سوالات مصاحبه استخدامی سازمان دامپزشکی

۸ نظر

سوالات مصاحبه آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی

این صفحه بنا به درخواست کاربران برای مجتمع کردن دیدگاههای کاربران عزیز در مورد آزمونهای استخدامی سازمان دامپزشکی طراحی شده است. به همین منظور تمام تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه، سوالات روانشناسی، سوالات روانشناختی، مراحل معاینات پزشکی، سوالات ارسالی کاربران و سایر تجربیات در همین صفحه تعبیه شده است. به مرور نیز به تعداد این صفحات اضافه میشود.کاربران عزیز توجه نمایید به دلیل طولانی نشدن تجربیات در یک صفحه و اینکه صفحه مورد نظر به راحتی قابل مطالعه باشد این تجربیات در چندین صفحه آورده شده است.

لطفا دوستان عزیزی که در ادوار گذشته در آزمونهای استخدامی سازمان دامپزشکی شرکت کرده اند تجربیات خود را اینجا برای استفاده عموم کاربران ذکر کنند.

فهرست مطالب صفحه
جهت مشاهده مطالب روی پیوست های زیر کلیک کنید

 

صفحات مصاحبه آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی
منابع مطالعاتی برای مصاحبه
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.


برای مشاهده تجربیات سایر سازمانها و بانکها اینجا کلیک کنید

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۸ نظر برای سوالات مصاحبه استخدامی سازمان دامپزشکی

 • ی
  یوسفی
  ۲۱ آذر ۱۴۰۱، ۱۴:۱۲
  من دامپزشکم برا کارشناس پیشگیری و مبارزه با بیماریهای دامی دعوت به مصاحبه شدم باید برم سازمان دامپزشکی کسی تجربه داره از چگونگی مصاحبه؟میشه لطفا بگید از چه مباحثی پرسیدن و من بیشتر چه مطالبی رو مطالعه کنم‌..مصاحبه تخصصی هست
  • A
   A
   ۲۱ آذر ۱۴۰۱، ۱۵:۲۰
   سلام . سوال در مورد ورد و اکسل_ چنتا سوال کلی در مورد بیماری ها و بخشی که توش کار کردی و پایان نامت _ یه متن انگلیسی میدن بخونی ترجمه کنی_ چنتا سوال روانشناسی
  • ا
   الهام
   ۱۴ بهمن ۱۳۹۹، ۰۷:۴۳
   سلام دوستان کسی تجربه استخدامی قسمت اداری دامپزشکی رو داره؟
   • م
    مهربان
    ۱۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۵۹
    باسلام
    دوستان گرامی یه سوال داشتم کسی میدونه منابع اختصاصی ازمون کاردانی دامپزشکی بیشتر از چه منابعی سوال داده میشه دوستانی که تجربه قبلی دارند خواهشمندم راهنمایی کنند
    ممنونم
    • D
     D
     ۳ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۱۴
     سلام بچه ها ببخشید نحوه انجام گزینش ب چ صورت هست؟ تشکر
     • و
      و
      ۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۸
      دوستان سلام یه سوال دارم کسی میتونه جوابمو بده؟
      بنده دارای مدرک کاردانی دامپزشکی هستم و کارشناسی ناپیوسته که در ازمون گذشته مدرک کاردانی خودم را ارائه کردم ایا قانون مدرک بالاتر که گفته شده شامل حال من میشه؟یعنی من که مدرک کاردانی ام جدا از کارشناسی هست تو مصاحبه رد میشم؟
      • ا
       امین
       ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۷
       سلام اگر مدرک کارشناسی شما تاریخ صدورش مال بعد از روز ازمون باشه ایرادی نداره
       • م
        معصومه
        ۳ شهریور ۱۳۹۷، ۰۸:۰۷
        با سلام ،نه تاریخ صدور مهم نیست ،

      لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

      ثبت پاسخ