نمونه رزومه برقکار صنعتی

نوشتن یک رزومه عالی در شاخه برق‌کار صنعتی، یکی از گام‌های مهم در خصوص کسب جایگاه شغلی مورد نظر شما در این شاخه می‌باشد. هنگام نوشتن رزومه حتماً دقت داشته باشید اطلاعات شغلی فعلی خود را به دقت وارد نمایید. اگر در حال حاضر شاغل هستید، ترجیحاً حقوق درخواستی خود را وارد نمایید تا کارفرمایان با میزان حقوق درخواستی شما آشنا شوند و شما برای موقعیتی با حقوق کمتر از میزان حقوق فعلی خود برای مصاحبه حاضر نشوید.

همچنین بخش مربوط به اطلاعات تحصیلی خود را به دقت کامل نمایید. در ادامه زبان‌های خارجی، مهارت‌های نرم و سخت، سوابق کاری (ترجیحاً مرتبط با موقعیت شغلی ای که برای آن رزومه می‌نویسید) را به طور کامل تکمیل کنید. تمام نکات مثبت خود در موقعیت شغلی (یا شغل‌های پیشین) خود را به دقت ذکر کنید.

در ادامه جهت آشنایی با موارد مطرح شده فوق، یک نمونه رزومه برای موقعیت شغلی برق‌کار صنعتی را مطالعه می‌کنید که در آن سعی شده اهم مطالب مربوط به شخصی با این موقعیت شغلی را مشخص و مهارت‌های لازم برای این فرد را بیان کند. در صورتی که برای یک آینده شغلی بهتر تلاش می‌کنید، پس از مطالعه این نمونه رزومه، با رفتن به صفحه رزومه ساز آنلاین «ای استخدام» اقدام به ساخت رزومه خود کرده و گامی مستحکم برای آینده خود بردارید.

  بازگشت به صفحه مرجع رزومه‌های تکمیل شده

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۶ نظر برای نمونه رزومه برقکار صنعتی

 • ی
  یونس نوروزی
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۲، ۰۲:۳۸
  سلام من کارشناس برق در یک شرکت بین‌المللی هستم که دیگر نمیخوام باهاش همکاری کنم اگر کاری درخصوص مهارت من ممنون میشم اطلاع رسانی کنید
  • ح
   حسین امانی
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۲، ۰۷:۲۸
   عالی
   • ع
    علی محمد بیرانوند
    ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۱۹:۲۰
    باسلام من فوق دیپلم تکنولوژی وکنترل را دارم از بچه گی علاقه زیادی به برق ومدارهای الکترونیک داشتم وسابقه کار دربرقکشی ساختمان مسکونی تجاری صنعتی وپست برق 63 ونیروگاه را داشته ام تعمیرات وسایل برقی نسب وراه اندازی آنها را هم دوست دارم وکار کردم مثلا آسانسور از شاسی کشی ریل کابین سیم کشی راه اندازی کار کردم الان سراغ کار می گردم وبیکارم
    • پشتیبان سه
     ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۲۰:۰۵
     با سلام
     کاربر عزیز برای اطلاع از آگهی های استخدامی متناسب با رشته،جنسیت،موقعیت شغلی در شهر خود در سایت ثبت نام نمایید.
     با تشکر
    • س
     سجاد
     ۷ مهر ۱۴۰۱، ۱۶:۰۰
     با سلام :من مدرک کاردانی الکتروتکنیک (برق صنعتی)را دارم و علاقه زیادی برای کار با برق و کار با تابلو های صنعتی و دستگاه های اجرایی را دارم.
     لزا سه سال سابقه کار درشرکت را دارم با تشکر از ناظرین محترم
     • م
      محمد رضا حیدری نائینی Mohammad Reza Heydari Naeini
      ۲۰ خرداد ۱۴۰۰، ۱۰:۴۳
      با سلام : من دیپلم فنی برق الکتروتکنیک (قدرت) دارم و دوست دارم با برق کارکنم مخصوصا برق صنعتی

      لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

      ثبت پاسخ