سوالات مصاحبه آزمون استخدامی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای

۱ نظر

سوالات مصاحبه آزمون استخدامی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای

این صفحه بنا به درخواست کاربران برای مجتمع کردن دیدگاههای کاربران عزیز در مورد آزمونهای استخدامی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای طراحی شده است. به همین منظور تمام تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه، سوالات روانشناسی، سوالات روانشناختی، مراحل معاینات پزشکی، سوالات ارسالی کاربران و سایر تجربیات در همین صفحه تعبیه شده است. به مرور نیز به تعداد این صفحات اضافه میشود.کاربران عزیز توجه نمایید به دلیل طولانی نشدن تجربیات در یک صفحه و اینکه صفحه مورد نظر به راحتی قابل مطالعه باشد این تجربیات در چندین صفحه آورده شده است.
لطفا دوستان عزیزی که در آزمون استخدامی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای شرکت کرده اند تجربیات خود را اینجا برای استفاده عموم کاربران ذکر کنند.


صفحات مصاحبه آزمون استخدامی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای
منابع مطالعاتی برای مصاحبه
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.


برای مشاهده تجربیات سایر سازمانها و بانکها اینجا کلیک کنید

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱ نظر برای سوالات مصاحبه آزمون استخدامی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای

 • ک
  کارشناس1
  ۲ مرداد ۱۴۰۰، ۱۱:۰۱
  سلام.من دفعه دومم هست قبول شدم.دفعه اول با اختلاف 5 نمره دوم شدم و ایندفعه با اختلاف 6.4 کتبی نفر اول شدم.ایندفعه رقیبم دوتا مقاله کنفرانسی داره و یک مدرک درون دانشگاهی زبان....
  من هیچ مقاله ای ندارم...مصاحبه هم تقریبا مثل هم دادیم

  لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  ثبت پاسخ