کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات استخدامی وب سایت «ای استخدام»

 

تخفیف ویژه
قیمت کتاب جامع : ۲۴۴۰۰ تومان
قیمت کتاب در بازه تخفیف : ۱۵۸۶۰ تومان

کتاب جامع آزمونهای استخدامی وب سایت «ای استخدام»

(شامل درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی به همراه سوالات آزمونهای سالهای ۸۹ تا ۹۷ با پاسخنامه تشریحی)

کتابی که هم اکنون پیش روی شماست، حاصل تلاش تیم آموزشی «ای استخدام» می‌باشد که در راستای تکمیل کتاب از مشاوره بیش از ۱۰ نفر از قبول شدگان منتخب استفاده کرده است. طبق بررسی‌های صورت گرفته بر نظرات داوطلبان آزمون‌های استخدامی، داوطلبان از سه منظر نیاز بسیار مهمی به یک کتاب جامع دارند :
۱- عدم آگاهی از منابع برای آمادگی در دروس عمومی مطرح شده بود.
۲- عدم دسترسی به پاسخ‌های تشریحی و کاملِ اصل سوالات آزمون‌های استخدامی که برگزار شده است.
۳- مسئله نبود نکات آموزشی بسیار مهم و پرتکرار که اساس دروس عمومی است. با توجه به نیازهای اساسی داوطلبان، تیم‌ آموزشی «ای استخدام» تصمیم بر رفع این مشکلات و نیازها بر آمد. کتاب حاضر، شامل هفت فصل که هر فصل مربوط به یک درس از دروس عمومی آزمون‌های استخدامی می‌باشد.

فهرست کتاب

فصل اول: ریاضیات و آمار مقدماتی

فصل دوم: هوش و استعداد تحصیلی

فصل سوم: مهارتهای هفتگانه ICDL

فصل چهارم: اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی

فصل پنجم: معارف اسلامی

فصل ششم: زبان و ادبیات فارسی

فصل هفتم: زبان انگلیسی

تمام فصلها شامل ۴ بخش زیر میباشد

بخش اول: اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش

بخش دوم: اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سایر مجریان آزمون‌ها

بخش سوم: نکات آموزشی مربوط به هر سرفصل

بخش چهارم: منابع مطالعاتی پیشنهادی برای هر سرفصل

مشخصات کمی بسته

۱- تعداد صفحات کتاب الکترونیکی ۱۰۸۵ صفحه که شامل حدود ۴۰۰ صفحه درسنامه و نکات آموزشی میباشد.

۲- تعداد سوالات کتاب الکترونیکی ۲۷۱۱ سوال که ۱۵۵۳ سوال استخدامی سازمان سنجش و ۱۱۵۸ سوال سایر مجریان آزمونهای استخدامی میباشد (ریاضی : ۳۲۴ سوال - هوش و استعداد تحصیلی : ۳۶۵ سوال - ICDL و کامپیوتر : ۳۴۵ سوال - معارف اسلامی : ۴۵۷ سوال - زبان و ادبیات فارسی : ۴۷۸ سوال و اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی : ۳۸۱ سوال - زبان انگلیسی : ۳۶۱)

۳- کتاب شامل سوالات آزمونهای سازمانها و بانکهای برگزار شده طی سالهای ۸۹ تا آخر سال ۹۷ (جدیدترین سوالات و عدم وجود سوالات قدیمی و منسوخ شده) به شرح زیر میباشد :

سوالات آزمونهای استخدامی فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و ۴ و ۵ و ۶، آموزش و پرورش سالهای ۸۹ و ۹۴ و ۹۵ و ۹۶ و ۹۷، وزارت نیرو سالهای ۹۴ و ۹۶ و ۹۷، قوه قضاییه سال ۹۶، بانک گردشگری سال ۹۶، دانشگاههای افسری سال ۹۶، قرارگاه پدافند هوایی خاتم سال ۹۵، تامین اجتماعی سالهای ۹۳ و ۹۴، دستیاران ستادی سال ۹۴، دیوان محاسبات سال ۹۴، بانک صادرات سال ۹۴، بانک ملت سال ۹۴، راه آهن سال ۹۴، سازمان ثبت اسناد املاک کشور سال ۹۳، بانک مهر اقتصاد سال ۹۳، بانک سپه سال ۹۳،شهرداری ها و استانداری ها سالهای ۹۰ و ۹۱ و ۹۲

