فراخوان عمومی ایجاد دفاتر پیشخوان خدمات دولت در استان فارس سال ۹۱

۱۹۳۲ روز قبل ۱۰ نظر

زمان برگزاری آزمون اعلام شد

اطلاعیه زمان برگزاری آزمون:

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری فارس گفت: آزمون متقاضیان ایجاد دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی استان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، عبدالحسین نافیان با بیان این که نتایج اولیه فراخوان سال 1391 ایجاد و بهره برداری از دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی استان فارس و اسامی واجدین شرایط اولیه شرکت در آزمون از طریق پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان فارس به آدرس DPFARS.IR اعلام شده است، اظهار کرد: منابع آزمون فوق عبارتند از آئین نامه ایجاد و بهره برداری از دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی، فناوری اطلاعات و نقش آن در توسعه کارآفرینی، مدیریت کسب و کار، قبول مرسولات پستی، فصل چهارم قانون برنامه پنجم ماده 46 تا 49، احکام شرعی کسب و کار و اساسنامه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی که امکان بارگذاری متون فوق برای کلیه داوطلبین از طریق پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان فارس به صورت فایل فشرده ایجاد شده است.

وی افزود: زمان برگزاری آزمون ساعت 9 صبح روز جمعه 29 دی 1391 و محل آن دانشکده شهید باهنر شیراز به آدرس بلوار رحمت – چهار راه دارالرحمه است که واجدین شرایط می بایست با آمادگی و همراه داشتن نوشت افزار لازم ( مداد، مداد تراش، مداد پاک کن و غیره)، حداقل یک ساعت قبل از شروع آزمون در محل حاضر باشند. معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری فارس تاکید کرد: با توجه به تمرکز کلیه داوطلبین در یک حوزه امتحانی و به منظور صرفه جویی در هزینه های مرتبط، برای این آزمون، کارت ورود صادر نخواهد شد؛ لذا به همراه داشتن اصل کارت ملی یا شناسنامه، برای ورود به جلسه آزمون که دارای 120 سئوال تستی با لحاظ کردن نمره منفی جهت پاسخ های غلط است، الزامی خواهد بود.

نافیان افزود: درب های حوزه آزمون، 30 دقیقه قبل از شروع امتحان، برای استقرار داوطلبان در محل تعیین شده باز می شود و 5 دقیقه قبل از شروع امتحان پاسخنامه ها تحویل داوطلبان خواهد شد که می بایست مشخصات، توسط داوطلبان بررسی و کنترل شود. وی گفت: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری فارس با اشاره به این که همراه داشتن ماشین حساب و تلفن همراه در داخل حوزه امتحانی، ممنوع است، تاکید کرد: به داوطلبان (خصوصاً داوطلبین شهرستانی) توصیه می شود قبل از برگزاری آزمون، حوزه محل برگزاری آن را شناسایی کنند. گفتنی است نتایج آزمون، متعاقباً از طریق پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان فارس اعلام خواهد شد.

آرشیو:

برای دیدن متن اطلاعیه روی لینک زیر کلیک کنید:

فراخوان عمومی ایجاد دفاتر پیشخوان خدمات دولت در استان فارس

 

این آگهی مربوط به ۱۹۳۲ روز پیش است و منقضی شده است بنابراین کلیه اطلاعات تماس نمایش داده نمیشود.
کارفرما

دانلود برنامه موبایل

10 نظر برای «فراخوان عمومی ایجاد دفاتر پیشخوان خدمات دولت در استان فارس سال ۹۱»


 1. مجتبی

  با سلام ممنون از زحمات واطلاع رسانی شما من به سایت سر زدم اقا محمد عزیز ولی منع اعلام نشده بود فقط نوشته بود icdl اگر اطلاع داری از منابع ممنون میشم بنویسی و زمان ازمون موفق باشید

  پاسخ
 2. ابالفضل

  با سلم من ثبت نام کردهام ومکان همدارم منتظرم منبع ازمونم اخه وقتمون داره هدر میره دعا به همه حاجت مندان میکنم این ماه عزیز وانشال.. که منهم بتونم موفق بشم من تو همه کارهام با ابالفضل شریکم یا باب الحوایج واز مسیولین تقاضا میکنم منبع را اعلام کنند سباسگزارم با خسته نباشید به شما بزرگواران

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.