نمونه رزومه بازاریاب

نوشتن یک رزومه عالی در شاخه بازاریاب، یکی از گام‌های مهم در خصوص کسب جایگاه شغلی مورد نظر شما در این شاخه می‌باشد. هنگام نوشتن رزومه حتماً دقت داشته باشید اطلاعات شغلی فعلی خود را به دقت وارد نمایید. اگر در حال حاضر شاغل هستید، ترجیحاً حقوق درخواستی خود را وارد نمایید تا کارفرمایان با میزان حقوق درخواستی شما آشنا شوند و شما برای موقعیتی با حقوق کمتر از میزان حقوق فعلی خود برای مصاحبه حاضر نشوید.

همچنین بخش مربوط به اطلاعات تحصیلی خود را به دقت کامل نمایید. در ادامه زبان‌های خارجی، مهارت‌های نرم و سخت، سوابق کاری (ترجیحاً مرتبط با موقعیت شغلی ای که برای آن رزومه می‌نویسید) را به طور کامل تکمیل کنید. تمام نکات مثبت خود در موقعیت شغلی (یا شغل‌های پیشین) خود را به دقت ذکر کنید.

در ادامه جهت آشنایی با موارد مطرح شده فوق، یک نمونه رزومه برای موقعیت شغلی بازاریاب را مطالعه می‌کنید که در آن سعی شده اهم مطالب مربوط به شخصی با این موقعیت شغلی را مشخص و مهارت‌های لازم برای این فرد را بیان کند. در صورتی که برای یک آینده شغلی بهتر تلاش می‌کنید، پس از مطالعه این نمونه رزومه، با رفتن به صفحه رزومه ساز آنلاین «ای استخدام» اقدام به ساخت رزومه خود کرده و گامی مستحکم برای آینده خود بردارید.

  بازگشت به صفحه مرجع رزومه‌های تکمیل شده

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۷ نظر برای نمونه رزومه بازاریاب

 • ر
  رضا صادق پور
  ۱۴ آذر ۱۴۰۲، ۰۵:۳۰
  با سلام
  خود منم نزدیک ب 7سال سابقه بازاریابی دارم ولی دیگه دارم احساس میکنم و البته نظر شخصی منه ک دیگه بازاریابی تو ایران داره ب اواخر عمر خودش میرسه،با وجود فروشگاه های اینترنتی فراوان ،دیگه عملا بازاریابی تو ایران تعطیل میشه، ن ب این زودی ولی شاید تا 5 الی 10 سال آینده
  • ا
   امیدغفوری ساکن خراسان رضوی شهرستان قوچان
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۲، ۲۳:۵۰
   بازاریابی حرفه ای فروشندگی عالی
   • م
    محسن منوری
    ۱۸ شهریور ۱۴۰۲، ۱۲:۳۸
    بیش از چهارسال سابقه کار در فروش
    • ه
     هادی امامی خواه
     ۸ خرداد ۱۴۰۲، ۲۲:۵۷
     بیش از یک دهه فعالیت در صنعت مواد غذایی در جایگاه کارشناس فروش ، سرپرست فروش و مدیریت فروش در استان خراسان رضوی . شهرستان سبزوار
     .....
     • م
      محمد رضا سنایی
      ۱۴ فروردین ۱۴۰۲، ۲۳:۴۶
      سلام بازاریاب حضوری با بیشاز هفت سال سابقه دارای توانایی فوق العاده در روابط عمومی ومتقاعد کردن
      • ح
       حمیدرضا اسماعیلیان
       ۲۳ شهریور ۱۴۰۱، ۱۴:۰۰
       بیش از چهار سال سابقه فروش و بازاریابی در زمینه‌های بهداشتی و ساختمانی و مواد غذایی....
       • ف
        فرزانه
        ۱۴ فروردین ۱۴۰۲، ۱۰:۳۴
        باز میخواین فعالیت کنید اونم تو سوشال

       لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

       ثبت پاسخ