در سال 1379 با تیمی متخصص از دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی‌ارشد کامپیوتر متولد شدیم ، در سال 1381 با سامانه مدیریت اسناد (DMS) به دنیای محصولات نرم‌افزاری گام نهادیم، در سال 1383 برای اولین بار در کشور، ایده سازمان الکترونیک، مطرح و در بستر وب پیاده‌سازی شد و با نام تجاری اتوماسیون اداری فرزین روانه بازار نرم‌افزار شد، در سال 1384 محصولی حرفه‌ای تحت عنوان مدیریت گردش کار به سبد محصولاتمان اضافه شد.در سال 1392 ارائه زیرساختی کم‌نظیر بمنظور ارتباط بین نرم‌افزارهای درون یک سازمان با پرتال سازمان با هدف تسهیل ارتباط آن با شهروندان و پیاده‌سازی خدمات دوسویه در راستای اجرای سیاست دولت الکترونیک با ارائه محصول میز خدمت الکترونیک، در سال 1397 جشن 18 سالگی و ارائه ویرایش 10 (حرفه‌ای) مدیریت فرآیندهای کسب و کار با نام Standard BPMS برای شما مشتریان گرانقدری که هر آنچه داریم از اعتماد و همراهی شماست.

چرا آی کن:

متمایز بودن : تمایز را به عنوان یک اصل مهم در نظر گرفته‌ایم تا بر اساس درخواست‌های مشتریان خود، محصول مورد نیاز آنها را آماده کرده و در اختیارشان قرار دهیم تا رضایت کامل آنها را برآورده سازیم، ارتقاء دانش و مهارت خود را در جهت نوین بودن محصولات با تمام وجود در پیش گرفته‌ایم تا به توانیم به عنوان یک ارزش مهم سازمانی به مشتریان خود ارائه دهیم.

کار تیمی : آی‌کن توانسته است در سطوح مختلف سازمان، انواع تیم‌های کاربردی که عبارتند از تیم مدیریت، تولید، بازاریابی، فروش، منابع انسانی و اداری ، مالی، استقرار و پشتیبانی را در جهت نیل به اهداف سازمانی خود به کار گیرد.

انگیزش و نوآوری : آی‌کن با ایجاد انگیزه در کارکنان خود، آنها را تشویق به ارائه ایده‌های خلاقانه نموده و از نوآوری‌های ایجاد شده توسط کارکنان متخصص و ماهر خود در جهت بهبود فرآیندهای سازمانی استفاده می نماید.

فرهنگ سازمانی و ارزش‌های اخلاقی کارکنان: ما برآنیم که با استفاده از الگوهای ارتباطی و نیز توجه به جزئیات، ایجاد یکپارچگی و وحدت درون سازمانی، بتوانیم ارزش‌های اخلاقی کارکنان را حفظ کرده و آنها را مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار دهیم.

حفظ احترام و کرامت انسانی: به رسمیت شناختن حقوق و کرامت انسانی برای خانواده آی‌کن که متشکل از مدیران، کارکنان و مشتریان می‌باشد را از مهمترین وظایف خود دانسته و به آن ارج می‌نهمیم، رعایت ادب و نزاکت را در قبال همکاران و نیز خواسته‌ها و نیازهای خانواده آی‌کن به عنوان یک اصل جدایی ناپذیر ارزش سازمانی خود دانسته و به آن احترام می‌گذاریم.

گروه مهندسی آی کن
مدیر عامل
محسن جمالی

در طی این سال همواره سعی در ارائه نرم افزار بهتر و خدمات با کیفیت داشته ایم که با کمک و حمایت شما عزیزان بدان دست یافته ایم. وظیفه ماست که برای رشد و توسعه گروه ای کن از هیچ کوششی فروگذار ننموده و با تکیه بر نقشه راه و برنامه‌ریزی‌های انجام شده در پیشبرد اهداف استراتژیک شرکت که همانا:رضایت مشتریان گرانقدر، تکمیل محصولات، جهانی شدن برند و افزایش سهم از بازار می باشد گام برداریم.

گروه مهندسی آی کن
تقدیر نامه وزارت نیرو
گروه مهندسی آی کن
تقدیر نامه شرکت پست
گروه مهندسی آی کن
تقدیر نامه وزارت کشور