ماموریت رایورز، ارائه راهکار‌های بهبود سازمانی و ارتقاء سطح بهره‌وری سازمان‌ها با محوریت فناوری اطلاعات می‌باشد که در حال حاضر، طیف گسترده مشتریان بخش خصوصی، دولتی و غیردولتی را در سطح کشور و در آینده، بازارهای هدف خارجیِ امکان‌پذیر را دربر می‌گیرد. رایورز ‌با ارائه محصولاتی نظیر:

 • سیستم‌های‌ یکپارچه اطلاعات مدیریت (RayMIS)
  سیستم‌های‌ مدیریت‌ منابع‌سازمانی‌ بنگاه‌های‌اقتصادی(RayERPI)
  سیستم‌های لجستیکی‌سازمان‌های‌دولتی‌با‌ رویکردERP
 • ‌ابزار هوشمندی‌کسب‌و‌‌کار‌‌ (RayBI)
  سیستم مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار (RayBPMS)
  پرتال‌های سازمانی جهت ارائه خدمات الکترونیکی
  سیستم مدیریت مستندات (RayDMS)
 • سبد کاملی از محصولات را جهت ارائه راهکار جامع به مشتریان تدارک ‌دیده و خود را موظف به پاسخ‌دهی به عمده نیازهای مشتریان‌ جهت بهره‌برداری از امکانات فناوری‌اطلاعات می‌داند.
رایورز

شرکت مهندسی نرم‌افزار رایورز با نزدیک به سی سال سابقه، نیروهای متخصص بسیاری را در این مدت پرورش داده است که اکثر آنها در حال حاضر در رایورز مرکزی و سایر شعب شرکت در سطح کشور مشغول به فعالیت می‌باشند. توان تخصصی رایورز در زمینه‌های مختلف (خدمات مشاوره، تحلیل، طراحی، ساخت، پیاده‌سازی و پشتیبانی از طریق ارائه‌ راهکار‌های جامع و ...) سازمان یافته است.

این سازمان‌دهی با توسعه شبکه گسترده از کارشناسان متخصص، گروه‌ها و شرکت‌های دانش‌محوری که در زمینه‌هایی چون خدمات مدیریت، خدمات مشاوره مالی، مهندسی صنایع و... به فعالیت مشغولند، توانسته است نسبت به ارائه راهکارهای جامع به واحد‌های مختلف اقتصادی اقدام نماید.

رایورز
هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه و حضور شرکت رایورز در نمایشگاه
رایورز
حضور رایورز شمال در نمایشگاه هفته پژوهش
رایورز
رایورز در نمایشگاه بین المللی الکامپ