فراخوان جذب پرسنل امریه ارتباط با جامعه و صنعت

به گزارش گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، مطابق فراخوان جذب پرسنل امریه ارتباط با جامعه و صنعت به استحضار می‌رساند در راستای پشتیبانی و تقویت فعالیت‌های ارتباط با جامعه و صنعت در دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی و پژوهشی، فراخوان جهت اعلام نیاز دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور، از تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ آغاز و تا تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ ادامه خواهد داشت.

همچنین افراد متقاضی فعالیت به عنوان پرسنل امریه می‌توانند با مراجعه به سامانه جذب پرسنل امریه به نشانی http://www.Amriye.msrt.ir از روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ تا روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی و پژوهشی می‌توانند با مراجعه به سامانه جذب پرسنل امریه ارتباط با جامعه و صنعت به نشانی:http://www.hjazb.ir/automation نسبت به ثبت نام و تکمیل درخواست جهت اعزام در تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۱ اقدام کنند.

گفتنی است؛ دانشگاه ها، پژوهشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور در صورت نیاز به اخذ سهمیه جدید می‌توانند ظرفیت مورد نیاز به همراه برنامه و فعالیت‌های مرتبط جهت به‌کارگیری پرسنل امریه را طی مکاتبه‌ای به دفتر ارتباط با جامعه و صنعت اعلام کنند.

منبع: آنا

برای مشاهده آخرین اخبار امریه سربازی اینجا کلیک نمایید

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

ثبت پاسخ