نمونه رزومه مدیر برنامه ریزی شهری

نوشتن یک رزومه عالی در شاخه مدیر برنامه‌ریزی شهری، یکی از گام‌های مهم در خصوص کسب جایگاه شغلی مورد نظر شما در این شاخه می‌باشد. هنگام نوشتن رزومه حتماً دقت داشته باشید اطلاعات شغلی فعلی خود را به دقت وارد نمایید. اگر در حال حاضر شاغل هستید، ترجیحاً حقوق درخواستی خود را وارد نمایید تا کارفرمایان با میزان حقوق درخواستی شما آشنا شوند و شما برای موقعیتی با حقوق کمتر از میزان حقوق فعلی خود برای مصاحبه حاضر نشوید.

همچنین بخش مربوط به اطلاعات تحصیلی خود را به دقت کامل نمایید. در ادامه زبان‌های خارجی، مهارت‌های نرم و سخت، سوابق کاری (ترجیحاً مرتبط با موقعیت شغلی ای که برای آن رزومه می‌نویسید) را به طور کامل تکمیل کنید. تمام نکات مثبت خود در موقعیت شغلی (یا شغل‌های پیشین) خود را به دقت ذکر کنید.

در ادامه جهت آشنایی با موارد مطرح شده فوق، یک نمونه رزومه برای موقعیت شغلی مدیر برنامه‌ریزی شهری را مطالعه می‌کنید که در آن سعی شده اهم مطالب مربوط به شخصی با این موقعیت شغلی را مشخص و مهارت‌های لازم برای این فرد را بیان کند. در صورتی که برای یک آینده شغلی بهتر تلاش می‌کنید، پس از مطالعه این نمونه رزومه، با رفتن به صفحه رزومه ساز آنلاین «ای استخدام» اقدام به ساخت رزومه خود کرده و گامی مستحکم برای آینده خود بردارید.

  بازگشت به صفحه مرجع رزومه‌های تکمیل شده

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۲ نظر برای نمونه رزومه مدیر برنامه ریزی شهری

 • R
  REZA
  ۱۵ آذر ۱۴۰۰، ۱۶:۵۰
  عالی
  • p
   paya.heydari
   ۳۰ مهر ۱۴۰۰، ۰۳:۰۴
   سلام وعرض خسته نباشید , خوب است لذا اگر مقداری از بیوگرافی هایی چون کد ملی , یا مواردی که به زندگی شخصی افراد مرتبط میگردد کاسته شود و در حد عکس بیوگراغی شغل و تخصص سوال گردد بسیار کار زیبایی است مصاحبه کننده و شنونده , راحتر همدیگر را به نوع تخصص به اشتغال خود خواهند گرفت , تخلیه اطلاعات را طبقه بندی سازمانی کنیم به نسبت شغلها , ولی در هزینه , دیدن ها , رفت وامد های پول برپا کننده این برنامه پل ارتباطی را سهل واسان تر نموده ارزوی اشتغال همه هموطنانم و انانکه برای این اپلیکشن زحمات فراوانی متحمل شدند بسیار ارزری سربلندی ایران و ملت محترم خودرا خواهانم ,
   باتشکر
   پیام حیدری,,

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