گروه صنایع ایلیاکو در سال 1395 با تعریف بخشهای موسسه علمی فرهنگی، شرکت تولیدی، شرکت بازرگانی و گروه مدیریت گسترش پیداکرد.

با افزودن مجموعه ایتالیا (Ilyaco industrial group s.r.l) و مجموعه اربیل عراق ، مسیر توسعه خود را ادامه داد.

ایلیاکو هم اکنون مسیر توسعه را همراه با برند های ایلیاکو (Ilyaco) ، اسمرلدا (smeralda) ، برومینی ایتالیا (Borromini) و اکواوم (Eco umm) در ایران، عراق و ایتالیا در صنایع بازیافت، محصولات غذایی و سلامتی، تولید نرم افزار و صنعت ماشین سازی و قطعه سازی ادامه میدهد.

صنایع ایلیا کو

چشم انداز

  • توسعه درآمدهای ارزی غیرنفتی
  • کارآفرینی با ترویج و اجرای قالب کسب و کارهای اجتماعی پایدارواخلاق اجتماعی
  • تولید علم وتجاری سازی طرح ها و ایده های نخبگان و توانمند سازی مناطق کمتر توسعه یافته با فعال سازی مزایاو ظرفیت های موجود
  • ایجاد رونق در کسب و کارهای جاری با کمک به رفع موانع موجود
  •  بالابردن کیفیت، سلامت و لذت زندگی
  • اجرای کلیه فعالیت‌های ایلیاکو با درنظر گرفتن اولویت حفظ محیط زیست واکوسیستم تدوین شده در ماموریت سازمان
  • ارتقاء سطح کیفیت، سلامت و لذت زندگی با اصلاح و بهبود طراحی تولیدات گذشته، تولید محصولات خلاقانه و دانشی که بتواند نیازهای جدیدی را برای بشر برطرف نماید و برای نیازهای قبلی با استفاده از فرآیندهای غیر آلاینده؛ راه کارهایی با امنیت بالاتر وهزینه کمتر ارائه نماید.

 

انسان ایلیاکویی جزئی از اکو سیستم است؛ میداند برای بالا بردن کیفیت و لذت زندگی، باید منافع جسم و روح خویش را با منافع تمامی موجودات اکوسیستم همراستا نماید تا این ساختار باقی بماند و روند تکامل را طی کند. منافع سیاره زمین، آبها، خاکها، گیاهان، حیوانات و تمامی موجوداتی که دراکوسیستم وجود دارند.

انسان ایلیاکویی چند بعدی فکر می کند؛ تنها به فکر منافع خویش نیست و فارغ از هر دامنه محدود کننده ای جهانی فکر میکند و عمل میکند. زیرا میداند که میتوان با تکیه برمنافع مشترک - کسب و کار، خانواده ، شهرو روستا، کشور یا جهان، قومیت، مذهب و نژاد- به بازی برد برد رسید.

با ایجاد راهکارهایی بهتر برای رفع نیازهای قبلی و تولید دانش و تدوین روشهایی مناسب برای برطرف نمودن نیازهای جدید میتوان به ثروت رسید. با ایجاد گردش منابع، روند تولید دانش، تولید محصول و عرضه آن، می توان کسب درآمد را تکرارکرد.ثروت که برای ساخت جهانی بهتر لازم است از جهان و انسانهای آن بدست می آید و باید دوباره به جهان و همان انسانها بازگردد.

صنایع ایلیا کو