کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات استخدامی وب سایت «ای استخدام»

کتاب جامع آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام»

(شامل درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی به همراه سوالات آزمونهای سالهای ۸۹ تا ۹۷ با پاسخنامه تشریحی)

کتابی که هم اکنون پیش روی شماست، حاصل تلاش تیم آموزشی «ای استخدام» می‌باشد که در راستای تکمیل کتاب از مشاوره بیش از ۱۰ نفر از قبول شدگان منتخب استفاده کرده است. طبق بررسی‌های صورت گرفته بر نظرات داوطلبان آزمون‌های استخدامی، داوطلبان از سه منظر نیاز بسیار مهمی به یک کتاب جامع دارند :
۱- عدم آگاهی از منابع برای آمادگی در دروس عمومی مطرح شده بود.
۲- عدم دسترسی به پاسخ‌های تشریحی و کاملِ اصل سوالات آزمون‌های استخدامی که برگزار شده است.
۳- مسئله نبود نکات آموزشی بسیار مهم و پرتکرار که اساس دروس عمومی است. با توجه به نیازهای اساسی داوطلبان، تیم‌ آموزشی «ای استخدام» تصمیم بر رفع این مشکلات و نیازها بر آمد. کتاب حاضر، شامل هفت فصل که هر فصل مربوط به یک درس از دروس عمومی آزمون‌های استخدامی می‌باشد.

فهرست کتاب

فصل اول: ریاضیات و آمار مقدماتی

فصل دوم: هوش و استعداد تحصیلی

فصل سوم: مهارتهای هفتگانه ICDL

فصل چهارم: اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی

فصل پنجم: معارف اسلامی

فصل ششم: زبان و ادبیات فارسی

فصل هفتم: زبان انگلیسی

تمام فصلها شامل ۴ بخش زیر میباشد

بخش اول: اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش

بخش دوم: اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سایر مجریان آزمون‌ها

بخش سوم: نکات آموزشی مربوط به هر سرفصل

بخش چهارم: منابع مطالعاتی پیشنهادی برای هر سرفصل

مشخصات کمی بسته

۱- تعداد صفحات کتاب الکترونیکی ۱۰۸۵ صفحه که شامل حدود ۴۰۰ صفحه درسنامه و نکات آموزشی میباشد.

۲- تعداد سوالات کتاب الکترونیکی ۲۷۱۱ سوال که ۱۵۵۳ سوال استخدامی سازمان سنجش و ۱۱۵۸ سوال سایر مجریان آزمونهای استخدامی میباشد (ریاضی : ۳۲۴ سوال - هوش و استعداد تحصیلی : ۳۶۵ سوال - ICDL و کامپیوتر : ۳۴۵ سوال - معارف اسلامی : ۴۵۷ سوال - زبان و ادبیات فارسی : ۴۷۸ سوال و اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی : ۳۸۱ سوال - زبان انگلیسی : ۳۶۱)

۳- کتاب شامل سوالات آزمونهای سازمانها و بانکهای برگزار شده طی سالهای ۸۹ تا آخر سال ۹۷ (جدیدترین سوالات و عدم وجود سوالات قدیمی و منسوخ شده) به شرح زیر میباشد :

سوالات آزمونهای استخدامی فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و ۴ و ۵ و ۶، آموزش و پرورش سالهای ۸۹ و ۹۴ و ۹۵ و ۹۶ و ۹۷، وزارت نیرو سالهای ۹۴ و ۹۶ و ۹۷، قوه قضاییه سال ۹۶، بانک گردشگری سال ۹۶، دانشگاههای افسری سال ۹۶، قرارگاه پدافند هوایی خاتم سال ۹۵، تامین اجتماعی سالهای ۹۳ و ۹۴، دستیاران ستادی سال ۹۴، دیوان محاسبات سال ۹۴، بانک صادرات سال ۹۴، بانک ملت سال ۹۴، راه آهن سال ۹۴، سازمان ثبت اسناد املاک کشور سال ۹۳، بانک مهر اقتصاد سال ۹۳، بانک سپه سال ۹۳،شهرداری ها و استانداری ها سالهای ۹۰ و ۹۱ و ۹۲

این کتاب برای چه آزمونهایی مفید میباشد؟

این کتاب به دلیل شامل بودن درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش و سایر مجریان آزمونها، برای تمام آزمونهای استخدامی مانند آموزش و پرورش، آزمونهای فراگیر، تامین اجتماعی، وزارت نیرو، قوه قضاییه، سازمان امور مالیاتی،وزارت بهداشت، دانشگاههای علوم پزشکی و آزمون استخدامی بانکها و ... مفید میباشد و شما را بی نیاز از مطالعه سایر منابع و کتابها مینماید.

