سوالات مصاحبه آزمون استخدامی شرکت کشتیرانی

۱۳۷۰ نظر

سوالات مصاحبه آزمون استخدامی شرکت کشتیرانی

در این صفحه تجربیات کاربران شرکت کننده در جلسه مصاحبه استخدام شرکت کشتیرانی که در آخرین آزمون برگزار شده یا ادوار گذشته شرکت کرده‌اند، از زبان خودشان منتشر شده است و می‌تواند به عنوان نمونه سوالات مصاحبه شرکت کشتیرانی بسیار ارزشمند باشند.

 

 

برای مصاحبه شرکت کشتیرانی چه کتاب‌هایی بخوانم

دو منبع بسیار مفید و ارزشمند از بسته‌های آموزشی «ای-استخدام» درباره سوالات پر تکرار جلسه مصاحبه و گزینش برای استفاده در جلسه مصاحبه استخدام شرکت کشتیرانی بسیار مناسب هستند. یکی از ویژگی‌های بسیار مهم این بسته‌ها، توضیح کامل و دقیق فرایند مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی و همچنین همه ریزه‌کاری‌های حضور در جلسه مصاحبه است. همچنین با توضیحات بسیار دقیق و نکات فنی مربوط به مباحث احکام و شیوه پاسخ به سوالات آن دیگر دغدغه‌ای از این بابت نخواهید داشت.


صفحات مصاحبه آزمون استخدامی شرکت کشتیرانی
در این قسمت تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه، سوالات روان‌شناسی، سوالات روان‌شناختی، مراحل معاینات پزشکی و سوالات ارسالی کاربران تعبیه شده است. به مرور نیز به تعداد این صفحات اضافه می‌شود. کاربران عزیز توجه نمایید به دلیل طولانی نشدن تجربیات در یک صفحه و اینکه صفحه مورد نظر به راحتی قابل مطالعه باشد این تجربیات در چندین صفحه آورده شده است. لطفا دوستان عزیزی که در آزمون استخدامی شرکت کشتیرانی شرکت کرده‌اند تجربیات خود را اینجا برای استفاده عموم کاربران ذکر کنند.

نمونه کارنامه قبولی آزمون استخدامی شرکت کشتیرانی

مشاهده نمونه کارنامه‌های افراد شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت کشتیرانی و مقایسه آن‌ها با یکدیگر اطلاعات جامعی درباره میزان تاثیر هر یک از دروس بر نمره کتبی و عملکرد نهایی در اختیار افراد قرار می‌دهد. از جمله اینکه می‌توان متوجه شد پذیرفته‌شدگان بر روی کدام دروس عمومی یا تخصصی بیشتر تمرکز می‌کنند. از شرکت کنندگان در آزمون استخدامی شرکت کشتیرانی فارغ از هر نتیجه‌ای که کسب کرده‌اند درخواست می‌کنیم برای کمک به کسانی که می‌خواهند در سال‌های آینده در این آزمون شرکت کنند کارنامه خود را از طریق راه‌های ارتباطی ارسال کنند تا این تجربه بسیار مفید را با دیگران به اشتراک بگذاریم و ما و شما به سهم خودمان به قبولی آیندگان در سازمان‌های دولتی کمک کرده باشیم.

 

منابع مطالعاتی برای مصاحبه
در این بخش تمام منابع مطالعاتی برای مصاحبه آزمونهای استخدامی شامل مصاحبه عقیدتی و سیاسی، روانشناختی، تخصصی و ... گردآوری شده است. شما میتوانید با مراجعه به هر لینک مورد نظر مطالب موجود را مطالعه نمایید.


برای مشاهده تجربیات سایر سازمانها و بانکها اینجا کلیک کنید

 

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۱٬۳۷۰ نظر برای استخدام شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

 • ا
  ارش
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۳، ۱۷:۲۶
  با من الان تماس گرفتن ، شرکتی که حالا رفته بودم برای حراست عدم نیاز زده حالا نمی‌دونم چه اتفاقی افتاده، حالا معرفی شدم یک شرکت دیگه وقت مصاحبه داده، آدم یکم سرد میشه اگر نیاز ندارید بگید آدم تکلیفش و بدونه
  • ا
   ارش
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۳، ۲۳:۰۷
   دوستانی که حالا آی تی هستند برای بندرعباس (ذخیره) احتمال خیلی زیاد من نرم برای مصاحبه چون اون تایم اصلا بندر نیستم و متاسفانه مدیر ای تی باهام کنار نیومد
   • ا
    امید
    ۲۴ فروردین ۱۴۰۳، ۱۲:۴۲
    چقدر بد. کدوم شرکت بودی که عدم نیاز اعلام کرد؟

  لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  ثبت پاسخ