کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات استخدامی وب سایت «ای استخدام»

 

تخفیف ویژه
قیمت کتاب جامع : ۲۴۴۰۰ تومان
قیمت کتاب در بازه تخفیف : ۱۵۸۶۰ تومان

کتاب جامع آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام»

(شامل درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی به همراه سوالات آزمونهای سالهای ۸۹ تا ۹۷ با پاسخنامه تشریحی)

کتابی که هم اکنون پیش روی شماست، حاصل تلاش تیم آموزشی «ای استخدام» می‌باشد که در راستای تکمیل کتاب از مشاوره بیش از ۱۰ نفر از قبول شدگان منتخب استفاده کرده است. طبق بررسی‌های صورت گرفته بر نظرات داوطلبان آزمون‌های استخدامی، داوطلبان از سه منظر نیاز بسیار مهمی به یک کتاب جامع دارند :
۱- عدم آگاهی از منابع برای آمادگی در دروس عمومی مطرح شده بود.
۲- عدم دسترسی به پاسخ‌های تشریحی و کاملِ اصل سوالات آزمون‌های استخدامی که برگزار شده است.
۳- مسئله نبود نکات آموزشی بسیار مهم و پرتکرار که اساس دروس عمومی است. با توجه به نیازهای اساسی داوطلبان، تیم‌ آموزشی «ای استخدام» تصمیم بر رفع این مشکلات و نیازها بر آمد. کتاب حاضر، شامل هفت فصل که هر فصل مربوط به یک درس از دروس عمومی آزمون‌های استخدامی می‌باشد.

فهرست کتاب

فصل اول: ریاضیات و آمار مقدماتی

فصل دوم: هوش و استعداد تحصیلی

فصل سوم: مهارتهای هفتگانه ICDL

فصل چهارم: اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی

فصل پنجم: معارف اسلامی

فصل ششم: زبان و ادبیات فارسی

فصل هفتم: زبان انگلیسی

تمام فصلها شامل ۴ بخش زیر میباشد

بخش اول: اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش

بخش دوم: اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سایر مجریان آزمون‌ها

بخش سوم: نکات آموزشی مربوط به هر سرفصل

بخش چهارم: منابع مطالعاتی پیشنهادی برای هر سرفصل

مشخصات کمی بسته

۱- تعداد صفحات کتاب الکترونیکی ۱۰۸۵ صفحه که شامل حدود ۴۰۰ صفحه درسنامه و نکات آموزشی میباشد.

۲- تعداد سوالات کتاب الکترونیکی ۲۷۱۱ سوال که ۱۵۵۳ سوال استخدامی سازمان سنجش و ۱۱۵۸ سوال سایر مجریان آزمونهای استخدامی میباشد (ریاضی : ۳۲۴ سوال - هوش و استعداد تحصیلی : ۳۶۵ سوال - ICDL و کامپیوتر : ۳۴۵ سوال - معارف اسلامی : ۴۵۷ سوال - زبان و ادبیات فارسی : ۴۷۸ سوال و اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی : ۳۸۱ سوال - زبان انگلیسی : ۳۶۱)

۳- کتاب شامل سوالات آزمونهای سازمانها و بانکهای برگزار شده طی سالهای ۸۹ تا آخر سال ۹۷ (جدیدترین سوالات و عدم وجود سوالات قدیمی و منسوخ شده) به شرح زیر میباشد :

سوالات آزمونهای استخدامی فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و ۴ و ۵ و ۶، آموزش و پرورش سالهای ۸۹ و ۹۴ و ۹۵ و ۹۶ و ۹۷، وزارت نیرو سالهای ۹۴ و ۹۶ و ۹۷، قوه قضاییه سال ۹۶، بانک گردشگری سال ۹۶، دانشگاههای افسری سال ۹۶، قرارگاه پدافند هوایی خاتم سال ۹۵، تامین اجتماعی سالهای ۹۳ و ۹۴، دستیاران ستادی سال ۹۴، دیوان محاسبات سال ۹۴، بانک صادرات سال ۹۴، بانک ملت سال ۹۴، راه آهن سال ۹۴، سازمان ثبت اسناد املاک کشور سال ۹۳، بانک مهر اقتصاد سال ۹۳، بانک سپه سال ۹۳،شهرداری ها و استانداری ها سالهای ۹۰ و ۹۱ و ۹۲

