شرکت راهکار نوین سیاق یک شرکت نرم افزاری است که شرح کار اصلی خود را تولید نرم افزار با کیفیت با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا می‌داند.

سیاق یک شرکت صرفا تکنولوژیک و تولید کننده محصولات نرم افزاری است و سیاست‌های فروش و توسعه خود را در به واسطه شرکت‌های تابعه خود دنبال می‌کند که هر شرکتی با محصول خاص نرم افزاری در بخشی از بازار اقدام به ارائه خدمات می‌نماید.با وجود سرعت بازار و تغییرات تکنولوژی این مدل کاری شرکت سیاق را بر روی تولید محصول با کیفیت تر متمرکز می‌کند.

موضوع فعالیت شرکت اجرای پروژه‌های ERP و همچنین پروژه‌های بزرگ نرم افزاری می‌باشد. چنانچه نیاز نرم افزاری سازمانی به لحاظ و حجم و حساسیت‌ها و نیازهای خاص با سیستم‌های آماده نرم افزاری سیاق و سایر نرم افزارهای موجود بازار پاسخ نگیرد در قالب اجرای پروژه ERP این شرکت می‌تواند ارائه خدمت نماید. در این مدل استقرار سیستم‌های آماده نرم افزاری یکپارچه به عنوان زیر ساخت از یک سو شروع می‌شود و از سوی دیگر تیم فنی سیستم ساز سیاق با تحلیل نیازهای خاص و انتظارات کارفرما اقدام به ارائه راهکار و اجرای آن با کمک سیستم ساز در محل مشتری می‌نمایند. امکان اجرای هر نظام بومی شده و تغییر سورس‌های نمونه‌های آماده سیاق در محل مشتری با تیم اعزامی وجود دارد.
همچنین شرکت آمادگی اجرای پروژه‌های بزرگ نرم افزاری و خاص منظوره را نیز دارد.

سابقه و عمر نرم افزار سیاق نشان دهنده پختگی و صیقل خوردن آن است
●بزرگترین مزیت نرم افزارها رعایت جزییات و ریزه کاری های خاص در کارکرد های خاص است. نرم افزار سیاق در طی عمر 25 ساله خود توسط هزاران مشتری و کاربر زیر بار رفته و بازتاب نظریات آنها نرم افزار را صیقل داده است.این به معنی خوش دستی و آموزش راحت نرم افزار است و این مهم جز در محیط عملیاتی و توسط ذهنیات های مختلف مشتریان شکل نمیگیرد.

●زیر ساخت قدرتمند و استاندارد سیاق و تجهیز به آخرین تکنولوژی ها با جریان مستمر توسعه محصول سیستم ساز و مدیر گردش کار سیاق میتواند آسودگی خاطر مشتریان را از توسعه های جدید تکنولوژی و تلاطم های سیاسی راحت کند.
●سیاق بر پایه پلت فرم .net Core و به شکل تحت وب تولید شده است قدرت پردازش داده های عظیم و پاسخ گویی چند ده هزار کاربر هم زمان را دارد و همچنین از تاییدیه های مهم امنیتی گذشته است. واحد تولید سیاق یک واحد پویا و فعال بوده و همیشه در حال توسعه محصول و ارتقا تکنولوژی آن است.

راهکار نوین سیاق
راهکار نوین سیاق
راهکار نوین سیاق
راهکار نوین سیاق