فراز اس‌ام‌اس محصول شرکت زرین ارتباطات آسیا (با مسئولیت محدود با شناسه ملی 14009157844) حاصل یک رویداد موفق در حوزه خدمات پیامکی و اشتغال زایی است؛ فعالیت ما بر سه محور ارسال پیامک انبوه، ارائه خدمات پیامکی برای وب سرویس و نمایندگی پنل اس ‌ام‌ اس است.
ما در تیم فراز اس‌‌ام‌اس با رویاهای بزرگ از سال 93 فعالیت خود را به طور جدی آغاز کردیم و همواره با ارائه خدمات جدید و بروز برای برطرف کردن نیاز کاربران قدم برداشتیم. در این سال ها هدف اصلی ما علاوه بر برطرف کردن نیازهای کاربران، ایجاد اشتغال زایی با ارائه قابلیت هایی مانند نمایندگی پنل اس ام اس و همکاری در فروش بوده است. فراز اس‌ام‌اس ارائه دهنده یک بسته کامل از خدمات پیامکی جهت ارسال پیامک های انبوه و خدمات وب سرویس است. این بدان معنی است که ما با بهره مندی از بهترین کارشناسان و پشتیبانان فنی به مشتریان خود سرویس ها و خدمات بی‌نظیری را ارائه می دهیم.

زرین ارتباطات آسیا
چشم انداز و اهداف ما

هدف ما رسیدن به جایگاهی است که همه افراد با درک صحیح خدمات پیامکی بتوانند کسب و کار خود را رونق دهند و حتی با نمایندگی پنل اس ام اس کسب و کار جدیدی ایجاد کنند. در این مسیر با هدف ” همواره بهتر خواهیم شد” همیشه در حال بروز رسانی و ارائه امکانات جدید می‌باشیم.
اگر به یک سرویس پیامکی جهت ارسال پیامک انبوه و یا برای ارسال پیامک های سیستمی وبسایت خود، با یک استراتژی بی رقیب نیازمند هستید، ما شما را حمایت می کنیم تا تمامی اهداف مشترکمان محقق شود.

زرین ارتباطات آسیا
زرین ارتباطات آسیا
زرین ارتباطات آسیا