این کتاب برای چه آزمونهایی مفید میباشد؟

این کتاب به دلیل شامل بودن درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش و سایر مجریان آزمونها، برای تمام آزمونهای استخدامی مانند آموزش و پرورش، آزمونهای فراگیر، تامین اجتماعی، وزارت نیرو، قوه قضاییه، سازمان امور مالیاتی،وزارت بهداشت، دانشگاههای علوم پزشکی و آزمون استخدامی بانکها و ... مفید میباشد و شما را بی نیاز از مطالعه سایر منابع و کتابها مینماید.

شما با مطالعه این بسته به راحتی به اهداف زیر خواهید رسید

۱- شناسایی منابع و کتبی که در آزمونها مورد سوال واقع می شود.

۲- با نحوه طراحی سوالات توسط مجریان آزمونهای استخدامی آشنا می شوید.

۳-میزان دانش خود را سنجیده و برای روزهای باقی مانده تا آزمون برنامه ریزی بهتری خواهید داشت.

۴- نکات کلیدی و ویژه ای که در پاسخنامه تشریحی ارائه شده است، اطلاعات لازم برای پاسخگویی به سوالات مشابه و حتی جدید را ارائه می دهد.

۵- شما با مطالعه این کتاب به هیچ کتاب یا مجموعه تستی نیاز ندارید.

۶- محتوای این بسته شما را در جمع بندی و مطالعه سریع مهمترین و کلیدی ترین مواردی که در آزمون های استخدامی مطرح می گردد، یاری می رساند.

ویژگی های برجسته و منحصر به فرد این بسته

۱- درسنامه و نکات آموزشی همراه با اصل سوالات آزمونهای استخدامی با پاسخنامه تشریحی

۲- ارائه پیشنهادات منابع مطالعاتی برای آزمونها طبق نظر تیم آموزشی ای استخدام و ۱۰ نفر از نفرات برتر آزمونها

۳- کامل ترین و جامع ترین کتاب مربوط به آزمون های استخدامی موجود در بازار متناسب با نیاز داوطلبان

۴- پاسخنامه تشریحی و ذکر جواب بعد از هر سوال که باعث میشود شما به راحتی بتوانید سوالات را در گوشی همراه، کامپیوتر، تبلت و سایر وسایل الکترونیکی خود مطالعه نمایید.(یعنی در هر مکانی قادر به مطالعه سوالات هستید)

۵- ذکر منبع هر سوال در انتهای صورت سوال (توجه کنید تمام سوالات دارای منبع میباشد و مانند سایر کتب یا سوالات که فقط بخشی از سوالات دارای منبع میباشد نیست)

۶- قیمت بسیار پایین کتاب نسبت به سایر منابع و کتابهای مشابه

۷- به محض خریداری، می توانید از بسته استفاده کنید. همانطور که می دانید، مهلت زمان مطالعه برای آزمون های استخدامی بسیار حیاتی است. بنابراین، بدون وقفه (پس از خریداری) می توانید از این کتاب استفاده کنید.

۸-محتوای این کتاب و فصول آموزشی آن طوری طراحی شده است که برای همه آزمون های استخدامی مناسب است.

