها و تبلت‌ها با استفاده از اپلیکیشن موبایل تخفیفان این امکان را به همراهان تخفیفان می‌دهد تا در اسرع وقت و به ساده‌ترین شکل بتوانند به کلیه پیشنهادهای فعال در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه‌شده بهره ببرند.

 هم‌اکنون تخفیفان در 7 شهر بزرگ کشور یعنی تهران، کرج، شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز و رشت مشغول به فعالیت و ارائه خدمات است. در مورد کالاها نیز ارسال سفارش‌های هم‌میهنان عزیز در برنامه کاری شرکت است و سفارش‌های دریافتی در اسرع وقت به تمام نقاط ایران ارسال می‌شود. امید است با گسترش فعالیت‌های تخفیفان در شهرهای مختلف، امکان خدمات‌رسانی به همه هم‌وطنان عزیز در همه شهرها در آینده نزدیک فراهم شود.

کسب و کار تخفیفان

چشم‌انداز و ماموریت

هدف ما در تخفیفان تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین بستر تجارت و تبلیغات در ایران است تا با استفاده از راه‌کار معرفی جدیدترین‌ها در سطح کشور و قیمت‌های مناسب بتوانیم بستر ارتباطی تمامی صاحبان کسب‌وکار با مشتریان بالقوه باشیم. ما معتقدیم تجارت الکترونیک و اینترنت، بسترهای دنیای جدیدی برای ارتباط این دو گروه و معرفی آنان به یکدیگر است. ما در تخفیفان بزرگ‌ترین نقش را در این فضا ایفا خواهیم کرد.

ارزش‌های تخفیفان

مشتری، مشتری و مشتری

از روز اول در تخفیفان هدف ما این بوده که بتوانیم مشتریان خود را راضی نگه‌داشته، سرویس و خدماتی مناسب به ایشان ارائه کنیم. هر روز تیم عملیاتی و پشتیبانی تخفیفان به دنبال بهتر کردن راه‌کارهای خود در این حوزه هستند تا همواره کیفیت خدمات نوین خود را ارتقا داده و رضایت بیشتری به مشتریان خود ارائه کنند.

آدم‌های بزرگ شرکت‌های بزرگ را می‌سازند

ما به این جمله معتقدیم؛ به‌خصوص که تخفیفان شرکتی کارآفرین و در زمره معدود شرکت‌های موفق و بزرگ حوزه تجارت الکترونیک در ایران است. تخفیفان خانه افراد فعال، باذوق، متفکر، توانمند و کسانی است که می‌دانند و می‌توانند بسازند و رشد دهند. سعی می‌کنیم در این حوزه سردمدار باشیم و محیطی مناسب و باذوق و خلاقیت ایجاد کنیم.

 

مدیر سایت تخفیفان
نازنین دانشور

حدود 10 سال است که در زمینه تجارت الکترونیک در داخل و خارج از کشور فعالیت می‌کنم. در سال‌های اخیر به‌ عنوان مدیر فنی در آلمان و انگلستان فعالیت داشتم. همیشه به‌ دنبال راه‌اندازی کسب‌و‌کاری مستقل بودم. همیشه فکر می‌کردم که در ایران کاری انجام دهم. در آلمان در شرکت Groupon کار می‌کردم و در بخش فنی فعالیت داشتم. ایده راه‌اندازی سیستمی مشابه این شرکت، در ایران ذهن مرا مشغول کرده بود. زمانی که کارمند بودم بر این پروژه هم کار می‌کردم که خودم بتوانم سایت مستقلی داشته باشم. تخفیفان ترکیب دو کلمه تخفیف و آن است که کلمه دوم به زبان انگلیسی و به‌ معنی روشن است. درواقع معنی نام سایت آن است که تخفیف فعال است و می‌توان از آن استفاده کرد.من دوست دارم در آینده در ماه هزار مرکز را در ایران معرفی کنیم. ما در حال حاضر در تهران حدود 60 مرکز فروش را معرفی می‌کنیم. می‌خواهیم در تمام شهرهای ایران شعبه داشته باشیم.

مجوزها و افتخارات تخفیفان:

عضو شرکت‌های دانش‌بنیان : شرکت تخفیفان به عنوان مجموعه دانش‌بنیان از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شناسایی شده است که نام تخفیفان در لیست شرکت‌های دانش‌بنیان آن نهاد شناسایی و اعلام شده است.

نماد اعتماد ملی الکترونیک : تخفیفان موفق به دریافت نماد اعتماد ملی الکترونیک از وزارت بازرگانی و ارشاد شده است. اخذ این نماد و نمایش آن در وب‌سایت به معنای اعتبار و مورد تایید بودن فروشگاه مجازی توسط مراجع ذی‌ربط است.

نظام صنفی رایانه‌ای :تخفیفان با شماره عضویت 21011623 عضو نظام صنفی رایانه‌ای کشور است.

دانشگاه تهران : سال 1390 - تخفیفان به‌عنوان کارآفرین برتر از طرف دانشگاه تهران انتخاب و موردتقدیر قرار گرفت.

چهارمین جشنواره وب ایران : سال 1390 - در این جشنواره تخفیفان به‌عنوان برترین کارآفرین سال از بین 4000 وب‌سایت شرکت‌کننده انتخاب و تندیس جشنواره را دریافت کرد.

پنجمین جشنواره وب ایران : سال 1391 - در این جشنواره تخفیفان عنوان برترین وب‌سایت خرید گروهی را از آن خود کرد و تندیس جشنواره را دریافت نمود.

ششمین جشنواره وب ایران : سال 1392 - تخفیفان در ششمین جشنواره وب ایران نیز در سه سال متوالی عنوان برترین وب‌سایت خرید گروهی و تندیس آن را از آن خود کرد.

 حماسه‌ساز اقتصادی و سیاسی :سال 1392- از طرف مجموعه استاندارد کشور به‌عنوان حماسه‌ساز اقتصادی کشور انتخاب و تندیس مربوطه را دریافت نمود.

دانشگاه برکلی آمریکا : سال 1393 - تخفیفان به‌عنوان گروه کارآفرین موفق ایرانی انتخاب و به این دانشگاه برای سخنرانی در رابطه با چالش‌های کارآفرینی دعوت شد.

کسب و کار تخفیفان
کسب و کار تخفیفان