این کتاب برای چه آزمونهایی مفید میباشد؟

این کتاب به دلیل شامل بودن درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش و سایر مجریان آزمونها، برای تمام آزمونهای استخدامی مانند آموزش و پرورش، آزمونهای فراگیر، تامین اجتماعی، وزارت نیرو، قوه قضاییه، سازمان امور مالیاتی،وزارت بهداشت، دانشگاههای علوم پزشکی و آزمون استخدامی بانکها و ... مفید میباشد و شما را بی نیاز از مطالعه سایر منابع و کتابها مینماید.

شما با مطالعه این بسته به راحتی به اهداف زیر خواهید رسید

۱- شناسایی منابع و کتبی که در آزمونها مورد سوال واقع می شود.

۲- با نحوه طراحی سوالات توسط مجریان آزمونهای استخدامی آشنا می شوید.

۳-میزان دانش خود را سنجیده و برای روزهای باقی مانده تا آزمون برنامه ریزی بهتری خواهید داشت.

۴- نکات کلیدی و ویژه ای که در پاسخنامه تشریحی ارائه شده است، اطلاعات لازم برای پاسخگویی به سوالات مشابه و حتی جدید را ارائه می دهد.

۵- شما با مطالعه این کتاب به هیچ کتاب یا مجموعه تستی نیاز ندارید.

۶- محتوای این بسته شما را در جمع بندی و مطالعه سریع مهمترین و کلیدی ترین مواردی که در آزمون های استخدامی مطرح می گردد، یاری می رساند.

ویژگی های برجسته و منحصر به فرد این بسته

۱- درسنامه و نکات آموزشی همراه با اصل سوالات آزمونهای استخدامی با پاسخنامه تشریحی

۲- ارائه پیشنهادات منابع مطالعاتی برای آزمونها طبق نظر تیم آموزشی ای استخدام و ۱۰ نفر از نفرات برتر آزمونها

۳- کامل ترین و جامع ترین کتاب مربوط به آزمون های استخدامی موجود در بازار متناسب با نیاز داوطلبان

۴- پاسخنامه تشریحی و ذکر جواب بعد از هر سوال که باعث میشود شما به راحتی بتوانید سوالات را در گوشی همراه، کامپیوتر، تبلت و سایر وسایل الکترونیکی خود مطالعه نمایید.(یعنی در هر مکانی قادر به مطالعه سوالات هستید)

۵- ذکر منبع هر سوال در انتهای صورت سوال (توجه کنید تمام سوالات دارای منبع میباشد و مانند سایر کتب یا سوالات که فقط بخشی از سوالات دارای منبع میباشد نیست)

۶- قیمت بسیار پایین کتاب نسبت به سایر منابع و کتابهای مشابه

۷- به محض خریداری، می توانید از بسته استفاده کنید. همانطور که می دانید، مهلت زمان مطالعه برای آزمون های استخدامی بسیار حیاتی است. بنابراین، بدون وقفه (پس از خریداری) می توانید از این کتاب استفاده کنید.

۸-محتوای این کتاب و فصول آموزشی آن طوری طراحی شده است که برای همه آزمون های استخدامی مناسب است.

۹- با دریافت این کتاب، ویرایش های بعدی کتاب به رایگان به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد؛ در حالی که اگر این کتاب در نسخه های چاپی تهیه می شد، علاوه بر هزینه های مازاد (هزینه های مالی و زمانی)، امکان ارسال مجدد کتاب ویرایش شده فقط در صورت خرید مجدد محیا بود؛ امّا این وظیفه خدمت ما به شما است که پس از هر بار ویرایش کتاب، آن را به صورت کامل برای شما داوطلبان گرامی ارسال کنیم. علاوه بر این همانطور که میدانید قطع درختان یک فاجعه زیست محیطی محسوب می شود و ارائه نسخه چاپی یعنی قطع درختان و ... ؛ ما این کتاب را به گونه ای طراحی کردیم که نیاز به نسخه چاپی اصلا احساس نمی شود و به اندازه خودمان به محیط زیست یاری می رسانیم. لطفاً به قطع درختان نه بگویید.