۹- با دریافت این کتاب، ویرایش های بعدی کتاب به رایگان به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد؛ در حالی که اگر این کتاب در نسخه های چاپی تهیه می شد، علاوه بر هزینه های مازاد (هزینه های مالی و زمانی)، امکان ارسال مجدد کتاب ویرایش شده فقط در صورت خرید مجدد محیا بود؛ امّا این وظیفه خدمت ما به شما است که پس از هر بار ویرایش کتاب، آن را به صورت کامل برای شما داوطلبان گرامی ارسال کنیم. علاوه بر این همانطور که میدانید قطع درختان یک فاجعه زیست محیطی محسوب می شود و ارائه نسخه چاپی یعنی قطع درختان و ... ؛ ما این کتاب را به گونه ای طراحی کردیم که نیاز به نسخه چاپی اصلا احساس نمی شود و به اندازه خودمان به محیط زیست یاری می رسانیم. لطفاً به قطع درختان نه بگویید.

برای دانلود کتاب جامع الکترونیکی اینجا کلیک کنید
 
برای دانلود فایل نمونه و آشنایی با کتاب اینجا کلیک کنید

 

تخفیف ویژه
قیمت کتاب جامع : ۲۴۴۰۰ تومان
قیمت کتاب در بازه تخفیف : ۱۵۸۶۰ تومان
کاربران عزیز ویرایش جدید کتاب در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه سال ۹۸ ارائه شد.
تغییرات زیر در کتاب اعمال گردیده است
۱- بازنگری نگارشی و محتوایی کتاب توسط تیم آموزشی «ای استخدام»
۲- رفع تمام خطاهای گزارش شده
۳- تعبیه سوالات فراگیر ۶
لازم به ذکر است : نسخه بروز شده برای تمامی کاربرانی که قبلا خریداری کردند، ایمیل گردید؛ در صورتی که فردی ایمیل را دریافت نکرده است، لطفا اطلاعاتی که در هنگام خرید کتاب (ایمیل و موبایل) درج کرده اید را در فرم تماس با ما به ایمیل ذکر شده در قسمت کاربران وب سایت ارسال نمایید تا در اسرع وقت ویرایش جدید کتاب مجدد برای شما ارسال شود.

سایر سوالات و بسته ها

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی و سیاسیاصل سوالات عمومی دفترچه آزمون های استخدامی (شامل سوالات سال ۹۷) سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه)سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی (با پاسخنامه)سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها با پاسخنامه تشریحی (مناسب برای رشته های مدیریت، حسابداری، بانکداری و اقتصاد و کامپیوتر)سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتی

۱٬۱۶۳ نظر برای کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات استخدامی وب سایت «ای استخدام»

