استخدام آتش نشانی تهران (اعلام نتایج)

۳۱۵ نظر

استخدام آتش نشانی تهران

آتش نشانی تهران به عنوان یکی از چندین سازمان زیر نظر شهرداری تهران، استخدام‌های خود را از طریق برگزاری آزمون استخدام انجام می‌دهد. به همین سبب اگر به عنوان راننده پایه یک یا مامور آتش نشانی مایل به استخدام آتش نشانی تهران هستید، مطالب این صفحه را به دقت مطالعه کنید.

 

منابع مطالعاتی ویژه آزمون استخدام آتش‌نشانی تهران

کاربران گرامی برای تهیه بهترین منابع آزمون استخدام آتش‌نشانی (شامل آزمون سال ۱۳۹۸، اصل سوالات عمومی و تخصصی آزمون‌های گذشته آتش نشانی و...) روی کلید بنفش رنگ زیر کلیک کنید:

تهیه منابع مطالعاتی ویژه آزمون آتش‌نشانی‌ها

خبر ۱ اسفند ۱۴۰۲ - اعلام نتایج آزمون استخدام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به اطلاع می رسانیم،نتایج آزمون اعلام شد

مشاهده اسامی

خبر ۱۳ دی ۱۴۰۲-دریافت کارت آزمون استخدام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به اطلاع می رسانیم،لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران فعال گردید.

دریافت کارت آزمون

ثبت‌نام آزمون استخدام آتش نشانی تهران

خبر ۲۷ آبان ۱۴۰۲- سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، به منظور تکمیل نیروهای عملیاتی خود در سطح شهر تهران از میان افراد واجد شرایط از طریق آزمون های علمی، عملی، معاینات جسمانی و روانی و طی مراحل گزینش "۲۰۰ نفر مرد " استخدام به عمل می‌آورد.

ثبت‌نام در آزمون استخدام

دفترچه آزمون (مطالعه آنلاین)

 

شرایط استخدام آتش نشانی تهران

 

جدول زمانی آزمون استخدام آتش نشانی تهران

مرحله زمان‌بندی
ثبت نام ۴ الی ۱۱ آذر ماه ۱۴۰۲
دریافت کارت ۱۳ دی ماه ۱۴۰۲
برگزاری آزمون ۱۵ دی ماه ۱۴۰۲
نتایج آزمون ۱ اسفند ۱۴۰۲

 

معرفی نحوه استخدامی آتش نشانی تهران

استخدامی آتش‌نشانی تهران در بازه‌های زمانی نامشخص و با انتشار اطلاعیه‌های استخدامی متنوع و با برگزاری آزمون صورت می‌گیرد. سایت استخدام آتش نشانی تهران در آخرین اطلاعیه استخدامی خود، ظرفیت بیش از دویست مرد را برای استخدام آتش نشانی تهران در نظر گرفته است. اما چگونگی استخدام شدن در آتش نشانی تهران به این صورت است:

  • انتشار اطلاعیه ثبت‌نام در سایت استخدام آتش نشانی تهران
  • ثبت نام در آزمون استخدام آتش نشانی تهران
  • انجام آزمون کتبی و قبولی در مرحله کتبی آزمون
  • مراجعه برای مرحله مصاحبه عملی آزمون
  • انجام تست‌های ورزشی و عملی برای اثبات توانایی‌های فیزیکی به عنوان یک آتش نشان در تهران

پس از انجام مراحل فوق و با موفقیت گذراندن دوره‌های آموزشی دیگر شما عضوی از خانواده بزرگ آتش نشانی تهران بوده و به عنوان یک آتش نشان مشغول انجام عملیات خواهید شد.

 

منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی سازمان آتش نشانی تهران
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.
لینکهای مفید و کاربردی استخدام سازمان آتش نشانی تهران
در این بخش به منظور دسترسی بهتر، صفحات مهم و کاربردی لیست شده است شما می توانید در صورت نیاز به هر صفحه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

 

آرشیو مطالب پیشین
آگهی‌های پیشین آزمون استخدامی آتش نشانی تهران، در این قسمت بایگانی شده‌اند. برای مطالعه‌ی آن‌ها روی سال مورد نظر کلیک کنید.
سوالات متداول
ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۳۱۵ نظر برای استخدام آتش نشانی تهران (اعلام نتایج)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

ثبت پاسخ