سوالات مصاحبه آزمون استخدامی شهرداری ها

۴۱۵۵۷ نظر

سوالات مصاحبه آزمون استخدامی شهرداری‌ها

در این صفحه تجربیات کاربران شرکت کننده در جلسه مصاحبه استخدام شهرداری‌ها که در آخرین آزمون برگزار شده یا ادوار گذشته شرکت کرده‌اند، از زبان خودشان منتشر شده است و می‌تواند به عنوان نمونه سوالات مصاحبه شهرداری‌ها بسیار ارزشمند باشند.

 

 

برای مصاحبه استخدام شهرداری‌ها چه کتاب‌هایی بخوانم

دو منبع بسیار مفید و ارزشمند از بسته‌های آموزشی «ای-استخدام» درباره سوالات پر تکرار جلسه مصاحبه و گزینش برای استفاده در جلسه مصاحبه استخدام  شهرداری‌ها بسیار مناسب هستند. یکی از ویژگی‌های بسیار مهم این بسته‌ها، توضیح کامل و دقیق فرایند مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی و همچنین همه ریزه‌کاری‌های حضور در جلسه مصاحبه است. همچنین با توضیحات بسیار دقیق و نکات فنی مربوط به مباحث احکام و شیوه پاسخ به سوالات آن دیگر دغدغه‌ای از این بابت نخواهید داشت.


صفحات مصاحبه آزمون استخدامی شهرداری
در این قسمت تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه، سوالات روان‌شناسی، سوالات روان‌شناختی، مراحل معاینات پزشکی و سوالات ارسالی کاربران تعبیه شده است. به مرور نیز به تعداد این صفحات اضافه می‌شود. کاربران عزیز توجه نمایید به دلیل طولانی نشدن تجربیات در یک صفحه و اینکه صفحه مورد نظر به راحتی قابل مطالعه باشد این تجربیات در چندین صفحه آورده شده است. لطفا دوستان عزیزی که در آزمون استخدامی شهرداری‌ها شرکت کرده‌اند تجربیات خود را اینجا برای استفاده عموم کاربران ذکر کنند.

نمونه کارنامه قبولی آزمون استخدامی شهرداری‌ها

مشاهده نمونه کارنامه‌های افراد شرکت کننده در آزمون استخدام شهرداری‌ها و مقایسه آن‌ها با یکدیگر اطلاعات جامعی درباره میزان تاثیر هر یک از دروس بر نمره کتبی و عملکرد نهایی در اختیار افراد قرار می‌دهد. از جمله اینکه می‌توان متوجه شد پذیرفته‌شدگان بر روی کدام دروس عمومی یا تخصصی بیشتر تمرکز می‌کنند. از شرکت کنندگان در آزمون استخدامی شهرداری‌ها فارغ از هر نتیجه‌ای که کسب کرده‌اند درخواست می‌کنیم برای کمک به کسانی که می‌خواهند در سال‌های آینده در این آزمون شرکت کنند کارنامه خود را از طریق راه‌های ارتباطی ارسال کنند تا این تجربه بسیار مفید را با دیگران به اشتراک بگذاریم و ما و شما به سهم خودمان به قبولی آیندگان در سازمان‌های دولتی کمک کرده باشیم.

 

منابع مطالعاتی برای مصاحبه
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.


برای مشاهده تجربیات سایر سازمانها و بانکها اینجا کلیک کنید

 

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۴۱٬۵۵۷ نظر برای استخدام شهرداری ها در سال ۱۴۰۳ (ثبت نام جدید آزمون)

 • ب
  به امید قبولی
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۳، ۱۸:۰۹
  سلام دوستان .لطفا راهنمایی کنید. الان میتونم برای استان قزوین ثبت نام کنم .؟
  • پشتیبان سه
   ۲۴ فروردین ۱۴۰۳، ۱۹:۴۸
   کاربرعزیز
   در این مرحله امکان ثبت نام جدید برای استان قزوین وجود ندارد و چنانچه قبلا ثبت نام نموده‌اید ، صرفا می‌توانید ثبت نام قبلی را ویرایش نمایید.
  • م
   معصومه
   ۲۴ فروردین ۱۴۰۳، ۱۸:۰۲
   سلام دوستان برای کارشناس حقوقی شهرداری چه منابعی رو بخونیم؟
   • پشتیبان سه
    ۲۴ فروردین ۱۴۰۳، ۱۹:۴۵
    کاربرعزیز
    برای مشاهده و دریافت نمونه سوالات کارشناس حقوقی ، اینجا کلیک نمایید.
   • 🌺
    🌺🌺
    ۲۴ فروردین ۱۴۰۳، ۱۷:۰۹
    سلام
    دوستان بنظرتون برا حقوق اداری چه منبع ای بخونم🙏🏻
    • T
     Tayebeh
     ۲۴ فروردین ۱۴۰۳، ۰۱:۰۹
     سلام دوستان چه منابعی رو باید مطالعه کنیم ؟
     • پشتیبان سه
      ۲۴ فروردین ۱۴۰۳، ۰۱:۲۷
      کاربر عزیز
      برای مشاهده منابع و سوالات مفید برای این آزمون اینجا کلیک کنید

     لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

     ثبت پاسخ