 • آرزو
  باسلام وخسته نباشید.من میخوام تو استخدامی آموزش وپرورش شرکت کنم.لیسانس زمین شناسی محض هستم این کتاب سوالهای مربوط به زمین شناسی داره؟؟؟یااینکه فقط عمومی هست؟؟ممنونم
  پاسخ
  • مدیر
   با سلام
   کاربر عزیز سوالات عمومی برای تمام رشته ها مشترک میباشد و در مورد سوالات تخصصی تمام سوالات موجود در سایت در صفحه ی نمونه سوالات استخدامی تعبیه شده است در صورت موجود نبودن سوالات مورد نظر زمان خود را هدر ندهید و کتب و جزوات دانشگاهی مربوطه را مشاهده نمایید.
   با تشکر
   پاسخ
  • حسین
   سلام.این کتاب شامل سوالات تخصصی هم میباشد؟
   مثلا من میخوام تو آزمون آموزش و پرورش شرکت کنم همین منبع کافیه یا باید منابع دروس تخصصی هم رو پیدا کنم؟لطفا جواب بدید مهمه
   پاسخ
  • بیتا
   سلام ادمین محترم من امروز این کتاب رو خریدم و دانلود کردم اگر بخوام خودم این کتاب رو چاپ کنم باید نهصد خورده ای صفحه A4 داشته باشم؟
   پاسخ
   • مدیر
    با سلام
    کاربر عزیز نیاز به پرینت و صرف هزینه بیشتر وجود ندارد و به دلیل در دسترس بودن و راحتی در مطالعه، ما کتاب را به صورتی تدوین کردیم که اصلا نیاز پرینت نباشد و بصورت الکترونیکی ارائه راحت مطالعه نمایید و در صورت نیاز یکسری نت برداری ها انجام دهید.
    با تشکر
    پاسخ
   • محسن
    با عرض سلام خدمت پشتیبان محترم سوالی خدمتتون داشتم،من سولات تخصصی برای شغل متصدی امور اداری که شامل دروس ( رفتارسازمانی ، منابع انسانی، تئوری مدیریت ،مبانی مدیریت،قانون مدیریت خدمات کشوری) هست و نیاز داشتم از شما پشتیبان محترم خواهشمندم تمامی سوالات مربوط به این شغل که تاکنون برگزار شده را اگه دارید که محبت بفرمایید از طریقی من خریداری کنم ، اگرم ندارید لطفا تهیه بفرمایید هزینه اش هم هر مقدار باشد با کمال افتخار و قدردانی از زحمات شما پرداخت خواهم کرد ، منتظر جواب امید بخش شما خواهم بود ، ممنون
    پاسخ
    • پشتیبان چهار
     با سلام
     کاربر عزیز تمام سوالات موجود در سایت در صفحه ی نمونه سوالات استخدامی تعبیه شده است در صورت موجود نبودن سوالات مورد نظر زمان خود را هدر ندهید و کتب و جزوات دانشگاهی مربوطه را مشاهده نمایید.
     با تشکر
     پاسخ
     • زهرا
      سلام ببخشید که این رو میگم ولی برا آزمون قوه قضاییه هم گفته بودن دروس تخصصی دانشگاه بخوانید ولی اصلا ازشون نبود فقط سوالهای عمومی و تخصصی که خودشون توی سایت گذاشته بودن توی امتحان بود وقت خودتون رو هدر ندید من هم همین اشتباه رو کردم مطالب بی هوده خوندم وقت کم اوردم
      پاسخ
     • بهار
      سلام ادمین محترم. من میخام آزمون آموزش پرورش شرکت کنم. آیا علاوه بر سوالات آموزش پرورش در این کتاب عمومی، سوالات بانک ها، فراگیر، تامین اجتماعی و... هم باید بخونیم یا باید سوالات مربوط به هر آزمون رو مطالعه کرد؟
      پاسخ
      • مدیر
       با سلام
       کاربر گرامی بهتر میباشد ابتدا سوالات سازمان مربوطه سپس سوالات مجری آزمون را مطالعه نمایید مثلا مجری آزمون آموزش و پرورش سازمان سنجش میباشد پس مطالعه سوالات بخش سنجش مفید است. همچنین در نظر داشته باشید در صورت داشتن زمان کافی مطالعه تمام سوالات بسته مفید است
       با تشکر
       پاسخ
      • فریده حریزاوی
       سلام من تازه کتاب الکترونیکی رو دانلود کردم ولی دسترسی به ایمیل ای که وارد کردم ندارم لطفا کتاب مورد نظر را به شماره موبایل ام بفرستید
       پاسخ
       • پشتیبان دو
        با سلام