برای دانلود کتاب جامع الکترونیکی اینجا کلیک کنید
 
برای دانلود فایل نمونه و آشنایی با کتاب اینجا کلیک کنید

 

تخفیف ویژه
قیمت کتاب جامع : ۲۴۴۰۰ تومان
قیمت کتاب در بازه تخفیف : ۱۵۸۶۰ تومان
کاربران عزیز ویرایش جدید کتاب در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه سال ۹۸ ارائه شد.
تغییرات زیر در کتاب اعمال گردیده است
۱- بازنگری نگارشی و محتوایی کتاب توسط تیم آموزشی «ای استخدام»
۲- رفع تمام خطاهای گزارش شده
۳- تعبیه سوالات فراگیر ۶
لازم به ذکر است : نسخه بروز شده برای تمامی کاربرانی که قبلا خریداری کردند، ایمیل گردید؛ در صورتی که فردی ایمیل را دریافت نکرده است، لطفا اطلاعاتی که در هنگام خرید کتاب (ایمیل و موبایل) درج کرده اید را در فرم تماس با ما به ایمیل ذکر شده در قسمت کاربران وب سایت ارسال نمایید تا در اسرع وقت ویرایش جدید کتاب مجدد برای شما ارسال شود.

سایر سوالات و بسته ها

کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی و سیاسیاصل سوالات عمومی دفترچه آزمون های استخدامی (شامل سوالات سال ۹۷) سوالات عمومی و تخصصی آموزش و پرورش (با پاسخنامه)سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی (با پاسخنامه)سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها با پاسخنامه تشریحی (مناسب برای رشته های مدیریت، حسابداری، بانکداری و اقتصاد و کامپیوتر)سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتی

۱٬۱۱۶ نظر برای کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات استخدامی وب سایت «ای استخدام»