شما با مطالعه این بسته به راحتی به اهداف زیر خواهید رسید

۱- شناسایی منابع و کتبی که در آزمونها مورد سوال واقع می شود.

۲- با نحوه طراحی سوالات توسط مجریان آزمونهای استخدامی آشنا می شوید.

۳-میزان دانش خود را سنجیده و برای روزهای باقی مانده تا آزمون برنامه ریزی بهتری خواهید داشت.

۴- نکات کلیدی و ویژه ای که در پاسخنامه تشریحی ارائه شده است، اطلاعات لازم برای پاسخگویی به سوالات مشابه و حتی جدید را ارائه می دهد.

۵- شما با مطالعه این کتاب به هیچ کتاب یا مجموعه تستی نیاز ندارید.

۶- محتوای این بسته شما را در جمع بندی و مطالعه سریع مهمترین و کلیدی ترین مواردی که در آزمون های استخدامی مطرح می گردد، یاری می رساند.

ویژگی های برجسته و منحصر به فرد این بسته

۱- درسنامه و نکات آموزشی همراه با اصل سوالات آزمونهای استخدامی با پاسخنامه تشریحی

۲- ارائه پیشنهادات منابع مطالعاتی برای آزمونها طبق نظر تیم آموزشی ای استخدام و ۱۰ نفر از نفرات برتر آزمونها

۳- کامل ترین و جامع ترین کتاب مربوط به آزمون های استخدامی موجود در بازار متناسب با نیاز داوطلبان

۴- پاسخنامه تشریحی و ذکر جواب بعد از هر سوال که باعث میشود شما به راحتی بتوانید سوالات را در گوشی همراه، کامپیوتر، تبلت و سایر وسایل الکترونیکی خود مطالعه نمایید.(یعنی در هر مکانی قادر به مطالعه سوالات هستید)

۵- ذکر منبع هر سوال در انتهای صورت سوال (توجه کنید تمام سوالات دارای منبع میباشد و مانند سایر کتب یا سوالات که فقط بخشی از سوالات دارای منبع میباشد نیست)

۶- قیمت بسیار پایین کتاب نسبت به سایر منابع و کتابهای مشابه

۷- به محض خریداری، می توانید از بسته استفاده کنید. همانطور که می دانید، مهلت زمان مطالعه برای آزمون های استخدامی بسیار حیاتی است. بنابراین، بدون وقفه (پس از خریداری) می توانید از این کتاب استفاده کنید.

۸-محتوای این کتاب و فصول آموزشی آن طوری طراحی شده است که برای همه آزمون های استخدامی مناسب است.

۹- با دریافت این کتاب، ویرایش های بعدی کتاب به رایگان به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد؛ در حالی که اگر این کتاب در نسخه های چاپی تهیه می شد، علاوه بر هزینه های مازاد (هزینه های مالی و زمانی)، امکان ارسال مجدد کتاب ویرایش شده فقط در صورت خرید مجدد محیا بود؛ امّا این وظیفه خدمت ما به شما است که پس از هر بار ویرایش کتاب، آن را به صورت کامل برای شما داوطلبان گرامی ارسال کنیم. علاوه بر این همانطور که میدانید قطع درختان یک فاجعه زیست محیطی محسوب می شود و ارائه نسخه چاپی یعنی قطع درختان و ... ؛ ما این کتاب را به گونه ای طراحی کردیم که نیاز به نسخه چاپی اصلا احساس نمی شود و به اندازه خودمان به محیط زیست یاری می رسانیم. لطفاً به قطع درختان نه بگویید.