        کاربر گرامی لطفا آدرس ایمیل و یا شماره موبایلی که با آن خرید نموده ایدو همچنین آدرس ایمیل جدیدی که میخواهید فایل خریداری شده به آن ارسال شود را به ایمیل info@e-estekhdam.com ارسال نمایید تا بعد از بررسی برایتان ارسال شود
        موفق باشید
        پاسخ
      • شیلا
       سلام آدمین میشه لطفن راهنمایی کنید مطالب داخل( اصل سوالات عمومی دفترچه آزمون های استخدامی (ویرایش جدید))
       داخل این کتاب هم هست یا جدا ازهم هستن ؟؟؟؟؟؟؟لطفن تفاوتشون رو بگید
       پاسخ
       • مدیر
        با سلام
        کاربر گرامی لطفا توصیحات ذکر شده در صفحات سوالات و کتاب را مطالعه نمایید تمام موارد به صورت واضح شرح داده شده است به عنوان مثال در صفحه سوالات سنجش ذکر شده
        " آزمونهای فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و ۴
        وزارت نیرو ۹۶
        قوه قضاییه ۹۶
        آموزش و پرورش ۸۹ و ۹۴ و ۹۵ و ۹۶
        تامین اجتماعی ۹۳ و ۹۴
        دستیاران ستادی ۹۴
        دیوان محاسبات ۹۴"
        و در صفحه کتاب ذکر شده
        "سوالات آزمونهای فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و ۴ ، آموزش و پرورش سالهای ۸۹ و ۹۴ و ۹۵ و ۹۶، وزارت نیرو سالهای ۹۴ و ۹۶، قوه قضاییه سال ۹۶، بانک گردشگری سال ۹۶، دانشگاههای افسری سال ۹۶، قرارگاه پدافند هوایی خاتم سال ۹۵، تامین اجتماعی سالهای ۹۳ و ۹۴، دستیاران ستادی سال ۹۴، دیوان محاسبات سال ۹۴، بانک صادرات سال ۹۴، بانک ملت سال ۹۴، راه آهن سال ۹۴، سازمان ثبت اسناد املاک کشور سال ۹۳، بانک مهر اقتصاد سال ۹۳، بانک سپه سال ۹۳،شهرداری ها و استانداری ها سالهای ۹۰ و ۹۱ و ۹۲"
        لطفا همواره قبل از خرید محتوای صفحه را به دقت مطالعه نمایید
        با تشکر
        پاسخ
        • مدیر
         با سلام
         کاربر عزیز برای اینکه نیازمند به نسخه چاپی نباشید و هزینه بیشتری متحمل نشوید و در دسترس بودن و راحتی در مطالعه، ما کتاب را به صورتی تدوین کردیم که اصلا نیاز به نسخه چاپی نیست و کتاب فقط بصورت الکترونیکی ارائه شده است. برای اینکه موضوع قابل درک باشد، میتوانید فایل نمونه که در انتهای این صفحه گذاشته شده را مطالعه کنید.
         با تشکر
         پاسخ
        • وحید
         با سلام
         میخوام تو آزمون استخدامی شرکت کنم رشتم مهندسی عمرانه(کارشناسی)واسه هنرآموز ساختمان آزمون میدم
         به نظر دوستان واسه دروس تخصصی چه منابعی رو بخونم؟ و اینکه آیا منابع مقطع کارشناسی رو بخونم یا ارشد؟
         پاسخ
         • تیم آموزشی ای-استخدام
          با سلام
          کاربر گرامی، این صفحه مخصوص کتاب جامع می باشد. بنابراین، برای دریافت پاسخ خود، به صفحه مورد نظر خود مراجعه کنید و سوال خود رو مجدداً ارائه دهید.
          با تشکر
          پاسخ
         • آرام
          سلام برای شرکت در ازمون استخدامی بانکها چه کتابی رو مناسب میدونید برای آزمون که بهترین و جامع باشه؟
          همین کتاب ؟لطفا معرفی کنید
          به ایمیلم جواب رو بفرستید تشکر
          پاسخ
          • مدیر
           با سلام
           کاربر گرامی تمامی توضیحات کتاب در صفحه ذکر شده است لطفا مطالعه نمایید به عنوان مثال موارد زیر در صفحه ذکر شده است
           کتاب شامل سوالات آزمونهای سازمانها و بانکهای برگزار شده طی سالهای ۸۹ تا ۹۶ (جدیدترین سوالات و عدم وجود سوالات قدیمی و منسوخ شده) به شرح زیر میباشد :