 • Mahtab
  سلام هر کی خریداری کرد لطفا نظراتشوبگه من گفتم زبانویاضی رو بی خیال میشم این کتاب میتونه کمک کنه تاحدی حتی۲۰درصدهم بزنم
  پاسخ
  • نسترن
   سلام مهتاب جون. من کتابو نگاه که انداختم قسمت زبان و ریاضی که میگی مشکل داری چون خودمم مشکل دارم با خوندن قسمت نکاتش که خیلی خوبه تا حدودی میتونم تستها رو حل کنم پاسخ تستها هم همه تشریحیه. در کل من که راضی ام و تا الان کتابی به این شکل همراه با درس و تست نداشتم و دارم با این کتاب برای آزمون آزموش و پرروش که احتمالا اوایل سال بعد برگزار میشه آماده میشم راستی تو برای چه آزمونی داری میخونی ؟
   پاسخ
   • زهره
    سلام لطفاً جواب سوال من رو بدین ،من لیسانس برق الکترونیک دارم و خواهرم لیسانس عمران میخواستم بدونم آیا تو استخدامی که انجام میشه رشته ما هم اجازه شرکت داره که بتونم کتاب را خریداری کنم یا خیر؟
    پاسخ
   • احسان
    با سلام من خلاصه این کتاب رو مطالعه کردم کتاب خیلی خوبی هستش فقط لطف کنید قیمت کتاب رو پایین بیارید چون همه ما دوستان بیکاریم باید همه هزینه شرکت در آزمونها رو هرماه پرداخت کنیم هم هرینه خرید کتابهای تخصصی
    لطف کنید قیمت کتاب رو پایین بیارید ممنونم
    پاسخ
    • maryam
     سلام .منم نمونه سوالات رو دان کردم و خوندم خیلی عالی وجامع وکامل بود تنهامشکلش قیمت بالای کتابه
     اگه لطف کنید قیمت کتاب رو پایین بیارین ممنون میشیم
     پاسخ
     • مدیر
      با سلام
      کاربر گرامی قیمت کتاب با در نظر گرفتن شرایط کاربران و به کمترین میزان ممکن تعیین شده است و قیمت کتاب خیلی بیشتر از قیمت فعلی میباشد چرا که به عنوان کتاب مرجع برای تمام آزمونهای استخدامی میتواند استفاده شود پس شما از این کتاب برای تمامی آزمونها میتوانید استفاده کنید و نیاز به خرید هیچ کتاب دیگری ندارید.
      با تشکر
      پاسخ
      • تیم آموزشی ای-استخدام
       با سلام
       کاربر گرامی، این کتاب قابلیت چاپ شدن را نیز داراست و این اختیار به شما داده شده که خود تصمیم بگیرید با کدام حالت راحت تر هستید.
       اما ما به دو دلیل این کتاب را از همان ابتدا به صورت چاپی عرضه نکرده ایم (دو مورد ضعف اساسی کتاب های چاپی):
       1. در صورت موجود بودن ویرایش جدید برای کتاب چاپی، باید کل کتاب دوباره خریداری شود.
       2. از یک طرف، پس از خریداری، بلافاصله نمی توان از آن استفاده کرد؛ از طرفی دیگر، مهلت مطالعه برای آزمون های استخدامی به شدت کم و زمان بسیار حیاتی است و شاید عامل موفقیت داوطلبان، همین زمان و استفاده از زمان باشد. بنابراین، صرف زمان چند روزه به منظور دریافت کتاب، هزینه زمانی بسیار زیادی برای داوطلبان آزمون های استخدامی می باشد.
       در هر صورت، شما بعد از دریافت فایل کتاب، می توانید آن را چاپ کنید و مورد استفاده قرار دهید و یا نه، می توانید در هر دستگاه الکرونیکی که قابلیت خواندن فایل های پی دی اف را دارا باشد، مورد مطالعه قرار دهید.
       با تشکر
       پاسخ
      • دیوسالار
       سلام باعرض خسته نباشید،میخواستم بدونم بعدثبت نام اینترنتی این کتاب چطوری بدست مامی رسد؟یااینکه ازطریق پست میتونیم برداریم !
       درضمن این سوالات عمومی وتخصصی درقبول شدن استخدامی تامین اجتماعی امیدواری هست!؟
       منتظرجوابتونم
       پاسخ
       • پشتیبان یک

        با سلام

        کاربر گرامی برای دریافت کتاب نیازی به ثبت نام در سایت ندارید و  برای اینکه نیازمند به نسخه چاپی نباشید و هزینه بیشتری متحمل نشوید و در دسترس بودن و راحتی در مطالعه، ما کتاب را به صورتی تدوین کردیم که اصلا نیاز به نسخه چاپی نیست و کتاب فقط بصورت الکترونیکی ارائه شده است.
        در خصوص سوالات نیز این کتاب شما را در بخش سوالات عمومی که برای همه رشته ها مشترک است، مورد حمایت قرار می دهد و بیش از 80 درصد مطالب را پوشش می دهد اما در مورد بخش سوالات تخصصی، نه تنها این کتاب بلکه هیچ کتاب واحدی وجود ندارد که به طور خاص برای رشته ای خاص و همچنین صرفا به منظور امور استخدامی کفایت کند؛ برای بخش سوالات تخصصی باید از منابع دانشگاهی (اعم از کتاب و جزوه) کمک بگیرید.با تشکر