برای دانلود کتاب جامع الکترونیکی اینجا کلیک کنید
 
برای دانلود فایل نمونه و آشنایی با کتاب اینجا کلیک کنید
کاربران عزیز ویرایش جدید کتاب در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه سال ۹۸ ارائه شد.
تغییرات زیر در کتاب اعمال گردیده است
۱- بازنگری نگارشی و محتوایی کتاب توسط تیم آموزشی «ای استخدام»
۲- رفع تمام خطاهای گزارش شده
۳- تعبیه سوالات فراگیر ۶
لازم به ذکر است : نسخه بروز شده برای تمامی کاربرانی که قبلا خریداری کردند، ایمیل گردید؛ در صورتی که فردی ایمیل را دریافت نکرده است، لطفا اطلاعاتی که در هنگام خرید کتاب (ایمیل و موبایل) درج کرده اید را در فرم تماس با ما به ایمیل ذکر شده در قسمت کاربران وب سایت ارسال نمایید تا در اسرع وقت ویرایش جدید کتاب مجدد برای شما ارسال شود.

سایر سوالات و بسته ها

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی و سیاسیاصل سوالات عمومی دفترچه آزمون های استخدامی (شامل سوالات سال ۹۷) سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه)سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی (با پاسخنامه)سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها با پاسخنامه تشریحی (مناسب برای رشته های مدیریت، حسابداری، بانکداری و اقتصاد و کامپیوتر)سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتی

سوالات متداول

این کتاب برای چه آزمونهایی مفید میباشد؟

این کتاب به دلیل شامل بودن درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش و سایر مجریان آزمونها، برای تمام آزمونهای استخدامی مانند آموزش و پرورش، آزمونهای فراگیر، تامین اجتماعی، وزارت نیرو، قوه قضاییه، سازمان امور مالیاتی،وزارت بهداشت، دانشگاههای علوم پزشکی و آزمون استخدامی بانکها و ... مفید میباشد و شما را بی نیاز از مطالعه سایر منابع و کتابها مینماید.

ویرایشهای بعدی کتاب رایگان میباشد یا باید هزینه پرداخت کنیم؟

تمام ویرایشهای جدید کتاب شامل اضافه شدن آزمونها و مطالب آموزشی و ... کاملا رایگان به خریداران قبلی ارسال میشود.

این کتاب شامل آزمونهای چه سازمانهایی میباشد؟

سوالات آزمونهای استخدامی فراگیر 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و 6، آموزش و پرورش سالهای 89 و 94 و 95 و 96 و 97، وزارت نیرو سالهای 94 و 96 و 97، قوه قضاییه سال 96، بانک گردشگری سال 96، دانشگاههای افسری سال 96، قرارگاه پدافند هوایی خاتم سال 95، تامین اجتماعی سالهای 93 و 94، دستیاران ستادی سال 94، دیوان محاسبات سال 94، بانک صادرات سال 94، بانک ملت سال 94، راه آهن سال 94، سازمان ثبت اسناد املاک کشور سال 93، بانک مهر اقتصاد سال 93، بانک سپه سال 93،شهرداری ها و استانداری ها سالهای 90 و 91 و 92

این کتاب به تنهایی برای آزمون استخدامی کافیست؟

این کتاب به دلیل شامل بودن درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش و سایر مجریان آزمونها، بهترین منبع مطالعاتی برای آزمونهای استخدامی میباشد که شما را در شناسایی منابع و کتبی که در آزمونها مورد سوال واقع می شود - آشنایی با سوالات آزمونها - سنجش میزارن دانش و ... یاری میرساند.

سوالات کتاب چه تعداد میباشد ؟

تعداد سوالات کتاب الکترونیکی 2711 سوال که 1553 سوال استخدامی سازمان سنجش و 1158 سوال سایر مجریان آزمونهای استخدامی میباشد (ریاضی : 324 سوال - هوش و استعداد تحصیلی : 365 سوال - ICDL و کامپیوتر : 345 سوال - معارف اسلامی : 457 سوال - زبان و ادبیات فارسی : 478 سوال و اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی : 381 سوال - زبان انگلیسی : 361)

۱٬۱۹۸ نظر برای کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات استخدامی وب سایت «ای استخدام»

