نمونه سوالات استخدامی بانک ملی ایران

دانلود سوالات رایگان استخدامی بانک ملی ایران

در این صفحه تیم آموزش «ای استخدام» مجموعه سوالات رایگان و ویژه، جهت آمادگی برای آزمون استخدامی بانک ملی ایران را تدارک دیده است. شما می‌توانید با استفاده از فهرست مطالب تعبیه شده نسبت به دانلود رایگان سوالات و بررسی منابع آزمون استخدامی بانک ملی ایران اقدام فرمایید.

 

دفترچه های آزمون استخدامی بانک ملی سال ۱۴۰۲

 

 

برای مشاهده مشخصات «بسته نمونه سوالات عمومی بانک ملی ۱۴۰۲» وبسایت «ای استخدام» روی لینک خرید بسته با قیمت ویژه ۲۴۹۰۰ تومان کلیک کنید .

خرید بسته نمونه سوالات عمومی بانک ملی سال ۱۴۰۲

جزوات و سوالات مفید و کاربری برای تمامی آزمونها
کاربران محترم «ای استخدام» می‌توانند جزوات و سوالات مفید برای تمامی آزمونها خود را به آدرس ایمیل سایت ارسال کرده، تا تیم آموزشی سایت این جزوات را به صورت رایگان در این بخش قرار دهند.
منابع مطالعاتی آزمون استخدامی بانک ملی ایران چیست؟

دارا بودن منابع مطالعاتی مناسب برای شرکت در آزمون استخدامی یکی از کلیدی‌ترین گام‌ها در مسیر شرکت در آزمون استخدامی بانک ملی ایران است. آزمون‌های استخدامی درست مانند کنکور ورود به دانشگاه دارای منابع مطالعاتی هستند. اما از آنجایی که سازمان‌های متولی برگزار کننده آزمون‌های استخدامی اقدام به معرفی منابع طرح سوال خود نمی‌کنند، کارجویان «ای استخدام» که سابقه شرکت در آزمون‌های استخدامی و موفقیت در آن را دارند اقدام به معرفی منابع مطالعاتی خود جهت شرکت در آزمون استخدامی بانک ملی ایران کرده‌اند. تیم آموزش «ای استخدام» نیز با گردآوری این منابع مطالعاتی سعی می‌کند تا دستیابی کارجویان به منابع مطالعاتی مناسب را تسهیل نماید. اگر شما هم متقاضی شرکت در آزمون استخدامی بانک ملی ایران هستید، می‌توانید از طریق کلید زیر به صفحه منابع مطالعاتی آزمون استخدامی بانک ملی ایران دست یابید.

منابع مطالعاتی بانک ملی ایران

دانلود رایگان نمونه سوالات تخصصی آزمون‌های استخدامی

از آنجایی که هدف تمام کارجویان متقاضی شرکت در آزمون‌های استخدامی، کسب موفقیت و قبولی در آزمون‌های استخدامی است؛ مطالعه و حل اصل تست های چهار گزینه ای سوالات آزمون استخدامی بانک ملی ایران را می‌توان یکی از روش‌های موثر و کارآمد در این مسیر دانست. کارجویان محترم می‌توانند با استفاده از سوالات رایگان قرارداده شده در این صفحه که همان اصل سوالات آزمون استخدامی بانک ملی ایران است، گامی محکم جهت قبولی خود در آزمون استخدامی بانک ملی ایران بردارند.

دانلود رایگان نمونه سوالات تخصصی

 دانلود رایگان جزوات و دفترچه‌های سوالات استخدامی

در این بخش به منظور تجمیع سوالات ارسالی کاربران شامل سوالات آزمون‌های برگزار شده توسط سنجش و یا سازمان‌های دیگر، جزوه‌های کاربردی و فایل‌های درسی و ... در یک صفحه، طراحی شده است. کاربران محترم می‌توانند با ارسال فایل‌های سوالات، جزوات، دفترچه‌ها و... خود از طریق ایمیل وبسایت «ای استخدام» به بروزماندن این صفحه کمک نمایند.

بخش جزوات و دفترچه‌های رایگان

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۲۹۴٬۹۷۳ نظر برای استخدام بانک ملی ایران

 • ش
  شاهین
  ۱۱ مهر ۱۴۰۲، ۰۱:۵۸
  فردا عیده اول که عیدتون مبارک و بعد ان شاالله فردا نتایج اعلام بشه و از این بلاتکلیفی همگی در بیاین نه منبع دارم و نه چیز دیگه هر کسم بهتون اینجا از طرف منبعش حرف میزنه بدونید خزعبل میگه چون نتایج و زمان اعلامش فوق محرمانس اونم برای بانکی مثل ملی که اعتباره سر تا سرش امکان نداره یه کارمند یا رییس شعبه جز یا حتی یه مدیر استان جز از این چیزا خبر داشته باشه پس خیالتون راحت کنم هر کی گفت منبع داره خزعبل میگه و ببخشید که از این کلمه استفاده میکنم چون کلمه بهتری نمیشه براش استفاده کرد ان شاالله که فردا اعلام بشه و دل همگی شاد باشه برای بنده هم اگر دوس داشتین دعا بکنید این طلسمی که تو زندگیم افتاده بشکنه ممنونم از همگی.
  • م
   محمدرضا
   ۱۱ مهر ۱۴۰۲، ۰۱:۵۳
   من یه سوال دارم از دوستان
   چرا این 6 7 ماهی که از آزمون دادنشون گذشته نرفتن‌یه جایی مشغول به کار بشن که لاقل این چندماه 30 40 میلیون پس انداز کرده باشن و انقد استرس استخدام شدن یا نشدن نکشیده باشن؟
   خود من از طریق همین سایت ای استخدام رفتم تو یه کارخونه مشغول به کار شدم و 2 ماه اول حقوقم 7 تومن بود این 6 ماه دارم 14 تومن میگیرم و هیچ استرس آزمون بانک هم نداشتم. از هموطنام اونم تو این رنج سنی واقعا بعضی کامنتها رو که میخونم به کل ناامید میشم

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