موسسه حامی مهاجر در سال 95 با نام حقوقی "حامی مهاجر" به شماره ثبت 40059 در اداره ثبت شرکت های تهران ثبت شد. البته موسسین این موسسه از سالها قبل از ثبت رسمی، به صورت غیر انتفاعی در زمینه مهاجرت و اقامت آمریکا فعال بودند و با توجه به حجم بالای تماس و درخواست مشاوره تصمیم بر تاسیس این موسسه شد. این موسسه با اساسنامه کاملا مهاجرتی به صورت 100% در زمینه مهاجرت و اقامت فعال است و با بیش از 600 پرونده موفق مهاجرتی، یکی از بهترین موسسه های مهاجرتی ایران است.

در حال حاضر این موسسه با همکاری وکلای پایه یک دادگستری ایرانی و وکلای دارای سرتیفیکیت در کانادا و آمریکا و کارگزارانی در ترکیه، ایروان و امارات، آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه اقامت و مهاجرت اروپا، کانادا و امریکا است.

زمینه فعالیت حامی مهاجر

حامی مهاجر در زمینه مهاجرت آمریکا و مهاجرت اروپا و اقامت ترکیه دارای تخصص است. البته لازم به ذکر است که حامی مهاجر در موضوعاتی مثل لاتاری گرین کارت آمریکا و ویزای تحصیلی آمریکا و ویزای شینگن درحال یکه تازی است. با توجه به مجوزهایش، نسبت به ارائه خدمات گردشگری نیز مبادرت مینماید اما تخصص اصلی اش اخذ اقامت و مهاجرت میباشد.

ماموریت حامی مهاجر

ایجاد بستر امن برای دو موضوع، اول توسعه کسب و کار مشتریان حامی مهاجر در خارج از کشور و دوم مهاجرت مشتریان حامی مهاجر. چرا از بستری امن سخن میگوییم؟ متقاضی مهاجرت برای یک مهاجرت ایمن، ابتدا نیاز به دانش کافی نسبت به مقصد دارد. در ادامه نیاز به آگاهی کافی از هزینه ها و خطرات پنهانی در طول رویه مهاجرت دارد. شما برای مثلا ثبت شرکت در ترکیه باید ریسک های احتمالی را بدانید. عموما شرکتهای مهاجرتی یا موسسات حقوقی در این زمینه اطلاعات کافی ارائه نمیکنند زیرا ممکن است مشتری را از دست بدهند. اما حامی مهاجر با اخذ هزینه مشاوره، خود را ملزم به ارائه اطلاعات صحیح و کافی به مشتری میداند. به همین دلیل در حامی مهاجر، مشاوره رایگان مفهوم ندارد. چون هدف صرفا فروش خدمات مهاجرت یا اقامت مکان خاصی نیست که به هر ترتیبی سعی بر تحصیل آن داشته باشیم.


چشم انداز حامی مهاجر

کسب رتبه اول در ایران تا پایان سال 2021 در دو موضوع رضایت مندی مشتری و سهم از بازار در زمینه خدمات حقوقی بین الملل، ارائه راهکارهای مهاجرتی و توسعه کسب و کار در فضای بین الملل

آوای حامی مهاجر
دپارتمان انفورماتیک موسسه حامی مهاجرت
آوای حامی مهاجر
اتاق مشاوره موسسه حامی مهاجر