نمونه رزومه داور فوتبال

نوشتن یک رزومه عالی در شاخه داور فوتبال، یکی از گام‌های مهم در خصوص کسب جایگاه شغلی مورد نظر شما در این شاخه می‌باشد. هنگام نوشتن رزومه حتماً دقت داشته باشید اطلاعات شغلی فعلی خود را به دقت وارد نمایید. اگر در حال حاضر شاغل هستید، ترجیحاً حقوق درخواستی خود را وارد نمایید تا کارفرمایان با میزان حقوق درخواستی شما آشنا شوند و شما برای موقعیتی با حقوق کمتر از میزان حقوق فعلی خود برای مصاحبه حاضر نشوید.

همچنین بخش مربوط به اطلاعات تحصیلی خود را به دقت کامل نمایید. در ادامه زبان‌های خارجی، مهارت‌های نرم و سخت، سوابق کاری (ترجیحاً مرتبط با موقعیت شغلی ای که برای آن رزومه می‌نویسید) را به طور کامل تکمیل کنید. تمام نکات مثبت خود در موقعیت شغلی (یا شغل‌های پیشین) خود را به دقت ذکر کنید.

در ادامه جهت آشنایی با موارد مطرح شده فوق، یک نمونه رزومه برای موقعیت شغلی داور فوتبال را مطالعه می‌کنید که در آن سعی شده اهم مطالب مربوط به شخصی با این موقعیت شغلی را مشخص و مهارت‌های لازم برای این فرد را بیان کند. در صورتی که برای یک آینده شغلی بهتر تلاش می‌کنید، پس از مطالعه این نمونه رزومه، با رفتن به صفحه رزومه ساز آنلاین «ای استخدام» اقدام به ساخت رزومه خود کرده و گامی مستحکم برای آینده خود بردارید.

  بازگشت به صفحه مرجع رزومه‌های تکمیل شده

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۴ نظر برای نمونه رزومه داور فوتبال

 • س
  سعید جودکی
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۲، ۰۱:۰۹
  میخوام درکلاسهای مربیگری فوتبتل شرکت کنم لطفا کمک کنید ک از کجا شروع به کار کنم؟
  • ح
   حمیدرحیم پور
   ۳ بهمن ۱۴۰۱، ۱۹:۲۵
   بنام خدا
   علاقه به داور فوتبال دارم شرایطش چجوریه
   • مشاور «ای استخدام»
    ۳ بهمن ۱۴۰۱، ۱۹:۴۳
    کاربرعزیز
    در ابتدا می بایست دوره های درجه 3 ، درجه 2 ، درجه 1 داوری را طی کنید .شرایط شرکت در کلاس‌های درجه 3 به شرح زیر می باشد :
    1-شرایط سنی (حداقل 17 سال و حداکثر 25 سال)
    2-داشتن حداقل مدرک تحصیلی پایان دوره راهنمایی(سیکل)
   • م
    محسن شاهمرادی
    ۳ شهریور ۱۴۰۱، ۰۷:۲۵
    داور فوتبال هستم

    لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

    ثبت پاسخ