        پاسخ
       • به تیم اموزشی
        با سلام و عرض خسته نباشید. ببخشید شما که تلاش زیادی کردین برای جمع آوری این مجموعه گرانبها یه پیشنهاد دارم اینکه حداقل نام آزمونهایی که مجری آن سنجش بوده و در کتاب هست رو توی آگهی تبلیغاتی بزارین مثلا برای من مهمه که بدونم دو آزمون آخر امسال یعنی وزارت بهداشت و قوه قضائیه هم داخلش هست یا نه.
        پاسخ
        • مدیر
         با سلام
         کاربر گرامی لطفا صفحه را به دقت مطالعه نمایید و فایل نمونه را نیز دانلود کنید تمام موارد ذکر شده است بله آزمونهای سال 96 اعم از قوه قضاییه و وزارت نیرو و فراگیر 4 نیز در بسته موجود میباشد
         با تشکر
         پاسخ
         • پشتیبان چهار
          با سلام
          کاربر عزیز برای اینکه نیازمند به نسخه چاپی نباشید و هزینه بیشتری متحمل نشوید و در دسترس بودن و راحتی در مطالعه، ما کتاب را به صورتی تدوین کردیم که اصلا نیاز به نسخه چاپی نیست و کتاب فقط بصورت الکترونیکی ارائه شده است. برای اینکه موضوع قابل درک باشد، میتوانید فایل نمونه که در انتهای این صفحه گذاشته شده را مطالعه کنید.
          با تشکر
          پاسخ
         • ...به مدیر محترم ای استخدام
          سلام وخسته نباشید، ببخشید یه مسئله ای هست اونم اینکه شما در معرفی این کتاب فرمودین که آشنا میشیم با منابع آزمون ها ویعنی باید منابع مرجع رو مطالعه کنیم مثلاً برا دین وزندگی هم کتب دبیرستان واندیشه ها رو بخونیم هم این کتاب ای استخدام را، ودر پاسخ سوال یکی از دوستان گفتین که این کتاب ای استخدام 80درصد مطالب آزمون های استخدامی را شامل میشه ونیازی به مطالعه ی کتب دیگر نمیباشد، راستش من سردرگم شدم لطفا جواب بدین آیا برای درس های عمومی صرفا خواندن این کتاب به تنهایی کفایت خواهد کرد و80 درصد سوالات را جواب خواهیم داد یا نه باید در کنار این کتاب باید درسنامه ی کامل هر مبحث را هم مطالعه کنیم، مثلا برای درس ریاضی اگه فقط به مطالب کتاب ای استخدام اکتفا کنیم میتوانیم در آزمون 80درصد سوالات را پاسخ دهیم، یا باید درسنامه های جامع تری را مطالعه کنیم، مدیر محترم سایت خواهشا راهنمایی بفرمایید
          پاسخ
          • تیم آموزشی ای-استخدام
           با سلام
           کاربر گرامی، این کتاب بیش از 80 درصد مطالب آزمون های استخدامی را پشتیبانی میکند. دقت کنید که ممکن است با خواندن این کتاب درسی را بیش از 80 درصد بزنید و یا خیر، کمتر از 30 درصد بزنید. نکته اینجاست که این کتاب 80 درصد مطالب را پوشش میدهد و نه اینکه ما بگوییم با خواندن این کتاب 100 در صد شما بتوانید بیش از 80 درصد مطالب را پاسخگو باشید. این موضوع به خود شما بستگی دارد که چقد عمیق مطالعه کنید.
           از طرفی دیگر، در بخش چهارم هر فصل، منابع بیشتری برای مطالعه به شما معرفی شده است؛ این به آن معنی است که شما دارای زمان کافی برای مطالعه بیشتر داشته باشید و بخواهید درصد بیشتری کسب کنید؛ و اگر نه، مطالب موجود در درسنامه این کتاب، کفایت لازم برای درصد مطلوب را شامل می شود.
           با تشکر
           پاسخ
         • الناز
          سلام .لطفا کسانی که این کتاب رو خریداری کرده اید نظرتون رو بعد مطالعه سطحی کتاب برای ما بفرسید تا اطمینان خاطر پیدا کنیم.
          با سپاس
          پاسخ
          • atefe
           کتاب بسیار خوبی با خوندن نکات بخش ریاضیش-معارفش و اطلاعات عمومیش من تونستم بیشتر تست هاشو بزنم.من فعلن همین 3 تا رو خوندم
           پاسخ
           • تیم آموزشی ای-استخدام
            با سلام
