بهترین شرکت‌های حوزه «مشاوره» ایران برای استخدام

۵۰ شرکت

شرکت‌های مشاوره چه خدماتی ارائه می‌دهند؟

پیش از بیان اینکه شرکت‌های مشاوره دقیقاً چه خدماتی ارائه می‌دهند، بهتر است با اصل موضوع مشاوره آشنا شویم. مشاوره به معنای هدایت شخص، تیم یا سازمان به سمت اهداف و موقعیت‌هایی است که باعث رونق کسب و کار، بهبود ساختار و بهینه شدن سیستم‌ها می‌شود. شرکت‌های مشاوره پس از آشنایی با ساختار سازمانی و اهداف یک شرکت، اقدام به طراحی برنامه‌های مدیریتی تحت عنوان مشاوره مدیریت می‌کنند. همچنین دیگر اقسام مشاوره مانند مشاوره در ساخت و تولید نیز از جمله شاخه‌های موفق صنعت مشاوره در کشور است.

وظایف و خدمات برترین  شرکت‌های مشاوره ایران چیست؟

شرکت‌های مشاوره مدیریت، شرکت‌های مشاوره برندینگ، شرکت‌های مشاوره کسب و کار و ... اقسام شرکت‌های مشاوره‌ای به صورت بنیادین یک وظیفه دارند و آن هم ارائه راهکارها برای توسعه و گسترش کسب و کار مشتریانشان است. ارائه طرح‌های توجیهی برای کسب و کار ارائه خدمات مشاوره‌ای و آموزش تیم همگی از جمله وظایف برترین شرکت‌های انجمن مشاوره ایران است.

چگونه در بهترین شرکت‌های مشاوره ایران، استخدام شویم؟

برترین شرکت‌های مشاوره ایران در حوزه‌های مدیریت، برندینگ، کسب و کار، ساخت و ساز و... همگی از تیمی از افراد حرفه‌ای در تعامل با افراد تازه‌کار و کارآموز اما مشتاق پیشرفت تشکیل شده است. برای استخدام در این شرکت‌ها در کنار دارا بودن مدراک تحصیلی مرتبط، اشتیاق به توسعه فردی و گروهی و همگام با دانش روز بودن از جمله مهمترین پیش نیازها است. می‌توان با مطالعه آگهی‌های استخدام لیست بهترین شرکت‌های مشاوره ایران به این موضوع پی برد که اشتیاق به انتقال دانش و توسعه مهمترین شاخصه فرد برای استخدام در شرکت‌های مشاوره است.

تحصیلات مورد نیاز برای استخدام در شرکت‌های مشاوره چیست؟

اکثر شرکت‌های مشاوره دارای تیمی از افراد متخصص در حوزه مدیریت هستند. شاخه‌های مختلف مدیریت می‌توانند به استخدام شرکت‌های مشاوره درآیند. استخدام مدیریت کسب و کار، استخدام مدیریت برند، استخدام مدیریت مشاوره کسب و کار، استخدام مدیریت ساخت و ساز، استخدام مشاوره برندینگ، استخدام کارشناس فروش، استخدام مشاور فروش حرفه‌ای، استخدام بازاریابی سنتی، استخدام مشاوره بازاریابی آنلاین، استخدام مشاوره تبلیغات همه بخشی از مهم‌ترین حوزه‌ها و تخصص‌های مورد نیاز برای استخدام در لیست بهترین شرکت‌های مشاوره ایران است.

مهارت‌های مورد نیاز برای استخدام در شرکت‌های مشاوره چیست؟

به طور خلاصه می‌توان گفت مهارت‌‎های زیر از جمله مهم‌ترین مهارت‌هایی هستند که یک مشاور باید دارا باشد:

  • فن بیان قوی
  • توانایی مشاوره در حوزه‌های تخصصی
  • دانش بالا و به روز بودن همگام با صنعت مشاوره جهانی
  • آشنا به فضای کار سنتی و فضای کار دیجیتال
  • اشتیاق به منتورینگ و کوچینگ حرفه‌ای در حوزه کسب و کار

آینده شغلی شرکت‌های مشاوره در ایران چیست؟

همانطور که مشاغل رو به روز در حال تخصصی‌تر شدن هستند، شناخت بازار هدف و دانش نقاط قوت ضعف سازمانی بهترین راه برای کسب جایگاه‌های رفیع در حوزه کسب و کار است. از این رو شرکت‌های تخصص مشاوره می‌توانند با ارائه راهکارهای مدرن و مشاوره صحیح به عنوان ناجیان کسب و کارهای ختلف اعم از کسب و کار سنتی و کسب و کار آنلاین باشند. در نتیجه به هرچه گسترده‌تر شدن بازار کار کشور، آینده شغلی مشاوران نیز درخشان‌تر می‌شود.

بدون سابقه کار میتوان وارد کار در حوزه شرکت‌های مشاوره شد؟

اشتیاق به یادگیری و دارا بودن مهارت‌]ای مشاوره‌ای بیش از سابقه کار در این حوزه اهمیت دارد. کافی است بدانید حوزه تخصصی شما به چه چیزی نیاز دارد و سپس اقدام به ارائه راهکار کنید. در نتیحه شرکت‌های مشاوره نیز همیشه مشتاق استخدام افراد با استعداد در کنار خود دارند.

سوالات متداول