شرکت سریع ترابر ماهان با نام تجاری ماهکس در اسفند ماه سال 1393 با هدف ارایه راهکارها و خدمات مفید و موثر در حوزه صنعت لجستیک کشور فعالیت خود را آغاز نموده است. در این راستا ماهکس از بدو تاسیس خود تاکنون با تکیه بر پشتوانه‌های علمی و تجربیات عملی همواره کوشیده است تا نقش خود را در مسیر ایجاد یک نظام اثربخش و کارآمد در جهت ارتقای سطح کیفی خدمات و شاخص‌های موثر در صنعت لجستیک کشور ایفا نماید.
مجموعه سریع ترابر ماهان (ماهکس) ضمن رعایت و توجه به اصل مشتری‌مداری، همواره سعی بر آن داشته تا با طراحی راهکارهای خاص لجستیکی و انعطاف‌پذیری در شیوه ارایه خدمات، با تکیه بر دانش کارشناسان داخلی، زمینه رضایت‌‌مندی مشتریان خود را فراهم آورده و عزم خود را بر ایجاد ارزش افزوده برای کلیه ذینفعان سازمان مصروف دارد. از مصادیق این مهم، طراحی، ساخت و راه‌اندازی اولین انبار مکانیزه پردازش کشور به همّت والای کارشناسان جوان این مرز‌ و بوم بوده که تولید دانش و کلیه مراحل طراحی و اجرای آن توسط متخصصان ایرانی صورت‌پذیرفته است.
در حال حاضر شرکت سریع ترابر ماهان در قالب یک شبکه گسترده داخلی و خارجی، با پشتیبانی از ناوگان هوایی،‌ زمینی و امکانات پیشرفته روز و همچنین برخورداری از کادری مجرب، آموزش‌دیده و ماهر، با دارا بودن نمایندگی در شهرهای مختلف کشور، در تلاش برای ارایه بهترین، مطمئن‌ترین و سریع‌ترین خدمات حمل می‌باشد. عوامل این مجموعه همواره کوشیده‌اند تا با بالا بردن تجربه در صنعت حمل ‌و ‌نقل و استفاده از زیر ساخت‌ها و فن‌آوری نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مدرن، مکانیزه کردن تجهیزات، ملزومات و افزایش کانال‌های توزیع و جمع‌آوری و پوشش توزیع در سراسر ایران، نقش خود را در پیشبرد این صنعت در کشور ایفا نمایند.

 سریع ترابر ماهان

خدمات حمل بار ماهکس:

  • حمل فوق سریع بار / Express Flash Service

این خدمت برای بسته‌های فوری از طریق پذیرش بار به‌صورت 24 ساعته در دفاتر فروش شرکت مستقر در فرودگاه‌های کشور قابل انجام می‌باشد. شایان ذکر است این خدمت به هر دو صورت درب به درب، و هم‌چنین جمع‌آوری از درب منزل و تحویل در فرودگاه مقصد قابل انجام می‌باشد.

  • حمل سریع بار / Express Service

پس از ثبت درخواست مشتریان توسط واحد ثبت سفارشات طی همان روز تحصیلداران ماهکس بسته را از درب منزل/شرکت ایشان دریافت و بسته‌های جمع‌آوری شده را به انبار پردازش بار تحویل می‌نمایند.

  • حمل اقتصادی / Economic Service

این خدمت برای حمل کالاهای غیرفوری و سنگین یا جهت ارسال با هزینه با‌صرفه‌تر از طریق کلیه وجوه حمل و نقل به اقصی نقاط جهان مناسب می‌باشد.

مسلما یکی از مهم‌ترین مواردی که سبب تمایز خدمات ماهکس نسبت به سایر رقبا می‌گردد سرعت و کیفیت خدمات آن می‌باشد. شبکه گسترده جمع‌آوری و توزیع این شرکت با دارا بودن نمایندگی فعال و شعب متعدد در سراسر ایران آماده خدمات رسانی به هموطنان است.

 سریع ترابر ماهان