            کاربر گرامی، تیم آموزشی ای-استخدام طبق نیازسنجی به عمل آمده پیرامون خواسته های داوطلبان استخدامی، در نظر داشته است که بیش از 80 درصد مطالب مهم و متداول آزمون های استخدامی را در این کتاب بگنجاند و این هدف نیز محقق شده است. در مورد بقیه مطالب بایستی عرض شود که نه تنها در این کتاب بلکه در هیچ کتاب واحدی نمی توان همه مطالب (یعنی 100 درصد مطالب) مد نظر برای یک آزمون را بیابید؛ چرا که در هر سال و هر آزمون نرمالی، مطالب جدید که حدود 20 درصد می باشد، یافت می شود که از عهده و پیش بینی یک کتاب واحد بر نمی آید. بنابراین، به همان 80 درصد و حتی بیشتر از 80 درصد می توانید کفایت کنید.
            با تشکر
            پاسخ
            • تیم آموزشی ای-استخدام
             با سلام
             کاربر گرامی، پاسخنامه تشریحی هر سوال بلافاصله بعد از سوال آورده شده است. ما برای اینکه نیازمند به نسخه چاپی نباشید و هزینه بیشتری متحمل نشوید، این ساز و کار را انتخاب کردیم.
             با تشکر
             پاسخ
             • پشتیبان یک
              با سلام
              کاربر گرامی همانطور که در صفحه ذکر شده
              ۱- تعداد صفحات کتاب الکترونیکی ۹۶۱ صفحه که شامل حدود ۴۰۰ صفحه درسنامه و نکات آموزشی میباشد.
              ۲- تعداد سوالات کتاب الکترونیکی ۲۲۵۳ سوال که ۱۲۲۰ سوال سازمان سنجش (آزمونهای برگزار شده در سالهای ۹۳، ۹۴، ۹۵ و ۹۶) و ۱۰۳۳ سوال سایر مجریان آزمونها (آزمونهای برگزار شده از سال ۸۹ تا سال ۹۶) میباشد.
              با تشکر
              پاسخ
             • شکوفه
              سلام ببخشید این کتاب برای فارغ التحصیلان رشته حسابداری که میخواهند در ازمون های استخدامی بانک هاو... شرکت کنند تا چه اندازه میتواند کمک کننده باشد و نیاز به مطالعه کدام کتب دیگر می باشد؟
              پاسخ
              • تیم آموزشی ای-استخدام
               با سلام
               کاربر گرامی، این کتاب شما را در بخش سوالات عمومی که برای همه رشته ها مشترک است، مورد حمایت قرار می دهد و بیش از 80 درصد مطالب را پوشش می دهد و بقیه هر ساله جدید می باشد و در هیچ کتابی نمیگنجد. اما در مورد بخش سوالات تخصصی، نه تنها این کتاب بلکه هیچ کتاب واحدی وجود ندارد که به طور خاص برای رشته ای خاص و همچنین صرفا به منظور امور استخدامی کفایت کند؛ برای بخش سوالات تخصصی باید از منابع دانشگاهی (اعم از کتاب و جزوه) کمک بگیرید.
               با تشکر
               پاسخ
               • پشتیبان چهار
                با سلام
                کاربر عزیز این کتاب در موبایل نیز قابل مطالعه میباشد.پاسخنامه تشریحی و ذکر جواب بعد از هر سوال که باعث میشود شما به راحتی بتوانید سوالات را در گوشی همراه، کامپیوتر، تبلت و سایر وسایل الکترونیکی خود مطالعه نمایید.
                با تشکر
                پاسخ
                • تیم آموزشی ای-استخدام
                 با سلام
                 کاربر گرامی، در تدوین این کتاب، سعی شده است بیش از 80 درصد مطالب رایج در آزمون های استخدامی مد نظر قرار گیرد. بقیه مطالب هر ساله جدید بوده و نه تنها در این کتاب بلکه در هیچ کتاب واحدی گنجایش پیدا نمیکند.
                 با تشکر
                 پاسخ
                 • پشتیبان چهار
                  با سلام
                  کاربر عزیز توضیحات بالای صفحه را با دقت مطالعه نمایید، لینک دانلود هم در بالای صفحه تعبیه شده است.
                  با تشکر
                  پاسخ
                 • یاس
                  سلام باتشکراز سایت بسیارارزشمندتان ولی من یک سوال دارم اونم اینکه چرا ازازمون واستخدامی جهادکشاورزی ومنابع طبیعی هیچ خبری درسایت شمانیست ولی بعدش میرویم میگن چندتا نیرو گرفته واطلاعیه هم درسایت زدیم .اگرامکان داره اینوپیگیری کنید باتشکر
                  پاسخ

                 لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید