نمونه سوالات استخدامی بانک اقتصاد نوین

دانلود سوالات استخدامی بانک اقتصاد نوین

در این صفحه تیم آموزش «ای استخدام» مجموعه سوالات ویژه، جهت آمادگی برای آزمون استخدامی بانک اقتصاد نوین را تدارک دیده است. شما میتوانید با استفاده از فهرست مطالب تعبیه شده نسبت به خرید سوالات اختصاصی بانک اقتصاد نوین اقدام فرمایید. همچنین سوالات و بسته‌های رایگان مناسبی نیز جهت یاری رسانی به متقاضیان استخدام در بانک اقتصاد نوین در این صفحه قرار داده شده است.

دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی بانک اقتصاد نوین

بسته ویژه سوالات عمومی بانک اقتصاد نوین  «ای استخدام»، یک بسته آموزشی مناسب در سایت جهت آمادگی و جمع‌بندی تست های چهار گزینه ای با پاسخ تستی و تشریحی  بانک اقتصاد نوین جهت آزمون استخدامی این بانک است.

 

مشخصات بسته (تمامی سوالات دارای پاسخنامه میباشد)

 • ۱۴۷ سوال زبان و ادبیات فارسی
 • ۱۳۱ سوال احکام و معارف اسلامی
 • ۱۴۱ سوال زبان انگلیسی
 • ۱۱۹ سوال کامپیوتر
 • ۱۲۶ سوال مسائل اجتماعی ، سیاسی و مبانی قانونی
 • ۱۳۱ سوال هوش و استعداد تحصیلی
 • ۱۴۵ سوال آمار و ریاضی

 

 

دانلود سوالات عمومی و تخصصی بانک اقتصاد نوین به همراه اصل سوالات رایگان بانکها

 
منابع مطالعاتی آزمون استخدامی بانک اقتصاد نوین چیست؟

دارا بودن منابع مطالعاتی مناسب برای شرکت در آزمون استخدامی یکی از کلیدی‌ترین گام‌ها در مسیر شرکت در آزمون استخدامی بانک اقتصاد نوین است. آزمون‌های استخدامی درست مانند کنکور ورود به دانشگاه دارای منابع مطالعاتی هستند. اما از آنجایی که سازمان‌های متولی برگزار کننده آزمون‌های استخدامی اقدام به معرفی منابع طرح سوال خود نمی‌کنند، کارجویان «ای استخدام» که سابقه شرکت در آزمون‌های استخدامی و موفقیت در آن را دارند اقدام به معرفی منابع مطالعاتی خود جهت شرکت در آزمون استخدامی بانک اقتصاد نوین کرده‌اند. تیم آموزش «ای استخدام» نیز با گردآوری این منابع مطالعاتی سعی می‌کند تا دستیابی کارجویان به منابع مطالعاتی مناسب را تسهیل نماید. اگر شما هم متقاضی شرکت در آزمون استخدامی بانک اقتصاد نوین هستید، می‌توانید از طریق کلید زیر به صفحه منابع مطالعاتی آزمون استخدامی بانک اقتصاد نوین دست یابید.

منابع بانک اقتصاد نوین

دانلود رایگان نمونه سوالات تخصصی آزمون‌های استخدامی

از آنجایی که هدف تمام کارجویان متقاضی شرکت در آزمون‌های استخدامی، کسب موفقیت و قبولی در آزمون‌های استخدامی است؛ مطالعه و حل اصل تست های چهار گزینه ای سوالات آزمون استخدامی بانک اقتصاد نوین را می‌توان یکی از روش‌های موثر و کارآمد در این مسیر دانست. کارجویان محترم می‌توانند با استفاده از سوالات رایگان قرارداده شده در این صفحه که همان اصل سوالات آزمون استخدامی بانک اقتصاد نوین است، گامی محکم جهت قبولی خود در آزمون استخدامی بانک اقتصاد نوین بردارند.

دانلود رایگان نمونه سوالات تخصصی

 دانلود رایگان جزوات و دفترچه‌های سوالات استخدامی

در این بخش به منظور تجمیع سوالات ارسالی کاربران شامل سوالات آزمون‌های برگزار شده توسط سنجش و یا سازمان‌های دیگر، جزوه‌های کاربردی و فایل‌های درسی و ... در یک صفحه، طراحی شده است. کاربران محترم می‌توانند با ارسال فایل‌های سوالات، جزوات، دفترچه‌ها و... خود از طریق ایمیل وبسایت «ای استخدام» به بروزماندن این صفحه کمک نمایند.

