نمونه رزومه مدیر روابط عمومی

نوشتن یک رزومه عالی در شاخه مدیر روابط عمومی، یکی از گام‌های مهم در خصوص کسب جایگاه شغلی مورد نظر شما در این شاخه می‌باشد. هنگام نوشتن رزومه حتماً دقت داشته باشید اطلاعات شغلی فعلی خود را به دقت وارد نمایید. اگر در حال حاضر شاغل هستید، ترجیحاً حقوق درخواستی خود را وارد نمایید تا کارفرمایان با میزان حقوق درخواستی شما آشنا شوند و شما برای موقعیتی با حقوق کمتر از میزان حقوق فعلی خود برای مصاحبه حاضر نشوید.

همچنین بخش مربوط به اطلاعات تحصیلی خود را به دقت کامل نمایید. در ادامه زبان‌های خارجی، مهارت‌های نرم و سخت، سوابق کاری (ترجیحاً مرتبط با موقعیت شغلی ای که برای آن رزومه می‌نویسید) را به طور کامل تکمیل کنید. تمام نکات مثبت خود در موقعیت شغلی (یا شغل‌های پیشین) خود را به دقت ذکر کنید.

در ادامه جهت آشنایی با موارد مطرح شده فوق، یک نمونه رزومه برای موقعیت شغلی مدیر روابط عمومی را مطالعه می‌کنید که در آن سعی شده اهم مطالب مربوط به شخصی با این موقعیت شغلی را مشخص و مهارت‌های لازم برای این فرد را بیان کند. در صورتی که برای یک آینده شغلی بهتر تلاش می‌کنید، پس از مطالعه این نمونه رزومه، با رفتن به صفحه رزومه ساز آنلاین «ای استخدام» اقدام به ساخت رزومه خود کرده و گامی مستحکم برای آینده خود بردارید.

  بازگشت به صفحه مرجع رزومه‌های تکمیل شده

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۲ نظر برای نمونه رزومه مدیر روابط عمومی

 • ر
  رضانصیری
  ۱۹ دی ۱۴۰۲، ۰۲:۴۳
  باسلام بنده با سابقه 20 سال نظامی ان هم در واحد اطلاعات وعملیات وجانباز وبا تحصیلات لیسانس نظامی حاضرهستم که با حقوق متناسب با کارم و با روحیه اخلاق مداری در واحد کار مدیریت حراست از شرکتها ، موسسات ویا هتل ها و پاساژها ویا مجتمع های مسکونی بزرگ وشهرداراریها وغیره را تقاضا دارم 1_ مدیریت .در رفت وامد اشخاص وپرسنل 2 _کنترل ورود وخروج کلیه محموله ها وخودروها 3 نظارت بر عملکرددقیق ووصحیح از دوربینهای مداربسته 4 چینش صحیح تیم حراست از شرکت ها وموسسات وعیره ونحوه گزینش پرسنل واحد حراست
  • ن
   ناصر داودی
   ۱۸ دی ۱۴۰۲، ۲۳:۳۳
   با سلام و درود به دست اندر کاران این سایت. بسیار خرسندم بابت این مدیریت و این مجموعه. ترقی و توسعه روز افزون را برایتان آرزومندم. ارادتمند ناصر داودی

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