  • مدیر
   با سلام
   کاربر گرامی بله امکان پرینت از هر صفحه دلخواه را دارید هر چند که محتوی کتاب به گونه ای طراحی شده است که در هر وسیله الکترونیکی به راحتی مطالعه نمایید و نیاز به پرینت نباشد
   با تشکر
   پاسخ
    • پشتیبان دو
     با سلام
     کاربر گرامی تمامی توضیحات مربوط به بسته در صفحه ذکر شده است. لطفا قبل از خرید توضیحات را به دقت مطالعه نمایید
     موفق باشید
     پاسخ
     • مدیر
      با سلام
      کاربر گرامی همانطور که در صفحه ذکر شده است برای تمامی آزمونها مفید میباشد لطفا به طور کامل صفحه را مطالعه نمایید
      با تشکر
      پاسخ
     • فائزه
      با سلام. ببخشید جواب سوالات تخصصی هر آزمون هم در این کتاب داده شده یا فقط جواب سوالات عمومی گذاشته شده؟ یه سوال دیگه هم اینکه برای آزمون فراگیر استخدامی دولت کتاب خاصی هست یا همین کتاب رو باید بگیریم؟
      پاسخ
     • حامد
      سلام خسته نباشید کتابی که حاوی توضیخ وتست برای بانک صادرات باشه دارید؟
      تاکید من بیشتر بر روی مباحث اطلاعات عمومی (در زمینه های مالی، اقتصادی، اجتماعی، مدیریت و حقوقی) هست
      پاسخ
      • پشتیبان یک
       با سلام
       کاربر گرامی برای مشاهده سوالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید و برای دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک کنید. خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد پس زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.
       با تشکر
       پاسخ
       • پشتیبان دو
        با سلام
        کاربر گرامی این کتاب به دلیل داشتن درسنامه و اصل نمونه سوالات استخدامی برای تمامی آزمون های استخدامی در بخش عمومی مفید است
        با تشکر
        پاسخ
       • محمد امین ترابی
        سلام خسته نباشید من میخوام برای ازمون پیش رو بانک ملت و دستگاه های اجرایی ثبت نام کنم ولی هیچ منبعی برا خوندن ندارم .میخوام از منابع شما استفاده کنم ولی نمیدونم کدوم کاملتره و به درد این دو تا ازمون و ازمون های بعدی میخوره.لطفا راهنماییم کنید با تشکر ترابی
        پاسخ
        • پشتیبان یک
         با سلام
         کاربر گرامی لطفا توضیحات کتاب جامع ای استخدام را با دقت مطالعه نمایید این کتاب به دلیل داشتن درسنامه و اصل نمونه سوالات استخدامی برای تمامی آزمون های استخدامی در بخش عمومی مفید است
         با تشکر
         پاسخ
         • پشتیبان چهار
          با سلام
          کاربر عزیز منابع را هیچ سازمانی اعلام نمی کند. بطور کلی برای دروس عمومی کتب دبیرستان و دانشگاه و برای دروس تخصصی کتابها و جزوه های دانشگاهی بهترین منبع می باشد. همچنین برای مشاهده منابع مطالعاتی پیشنهادی کاربران از این صفحه استفاده نمایید و یا از کاربران در قسمت دیدگاهها راهنمایی بگیرید.
          موفق باشید
          پاسخ
          • مدیر
           با سلام
           کاربر گرامی برای مشاهده سوالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید و برای دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک کنید. خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد پس زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.
           با تشکر
           پاسخ
          • میتراکوثری
           با سلام
           ببخشید الان برای ازمون استخدامی بانک من این کتاب جامع رو خریداری کردم اما در مباحث ازمون بازاریابی و دانش علوم بانک ها هم هست اینارو از کجا باید تهیه کنم؟؟؟
           بانک ملت
           پاسخ
           • پشتیبان یک
            با سلام
            کاربر گرامی برای مشاهده سوالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید و برای دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک کنید. خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد پس زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.
            با تشکر
            پاسخ
            • افشین