           سوالات آزمونهای فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و ۴ ، آموزش و پرورش سالهای ۸۹ و ۹۴ و ۹۵ و ۹۶، وزارت نیرو سالهای ۹۴ و ۹۶، قوه قضاییه سال ۹۶، بانک گردشگری سال ۹۶، دانشگاههای افسری سال ۹۶، قرارگاه پدافند هوایی خاتم سال ۹۵، تامین اجتماعی سالهای ۹۳ و ۹۴، دستیاران ستادی سال ۹۴، دیوان محاسبات سال ۹۴، بانک صادرات سال ۹۴، بانک ملت سال ۹۴، راه آهن سال ۹۴، سازمان ثبت اسناد املاک کشور سال ۹۳، بانک مهر اقتصاد سال ۹۳، بانک سپه سال ۹۳،شهرداری ها و استانداری ها سالهای ۹۰ و ۹۱ و ۹۲
           این کتاب برای چه آزمونهایی مفید میباشد؟
           این کتاب به دلیل شامل بودن درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش و سایر مجریان آزمونها، برای تمام آزمونهای استخدامی مانند آموزش و پرورش، آزمونهای فراگیر، تامین اجتماعی، وزارت نیرو، قوه قضاییه، سازمان امور مالیاتی،وزارت بهداشت، دانشگاههای علوم پزشکی و آزمون استخدامی بانکها و … مفید میباشد و شما را بی نیاز از مطالعه سایر منابع و کتابها مینماید.
           با تشکر
           پاسخ
          • الهام
           سلام ببخشیدگفتین کتاب جامع روازاینجا دانلود کنم متوجه نشدم کتابشو برام میفرستین توایمیلم یا اینکه میفرستین درخونه ؟بعدکتاب جامع اونوقت دیگع نیاز به کتاب های دیگه ندارع یعنی کتاب کاملی هست ؟
           پاسخ
           • علی
            سلام پولشو اینترنتی واریز کنید و بعد دانلودش کنید حجمش خیلی کمه
            در مورد کامل بودن هم به نظر من خوبه هم آموزش داره هم سوال
            موفق باشید
            پاسخ
            • تیم آموزشی ای-استخدام
             با سلام
             کاربر گرامی، برای دریافت کتاب دکمه سبز رنگ در با عنوان "برای دانلود کتاب جامع الکترونیکی اینجا کلیک کنید" بر گزینید. در پاسخ به سوال دوم شما باید ذکر کرد کتاب حاضر بیش از 80 درصد مطالب آزمون های استخدامی را پوشش میدهد و بقیه مطالب در هیچ کتاب واحدی نمی گنجد. یعنی هر ساله چند سوال جدید خارج از مطالب ارائه شده، طراحی می شود.
             با تشکر
             پاسخ
             • تیم آموزشی ای-استخدام
              با سلام
              کاربر گرامی، برای بخش عمومی، کتاب جامع را از همین صفحه دانلود کنید ولی برای بخش تخصصی، هر آزمون استخدامی منابع خاص خود را دارد و با توجه به سازمانی که آزمون استخدامی را برگزار می کند، متفاوت است.
              با تشکر
              پاسخ
             • رضا
              سلام میشه منابع تخصصی رشته راهنمایی ومشاوره رو بگید.
              این منابع و سرفصلایی که گفتن مثل روانشناسی یادگیری و تربیتی و ....... از کدوم مولف رو باید بخونیم.
              پاسخ
              • تیم آموزشی ای-استخدام
               با سلام
               کاربر گرامی، این صفحه مخصوص کتاب جامع می باشد. لطفا سوال خود را در صفحه مربوط به آن، مجددا ارسال فرمایید.
               با تشکر
               پاسخ
              • زهرا
               سلام وقت بخیر؛من فوق لیسانس فلسفه دارم لیسانسم هم فلیفه محض خوندم میخواستم بدونم میتونم ازرشته معارف اسلامی آزمون بدم؟ممنون میشم راهنمایی ام کنید
               پاسخ
                • مدیر
                 با سلام
                 کاربر گرامی این کتاب به دلیل وجود نکات آموزشی و سوالات سالهای اخیر بسیار کامل میباشد و شما با مطالعه این کتاب نیاز به هیچ سوال و بسته دیگر ندارید.
                 با تشکر
                 پاسخ

                لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید