سوالات مصاحبه آزمون استخدامی وزارت ورزش و جوانان

۱۲۴۳ نظر

سوالات مصاحبه آزمون استخدامی وزارت ورزش و جوانان

این صفحه بنا به درخواست کاربران برای مجتمع کردن دیدگاههای کاربران عزیز در مورد آزمونهای استخدامی وزارت ورزش و جوانان طراحی شده است. به همین منظور تمام تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه، سوالات روانشناسی، سوالات روانشناختی، مراحل معاینات پزشکی، سوالات ارسالی کاربران و سایر تجربیات در همین صفحه تعبیه شده است. به مرور نیز به تعداد این صفحات اضافه میشود.کاربران عزیز توجه نمایید به دلیل طولانی نشدن تجربیات در یک صفحه و اینکه صفحه مورد نظر به راحتی قابل مطالعه باشد این تجربیات در چندین صفحه آورده شده است.
لطفا دوستان عزیزی که در آزمون استخدامی وزارت ورزش و جوانان شرکت کرده اند تجربیات خود را اینجا برای استفاده عموم کاربران ذکر کنند.


صفحات مصاحبه آزمون استخدامی وزارت ورزش و جوانان
منابع مطالعاتی برای مصاحبه
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.


برای مشاهده تجربیات سایر سازمانها و بانکها اینجا کلیک کنید

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱٬۲۴۳ نظر برای استخدام وزارت ورزش و جوانان (خبر جدید)

 • م
  محمد
  ۱۱ آذر ۱۴۰۲، ۲۲:۴۳
  سلام حقوق وزارت ورزش در بدو استخدام با مزایا چند هستش؟ و این از لحاظ سختی کار و حجم کار و نوع فعالیت به چه صورتیه ؟
  • م
   محمد
   ۳۰ مهر ۱۴۰۲، ۱۷:۲۴
   سلام . دوستان لطفا بگید کار کارشناس امور جوانان چی هست؟

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