نمونه رزومه فروشنده

نوشتن یک رزومه عالی در شاخه فروشنده، یکی از گام‌های مهم در خصوص کسب جایگاه شغلی مورد نظر شما در این شاخه می‌باشد. هنگام نوشتن رزومه حتماً دقت داشته باشید اطلاعات شغلی فعلی خود را به دقت وارد نمایید. اگر در حال حاضر شاغل هستید، ترجیحاً حقوق درخواستی خود را وارد نمایید تا کارفرمایان با میزان حقوق درخواستی شما آشنا شوند و شما برای موقعیتی با حقوق کمتر از میزان حقوق فعلی خود برای مصاحبه حاضر نشوید.

همچنین بخش مربوط به اطلاعات تحصیلی خود را به دقت کامل نمایید. در ادامه زبان‌های خارجی، مهارت‌های نرم و سخت، سوابق کاری (ترجیحاً مرتبط با موقعیت شغلی ای که برای آن رزومه می‌نویسید) را به طور کامل تکمیل کنید. تمام نکات مثبت خود در موقعیت شغلی (یا شغل‌های پیشین) خود را به دقت ذکر کنید.

در ادامه جهت آشنایی با موارد مطرح شده فوق، یک نمونه رزومه برای موقعیت شغلی فروشنده را مطالعه می‌کنید که در آن سعی شده اهم مطالب مربوط به شخصی با این موقعیت شغلی را مشخص و مهارت‌های لازم برای این فرد را بیان کند. در صورتی که برای یک آینده شغلی بهتر تلاش می‌کنید، پس از مطالعه این نمونه رزومه، با رفتن به صفحه رزومه ساز آنلاین «ای استخدام» اقدام به ساخت رزومه خود کرده و گامی مستحکم برای آینده خود بردارید.

  بازگشت به صفحه مرجع رزومه‌های تکمیل شده

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۴ نظر برای نمونه رزومه فروشنده

 • ع
  علی کامرانی شفق
  ۹ مهر ۱۴۰۱، ۱۱:۵۲
  خیلی عالی
  • ع
   عبدالله
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱، ۰۹:۵۱
   9
   • م
    محسن حزباوی
    ۲۰ خرداد ۱۴۰۰، ۲۱:۱۵
    باسلام وخسته نباشی ایا امکان انتقالی از فروشگاه هایپر یزد به فروشگاه هایپر اهواز هست راهنمایی کنید
    • ح
     حسین
     ۱۷ تیر ۱۴۰۲، ۱۵:۰۳
     شماره تماس دفتر مرکزی را بدست آوریدوبا نیروی انسانی موضوع را درمیان بگذارید
     بصورت درخواست کتبی هم امکان پذیره

    لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

    ثبت پاسخ