بخش جزوات و دفترچه‌های رایگان

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۲٬۱۸۰ نظر برای استخدام بانک اقتصاد نوین (استخدام جدید)

 • س
  سحر
  ۱۷ آذر ۱۴۰۲، ۰۰:۵۷
  بچه ها شرایط سنی نداره؟
  • پ
   پارسا
   ۱۶ آذر ۱۴۰۲، ۲۱:۱۲
   پس رشته اقتصاد چی؟!
   • ن
    ناشناس
    ۱۶ آذر ۱۴۰۲، ۱۷:۴۶
    پذیرش دانشجو در دانشگا های غیرانتفاعی مانند دانشگاه های دولتی از طریق ازمون سراسری و برنامه آموزشی(چارت دروس)نیز مشابه دانشگاه های دولتی میباشد.لذا دانش آموختگان این موسسات بی تردید از اعتباری مشابه دانشگاه های دولتی برخوردار میباشند و مورد تایید وزارت متبوع میباشد.
    بر این اساس به کارگیری و جذب دارندگان مدرک دانش آموختگی این موسسات با رعایت سایر ضوابط استخدامی بلامانع میباشد.
    این نامه رو خلاصه نوشتم تو اینترنت کاملش هست.معاون اموزشی اقای مجتبی شریعتی نیاسر معاون سابق وزارت علوم منتشر کرده.بعد هی بگین غیرانتفاعی اعتبار نداره.
    چارت غیرانتفاعی مثل دولتی هاست ولی چارت دانشگاه ازاد فرق میکنه بعضی دروسش.
    • م
     محمد
     ۱۶ آذر ۱۴۰۲، ۱۳:۱۱
     لطفا پیگیر نتیجه نهایی تکمیل ظرفیت دبیری باشین.ممنون از شما
     • ن
      ناشناس
      ۱۶ آذر ۱۴۰۲، ۰۹:۳۸
      این دعوت به همکاری برای بانکدار نیست برای امور سهام و سرمایه گذاریه و 3سال سابقه کار مرتبط میخواد
      • پشتیبان
       ۱۶ آذر ۱۴۰۲، ۱۰:۱۰
       کاربر گرامی
       بانک اقتصادنوین در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحد سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌ها (شهر تهران) از دانش‌آموختگان رشته‌های مدیریت و حسابداری (حداقل مدرک کارشناسی با اولویت تحصیل در دانشگاه‌های سراسری و آزاد اسلامی) با شرایط عمومی و اختصاصی ذیل از طریق گزینش و مصاحبه (عمومی و تخصصی)، دعوت به همکاری می‌کند.
      • ن
       ناشناس
       ۱۶ آذر ۱۴۰۲، ۰۹:۳۶
       دانشگاه غیرانتفاعی مدرکش معتبر تر از دانشگاه ازاده بعد یه عده از بانک ها هی میان میگن اولویت با دانشگاه سراسری و ازاده.
       • ک
        کاربر
        ۱۶ آذر ۱۴۰۲، ۱۶:۳۲
        دانشگاه غیرانتفاعی بیشتر شبیه مدرسه است تا دانشگاه ، بعد اعتبارش از آزاد بیشتره ؟🤣🤣 درباره چیزی که بهش علم نداری اظهار نظر نکن...
        • ن
         ناشناس
         ۱۶ آذر ۱۴۰۲، ۱۷:۳۴
         بخشنامش تو اینترنت هست مدرک غیرانتفاعی برابر دولتیه
         • ک
          کاربر
          ۱۶ آذر ۱۴۰۲، ۱۸:۲۱
          آره دانشگاه غیر انتفاعی در حد شریفه 🤣🤣 ولی مزار شریف
       • Z
        Z
        ۱۶ آذر ۱۴۰۲، ۰۸:۵۸
        کسایی که آزمون رو دادن بازم باید فرم ثبت نام پر کنن همین که دوباره اطلاعیه اش اومده که زده تا 23 آذر وقت داره یا دیگه نیازی نیست
        • پشتیبان
         ۱۶ آذر ۱۴۰۲، ۱۰:۱۱
         کاربر گرامی
         بانک اقتصادنوین در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحد سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌ها (شهر تهران) از دانش‌آموختگان رشته‌های مدیریت و حسابداری (حداقل مدرک کارشناسی با اولویت تحصیل در دانشگاه‌های سراسری و آزاد اسلامی) با شرایط عمومی و اختصاصی ذیل از طریق گزینش و مصاحبه (عمومی و تخصصی)، دعوت به همکاری می‌کند.

        لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

        ثبت پاسخ