نمونه رزومه مهندس عمران

نوشتن یک رزومه عالی در شاخه مهندس عمران، یکی از گام‌های مهم در خصوص کسب جایگاه شغلی مورد نظر شما در این شاخه می‌باشد. هنگام نوشتن رزومه حتماً دقت داشته باشید اطلاعات شغلی فعلی خود را به دقت وارد نمایید. اگر در حال حاضر شاغل هستید، ترجیحاً حقوق درخواستی خود را وارد نمایید تا کارفرمایان با میزان حقوق درخواستی شما آشنا شوند و شما برای موقعیتی با حقوق کمتر از میزان حقوق فعلی خود برای مصاحبه حاضر نشوید.

همچنین بخش مربوط به اطلاعات تحصیلی خود را به دقت کامل نمایید. در ادامه زبان‌های خارجی، مهارت‌های نرم و سخت، سوابق کاری (ترجیحاً مرتبط با موقعیت شغلی ای که برای آن رزومه می‌نویسید) را به طور کامل تکمیل کنید. تمام نکات مثبت خود در موقعیت شغلی (یا شغل‌های پیشین) خود را به دقت ذکر کنید.

در ادامه جهت آشنایی با موارد مطرح شده فوق، یک نمونه رزومه برای موقعیت شغلی مهندس عمران را مطالعه می‌کنید که در آن سعی شده اهم مطالب مربوط به شخصی با این موقعیت شغلی را مشخص و مهارت‌های لازم برای این فرد را بیان کند. در صورتی که برای یک آینده شغلی بهتر تلاش می‌کنید، پس از مطالعه این نمونه رزومه، با رفتن به صفحه رزومه ساز آنلاین «ای استخدام» اقدام به ساخت رزومه خود کرده و گامی مستحکم برای آینده خود بردارید.

  بازگشت به صفحه مرجع رزومه‌های تکمیل شده

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۳ نظر برای نمونه رزومه مهندس عمران

 • ا
  احمد باویلی
  ۳ دی ۱۴۰۱، ۱۹:۳۳
  سپاس از همکاری شما
  • ا
   اردبیل
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰، ۰۰:۰۱
   سلام .سپاس وممنون که کمک میکنید برای جوانان مثل پسرم که از بیکاری افسرده شده است چون بابت بیکاریش قید ازدواج راهم زده است دلش میخواهد ولی زندگی خرج دارد
   • س
    سجاد اناری
    ۱۵ بهمن ۱۴۰۱، ۰۱:۲۰
    سلام داداش غصه نخور اونم عین منه شرایطش. 36 ساله مجرد . مثلا مهندس عمرانیم ولی کارم تاسیساته. خرج خودمونم بزور در میاربم چ برسه به زن گرفتن هم فکر کنیم خوب انصافا آدم افسرده میشه.
    اما یه توصیه ی جدی و دلسوزانه به تمام بچه هایی که تازه میخوان انتخاب رشته کنن برای دانشگاه ، حتما حتما حتما حتما حتما اولا از مشاور مطمئن مشاوره بگیرن دوما به آینده ی کشور و دنیا و بازاری که بسرعت رو به رشد هستش ، نگاه کنن و پا در اون عرصه بذارن مثل رسانه!!! اعم از برنامه سازی و برنامه نویسی و موبایل و تولید محتوا و..... هر چیزی که زبر مجموعه ی رسانه میشه، اولویت اول بنظرم اینه و دوستانی که فقط دنبال دکتر مهندس شدن هستن و دنبال اسمش و درس خوندن الکی و مدرک گرفتن هستن و از قبل برنامه ریزی بلند مدت نداشتن ، بدبخت عالم خواهند شد و مثل ماها که مدرک عمران گرفتیم آخرشم نفهمیدیم از کجا باید شروع کرد و .... و آخرش هم فهمیدیم بساز بفروش یعنی مهندسی عمران،! یعنی پول داشته باش بهت میگن دکتر کی به مدرک نگاه میکنه.
    در آخر بازم ملتمسانه خواهش میکنم به هر کسی که می‌پرسند قسمتون میدم جدی بگیرید حرفامو. قبل از انتخاب رشته تمام جوانب آینده رو در نظر بگیرید بعد وارد اون رشته بشید و الا عمرتون به باد میره و بجای اینکه مایه ی سربلندی جامعه و پدر و مادر که چقدر زحمت کشیدن تا به اینجا رسوندنمون و با هزار مشکل و آرزو مخارج دانشگاهمون رو دادن به امید آیندمون، اخرشم بیکاری و افسردگی مارو میبینن و ماهم شرمسار و اون بندگان خدا هم باز هم نگران ما و غصه های همیشگی برای بلاتکلیفی ما و به این نتیجه می رسیم که ای کاش زمان برمی گشت و تا دیپلم هم بزور میخوندم و دانشگاه کیلویی چنده. ( البته این رو برای افرادی گفتم که هوش و مغز خوبی دارن و حتی میتونن رشته ای مثل عمران و پاس کنن براحتی ولی چون بعد از اخذ مدرک از قبل برنامه ای نداشتن و نه سرمایه دارن نه میتونن بساز بفروش بشن آخرش هم میرن میشینن توی بنگاه های مشاورین املاک با حقارت تمام میشن معامله گر و دلال و واسطه و....). دوستانی هم هستن که از قبل خوشگل برنامه ریزی کردن برای بعد از دانشگاه و الان هم کار میکنن و هم درامد دارن و هم زندگی شون روی رواله و دمشون هم گرم.
    اگر احساس کردید کمکی از دست من ساختس برای افرادی که نیاز به رفع ابهامات و جمع آوری اطلاعات دارن و نامطمئن هستن برای انتخاب رشته و.... خوشحال میشم مشورت بدم بهشون بلکه با تصمیمات اشتباه در انتخاب رشته که منتج به موارد مذکور بالا، که من تجربه کردم ، دچار نشن و مسیر اصلی خودشون رو پیدا کنن و موفق باشن توی آینده و مارو هم خوشحال کنن.
    ...

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