             سلام منم همین مشکلو دارم برای استخدامی بانک ملت منابع عمومی دارم ولی تخصصی مثل دانش علوم بانکی بازارهای مالی وسرمایه؛ومباحث جاری نمی دانم از کجا گیر بیارم لطفا اگه کسی سراغ داره راهنمایی کنه .با تشکر
             پاسخ
             • تیم آموزشی سامانه ای - استخدام
              با سلام
              کاربر گرامی، به دلیل گسترده بودن منابع تخصصی آزمون ها، در جهت فراگیری مباحث باید از دروس دانشگاهی کمک بگیرید.
              با تشکر
              پاسخ
            • محمد
             سلام وقت بخیر ، این بسته فقط سوال عمومیه ؟
             به عنوان مثال بنده رشته مدیریت هستم و سوالات تخصصی در آزمون بانک و تامین اجتماعی و ... سوالات تئوری مدیریت ، رفتارسازمانی و ... هستش و بیشتر دروس تخصصی رو نیاز دارم من / اگه پاسختون این هستش که آره فقط عمومیه ، پس این دروس تخصصی رو از کجا تهیه کنم ؟
             پاسخ
             • مدیر
              با سلام
              کاربر گرامی برای مشاهده سوالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید و برای دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک کنید. خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد پس زمان خود را هدر نداده و شروع به مطالعه کتابها و جزوه های دانشگاهی رشته خود نمایید.
              با تشکر
              پاسخ
             • 124
              سلام
              بعد از خرید کتاب الکترونیکی میشه از اون پرینت گرفت؟ فایل بصورت پی دی اف هست یا عکس؟ ممنون میشم در این مورد توضیح بدید.
              پاسخ
              • پشتیبان دو
               با سلام
               کاربر عزیز تمام مجموعه های موجود در سایت بصورت فایل pdf می باشد و در صورت تمایل می توانید از آن پرینت تهیه نمایید.
               با تشکر
               پاسخ
               • محمد رضا
                من برای آزمون فراگیر 5 خوندم خوب بود فقط کاش زمان کافی داشتم بیشتر مطالعه میکردم الانم ویرایش جدید که سوالات 97 هست رو برام ارسال کردن که خیلی خوبه اینجوری دیگه لازم نیست برای هر آزمون دوباره کتاب بخرم
                پاسخ
               • پشتیبان چهار
                با سلام
                کاربر گرامی برای مشاهده سوالات موجود در سایت ای استخدام اینجا کلیک کنید و برای دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک کنید. خارج از این مجموعه سوالات، سوال دیگری موجود نمیباشد.
                با تشکر
                پاسخ
                • سارا
                 با سلام خدمت پشتیبان محترم چطوری میشود کتاب جامع برای آزمون های استخدامی تهیه کرد که هم شامل سوالات عمومی و هم سوالات تخصصی مربوط به رشته تحصیلی باشد؟ رشته تحصیلی ام حسابداری است
                 پاسخ
                 • پشتیبان یک
                  با سلام
                  کاربر گرامی لطفا توضیحات مربوط به کتاب جامع را در همین صفحه با دقت مطالعه نمایید این کتاب برای دروس عمومی تعبیه شده است و برای دروس تخصصی نیز هیچ کتاب واحدی وجود ندارد که به طور خاص برای رشته ای خاص و همچنین صرفا به منظور امور استخدامی کفایت کند؛ برای بخش سوالات تخصصی باید از منابع دانشگاهی (اعم از کتاب و جزوه) کمک بگیرید
                  با تشکر
                • پیام پاشائی
                 با سلام.من میخوام برای این آزمونی که پیش رو هستش در سازمان سنجش ثبت نام کنم ولی هیچ گزینه ای در سایت سنجش نمیبینم که روش کلیک کنم و ثبت نام کنم.
                 پاسخ
                 • پشتیبان چهار
                  با سلام
                  کاربر عزیز توضیحات بالای صفحه را با دقت مطالعه نمایید.این کتاب و تمام بسته های موجود در سایت ای استخدام در قالب فایل pdf می باشد که در صورت تمایل با زدن دکمه ی سبز رنگ دانلود میتوانیید کتاب را تهیه و از طریق ایمیل خود دریافت نمایید.
                  با تشکر
                  پاسخ

                 لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید